>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega Promocja - 200PLN W Bwin - tylko u nas!

Status
Zamknięty.
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale w bwin w 90 minucie nie ma zakładów z tolerancją ryzyka (że wpadnie minimum jeszcze 1 bramka na przykład), śledziłem czasy zamykania poszczególnych zakładów. W 90 minucie możesz obstawić co najwyżej, że nie będzie więcej bramek. I to też czasem wcześniej zamykają. A zawsze możesz mieć takiego pecha że np. w 92 minucie wpadnie jeszcze bramka :) Wislak_92 tak przy wpłacie 100zł musisz obrócić na 350zł.
 
P 0

p3droso

Użytkownik
Witam ;) Tak, żeby się tylko upewnić. Bonus i wpłaconą kwotę można obstawiać na zakładach live po minimalnym kursie 1.01? Aż dziw bierze, że bwin ciągle nie ustaliło wyższego kursu, choćby 1,10 czy 1,20 ;)
 
C 8

crackp

Użytkownik
Amigo00, ale co z tego, że by wpadła jedna bramka w 90+ czasie gry skoro ja obstawiałem zdarzenia gdzie było np 2:0 lub 3:0. Przeciez to logiczne ..
 
A 861

amigo007

Użytkownik
CrackP Czyli z tzw. tolerancją ryzyka. Ale z tego jak ja śledziłem kursy to przy stanie 3:0 w 90 minucie nie było już kursów na wygraną prowadzącej drużyny. Były zakłady na wygraną prowadzącej drużyny ale z handicapem +2 dla przegrywających. A kiedy ty obracałeś bonus? Może wtedy jakoś zaspali, albo coś...
Ps. właśnie śledziłem mecz Kaizer Chiefs - Super Sport United. Do 87 minuty było 1:0 i był zakład główny 1 X 2. Kiedy w 87 minucie pada 2:0, zakład główny momentalnie znika. Po chwili pojawia się kurs z handicapem 0:1. Także teraz na pewno nie ma aż tak prosto. A jak inii obracają ten bonus, macie jakiś system na live żeby zrobić to jak najbezpieczniej?
 
C 8

crackp

Użytkownik
W innym temacie kolega tak napisał (może Ci się przyda):
Wpłacam 200 zł, za 100 stawiam over w jakimś meczu NBA, czekam na rozpoczęcie meczu, na żywo stawiam za 100 under (przy podobnej lini, ale powiedzmy różniącej się o 1 czy 2 pkt). Po meczu mam na koncie 190 zł i obrócony depozyt.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Przy wpłacie 200zł (i bonusie 100zł) w tej promocji trzeba obrócić na 700zł. Także stawiając na 200zł nie mamy obróconego bonusa. Poza tym stawiając zakłady przeciwstawne mogą nam konto zablokować, no i tracimy tu sporo. Zakładając, że skorzystamy z maxymalnego bonusa to musimy obrócić na 1400zł. Tym sposobem tracimy 70zł (zostaje 130zł na czysto). Macie jakieś inne sposoby na obrót bonusa bez straty środków?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Właśnie gram o 200zł trzymajcie kciuki :) Dodam tylko, że teraz strasznie szybko zamykają zakłady. Przykładowo zakład mniej niż 1,5 gola (między np. 0 a 15 minut) zamykają już zaraz po 5-tej minucie, czasem nawet przed 5-tą minutą.. Wcześniej jak obserwowałem było to w 8-mej a czasem nawet w 9-tej minucie. Widocznie zbyt wiele osób wygrywało, więc musieli zacząć obcinać minuty :) Dość trudno teraz jest na live.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czyli jak wpłace te 40 pln to dostane jeszcze 100 zl bonusu? i ile razy muszę tym zagrać?
50% od wpłaty dostaniesz. Czyli przy wpłacie 40zł dostaniesz 20zł. 100zł dostaniesz jak wpłacisz 200zł...
Szczegóły obrotu w 1 poście
Zgodnie z promocją przy wpłacie 400 zł dostaje bonus 200 zł. Gram 6 razy po kursie 1.01 na LIVE i mogę to wypłacić ?
Tak, możesz to wówczas wypłacić.
 
fermentarius 0

fermentarius

Użytkownik
Wpłaciłem do bwin 400 zł, obróciłem to na kwotę ponad 1400 zł,
chciałem to wypłacić co ugrałem, a tam jest napisane, że bonusu nie mogę wypłacić.
Dokumenty tożsamości dawno przesłane, obrót zrobiony- o co chodzi ???
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Wpłaciłem do bwin 400 zł, obróciłem to na kwotę ponad 1400 zł,
chciałem to wypłacić co ugrałem, a tam jest napisane, że bonusu nie mogę wypłacić.
Dokumenty tożsamości dawno przesłane, obrót zrobiony- o co chodzi ???
Proste:BONUS nie został obrócony !
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Może ktoś z osób, które w przeciągu trwania tej aktualnej promocji (czyli około 2 tygodnie) brały w niej udział i potwierdzą jej prawidłowość?
To wydaje się zbyt proste, aby było możliwe.
Wpłacam 400 zł, dostaje 200 zł bonusu. Gram jeden zakład za 400 zł, następnie jeszcze 5 zakładów za 200 zł każdy... wszystko po kursach 1,01... I po tych 6 zakładach mam na koncie około 600 zł i mogę to wypłacić?
bo widzę, że kolega fermentarius ma kłopot z wypłaceniem pieniędzy...
czy w takim razie może ktoś potwierdzić bezproblemowe wypłaty?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom