>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja Gamebookers - do 80zł gratis!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w GAMEBOOKERS

SUPER PROMOCJA: Zwrot 100% stawki zakładu!!


Bukmacher Gamebookers przedstawia doskonałą promocję dla nowych użytkowników. Dostaniesz nawet 80zł gratis od Gamebookers!!

1. [you:da09ce80cc] zarejestrować się ze specjalnego linku [you:da09ce80cc] &gt;&gt;&gt;KLIKNIJ TUTAJ &lt;&lt;&lt;.

====&gt; SUPER PROMOCJA na Gamebookers &lt;====
[you:da09ce80cc] &gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;.

2. Należy dokonać swojej pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota promocji wynosi 80zł. Więc najlepiej wpłać 80zł, otrzymasz 100% tej kwoty.

3. [you:da09ce80cc] Otrzymujesz od firmy Gamebookers bonus, 100% zwrotu stawki za pierwszy zakład.


Warunki promocji:

Warunki:

* Oferta jest przeznaczona tylko dla tych osób, które po raz pierwszy rejestrują się w Gamebookers i nie jest dostępna dla dotychczasowych klientów.
* Zwrot nie może przekroczyć 20 Euro.
* Wszystkie bonusy są dodawane o godz. 00:10 CET po postawieniu zakładu kwalifikującego.
* Zwrot musi zostać obrócony co najmniej trzy razy na zakłady o kursie 1.60 przed dokonaniem wypłaty. Zakłady anulowane oraz P2P nie kwalifikują się.
* Oferta ta jest aktualna od 18 lipca do odwołania, i podlega możliwości przedłużenia/przerwania na wyłącznej decyzji Gamebookers.
* Oferta ta nie może zostać połączona z żadną inną działającą promocją, chyba że jest to inaczej podane.
* Gamebookers zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania tego programu w każdej chwili.
Więcej o promocji znajdziesz na forum, w tym temacie.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanko.
Czyli jak się zarejestreju i obstawie 1 zakład za 50 złoty i go przegram to oznacza że dostane te 50 złoty z powrotem na konto gracza?? A co jest jeśli mój zakład byłby wygrany?? Czy wtedy również dostane tą kwote którą zainwestowałem w zakład + wygraną?? :?: :?:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanko.
Czyli jak się zarejestreju i obstawie 1 zakład za 50 złoty i go przegram to oznacza że dostane te 50 złoty z powrotem na konto gracza?? A co jest jeśli mój zakład byłby wygrany?? Czy wtedy również dostane tą kwote którą zainwestowałem w zakład + wygraną?? :?: :?:
Tak, dokładnie jak mówisz
 
F 0

fetus

Użytkownik
Zarejestrowałem się tam jakiś czas temu ale nie zawarłem żadnego zakładu. Czy bonus będzie mi przyznany?
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
Jezeli jeszcze nic nie wplaciles to bonus zostanie przyznany. Grasz jakis kupon za 80 zl i jak nie trafisz to masz zwrot stawki.
 
zdrena 0

zdrena

Użytkownik
Witam,

Wpłaciłem kasę ale mam pytanie odnośnie obrotu tego bonusu.

Czy jak postawię kupon kombinacyjny z kursami np 1.65 i 1.45 to liczy się on do obrotu?

Pozdrawiam.
 
M 0

mad85

Użytkownik
Czy pierwszy zakład musi być zawarty po jakimś minimalnym kursie?Może to być więcej niż jedno zdarzenie?Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
F 0

figos17

Użytkownik
ten bonus który przyznaja to trzeba obrócic 3 razy czyli o co chodzi mam postawic 3 zakłady po 30 zł. Czy mogę np. postawić sobie 6 zakładow po 15zł
 
zdrena 0

zdrena

Użytkownik
a mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? ^^

&quot;Czy jak postawię kupon kombinacyjny z kursami np 1.65 i 1.45 to liczy się on do obrotu? &quot;

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Czy jesli wplace 80PLN i postawie na zaklad i powiedzmy, ze wygram, to bede mial swoja wygrana + 80PLN? I teraz czy moja wlozona kase moge wyplacic? Czy calosc musze obrocic?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Czy jesli wplace 80PLN i postawie na zaklad i powiedzmy, ze wygram, to bede mial swoja wygrana + 80PLN?
tak , zgadza sie bedziesz miał zwrot za pierwszy postawiony zakład + to co wygrałes ;-)

z tego co wiem to trzeba tylko bonus obrócić 3x...

pzdr
 
zulu15 12

zulu15

Użytkownik
Witam,mam problem wpłacilem kase na GB i zostala ona podwojona,jeszcze nie obrocilem caleo a dostalem nowu bonus co jest powyzej czyli oddali kase za nie wygrany zaklad i teraz niewiem jak je razem pogodzic

Idzie moze jakos zrezygnowac z tego bonusu?
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
czy oferta jest wazna takze dla wplat z Moneybookers ?
Jest wazna ??

i czy jesli mam juz konto tam ale nie bralem udzialu w zadnych promocjach to moge brac w tym udzial ?? I czy jest jeszcze wazna ta promocja i czy przez MB mozna wplacac prosze o odpowiedz ????
 
wesyasz 0

wesyasz

Użytkownik
Jesli postawie 80pln, powiedzmy, ze wygram no to dostaje wygrana, zalozmy 140pln + bonus 80pln, razem 220pln, to czy moge wyplacic 140 pln i zostawic tylko bonus do obrotu.. ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom