>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Media

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Gozdyra co wczoraj odwaliła w tym programie to rzygać się chce
Właściwie rzecz biorąc, zachowanie prowadzącej Agnieszki Gozdyry poddaje w wątpliwość jakikolwiek obiektywizm omawianego przez nas programu. 12 razy w ewidentny sposób prowadząca przerywa Krzysztofowi Bosakowi, wtrącając swoje uwagi (od złośliwych, typu „Mhm”, 3:41 lub „Aha, to fajnie”, sic!, 5:20, do jawnego zajmowania stanowiska wobec swojego gościa: „tęcza tam będzie i będzie odbudowana”, 16:20). Krzysztofowi Gawkowskiemu nie przerwano ani razu.
http://www.przytomny.pl/2013/11/talk-show-manipulacja.html
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Tygodnik Lisickiego
Małżeństwo wstawiło na Fb zdjęcia z nowonarodzonym dzieckiem, które urodziło się z anencefalią (bezmózgowie). Wiedzieli, że umrze ono kilka godzin po urodzeniu. Przyjęli je z miłością, co widać na fotografiach. Facebook uznał album za „naruszający standardy społeczności Facebooka” , usunął zdjęcia a później zablokował im całe konto...
http://pequelia.es/75975/facebook-censura-a-una-madre-que-subio-fotos-de-su-bebe-con-anencefalia/
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


19.11 &quot;Największa afera korupcyjna III RP&quot; jak przyznało CBA? W Faktach TVN jako trzeci materiał (3,5 min.)

25.11 Błąd podatkowy Hofmana? W Faktach TVN jako pierwszy news (4,5 min.)
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Dzisiaj w TVP o sttuacji na Ukrainie: &quot;zebrało się 200k ludzi, a może nawet milion...&quot; żetelność pełną gębą, ale co to za różnica jedynie 800k ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Lubisz seriale? Wyobraź sobie, że oglądając jeden z pierwszych odcinków dowiadujesz się, jak skończy się cała seria. Koniec zabawy. To właśnie spoilery. – Najgorsza rzecz na świecie! – mówi Marta Wawrzyn, naczelna serwisu serialowa.pl. Rozmawiamy z nią o nieszczęsnych &quot;odkryciach&quot; fabuły, które mogą zniszczyć największą przyjemność z oglądania seriali lub czytania książek.
http://natemat.pl/84035,uwaga-spoiler-czyli-jak-niechcacy-mozna-zepsuc-ogladanie-seriali
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Czy tylko ja uważam, że temat Ukrainy powinien lecieć jako 30 sekundowy materiał o 19:20 w Faktach, a nie jako główna informacja, która jest wałkowana przez pół programu ?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czy tylko ja uważam, że temat Ukrainy powinien lecieć jako 30 sekundowy materiał o 19:20 w Faktach, a nie jako główna informacja, która jest wałkowana przez pół programu ?
Ja nie oglądałem Faktów ostatnio, ale domyślam się był reporter na Ukrainie. To znaczy, że jego wyjazd musi się zwrócić. Czyli jak już coś drożej kosztuje to ma zapchać dużą cześć ramówki i pół głównego programu informacyjnego. W Nowych Mediach pisał na ten temat kiedyś jakiś dyrektor z Polsatu. W kanałach informacyjnych to jest jeszcze ciekawiej, bo tam nie ma spontanicznie - Kuźniar siedzi i gada sobie, tylko mają 12 godzin programu dziennie (minus stałe programy publicystyczne) i jeden tyle i tyle ma wypełnić, a następy tyle i tyle. Na dodatek oni się starają jak najwięcej materiałów powtórzyć w taki sposób żeby widz się nie zorientował, bo każdy materiał kosztuje, a oni stale muszą oszczędzać.
 
K 0

keki

Użytkownik
Czy tylko ja uważam, że temat Ukrainy powinien lecieć jako 30 sekundowy materiał o 19:20 w Faktach, a nie jako główna informacja, która jest wałkowana przez pół programu ?
Uważam wręcz przeciwnie. Ukraina to dla nas, Polski, bardzo ważny temat i bardzo dobrze, że pojawia się na jej temat tak dużo informacji.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Uważam wręcz przeciwnie. Ukraina to dla nas, Polski, bardzo ważny temat i bardzo dobrze, że pojawia się na jej temat tak dużo informacji.
Sądzisz, że tłuczenie o Ukrainie przez 15 minut programu popycha życie przeciętnego Kowalskiego do przodu ? Tego typu materiały jak Ukraina, deszcz na Filipinach powinny lecieć razem w jednym bloku jako ciekawostki ze świata, a wszystko to zawarte w jednej minucie na koniec wiadomości.Telewizja karmi społeczeństwo takimi duperelami tylko aby nie mówić o tym co jest istotne - reforma emerytalna, płaca minimalna, miejsca pracy itd.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Sądzisz, że tłuczenie o Ukrainie przez 15 minut programu popycha życie przeciętnego Kowalskiego do przodu ? Tego typu materiały jak Ukraina, deszcz na Filipinach powinny lecieć razem w jednym bloku jako ciekawostki ze świata, a wszystko to zawarte w jednej minucie na koniec wiadomości.Telewizja karmi społeczeństwo takimi duperelami tylko aby nie mówić o tym co jest istotne - reforma emerytalna, płaca minimalna, miejsca pracy itd.
stary ale na logike co maja ci powiedzieć ? przecież to logiczne że rzad chce dalej krasc i nie ma żadnych pomysłów , 2 ostatnie rzeczy które podałeś można rozwiązać obniżeniem podatków lub ich całkowitym zniesieniem
pozdrawiam.
p.s ostatnio ktos mi mowil ze słuchał czytal balcerwicza który mowił ze gdyby mozna bylo z ubezpieczniami zacząć od nowa bylby za 100 % prywatyzacją.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie mieszaj tematów politycznych z jakością mediów, o których tutaj jest temat.Raczej nie chcę wchodzić w rozmowy polityczne, a bardziej w to co serwują nam dziś programy informacyjno-publicystczne, a tam uważam, że mało konkretów bo tak jak mówię - jesteśmy karmieni jakże ważnym strajkiem na ukraińskim majdanie, deszczem na Filipinach czy tatuażem tej blond mamuśki z rządu.Zamiast tego chciałbym usłyszeć obiektywne(unreal) przedstawienie faktów dot. problemów, o których pisałem wcześniej, a tego mi zwyczajnie brakuje, a nawet jeśli jest to jest to powierzchowne przedstawienie zagadania.Ponadto uważam, że ten temat jest bardziej interesujący bo czy tego będę chciał czy to nie będzie mieć wpływ na moje życie za kilka lat.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Qozi duża cześć dziennikarzy tv żyje w innym świecie, mieszkają zamkniętych osiedlach i nie dostrzegają problemów zwykłych ludzi. Jednocześnie niekoniecznie muszą być inteligentni, tylko muszą sprzedawać info, które budzi emocje, bo emocje bardzo dobrze się sprzedają. Personalnie: Gozdyra na przykład jest dziennikarzem skrajnie niekompetentnym, bo cytowanie anonimów jest znacząco poniżej standardów, w dodatku ona nie ma podstawowej wiedzy historycznej (nie wiedziała, kto to Dmowski). Więc mamy do czynienia z mediami partyjnymi, w których pracują dziennikarze puści, po studiach, które wykształciły w nich bazowanie na schematach. Ci mądrzejsi, zaś wyzbyli się moralności: Lis, który niejednokrotnie w swoim programie aranżuje dyskusję 3 na 1, w przypadku programu o Narodowcach było 5 na 1, jednocześnie w rolę obrońcy RN wcielił się Terlikowski, który z nimi nie ma nic wspólnego.
Tak, więc ciebie to w.kurwia, ale większość ludzi nie dostrzega niczego złego w mediach. Gorzej bo jesteśmy na etapie robienia ludziom sieczki z mózgów programami typu „Ukryta prawda”.
p.s ostatnio ktos mi mowil ze słuchał czytal balcerwicza który mowił ze gdyby mozna bylo z ubezpieczniami zacząć od nowa bylby za 100 % prywatyzacją.
Balcerowicz jak była komuna to był w PZPR, a jak się komuna skończyła to został liberałem. Tak teraz jest za OFE i jest za PO. Taki ot człowiek bez poglądów. To na marginesie. Ale tu na ten temat nie ma sensu dyskutować.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Żelazna logika (na facebooku)

W poszukiwaniu JAKIEJKOLWIEK informacji o dzisiejszym głosowaniu w sprawie OFE, trafiam na TVN24.
A tam relacja reportera spod siedziby TVN24, który stoi sobie na spokojnej ulicy, wiatr znikomy, śniegu brak. I koleś mówi: &quot;Właśnie centrum burzy śnieżnej jest tu gdzie stoję&quot;
:00000000

Nie zdążyłem się nadziwić, a tu &quot;połączymy się z naszym drugim reporterem, który jeździ ulicami Warszawy. Halooo..&quot;
Tym razem zachwycony reporter nawija:
&quot;Tak, właśnie jadę Wałem Miedzeszyńskim, drogi są czarne, służby miejskie spisały się znakomicie. A tu przed chwilą była spora zadyma śnieżna i tego śniegu spadło, no myślę ŻE BĘDZIE TEGO JAKIŚ CENTYMETR PRZEZ OSTANIE 30 MINUT&quot;

Cały jeden centymetr śniegu!!!
I tylko taką mam zagadkę. Czy oni uprawiają tak nieudolną propagandę czy jednak uważają miejsce w którym żyją za tak głęboki trzeci, nie, czwarty świat, że jeden centymetr śniegu urasta do rangi jakiejś klęski żywiołowej ale na szczęście dzielni drogowcy dali radę! Wiwat służby miejskie, wiwat Hania!

Z zamyślenia wyrwał mnie jednak głos prowadzącej studio:
&quot;dziękuję ale musimy kończyć, bo właśnie rozpoczyna się konferencja premiera&quot;
Myślę &quot;oooo, no może jednak nie będzie tak chamskiej propagandy i coś w końcu o tym OFE powiedzą&quot;.
Patrzę i.... nie no to jest chyba niemożliwe, oczom nie wierzę w to co widzę.

Pan premier urządził specjalne posiedzenie, na którym wojewodowie przez telefony stacjonarne zdają raporty.
&quot;Panie premierze, melduję że w Szczecinie wieje wiatr od morza!&quot;
&quot;Dobrze, dziękuję.&quot;
&quot;Panie premierze w Gdańsku też wieje!&quot;

Zagadki już nie ma. Została rozwiązana. Zastąpiła ją inna. Gdzie my, ***** mać, żyjemy?
[o]
 
Do góry Bottom