>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja Gamebookers - do 80zł gratis!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w GAMEBOOKERS

SUPER PROMOCJA: Zwrot 100% stawki zakładu!!


Bukmacher Gamebookers przedstawia doskonałą promocję dla nowych użytkowników. Dostaniesz nawet 80zł gratis od Gamebookers!!

1. [you:da09ce80cc] zarejestrować się ze specjalnego linku [you:da09ce80cc] &gt;&gt;&gt;KLIKNIJ TUTAJ &lt;&lt;&lt;.

====&gt; SUPER PROMOCJA na Gamebookers &lt;====
[you:da09ce80cc] &gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;.

2. Należy dokonać swojej pierwszej wpłaty. Maksymalna kwota promocji wynosi 80zł. Więc najlepiej wpłać 80zł, otrzymasz 100% tej kwoty.

3. [you:da09ce80cc] Otrzymujesz od firmy Gamebookers bonus, 100% zwrotu stawki za pierwszy zakład.


Warunki promocji:

Warunki:

* Oferta jest przeznaczona tylko dla tych osób, które po raz pierwszy rejestrują się w Gamebookers i nie jest dostępna dla dotychczasowych klientów.
* Zwrot nie może przekroczyć 20 Euro.
* Wszystkie bonusy są dodawane o godz. 00:10 CET po postawieniu zakładu kwalifikującego.
* Zwrot musi zostać obrócony co najmniej trzy razy na zakłady o kursie 1.60 przed dokonaniem wypłaty. Zakłady anulowane oraz P2P nie kwalifikują się.
* Oferta ta jest aktualna od 18 lipca do odwołania, i podlega możliwości przedłużenia/przerwania na wyłącznej decyzji Gamebookers.
* Oferta ta nie może zostać połączona z żadną inną działającą promocją, chyba że jest to inaczej podane.
* Gamebookers zastrzega sobie prawo do zmiany lub wycofania tego programu w każdej chwili.
Więcej o promocji znajdziesz na forum, w tym temacie.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Mam pytanko.
Czyli jak się zarejestreju i obstawie 1 zakład za 50 złoty i go przegram to oznacza że dostane te 50 złoty z powrotem na konto gracza?? A co jest jeśli mój zakład byłby wygrany?? Czy wtedy również dostane tą kwote którą zainwestowałem w zakład + wygraną?? :?: :?:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanko.
Czyli jak się zarejestreju i obstawie 1 zakład za 50 złoty i go przegram to oznacza że dostane te 50 złoty z powrotem na konto gracza?? A co jest jeśli mój zakład byłby wygrany?? Czy wtedy również dostane tą kwote którą zainwestowałem w zakład + wygraną?? :?: :?:
Tak, dokładnie jak mówisz
 
F 0

fetus

Użytkownik
Zarejestrowałem się tam jakiś czas temu ale nie zawarłem żadnego zakładu. Czy bonus będzie mi przyznany?
 
pipper 0

pipper

Użytkownik
Jezeli jeszcze nic nie wplaciles to bonus zostanie przyznany. Grasz jakis kupon za 80 zl i jak nie trafisz to masz zwrot stawki.
 
zdrena 0

zdrena

Użytkownik
Witam,

Wpłaciłem kasę ale mam pytanie odnośnie obrotu tego bonusu.

Czy jak postawię kupon kombinacyjny z kursami np 1.65 i 1.45 to liczy się on do obrotu?

Pozdrawiam.
 
M 0

mad85

Użytkownik
Czy pierwszy zakład musi być zawarty po jakimś minimalnym kursie?Może to być więcej niż jedno zdarzenie?Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
F 0

figos17

Użytkownik
ten bonus który przyznaja to trzeba obrócic 3 razy czyli o co chodzi mam postawic 3 zakłady po 30 zł. Czy mogę np. postawić sobie 6 zakładow po 15zł
 
zdrena 0

zdrena

Użytkownik
a mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? ^^

&quot;Czy jak postawię kupon kombinacyjny z kursami np 1.65 i 1.45 to liczy się on do obrotu? &quot;

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Czy jesli wplace 80PLN i postawie na zaklad i powiedzmy, ze wygram, to bede mial swoja wygrana + 80PLN? I teraz czy moja wlozona kase moge wyplacic? Czy calosc musze obrocic?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Czy jesli wplace 80PLN i postawie na zaklad i powiedzmy, ze wygram, to bede mial swoja wygrana + 80PLN?
tak , zgadza sie bedziesz miał zwrot za pierwszy postawiony zakład + to co wygrałes ;-)

z tego co wiem to trzeba tylko bonus obrócić 3x...

pzdr
 
zulu15 12

zulu15

Użytkownik
Witam,mam problem wpłacilem kase na GB i zostala ona podwojona,jeszcze nie obrocilem caleo a dostalem nowu bonus co jest powyzej czyli oddali kase za nie wygrany zaklad i teraz niewiem jak je razem pogodzic

Idzie moze jakos zrezygnowac z tego bonusu?
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
czy oferta jest wazna takze dla wplat z Moneybookers ?
Jest wazna ??

i czy jesli mam juz konto tam ale nie bralem udzialu w zadnych promocjach to moge brac w tym udzial ?? I czy jest jeszcze wazna ta promocja i czy przez MB mozna wplacac prosze o odpowiedz ????
 
wesyasz 0

wesyasz

Użytkownik
Jesli postawie 80pln, powiedzmy, ze wygram no to dostaje wygrana, zalozmy 140pln + bonus 80pln, razem 220pln, to czy moge wyplacic 140 pln i zostawic tylko bonus do obrotu.. ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom