>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home- Bonus 100% Nawet 300zł!!!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
[center:8e8f93fb10]Promocja w Bet at Home

MEGA PROMOCJA: PODWÓJNA STAWKA = PODWÓJNA WYGRANA
[/center:8e8f93fb10]


bet-at-home podwaja Twoją kasę!

Uwaga: bet-at-home składa Ci ofertę, której nie możesz odrzucić! W dniach od 1. do 15. marca 2007r. organizujemy dla naszych Graczy (nie ważne czy nowych czy wcześniej zarejestrowanych) akcję bonusową +100 %. W tym czasie podwajamy Twoją wpłatę. Skorzystaj z okazji! No chyba, że tej kasy nie chcesz...

1. Zarejestruj się na www.betathome.com.

====&gt; MEGA PROMOCJA na BET-AT-HOME &lt;====
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;.

2. Dokonaj wpłaty między 01.-15. marca 2007, do godz. 24:00 na swoje konto gracza

3. Wejdź na &quot;Moje konto gracza/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu&quot; i wpisz słowo &quot;BONUS&quot;!

4. Kwota bonusa zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza i już nic nie stoi na przeszkodzie emocjom i zabawie!


[center:8e8f93fb10][/center:8e8f93fb10]

Regulamin promocji:
* Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15. marca 2007r., do godz. 24:00. Przy przelewach bankowych wiążący jest termin wpłynięcia środków na konto. Maksymalna kwota bonusu wynosi 300 zł. Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł.
* Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza mogą tylko raz na jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa.
* Z akcji bonusowej 100% można skorzystać tylko jeden raz i na jedno domostwo.
* W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza.
* Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty
* Do wpłat po 15. marca 2007r. do godz. 24:00 nie będzie dopisywany bonus.
* Akcja bonusowa nie dotyczy Kasyna i Pokera. Akcja bonusowa dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych.
[glow=darkred:8e8f93fb10][/glow:8e8f93fb10]
 
H 0

hotmelt

Użytkownik
Hello
A ja mam takie głupie pytanie
Wpłaciłem 300 zł dostałem bonus 300zł, czyli mam 600 zł. Obracam to 3 razy po 1,5 - otrzymuje 2025 zł i teraz pytanko. Czy po takiej operacji, moge wypłacić całe 2025 zł, czy 2025 zł minus te 600 zł ?
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Witam
Chcialem wplacic kase karta kredytowa ale mam nastepujace pytanie :
Pisze ze rozliczenie odbywa sie w EURO wiec jak wplacam kwote 100 to jest to liczone jako 100 euro czy 100 zl ???? ?
Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz
Pozdrawiam
 
S 0

skali

Użytkownik
Mam pytanie w sprawie tej promocji. Jesli jeszcze nie skorzystalem z bonusu to moge wyplacic kase ta co mam na moneybookers i wplacic po jakims czasie ta kwote na konto bah. Zostanie dodana kasa? Kto tak probowal robic? Pozdrawiam
 
skylo 0

skylo

Użytkownik
czy czas na obrócenie tych pieniędzy (w przypadku wpłaty 300 zł, trzeba obrócić 1800 zł) jest ograniczony ? czy powiedzmy moze to trwać miesiąc czy dwa ?
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Witam,

To napisałem do bet-at-home w sprawie promocji:

Witam,

Mam pytanie odnośnie nowej promocji 100% zarówno dla nowych graczy jak i dla graczy zarejestrowanych w Państwa serwisie bet-at-home. Jestem już zarejestrowanym graczem u Państwa więc mogę skorzystać z tej promocji, prawda?

W regulaminie dotyczącym tej promocji wyczytałem:

&quot;Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty&quot;

Rozumiem to tak, że jeśli wpłacę 300zł, to obrotu dokonam jeśli postawię łącznie w zakładach sportowych kupony o wartości 1800zł, czy tak?
Czy obrotem byłoby również postawienie 900 zakładów po 2zł? Bo w sumie da to 1800zł...

I ostatnie pytanie: Nic nie mówi się o czasie obrotu wpłaconej kwoty i bonusu. Wobec tego, czy czas obrotu jest dowolny? Mogę np. 5 lat obracać wpłaconą kwotę i dopisany bonus?

Proszę o logiczne, ścisłe i jasne odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Odpowiedzieli:

Witaj!

Oto przykład rozliczenia promocji bonusowej 100% trwającej od dnia
01.03.2007 do dnia 15.03.2007 do godziny 24:00.

Przy wpłacie np. 30 PLN otrzymam 30 PLN bonusu ktory zostanie dopisany do &quot;Konta gracza&quot; po otrzymaniu wpłaconych pieniedzy.

Opis realizacji bonusa w skrócie:

. Dokonaj wpłaty między 01.-15. marca 2007, do godz. 24:00 na swoje
konto gracza.
. Wejdź na &quot;Moje konto gracza/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu&quot; i
wpisz słowo &quot;BONUS&quot;.
. Kwota bonusa zostanie natychmiast dopisana do Twojego konta gracza.

Suma (wpłata + bonus) musi zostać trzy razy obstawiona w zakładach po minimalnym kursie 1,5 (w przypadku zakładu kombinacyjnego liczony jest łączny kurs).
Po obstawieniu łacznie według wyżej podanego przykładu (30 PLN wpłata + 30 PLN bonus) 180 PLN może zostać zlecona wypłata, pod warunkiem że będzie ona zlecona po zakończeniu akcji czyli po 15.03.2007.

W przypadku gdy wypłata zostanie zlecona przed obstawieniem trzykrotnej wartości (wpłaty + bonusa) lub w terminie trwania akcji, bonus zostanie odliczony.

Bonus zostanie doliczony do &quot;Konta gracza&quot; po otrzymaniu na naszym koncie bankowym wpłaconego depozytu.
Po zaksiegowaniu przedpłaty (około 3-5 dni) prosimy o ponowienie próby realizacji bonusa.

Nie ma limitów dotyczacego terminu dokonania obrotu jak i ilości wykonanych zakladów!
W wyżej podanym przykładzie można dokonać obrotu na 3 razy 60 PLN lub nawet 180 razy po 1 PLN.

&quot;Gratisowe bony&quot; nie zaliczają się do wpłat i nie bedą powiekszane o 100% akcji bonusowej.


REGULAMIN PROMOCJI:


. Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15.
marca 2007r., do godz. 24:00. Przy przelewach bankowych wiążący jest termin wpłynięcia środków na konto. Maksymalna kwota bonusu wynosi 300 zł. Przy wpłatach powyżej 300zł do konta zostanie dopisana kwota 300zł.
. Osoby posiadające więcej niż jedno konto gracza mogą tylko raz na
jednym ze swoich kont skorzystać z bonusa.
. Z akcji bonusowej 100% można skorzystać tylko jeden raz i na jedno
domostwo.
. W przypadku skorzystania z Bonusa, w czasie trwania promocji nie
wolno dokonać wypłaty (do dnia 15. marca 2007r., do godz.24:00), w przeciwnym wypadku kwota bonusa zostanie odjęta z konta gracza.
. Kwotę wpłaty wraz z dopisaną kwotą bonusa należy trzykrotnie
postawić w zakładach sportowych przy minimalnym kursie 1,5 (dotyczy zarówno zakładów pojedynczych jak kombinacyjnych) przed możliwością wypłaty
. Do wpłat po 15. marca 2007r. do godz. 24:00 nie będzie dopisywany
bonus.
. Akcja bonusowa nie dotyczy Kasyna i Pokera. Akcja bonusowa dotyczy
tylko i wyłącznie zakładów sportowych.

Życząc wysokich wygranych serdecznie pozdrawiamy!
Twój bet-at-home.com Team
Pozdro 500,
:)
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
witam
mam pytanie. jak wplace w pon na poczcie pieniadze i zdazyloby sie tak ze nie dojda one do 15 marca, lecz dojda po zakonczeniu promocji, to czy moge potem wyplacic wplacona kwote nie grajac wogole ? z gory dzieki za odp
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
przez 9 dni powinno dojść spokojnie,do tego nie wiem czy nie liczy sie data zaksiegowania.Choc o tym w regulaminie nic nie piszą.
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
promocja
Bonus 100% dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej między 01.a 15. marca 2007r., do godz. 24:00. Przy przelewach bankowych wiążący jest termin wpłynięcia środków na konto.zatem decyduje data zaksięgowania.pozdro dla wszystkich ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Teraz napisze Wam ciekawostkę odnośnie wypłaty z tej promocji.....w kazdej chwili mozna wypłacic kasę ponad te 600 zl.Czyli wpłacamy 300zl drugie tyle otrzymujemy gratis czyli mamy 600zl następnie gramy przykładowo 1 zakład za 1,5 i na koncie mamy juz 900 zl i w kazdej chwili możemy wypłacic 300 zl z tych 900 zl.Musi na koncie dajej zostac wpłata tylko 300 zl plus bonus 300 zl===a 300zl mozna wypłacic bez problemu i reszta obraca sie dalej.wszystko sprawdzone kasę ponad 600 zl wypłacają bez problemu pozdro
 
T 0

tomach

Użytkownik
Mam pytanko jezeli wpłaciłem 1000zł to musze trzykrotnie postawić kwote 1000+300 bonus czy tylko 300+300 maksymalna kwota do uzskania 100% bonusu +bonus??
 
namber31 0

namber31

Użytkownik
bardzo dobre pytanie ????
też się z kumplem zastanawialiśmy ile obrotu należy wykonać przy wpłatach powyżej 300.
Teoretycznie musisz przerzucic 3 x (1000+300) bo tak stanowi regulamin, ja bym na twoim miejscu napisał do supportu
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Tak trudno przeczytac regulamin ?? wogule jak Ty chcesz kozystac z promo jak nieczytasz regulaminu ....
zachowuj sie...
czytalem widocznie przeoczylem.. to taki wielki grzech ze pytam?
To Ty sie zachowuj jak czlowiek rozumny ... zadajesz pytanie na ktore masz juz wyzej odpowiedz i to nie ze 100 postow musialbys czytac tylko pare ...
 
Do góry Bottom