>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega Promocja - 200PLN W Bwin - tylko u nas!

Status
Zamknięty.
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Mam pytanie. Powiedzmy, że wpłacam depozyt w wysokości 400 zł. Na koncie widnieje 600. I teraz - jeśli postawię zakład za 400 zł i będzie on wygrany, to będę mógł wypłacić 400 zł na konto i wtedy zacząć 5-krotny obrót bonusem, czyli tym, co zostało na koncie bwin? Czy ten pierwszy zakład zostanie policzony na poczet obrotu bonusem?
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Mam pytanie. Powiedzmy, że wpłacam depozyt w wysokości 400 zł. Na koncie widnieje 600. I teraz - jeśli postawię zakład za 400 zł i będzie on wygrany, to będę mógł wypłacić 400 zł na konto i wtedy zacząć 5-krotny obrót bonusem, czyli tym, co zostało na koncie bwin? Czy ten pierwszy zakład zostanie policzony na poczet obrotu bonusem?
Jeżeli wpłacisz 400 będziesz miał 600 na koncie.W tym momencie rozpoczynasz obrót i nie bedziesz mógł wypłacić kasy dopóki nie zrobisz
pełnego obrotu.Na live grasz kursy 1.01 aż zrealizujesz obrocik,albo grasz po innych kursach wybór należy do Ciebie.Podczas próby wypłaty pojawi się komunikat ile możesz wypłacić ,a ile jest zablokowanych pieniędzy w bonusie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 215

tyczner

Użytkownik
mam pytanko
jaki jest bonus jesli chodzi o waluty np euro i funty?
przeliczają na złotówki czy także 200!!
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
A ja mam takie pytanie :
Chce wpłacić 400zł, dostanę ten bonus, mam 600zł. Czy mogę w tym momencie wypłacić te 400zł i obracać te bonusowe 200?
Pozdrawiam
e: Czy dobrze rozumiem, że mogę wypłacić ten bonus dopiero wtedy, gdy 5 x postawię to co dostanę w bonusie (200zł) i mogę grać po każdym kursie i wchodzi w to LIVE?
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
dejv91, zadałem identyczne pytanie 3 posty wyżej, co więcej, od razu ktoś mi odpowiedział ????
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Witam.
Skorzystalem dzisiaj z tej promocji zakładajac konto. Czy obowiązują mnie jeszcze bonusy pokerowe? Tzn co mam wpisać w okno kodu bonusowego przy pobieraniu pokera, jaki mi przysługuje? Jakieś 1st depo?
 
hevelius 0

hevelius

Użytkownik
Najlepiej napisz do suportu. Często firmy mają osobne bonus dla zakładow, osobny dla pokera (mowa o pierwszej wpłacie)
Polecam wyczyścić ciasteczka przed rejestracja. Ostatnio kilkałem kilka razy na promocyjny link i wyskakiwało info o promocji do 100zł.Musiałem całkowicie zresetowac firefoxa i wyskoczyło info 200zł.
 
Q 1

qwerty09

Użytkownik
Czy promocja nadal obowiazuje, z linka podanego na pierwszej stronie ? Po wejsciu na niego, pojawia sie oferta z mozliwoscia ogladania wszystkich meczy na zywo bez ograniczen (i do tego odnosi sie przycisk rejestracji) - zadnej wzmianki o 50% bonusie.
 
M 0

marcipeusz

Użytkownik
Czy promocja nadal obowiazuje, z linka podanego na pierwszej stronie ? Po wejsciu na niego, pojawia sie oferta z mozliwoscia ogladania wszystkich meczy na zywo bez ograniczen (i do tego odnosi sie przycisk rejestracji) - zadnej wzmianki o 50% bonusie.
Support wczoraj udzielił mi informacji, że bonus ten obowiązuje tylko do 13lipca do 11.30 czyli cos jest na rzeczy ????
 
5 0

54adams

Użytkownik
bwin zrobił sobie jaja promocja miała być do 31 sierpnia a zakończona wczoraj
bwin zrobił sobie jaja promocja miała być do 31 sierpnia a zakończona wczoraj

dzwoniłem do nich facetka zgłosiła problem i tyle wszystkie promocje pozamykany ale mówiła że już są ponoć nowe linki no to niech admin wrzuci te linki z nowymi bonusami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom