>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MEGA Promocja w Betsafe - 2 bonusy na START: Darmowe zakłady i bonus 100% do 120PLN!

K 29

kiczny

Użytkownik
Dostałem wczoraj informację na maila z betsafe,że dziś powinny być bonusy dopisane,ale szczerze to w to wątpie.
Jedyna nadzieja,że Marcin dał do zrozumienia, ze dzis jest szansa na to 75zl (bo do konca tygodnia).
 
K 29

kiczny

Użytkownik
dostałem właśnie bonus,alep pewnie dlatego ze im co 2dni pisze maila i dzis tez napialem czemu sie tak obijaja i dostalem. a wy?
ps.sprostuje tylko,ze dostalem po rozmowie na czacie,a na pytanie czy dzis bedzie dostalem odp ze dopisuja tylko w srody i nie sugerowac sie forum, mi zrobili wyjątek.
a w historii widze,ze ludzie we wtorek i inne dni mieli ,dziwne.
 
B 0

bryganda

Użytkownik
dostal juz ktos bonus z betsafe ?
bo u mnie cisza..
Marcin jak będziesz to daj znac czy cala lista poszla? bo napewno wszyscy nie dostali jesli ktos wgl dostal..
 
P 0

plejadak

Użytkownik
Witam serdecznie,
25.11 wysłałem zgłoszenie o bonus - rejestrowałem się z linka,
do tej pory niestety nie dostałem bonusu, a Pani na czacie poinformowała mnie, iż nie ma mnie na liście.
Mam to rozumieć, że nie wysłał Pan jeszcze listy? czy pominał mnie Pan ? a może bukmacher tylko część osób obdarował bonusami?

Proszę się dowiedzieć i poinformować.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnie listy zostały wysłane 1 oraz 2 grudnia. Na niej były wszystkie zgłoszenia wysłane do tego czasu z Betsson + kilkadziesiąt z Betsafe (nie wszystkie, bo tak jak pisałem kilka postów wcześniej - jest ich za dużo aby jednorazowo zrobić listę)
3 Grudnia wieczorem otrzymałem informacje od zasileniu bonusów przez managera.
Kolejna lista zostanie wysłana w niedzielę.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
potwierdzam słowa Marcina, mój kolega dostał od bettson bonus a drugi który miał konto na bet safe także dostał w dniu wczorajszym, Marcin co z osobami które po 30 listopada założyły konta mogą już wysyłać zgłoszenia?
 
P 0

plejadak

Użytkownik
Ta lista będzie ostatnia którą Pan prawdopodobnie dziś wysłał ? czy to jedna z kilku, które oczekują, gdyż manager nie może od razu wszystkiego dopisać? i kiedy ewentualnie się zadeklarował na dopisanie?
dziękuję.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kompletna lista (wszystkie zgłoszenia) została wysłana do zasilenia. Teraz wszystko zależy od managera jak długo mu potrwa dopisywanie bonusów (ponad 250).
Informuję, iż od tego momentu ignoruje wszystkie zgłoszenia dotyczące miesiąca listopad. Jeśli ktoś tym razem nie otrzyma bonusy to proszę pisać do supportu.
Do mnie nie pisać na adres [email protected] !
Promocja trwa w grudniu, ale dopisujemy bonusy tylko osobom, które zarejestrowały się w tym miesiącu!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
zarejestrowałem sie w grudniu -6grudnia to moge juz swoje zgloszenie wyslac???
Tak
Bonusy z ostatnie listy (zgłoszenia wysłane do niedzieli) są już dopisane.
Kolejną listę (za grudzień) wyślę jutro.
Informuję, że promocja z końcem dnia 9.12.2014 ulega zakończeniu.
 
P 0

plaplak

Użytkownik
witam , 27.11 wyslalem do Pana zgloszenie o bonus.

pisałem do betsafe jak Pan kazał i..

&quot;Uprzejmie informujemy, że Pana konto nie znajduje się na liście otrzymanej z forum. Prosimy o skierowanie sprawy do admina forum w celu dopisania Pana do kolejnej listy. &quot;

więc podam tutaj swojego maila plaplak @ o2.pl

da radę dopisac bonus przy kolejnej liscie?
 
Do góry Bottom