>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja - 200PLN W Bwin - tylko u nas!

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dane na MB jak i u bukmachera muszą się zgadzać więc nie ma możliwości wpłacenia z jednego konta MB na 2 konta u bukmachera
 
act 8,6K

act

Użytkownik
czy jest ktoś kto wypłacił pieniądze po skorzystaniu z bonusu i może potwierdzić prawidłowość tego bonusu?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy jest ktoś kto wypłacił pieniądze po skorzystaniu z bonusu i może potwierdzić prawidłowość tego bonusu?
Tak, założyłem konto z pierwszego linku, wpłaciłem, obróciłem, wypłaciłem część pieniędzy (za resztę &quot;hobbistycznie&quot; pogrywam).
Oferta 100% pewna i sprawdzona (ale musisz założyć konto z pierwszego linku, najlepiej przed tym wyczyścić ciasteczka).
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
Co jest PROSTE???
Obróciłem bonusem i 5-krotnie depozytem, więc warunki spełniłem, a wypłacić pieniędzy łącznie z bonusem NIE MOGĘ !


a nie jest to tak że

depozyt x 1
a bonus x 5 i dopiero wypłata. może brakuje ci jakieś grosze do zrealizowania obrotu.
 
act 8,6K

act

Użytkownik
Tak, założyłem konto z pierwszego linku, wpłaciłem, obróciłem, wypłaciłem część pieniędzy (za resztę &quot;hobbistycznie&quot; pogrywam).
Oferta 100% pewna i sprawdzona (ale musisz założyć konto z pierwszego linku, najlepiej przed tym wyczyścić ciasteczka).
Czyli to jest prosty sposób na zarobienie 200 zł;)
 
flejter 0

flejter

Użytkownik
Nikt nie odpowiedział na pytanie użytkownika Edyp. Mam te same wątpliwośći.

&#39;To wydaje się zbyt proste, aby było możliwe.
Wpłacam 400 zł, dostaje 200 zł bonusu. Gram jeden zakład za 400 zł, następnie jeszcze 5 zakładów za 200 zł każdy... wszystko po kursach 1,01... I po tych 6 zakładach mam na koncie około 600 zł i mogę to wypłacić?&#39; - Edyp
 
fermentarius 0

fermentarius

Użytkownik
Udało mi się wypłacić kaskę ... po obrocie ~3 tysie.
Na ich nieszczęście,bo depozyt jedynie zwielokrotniłem przez warunki wypłaty bonusa.
Mają jakieś chore rozliczenia tego bonusa, bo dostałem takiego e-maila :

Aby dokonać wymaganego obrotu bonusem prosimy o uwzględnienie poniższych informacji:
1) Nasz system automatycznie odróżnia wpłatę od otrzymanego bonusu. Jeśli wniesie Pan zakład, system wniesioną kwotę pobiera najpierw od kwoty bonusu. Niezwłocznie po wniesieniu całej kwoty bonusu 5 razy, stawki zostaną pobrane od kwoty wpłaty.
2) Bonus może zostać ponownie wniesiony tylko wtedy, gdy wniesione przez Pana zakłady zostały już rozliczony/e. Niezwłocznie, gdy wysokość nierozliczonych jeszcze, jednak wniesionych już zakładów osiągnie pierwotną kwotę bonusu, od sumy bonusowej nie będą pobierane stawki wniesione na dalsze zakłady, aż do momentu rozliczenia danych zakładów wniesionych za pieniądze bonusowe.
3) Jeśli przegra Pan zakład wniesiony za pieniądze bonusowe, wówczas utracona kwota zostanie pobrana od kwoty bonusu. Warunki udziału w odniesieniu do wnoszenia zakładów odnoszą się tylko do pozostałej kwoty.
Nasz system automatycznie uniemożliwia obciążenie konta bonusem, aż do spełnienia odpowiednich warunków. Niestety na koncie nie jest widoczne, czy warunki obrotu bonusem zostały już spełnione, czy jaką kwotę należy jeszcze wnieść na zakłady z pieniędzy bonusowych. Jeśli chciałaby Pani dokonać wypłaty, zanim zostaną spełnione warunki obrotu bonusem, pojawi się kwota możliwa do wypłaty.

Udało się i po 2 dniach od daty zlecenia wypłaty,kasa na koncie,
ale buk pozostawił złe wrażenie.
BET365 zdecydowanie lepiej i klarowniej to rozwiązał...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Fermentarius a po obrocie 1400zł miałeś pieniądze (200zł) oznaczone jako bonus niemożliwy do wypłacenia? Jeśli musiałeś naprawdę obrócić na 3 tysiące, to nieźle zwiększyli wymagania. Ja 15 kwietnia wypłacałem, i musiałem obrócić dokładnie na 1540zł zanim mogłem całość wypłacić. Coś widzę system naliczania obrotu zaczyna im mocno szwankować :zoltakartka:
 
fermentarius 0

fermentarius

Użytkownik
Po obrocie ponad 1400 nie mogłem bonusu wypłacić,więc dalej ostro grałem i zobaczyłem dopiero przy ok. 3 tys. całą kwotę możliwą do wypłaty.
Jakieś błędy techniczne też pojawiały się przy transakcjach...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Acha czyli możliwe jednak, że obrót był mniejszy niż te 3 tysiące. U mnie było to dokładnie 1540zł potrzebne do całkowitego uwolnienia bonusa, sprawdzałem po każdym zakładzie.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Support odpisał, że nie łapię sie do tej promocji, choć nigdy nic do nich nie wpłaciłem. Trudno - nie chcą wpłaty nie dostaną :]
Sprawdź teraz czy nic nie masz. Ja przegapiłem poprzednią promocję, bo wpłatę do 10 dni trzeba było zrobić. Nie grałem a wczoraj mi przysłali na skrzynkę info, że przy wpłacie od 40 do 190 zł otrzymam bonus 100 %. Wpłaconą kwotę trzeba obrócić raz, a bonusa 7 razy żeby wypłacić. O kursach nic nie ma w regulaminie, więc najlepiej zagrać 8 razy po kursie 1.01 na live ;]
 
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Rzeczywiście, akcja promocyjna została przedłużona, dlatego mam pytanie.
W regulaminie napisane jest, że jeżeli w ciągu 2 miesięcy od wpłaty nie wykonamy obrotu, bonus przepadnie. I teraz pytanie, o jaki obrót chodzi? Przykładowo wpłacam 400zł, mam 600, pięć razy stawiam 200zł w zakładach
i mam obrót 1000zł, czy taki obrót wystarczy już aby zachować otrzymany bonus na dłużej niż 2 miesiące, czy muszę obrócić jeszcze wpłatę? Ogólnie rzecz biorąc - ile najmniej muszę postawić, żeby Bwin nie zabrał mi bonusu po 2 miesiącach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom