>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START: Darmowe zakłady i bonus 100% do 50PLN!

D 0

dancien

Użytkownik
Ostatnia lista została wysłana w dniu 13.01 o godzinie 23:00.
Jeśli większość z Was nie otrzymała bonusu to ich nie księgowali.
Możecie wysłać na PW swoje maile, ale na 99% każdy z Was jest na tej liście.
Jutro będę interweniował w tej sprawie.
nie mam nadal bonusu! chociaż zapewniano mnie,że wczoraj dopiszą.
ciekawa sprawa,a Wy co się rejestrowaliście po 14.01 troszkę poczekacie,skoro ja i inni czekamy od 9.01
panie Marcinie mam nadzieję,że znajdzie pan trochę czasu i zareaguje w tej sprawie bo oni twierdza ze zadnej listy nie maja i pan ma sie z nimi kontaktować.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem 16.01 i czekam. Mam nadzieję, że to się ruszy. W ciągu 7 dni mieliśmy dostać bonus. Myślałem, że będzie szybciej...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja zawieszona do odwołania.
Dosyć dużo osób już czeka na bonus i nie mam zamiaru do czasu wyjaśnienia sprawy kontynuować zbieranie kolejnych loginów i dublowania list.
Bonus na pewno Wam zostaną dopisane w najbliższych dniach. Jestem w stałym kontakcie z pewnymi osobami, które w ostateczności dopiszą bonusy (w przyszłym tygodniu), lecz nie jest to w ich kompetencjach.
Na obecną chwilę wątpię, aby promocja została wznowiona.
@dancien Nie będę komentował tego co pisze support. Na liście jesteś, nawet support Ci napisał, by później twierdzić że nie mają listy. Co tu komentować? Ostatnia lista została wysłana 19 stycznia.
 
grixu 13

grixu

Użytkownik
Prosba do osob, ktore rejestrowaly sie 9-11.01. Jak dostaniecie bonus pochwalcie sie tutaj w temacie.
e: To mnie Betsafe zaskoczylo, dostalem w dniu dzisiejszym bonus. Dla zainteresowanych, rejestrowalem sie 10.01.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Zgłosiłem się wczoraj e-mailem do betsafe w sprawie bonus. Dziś odpisali, że dostanę go w terminie. Przed chwilą wchodze na konto u buka i kasa dopisana. Konto założyłem 15 stycznia, więc wchodzcie i sprawdzajcie u siebie czy hajs się zgadza :)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
zaklad bez ryzyka i bez wymogow obrotu na dzis na NFL 15 pln a niedawno na AO 75 pln a wyplaty na Skrill z automatu , tylko ta ich strona strasznie muli
 
D 0

dancien

Użytkownik
Szefie, znajomi czekają na wznowienie promocji, jest szansa? bo nie rejetrują sie w nadziei ,że ruszy.
Fajnie by było i oczekujemy na konkretne info, pozdro
 
D 0

dancien

Użytkownik
Dzięki tym promocjom przyciągani są ludzie na forum np betsson,betsafe itp a póki co to cieniutko z promocjami.
Mogę załatwić sporo znajomych którzy pewnie zagoszczą na dłużej , ale...
dopiero w styczniu sie dowiedziałem o promocji więc nie zdażyłem wszystkich powiadomić nawet sam nie skorzystałem z betssona np.
jak możesz to ponegocjuj z nimi bo wyjdzie to i im i Tobie korzystnie z tego co widzialem to zainteresowanie było spore..a może jakis inny buk wejdzie.da się jeszcze namowic.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocji jest sporo na forum, jest w czym wybierać. Betsafe też nie ma najgorszej promocji powitalnej, do tego dochodzą częste promocje dla stałych klientów.
Tu nie chodzi o negocjacje, bo załatwienie dodatkowej promocji to dla mnie nie problem. Problem leży w tym, że dodatkowy bonus nie dopisuje się automatycznie.
Tworzenie listy w excel przy dużym zainteresowaniu jest bardzo czasochłonne, przez co wynikały opóźnienia w dopisywaniu bonusów. Nie zawsze miałem czas zrobić listę i była wysyłane z 1-2 dniowym opóźnieniem. Manager częste też ma ważniejsze sprawy i dopisuje bonusy z opóźnieniem.
Jak zauważyłem, większość z Was musi mieć bonus na &quot;już i teraz&quot;. Jest to niewykonalne i nie mam już cierpliwości wysłuchiwania Waszych narzekań. Tu nie ma wdzięczności i wyrozumienia. Dlatego ja zawiesiłem promocje, a nie bukmacher (on dalej jest skłonny na kontynuację).
 
D 0

dancien

Użytkownik
Rozumiem.
Większość krzykaczy już swój bonus odebrała,także teraz powinno być lepiej, ale JEŚLI by ruszyła promocja to proponuje np dopisać, że do 3tygodni każdy swój bonus otrzyma i jak będą dopisane to poinformujesz o tym tutaj.
Każde zapytanie na temat: &quot; kiedy będzie bonus&quot; będzie skutkowało usunięciem postu lub banem i po problemie.
Wiem,że jest to czasochłonne (robienie listy) , ale myślę że jakby na spokojnie to robić np raz na tydzień czy dwa listę wysłać to nie byłoby tak źle,bo to jednak jedna z lepszych promocji na forum więc zainteresowanie spore by było, powyżej już były zapytania.
Pewnie pomyślisz co mu tak zalezy na tym betsafe czy betsson itp to krótko sam nie skorystałem jeszcze z betssona a znajomi też byliby zainteresowani skorzystaniem z promocji dlatego sie wstrzymali z rejestracja,a że spodobało mi się to forum to bede ludzi namawial wlasnie/chocby przez owe promocje.
Jakby była potrzebna pomoc z robieniem listy czy z czym innym to chętnie pomogę.
Lepszego forum nie ma w sieci, dlatego je chętnie będę promował.
Ostatnie słowo należy do p.Marcina także szanuję decyzję jaka by ona nie była ????
Pozdrawiam, i wszystko jest do zrobienia.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
hej! popieram kolege powyzej, jak bukmacher daje to czemu by uzytkownicy forum mieli nie skorzystac ?!
ja juz niestety skorzystalem ale dzieki tej promocji uslyszalem o tym forum i czesto jak sie nie udzielam to przegladam rozne tematy tutaj a nigdzie nie ma tylu fajnych rzeczy jak tutaj na forum lacznie z promocjami wiec mysle ze warto przychylic sie do prosby kolegow.
ja dziekuje za tamte bonusy nie udalo sie obrocic ale zabawa byla przednia wiec nie wszyscy sa jak to kolega okreslil &#39;krzykaczami&#39;
 
D 4

dehunter

Użytkownik
Witam. Jeśli bukmacher jest chętny do dalszej współpracy to by każda strona była zadowolona Marcinie wynegocjuj lepszy bonus startowy lub jak teraz dodatkowy bonus za rejestracje z forum. Osoba rejestruje się z linku podanego w forum, wpisuje odpowiedni kod podczas rejestracji np. FORUMBUK i to będzie ją upoważniało do skorzystania z promocji. Nie wiem jak jest z taką możliwością techniczną i czy nie będzie znowu problemów z często nie wyczyszczonymi pliki cookies ale zlikwiduje to tworzenie list i niech system odpowiada czy jesteś upoważniony do bonusu. Wchodzisz w zakładkę moje bonusy i po wpłacie może aktywować ten &quot;specjalny&quot; bonus z forum ;-) Przez to Ty możesz być &quot;zarobiony&quot; a i nowi gracze szczęśliwi że dostali jakąś kasę na grę. Pozdrawiam
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
dobry pomysł DeHunter ale nie wiem czy tak sie da.
Jest poszukiwany moderator- ja bym mogl odpowiadac za porządek w temacie promocje,ale mam za malo postow wiec pewnie sie nie zalapie (czasu mam sporo).
Ewent. wystarczy założyć osobnego maila na promocje z betsafe czy betsson jeden z nas bedzie zbieral zgloszenia, robil liste i wysylal Marcinowi na jego maila .
Najlepsze bonusy w sieci tak jak jeden z chlopakow zauwazyl wiec szkoda by bylo je zmarnowac przez paru niewdziecznikow ktorzy juz pewnie wszystko przegrali ????
Pozdro.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Ktoś jeszcze otrzymał od betsafe smsa z ofertą zakładu bez ryzyka do 30 zł z aplikacji na telefon? Na ich stronie regulaminu nie widzę, a czat od jutra od 11.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja dostalem, regulamin ogolny jak przy takich bonusach, przegrasz masz zwrot 30pln od razu do wyplaty jak wygrasz to obrot
 
D 0

dancien

Użytkownik
dobry pomysł DeHunter ale nie wiem czy tak sie da.

Jest poszukiwany moderator- ja bym mogl odpowiadac za porządek w temacie promocje,ale mam za malo postow wiec pewnie sie nie zalapie (czasu mam sporo).

Ewent. wystarczy założyć osobnego maila na promocje z betsafe czy betsson jeden z nas bedzie zbieral zgloszenia, robil liste i wysylal Marcinowi na jego maila .

Najlepsze bonusy w sieci tak jak jeden z chlopakow zauwazyl wiec szkoda by bylo je zmarnowac przez paru niewdziecznikow ktorzy juz pewnie wszystko przegrali ????

Pozdro.
witam,

ja też mogę pomóc jeśli zajdzie taka potrzeba.
Macie rację,że jak buk daje to warto by wszyscy na tym skorzystali ????

Decyzja należy do szefa ✅
 
S 0

szybki1

Użytkownik
ja należę do cierpliwych, więc nie dołączę do grona krzykaczy ;) a zależy mi akurat na betsafe gdyż na większośći rozsądnych bukmacherów wykorzystałem już bonusy, a tam oferta wygląda porządnie. A jaki jest aktualny bonus startowy tam? bo z tego co widzę te z zakładem bez ryzyka i bonusem od depozytu są powiązane z forum, a innych nie dostrzegam. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom