>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Bet-at-Home- Bonus 100% Nawet 300zł!!!

vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No, myślałem, że dam rade uskubać 300 zł, żeby tam wpłacić, ale 2 paki też nie są złe ... 400 zł na koncie, można grać! ???? Booskie promo! ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
Vizjerei ja też wpłaciłem 2 bańki... obawiałem się, że kasa nie dojdzie na week... a tu proszę, przychodze ze szkoły, a już jest zaksięgowana ???? Czekałem nie całe 48 H :p

korzystajcie z takiej promocji ????

Wielki plus dla BAH :jupi:
 
kantor10 0

kantor10

Użytkownik
antykac, tez jestem ciekaw czy przelewaja w weekend bo przydaloby sie zeby zaksiegowali pienadze na weekend.. wplacilem w czwartek i sie obawiam ze nie dojda do srody :/
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
ja wpłaciłem w piątek :] ale mam nadzieje że kasa dojdzie :] odpisali mi że kasa nie jest w weendy księgowana... ile wam kasa szła najdłużej ?
 
kantor10 0

kantor10

Użytkownik
Ja wplacalem do Bwin w srode przelewem i w czawartek wieczorem mailem kase zaksiegowana.. i to mi sie podobalo bo wkurzajace jest czekanie i nerwy czy zaksieguja do srody 15.. a taka prawda ze pieniadze sa na ich koncie dzien po wyslaniu tylko teraz zalezy od tego kiedy zaksieguja.. Pieniadze szybko ida z polskiego banku do drugiego..
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
mi do sportingbet.com kasa &quot;szła&quot;36 godzin
do expekt 36-48 h ( 48 bo polyliłem raz konto i poszla na konto w euro i stąd ta zwłoka ale zawsze około 36)
to teraz na bth powinni sie wyrobić do srody mam 3 konta więc pasowało żeby kasa doszła bo to 900 zł :]



Ksiegowanie wplat odbywa sie codziennie oprocz weekendu do godz. 13.00.
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
A jak się im wyśle skan wpłaty to zaksięgują to i będzie można skorzystać z bonusu szybciej? Proszę o szybką odpowiedź
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
A ja mam takie pytanie bo wpłacałem im 100zł szybkim przelewem czyli przedpłatą ale już wszystko przegrałem i teraz muze czekać od 2-5 dni aż oni beda mieli tą moją kase i jak wpisze BONUS to normlanie dostanę te 100zł 100% depozytu tak ?
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
to chyba nie działa w ten sposób :| to jest podwojenie depozytu a nie zwrot stawki za kupon ... Trzeba było wpisać BONUS w momencie gdy kasa doszła na konto. Przynajmniej tak mi się wydaje
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
kasa na koncie już ???? wpłacałem w tym samym czasie ( piatek wieczorem) do bet-a-t-home i expekt i kasa już doszła do obydwu
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam czy jak wpalce jutro rano i wysle im skan dowodu ze kaska poszla przynaja mi bonus po zaksiegowaniu kwoty?
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
WItam
przykłądowo dajmy że wpłaciłem 10 zł ... + bonus to mam 20zł ale te 10 zł co wpłąciłęm ja przegrałem i zostało mi 10 bonusowych , czyli teraz wystarczy żebym wniósł zakłądy za 30zł łącznie po kursie przynajmniej 1,5 i obrot juz zrobiony tak ?
I czy do obrotu juz wlicza sie zakłąd jako posatwiony a gra dajmy na to w sobote czy dopiero jak zakład zostanie rozliczony?
 
skylo 0

skylo

Użytkownik
Wpłaciłem 300 zł i otrzymałem 300 zł bonusa, jednak kwote bonusa przegrałem i zostało mi na koncie wpłacone 300 zł. Czy teraz mogę wypłacić 300 zł bez żadnych konsekwencji ?
 
Do góry Bottom