>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START: Darmowe zakłady i bonus 100% do 120PLN!

F 0

fan11

Użytkownik
Szefie beda dzis dopisane bonusy? wczoraj wbetsson otrzymalem a betsafe to chyba jeden manager? lista wyslana czy nie dopisali po prostu oni jeszcze?
 
M 0

milaa

Użytkownik
Wysłałam zgłoszenie dokładnie tydzień temu, bonusu na koncie jak nie było tak nie ma, kiedy będą dopisywane??
 
F 0

fan11

Użytkownik
48h minęło w moim przypadku i lipa. szkoda,bo przegrałem zakład i przydałoby sie odrobic bo wtopilem i freebeta i moja kase.. takze oczekujemy. w betsson juz zdazylem przegrac ;d
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
musicie byc cierpliwi, ja otrzymalem po 4dniach roboczych.
Jak ja u nich gralem to mowili ,ze do 7 dni dopisują,takze moze supportu spytajcie.
 
H 0

henryyy53

Użytkownik
Witam wszystkich ???? gdy wpisuje w miejsce bonusu &quot;forumbuk&quot; wyświetla sie komunikat nieważny kod, wysłałem maila ze zgłoszeniem. Czy w związku z tym dostanę bonusa?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista (zgłoszenia wysłane do wtorku) &quot;wisi&quot; u managera od wtorku. Jak zostaną dopisane (miały być dzisiaj do godziny 17:00), to zostanie wysłana kolejna (zgłoszenia wtorek-piątek) przez weekend.
Prawdopodobnie zostanie ona zasilona na początku tygodnia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
WINDOWANIE KURSÓW

WYGRANA MAN CITY @ 3.0


  • Weź udział w promocji klikając na przycisk ‘Dołącz.
  • Postaw na Man City w meczu z Southampton przed pierwszym gwizdkiem sędziego 30.11.2014
  • W promocji biorą udział wyłącznie zakłady pojedyncze złożone na zwycięstwo Man City.
  • Twój zakład zostanie rozliczony po kursie standardowym widniejącym na stronie.
  • Powiększona wypłata zostanie dodana do 01.12.2014. Wymagania obrotu to tylko x1!




Strona Promocyjna
Pssttt… Nie przegap Bonusu Reload i zgarnij go zanim straci ważność!
 
K 0

kowale.91

Użytkownik
nie dzialaja mi linki z pierwszego postu ani w przypadku bonusu w betsafe anie w betsson. Czy w przypadku rejestracji bezposrednio przez strone bukmachera mozna dostac bonusczy tylko freebety?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja dopiero dzis ten temat zobaczylem i pytanie czy promocja zostanie przedluzona ?
Nie zostanie.
panie admin wyslal pan liste? bo konto zrobilem w czwartek i nie ma bonusa
Z Betsafe mam ponad 400 zgłoszeń... Czas zrobienia pełnej listy w xls to min, 4h. Generalnie będę się starała, aby do końca tygodnia bonusy zostały zasilone.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
panie admin dzięki za starania i rozumiem,ze duzo pracy to wymaga ,ale mysle,ze jak najszybciej sie zgracie z managerem i bonus otrzymam i moze zdaze nawet pograc siatkowke w srode ????
 
P 0

pulkownikx

Użytkownik
nie doczytalem tematu i zarejestrowalem sie dzisiaj z linku.
Czy jeśli wyśle zgłoszenie po 6 grudnia (wtedy gdy bedzie obowiazywac kolejna promocja)
bede sie liczyl do tego by zgarnac bonus? bo chyba link sie nie zmieni,co?
 
M 7

makor8

Użytkownik
Witam ponownie Panie Marcinie. Bardzo się stęskniłam za forum, lecz zawsze z lubością śledziłam temat Betsafe;)
Kilka miesięcy temu wyrzucił mnie Pan z forum po tym jak zbyt agresywnie dopominałam się o bonusy, o nie dotrzymywanie magicznych 48 godzin... Mineło kilka miesięcy i widze że bez zmian w w/w kwestii.
Jak pierwotnie powtarzałam wielki szacunek i aplauz za to co Pan robi dla uzytkowników forum, jednakże wciąż nie moge zrozumieć wprowadzania ludzi w błąd, ciągłego przerzucania winy na urlop managera itp.
Bo jeśli jak Pan pisze nowych użytkowników jest kilkaset i nie można sobie dać z tym rady czy nie warto byłoby wydłużyc na pierwszej stronie tematu informacji zamiast 48 godzin do np. 100 albo więcej?
Proszę wybaczyc ale Pana tekst &quot;Przypominam, że weekendy nie wliczają się do &quot;odliczanych dni&quot;, bo są to dni wolne od pracy&quot; ma się nijak do rzeczywistości, bo jak przeglądam temat to, nawet gdyby w listopadzie był &quot;długi weekend&quot; co tydzień z 2 dniami wolnymi i tak &quot;obietnica 48&quot; nie została by spełniona.
Nie czepiam się w żaden sposób, ale wypadałoby &quot;zejść na ziemie&quot; i może oficjalnie wydłużyć okres z tych 48 godzin, bo moim zdaniem jeśli zwłoka powtarza się cyklicznie jest to wprowadzanie w błąd ewentualnych nowych użytkowników (czy świadome czy nie, nie mnie oceniać, niech zrobią to &quot;nowi&quot;).
Jeszcze raz pozdrawiam i bez urazy Panie Marcinie.
Pozdrawiam M
 
Do góry Bottom