>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START: Darmowe zakłady i bonus 100% do 50PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj miały zostać dopisane zgłoszenia wysłane do 7.01.
Nie mam potwierdzenia, czy faktycznie zostały one zaksięgowane...
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Betsafe wczoraj rozdawał bonusy reload. Ja dostałem maila z 100% do 400 PLN, 6xzakłady po 1.50 lub w kasynie x25. Można &quot;mieszać&quot; czyli przykładowo zagrać i w kasynie, i w zakładach. Normalnie obrót się nalicza proporcjonalnie.
Bonusy do odebrania do dzisiaj do 23:59. Oferty mogły zostać dostarczone na maila lub na skrzynkę na koncie, więc sobie posprawdzajcie.
 
D 0

dancien

Użytkownik
wyslana była lista za 8.01- i dalej?
bo wczoraj pisałem na czacie i niby bonusy zostały dopisywane i byłem na liście,ok.
Dziś spraawdzam konto bonusu nie ma,a pani z czatu nie za bardzo ogarnia,bo kazała reklamację wysłać..
skoro wczoraj byłem na liście a dziś inna twierdzi,że nie wie no to pozostaje mi tutaj zapytać czy ktoś otrzymał bonus.?

edit:
wczoraj niby zostały dopisane bonusy , i albo Marcin wysłałeś niepełną listę tzn na raty,albo mnie i kuzyna zapomniałeś w tą listę nałożyć..
 
D 0

dancien

Użytkownik
no to dziwne bo niby lista została zasilona a pewnie coś oni kręcą bo wątpie by ktoś dostał..
skoro nikt tutaj nic nie pisze.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnia lista została wysłana w dniu 13.01 o godzinie 23:00.
Jeśli większość z Was nie otrzymała bonusu to ich nie księgowali.
Możecie wysłać na PW swoje maile, ale na 99% każdy z Was jest na tej liście.
Jutro będę interweniował w tej sprawie.
 
D 0

dancien

Użytkownik
Dzięki za reakcję.
Na pewno nie księgowali bo nawet nikt tutaj nie napisał że dostał,a wgl byłem na liście z kuzynem i nagle wczoraj mi babka pisze, że jak ktoś nie dostał bonusu to na forum ma pisać.. a jeszcze w piątek potwierdzał ktoś inny , że na liście JESTEŚMY i mamy czekać bo zostaną dopisane bonusy (było przed 18)
więc pewnie managerowi już sie po nocach nie chcialo dopisywać tak domniemam.
bo wczoraj już do listy nie mieli wgl dostępu..
Marcin wyślę Ci mój i kuzyna login na pw i jesli wysłałeś te loginy tzn że nie dopisywali.
Proszę tu o powierdzenie czy znajdowały się one na liście i w razie czego jutro proszę o interwencję,bo te babki na tym czacie to nic nie wiedzą.
 
grixu 13

grixu

Użytkownik
Panie Marcinie, wiadomo juz cos odnosnie dopisania tego bonusu? Wlasnie mija 10. dzien od rejestracji i wplaty na konto, a bonus dalej nie zostal przyznany.
 
Do góry Bottom