>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home- Bonus 100% Nawet 300zł!!!

peja 1

peja

Użytkownik
Promocja jest dobra biore ją... a najbardziej mi się podoba, że jak gram kupon kombinacyjny to nie musi w tym być zdarzenie po kursie 1.50... tylko np 2 zdarzenia po 1.25 żeby AKO wyszło 1.50 ???? Za to wielki plus dla BAH :spokodfhgfh:
 
malygda 0

malygda

Użytkownik
kolego robiac tak nie wliczaja ci tej kwoty jako kwoty koniecznej do obrocenia! musi byc 1.5 kurs mozesz grac nawet 1.1 singla i wygrana kasowac ale odpowiednia kwote i tak musisz obrocic przy kursie 1.5
 
peja 1

peja

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi userowi malygda chyba dobrze opisałem o co mi chodzi... ale nie ważne :mrgreen: żeby nie było OT... to mam 2 pytanka :

1. Wysłałem dzisiaj o 20:30 pieniądze... są szansę że dojdą do soboty :?:

2. Księgują buki wogóle kase w soboty :?:

pzdr ;-)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Nie wiem o co chodzi userowi malygda chyba dobrze opisałem o co mi chodzi... ale nie ważne :mrgreen: żeby nie było OT... to mam 2 pytanka :

1. Wysłałem dzisiaj o 20:30 pieniądze... są szansę że dojdą do soboty :?:

2. Księgują buki wogóle kase w soboty :?:

pzdr ;-)
Myśle, że jest.
Ale jeśli posiadasz dowód wpłaty, to wyślij im go mailem, wraz z numerem Twojego konta w BAH-u poproś ładnie o zaksięgowanie i kase masz w 15min. ;-)
 
sala66 0

sala66

Użytkownik
bezproblemowo dojda do soboty. ja wplacalem w banku okolo godz 14 i na nastapny dzien juz mialem na koncie. bylem bardzo mile zaskoczony tak szybkim zaksiegowaniem pieniedzy.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
ile trwa wyplata z bet-at-home na moneybookers?

Teraz napisze Wam ciekawostkę odnośnie wypłaty z tej promocji.....w kazdej chwili mozna wypłacic kasę ponad te 600 zl.Czyli wpłacamy 300zl drugie tyle otrzymujemy gratis czyli mamy 600zl następnie gramy przykładowo 1 zakład za 1,5 i na koncie mamy juz 900 zl i w kazdej chwili możemy wypłacic 300 zl z tych 900 zl.Musi na koncie dajej zostac wpłata tylko 300 zl plus bonus 300 zl===a 300zl mozna wypłacic bez problemu i reszta obraca sie dalej.wszystko sprawdzone kasę ponad 600 zl wypłacają bez problemu pozdro
ale normalnie ja wyplaciles?
bo ja klikalem na wyplate i nie moglem kazano mi sie skontaktowac z supportem
tez sie kontaktowales?
 
S 0

skali

Użytkownik
witam. ponawiam pytanie bo moze ktos bedzie tez chcial powiekszyc swoj kapital ???? . chodzi mi o to czy moge wybrac pieniadze z bah na moneybookers i wplacic je ponownie po jakims czasie? probowal tak juz ktos?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
witam. ponawiam pytanie bo moze ktos bedzie tez chcial powiekszyc swoj kapital ???? . chodzi mi o to czy moge wybrac pieniadze z Bet-at-home na Moneybookers i wplacic je ponownie po jakims czasie? probowal tak juz ktos?
bonus jest przeciez jednorazowy...
wiec nie dostaniesz drugi raz 100% nie ma bata...
 
S 0

skali

Użytkownik
polecam czytanie ze zrozumieniem. jeszcze nic nie wplacilem i zadnego bonusu nie dostalem. chce wybrac kase to co mam i wplacic np. na nastepny dzien... chodzi mi o to czy zalapie sie na bonus bo jak nie to wplace ta kwote co mam na moneybookers bez wybierania z bah. pozdrawiam
 
kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Dzisiaj puscilem pieniazki przelewem przez bank ???? Jezeli wysle im skana zaksieguja pieniadze szybciej czy beda czekac az pieniadze dojda ?? Bo cos ktos o tym pisal albo mi sie wydawalo :p Pozdrawiam
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
polecam czytanie ze zrozumieniem. jeszcze nic nie wplacilem i zadnego bonusu nie dostalem. chce wybrac kase to co mam i wplacic np. na nastepny dzien... chodzi mi o to czy zalapie sie na bonus bo jak nie to wplace ta kwote co mam na Moneybookers bez wybierania z Bet-at-home. pozdrawiam
polecam pisac wyrazniej ;)
mozna tak zrobic..
bo bonus tyczy sie pierwszej wplaty w okresie 1-15.03 a skad wezmiesz te hajsy to malo ich obchodzi...
 
S 0

skali

Użytkownik
polecam pisac wyrazniej ;)
mozna tak zrobic..
bo bonus tyczy sie pierwszej wplaty w okresie 1-15.03 a skad wezmiesz te hajsy to malo ich obchodzi...

dzieki wielkie Shaker ???? mysle ze to sprawdzone bo musze miec ten bonus hehe ???? mysle ze WYPLATA nie bedzie brana pod uwage zeby bonusu mi nie zlikfidowali ???? pozdrawiam
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
dzieki wielkie Shaker ???? mysle ze to sprawdzone bo musze miec ten bonus hehe ???? mysle ze WYPLATA nie bedzie brana pod uwage zeby bonusu mi nie zlikfidowali ???? pozdrawiam
przeciez te pieniadze naleza do ciebie ???? wiec to twoja sprawa co z nimi zrobisz...
wiec wyplacaj wplacaj i graj ???? powodzenia
 
L 0

leon_ncl

Użytkownik
Witam czy to juz mozna uznac za orót umozliwiajacy wyplate wygranej razem z bonusem??Gralem tak:wplata 300 pln, dostalem drugie 300 bonusu czyli mam 600, zagralem 600 x 1,5 mam 900(1 raz), nastepnie 900 x 1,5(drugi raz) mam 1350 i ostatni 300 x 1,5(3 raz) i mam w sumie 1500. czy to juz moge wyplacic, bo myslalem ze 3 raz tez musze zagrac za 600 bez wzgledu ze za drugim razem gralem za 900.prosze o podpowiedzi
 
kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Dzisiaj puscilem pieniazki przelewem przez bank Jezeli wysle im skana zaksieguja pieniadze szybciej czy beda czekac az pieniadze dojda ?? Bo cos ktos o tym pisal albo mi sie wydawalo Pozdrawiam
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Witam czy to juz mozna uznac za orót umozliwiajacy wyplate wygranej razem z bonusem??Gralem tak:wplata 300 pln, dostalem drugie 300 bonusu czyli mam 600, zagralem 600 x 1,5 mam 900(1 raz), nastepnie 900 x 1,5(drugi raz) mam 1350 i ostatni 300 x 1,5(3 raz) i mam w sumie 1500. czy to juz moge wyplacic, bo myslalem ze 3 raz tez musze zagrac za 600 bez wzgledu ze za drugim razem gralem za 900.prosze o podpowiedzi
prosze oto odpowiedz:
600+900+300 = 1800

wymagany obrot to 3 razy D+B = 3*600 = 1800

1800=1800 :gool:

smialo wyplacac ????
 
Do góry Bottom