>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START: Darmowe zakłady i bonus 100% do 120PLN!

F 0

fan11

Użytkownik
Szefie beda dzis dopisane bonusy? wczoraj wbetsson otrzymalem a betsafe to chyba jeden manager? lista wyslana czy nie dopisali po prostu oni jeszcze?
 
M 0

milaa

Użytkownik
Wysłałam zgłoszenie dokładnie tydzień temu, bonusu na koncie jak nie było tak nie ma, kiedy będą dopisywane??
 
F 0

fan11

Użytkownik
48h minęło w moim przypadku i lipa. szkoda,bo przegrałem zakład i przydałoby sie odrobic bo wtopilem i freebeta i moja kase.. takze oczekujemy. w betsson juz zdazylem przegrac ;d
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
musicie byc cierpliwi, ja otrzymalem po 4dniach roboczych.
Jak ja u nich gralem to mowili ,ze do 7 dni dopisują,takze moze supportu spytajcie.
 
H 0

henryyy53

Użytkownik
Witam wszystkich ???? gdy wpisuje w miejsce bonusu &quot;forumbuk&quot; wyświetla sie komunikat nieważny kod, wysłałem maila ze zgłoszeniem. Czy w związku z tym dostanę bonusa?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista (zgłoszenia wysłane do wtorku) &quot;wisi&quot; u managera od wtorku. Jak zostaną dopisane (miały być dzisiaj do godziny 17:00), to zostanie wysłana kolejna (zgłoszenia wtorek-piątek) przez weekend.
Prawdopodobnie zostanie ona zasilona na początku tygodnia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
WINDOWANIE KURSÓW

WYGRANA MAN CITY @ 3.0


  • Weź udział w promocji klikając na przycisk ‘Dołącz.
  • Postaw na Man City w meczu z Southampton przed pierwszym gwizdkiem sędziego 30.11.2014
  • W promocji biorą udział wyłącznie zakłady pojedyncze złożone na zwycięstwo Man City.
  • Twój zakład zostanie rozliczony po kursie standardowym widniejącym na stronie.
  • Powiększona wypłata zostanie dodana do 01.12.2014. Wymagania obrotu to tylko x1!




Strona Promocyjna
Pssttt… Nie przegap Bonusu Reload i zgarnij go zanim straci ważność!
 
K 0

kowale.91

Użytkownik
nie dzialaja mi linki z pierwszego postu ani w przypadku bonusu w betsafe anie w betsson. Czy w przypadku rejestracji bezposrednio przez strone bukmachera mozna dostac bonusczy tylko freebety?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja dopiero dzis ten temat zobaczylem i pytanie czy promocja zostanie przedluzona ?
Nie zostanie.
panie admin wyslal pan liste? bo konto zrobilem w czwartek i nie ma bonusa
Z Betsafe mam ponad 400 zgłoszeń... Czas zrobienia pełnej listy w xls to min, 4h. Generalnie będę się starała, aby do końca tygodnia bonusy zostały zasilone.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
panie admin dzięki za starania i rozumiem,ze duzo pracy to wymaga ,ale mysle,ze jak najszybciej sie zgracie z managerem i bonus otrzymam i moze zdaze nawet pograc siatkowke w srode ????
 
P 0

pulkownikx

Użytkownik
nie doczytalem tematu i zarejestrowalem sie dzisiaj z linku.
Czy jeśli wyśle zgłoszenie po 6 grudnia (wtedy gdy bedzie obowiazywac kolejna promocja)
bede sie liczyl do tego by zgarnac bonus? bo chyba link sie nie zmieni,co?
 
M 7

makor8

Użytkownik
Witam ponownie Panie Marcinie. Bardzo się stęskniłam za forum, lecz zawsze z lubością śledziłam temat Betsafe;)
Kilka miesięcy temu wyrzucił mnie Pan z forum po tym jak zbyt agresywnie dopominałam się o bonusy, o nie dotrzymywanie magicznych 48 godzin... Mineło kilka miesięcy i widze że bez zmian w w/w kwestii.
Jak pierwotnie powtarzałam wielki szacunek i aplauz za to co Pan robi dla uzytkowników forum, jednakże wciąż nie moge zrozumieć wprowadzania ludzi w błąd, ciągłego przerzucania winy na urlop managera itp.
Bo jeśli jak Pan pisze nowych użytkowników jest kilkaset i nie można sobie dać z tym rady czy nie warto byłoby wydłużyc na pierwszej stronie tematu informacji zamiast 48 godzin do np. 100 albo więcej?
Proszę wybaczyc ale Pana tekst &quot;Przypominam, że weekendy nie wliczają się do &quot;odliczanych dni&quot;, bo są to dni wolne od pracy&quot; ma się nijak do rzeczywistości, bo jak przeglądam temat to, nawet gdyby w listopadzie był &quot;długi weekend&quot; co tydzień z 2 dniami wolnymi i tak &quot;obietnica 48&quot; nie została by spełniona.
Nie czepiam się w żaden sposób, ale wypadałoby &quot;zejść na ziemie&quot; i może oficjalnie wydłużyć okres z tych 48 godzin, bo moim zdaniem jeśli zwłoka powtarza się cyklicznie jest to wprowadzanie w błąd ewentualnych nowych użytkowników (czy świadome czy nie, nie mnie oceniać, niech zrobią to &quot;nowi&quot;).
Jeszcze raz pozdrawiam i bez urazy Panie Marcinie.
Pozdrawiam M
 
Do góry Bottom