>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Towarzyskie
Spotkanie: Brazylia - Rumunia
Typ: Robinho nie strzeli gola ✅
Kurs: 1.75 ✅
Bukmacher: Tobet
Godzina: 02:50
Analiza:
Na Estádio Municipal Paulo Machado de Carvalho w Sao Paulo dojdzie do pojedynku pomiędzy Brazylią a reprezentacją Rumunii. Faworytem tego meczu jest niewątpliwie ekipa Canarinhos, która posiada lepszych piłkarzy niż Rumuni. Tego chyba nawet nie trzeba specjalnie udowadniać. Kolejny argument to to, iż Rumuni są po meczach eliminacyjnych do Euro 2012. Wygrali 3:0 z Bośniakami i 3:1 z Luksemburgiem. Uważam, że trzeci mecz w przeciągu tygodnia (na dodatek ten trzeci w zupełnie innym klimacie i strefie czasowej) będzie odczuwalny w nogach Rumunów, dlatego mogą po prostu odpuścić ten mecz. Ale mój typ jest zupełnie inny. Obstawiam iż Robinho nie zdobędzie bramki. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego że mecz Brazylia - Rumunia jest pożegnalnym meczem wybitnego strzeca rodem z Kraju Kawy - Luisa Nazario de Limy, czyli popularnego Ronaldo. W tym przypadku myślę, że Brazylijczycy wszystkie piłki będą kierować do Ronaldo, aby ten miał jak najlepsze zakończenie reprezentacyjnej kariery. W tym najbardziej upatruje szanse na zakład, że Robinho nie strzeli Rumunom gola. Co więcej ostatni gol Robinho dla reprezentacji Brazylii padł w meczu ... Holandia - Brazylia 2. lipca 2010 w ramach Mistrzostw Świata w RPA (źródło: soccerway)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Argentyna-Albania
Mecz z serii przebieżka ,do jednej bramki ,dosyć mocnym składem wychodzi Argentyna jest to trening przed CA ,Albania ledwo co zebrała swój skład sporo problemów organizacyjnych zapowiada się pogrom .Patrząc na ofensywę Argentyny ,która jest można powiedzieć idealna zobaczymy sporo bramek ja od siebie polecam :
Argentyna -3 1.85 Sportingbet ✅
Obie nie strzelą 1.55 Tobet ✅

analiza ,mizerna ale co tu dużo pisać

Argentyna skład:
Bramkarze: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Juan Pablo Carrizo (River Plate), Mariano Andújar (Catania).
Obrońcy: Gabriel Milito (Barcelona), Ezequiel Garay (Real Madrid), Nicolás Burdisso (Roma), Javier Zanetti (Inter), Nicolás Pareja and Marcos Rojo (Spartak Moscow), Pablo Zabaleta (Manchester City), Luciano Monzón (Boca Juniors).
Pomocnicy: Javier Mascherano (Barcelona), Lucas Biglia (Anderlecht), Ever Banega (Valencia), Esteban Cambiasso (Inter), Javier Pastore (Palermo), Diego Valeri (Lanús), Enzo Pérez (Estudiantes de La Plata), Fernando Gago (Real Madrid).
Napastnicy: Lionel Messi (Barcelona), Angel Di Maria and Gonzalo Higuain (Real Madrid), Sergio Agüero (Atlético Madrid), Ezequiel Lavezzi (Napoli), Carlos Tévez (Manchester City), Diego Milito (Inter).
Albania skład:
Bramkarze : Arjan Beqaj (Ermis, Cyprus ) , Samir Ujkani (Novara, Italy)
Obrońcy : Kristi Vangjeli (Aris Salonika, Greece) , Andi Lila (KF Tirana) , Ranato Arapi (Skenderbëu) , Endri Vrapi (Skenderbëu), Ditmar Bicaj (Skenderbëu) &amp; Arsen Sykaj (Vllaznia),
Pomocnicy : Ervin Bulku (Hajduk Split, Croatia) , Gjergji Muzaka (Skenderbëu) , Gilman Lika (KF Tirana) , Jahmir Hyka (KF Tirana), Agonit Sallaj (Xamax, Switzerland) &amp; Igli Allmuca (Dinamo Tirana) ,
Napastnicy : Edmond Kapllani (Paderborn 07, Germany) , Emiliano Vila (Dinamo Tirana) , Elis Bakaj (Dinamo Bucuresti, Romania) &amp; Armando Vajushi (Vllaznia).
edit
FT 4-0✅
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
⚽ Argentyna - Albania (gol do 15 minuty) | 2,1 ✅
Sportingbet
6 min i jest bramka ;)
Takie coś znalazłem w ofercie Sportingbetu. Mecz analizowany przez wszystkich, dużo opcji zostało już zaproponowanych, ale może coś takiego przypadnie komuś do gustu. Przewidujemy łatwe i przekonywujące zwycięstwo faworytów. Skoro w Argentynie skład wygląda naprawdę dobrze, jest Messi i s-ka, a Albania przyjeżdża składem B lub C, to szansa na szybką bramkę jest spora, kurs 2,1 - zadowalający. Z resztą, mam nadzieję, że Argentyńczycy po ostatnich niepowodzeniach w meczach towarzyskich, podejdą do sprawy profesjonalnie. Bet jak najbardziej fajny i godny uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Argentyna - Albania
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie [4:0] (2:0) ✅
Kurs:1.60
Buk: Tobet


Sprawdzian gospodarzy tegorocznego Copa America, gdzie naturalnie Argentynę wymienia w gronie faworytów. Do rozpoczęcia imprezy pozostało już niewiele. Argentyńczycy powinni sobie dzisiaj bez problemu poradzić ze słabym składem Albanii. Liczę, na grad bramek w wykonaniu Argentyny. Kadra na to spotkanie liczy ponad 23 graczy, a więc zapewne kilku z nich na pewno nie znajdzie się w ogłoszonej do 27 czerwca kadrze. Tak więc, niezła okazja do przekonania trenera do swojej osoby dla niektórych graczy. Linia 1.5 gola do 45 minuty w takim meczu bardzo prawdopodobna.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
2.09.2011 Ekwador - Jamajka
Ekwador - Jamajka
Typ: Ekwador -1
Kurs: 1.83
Buk: SBOBET
Stawka: 5/10
Ekwador gra u siebie, a dokładniej w Quito. Miejscowość, w której przyjdzie zmierzyć się gościom leży 2850 m n.p.m. Dla piłkarzy z Jamajki będzie, to ciężki &#39;przeskok&#39;.
Dodatkowo goście zagrają bez dwóch ważnych obrońców - Ian Goodison oraz Tyrone Marshall. Osłabieniem w ataku będzie brak Omara Daleya oraz Lutona Sheltona.
GL
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Hiszpania vs. Chile
Faworytem Hiszpania jednak Chile nie jest chlopcem do bicia co udowodnili w Copa America (wygrana z Meksykiem ,remis z Urugwajem). Hiszpania zagra bez Pique i Puyola, ktorych maja zastapci mistrzowie z U-21. Sila ofensywna wiadomo - razaca co potwierdzaja statystyki (ostatnie 5 meczy Hiszpanow to over 2.5).
Ukraina vs. Urugwaj
Co prawda jest to mecz towarzystki ale nie wyobrazam sobie porazki zwyciezcy Copa America. Ukraina szykuje sie do euro ale narazie wyglada to bardzo mizernie. Na ostatnie 5 spotkan zanotowana jedynie 1 wygrana z UZBEKISTANEM. W kadrze Urugwaju na ten mecz sa takie gwiazdy jak Suarez czy Forlan, ktorzy powinni cos ustrzelic.
Ukraina vs. Urugwaj 2 DNB @ 1.8 Bet365 ✅
Hiszpania vs. Chile over 2,5 @ 1.85 Bet365 ✅
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Urugwaj:
Bramkarze: Fernando Muslera (Galatasaray), Martin Silva (Olimpia)
Obroncy: Diego Lugano (Fenerbache), Diego Godin (Atletico Madrid) Andres Scotti (Colo Colo), Martin Caceres (Sevilla), Jorge Fucile (Porto) Sebastian Coates (Nacional)
Pomocnicy: Maximiliano Pereira (Benfica), Alvara Pereira (Porto), Diego Perez (Bologna), Sebastian Eguren (Sporting Gijon), Walter Gargano (Napoli), Cristian Rodriguez (Porto), Gaston Ramirez (Bologna), Alvaro Gonzalez (Lazio), Nicolas Lodeiro (Ajax)
Napastincy: Edinson Cavani (Napoli), Sebastian Fernandez (Malaga), Abel Hernandez (Palermo), Luis Suarez (Liverpool), Diego Forlan (Atletico Madrid)

Ukraina

Bramkarze: Ołeksandr Szowkowski (Dynamo Kijow), Andrij Dykań (Spartak Moskwa, Rosja), Ołeksandr Rybka (Szachtar Donieck)
Obrońcy: Bohdan Butko (Ilicziwec Mariupol), Serhij Krywcow, Ołeksandr Kuczer, Jarosław Rakycki, Wjaczesław Szewczuk (wszyscy Szachtar Donieck), Artem Fedecki (Karpaty Lwow), Witalij Mandziuk (Dnipro Dnipropetrowsk);
Pomocnicy: Ołeksij Haj (Szachtar Donieck), Maksym Kałynyczenko (Tawrija Symferopol), Jewhen Konoplanka, Rusłan Rotań (obaj Dnipro Dnipropetrowsk), Anatolij Tymoszczuk (Bayern Monachium), Andrij Jarmołenko (Dynamo Kijów);
Napastnicy: Andrij Woronin (Dynamo Moskwa, Rosja), Marko Dewić (Metalist Charkow), Artem Miłewskihttp://uafutbol.pl/index.php/tag/milewski/ (Dynamo Kijów), Jewhen Selezniow (Szachtar Donieck), Anton Szynder (Tawrija Symferopol).
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe, Towarzyskie
Spotkanie: USA - Kostaryka
Typ: 1
Kurs: 1.53
Buk: WilliamHill
Analiza:
W godzinnach porannych (05:00) czasu polskiego dojdzie do pojedynku towarzyskiego pomiędzy reprezentacjami USA i Kostaryki. Pojedynek zostanie rozegrany w Kalifornii, USA. Zapraszam do analizy.
Największym sukcesem gospodarzy w 2011 roku jest dojście do finału Gold Cup. Tam jednak doznali porażki z Meksykiem 2:4. Jednak nie spełna dwa miesiąca od tego meczu znów zmierzyli się ze sobą i padł wynik 1:1. Doskonałym posunięciem było zatrudnienie J. Klinsmanna. Niemiecki selekcjoner wprowadzi swoją myśl szkoleniową, a pamiętamy przecież jak pod jego wodzą spisywała się reprezentacja Niemiec. Na ten mecz powołał bardzo silną kadrę; o to ona:
Bramkarze (2): Bill Hamid (D.C. United), Tim Howard (Everton)
Obrońcy (7): Carlos Bocanegra (Rangers), Edgar Castillo (Club America), Timmy Chandler (FC Nürnberg), Clarence Goodson (Brondby), Michael Orozco Fiscal (San Luis), Tim Ream (New York Red Bulls), Jonathan Spector (Birmingham City)
Pomocnicy (8): Maurice Edu (Rangers), Fabian Johnson (Hoffenheim), Sacha Kljestan (Anderlecht), Jeff Larentowicz (Colorado Rapids), Chris Pontius (D.C. United), Robbie Rogers (Columbus Crew), Brek Shea (FC Dallas), Jose Torres (Pachuca)
Napastnicy (4): Juan Agudelo (New York Red Bulls), Jozy Altidore (AZ Alkmaar), Teal Bunbury (Sporting Kansas City), Landon Donovan (Los Angeles Galaxy)
Goście nie osiągnęli niczego wielkiego podczas turnieju Gold Cuo. Również na Copa America mogą się pochwalić tylko jednym zwycięstwem (Boliwia 0:2), ponadto zanotowali dwie porażki, kolejno: Kolumbia 1:0 i Argentyna 3:0. Selekcjoner R. La Volpe na to spotkanie powołał następujących piłkarzy:
Bramkarze
Keylor Navas / Levante (ESP)
Leonel Moreira / Herediano
Danny Carvajal / A.D. San Carlos
Obrońcy
Christopher Meneses / Alajuelense
Carlos Johnson / Cartaginés
José Salvatierra / Alajuelense
Michael Umana / Chivas USA (USA)
José Mena / Saprissa
Roy Miller / Red Bull (USA)
Roy Smith / Orión FC
Johnny Acosta / Alajuelense
Pomocnicy
Randall Azofeifa / Genclerbirligui (TUR)
Michael Barrantes / Aalesund (NOR)
Allen Guevara / Alajuelense
Kareem Mclean / Limón FC
David Guzmán / Saprissa
Rodney Wallace / D.C. United (USA)
Cristian Bolanos / Copenhague (DEN)
Álvaro Sánchez / A.D. San Carlos
Napastnicy
Daniel Colíndres / Santos de Guápiles
Randall Brenes / Cartaginés
Josué Martínez / Saprissa
Álvaro Saborio / Real Salt Lake (USA)
Winston Parks / FK Baki (AZE)
Piłkarzy gospodarzy występują w lepszych klubach niż ich dzisiejsi przeciwnicy. W dodatku w zespole gości zabraknie Cristiana Bolanosa, który nabawił się kontuzji. R. La Volpe zdecydował się powołać większość piłkarzy z ligi kostarykańskiej, która zdecydowania odstaje od MLS. Potencjał piłkarski jest po stronie gospodarzy. Mam nadzieje, że niemiecki selekcjoner odnotuje dzisiejszej nocy pierwsze zwycięstwo z reprezentacją USA. Powodzenia!
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzynarodowe, Towarzyskie

Spotkanie: Honduras - Kolumbia
Typ: 2
Kurs: 1.83
Buk: Pinnacle
Analiza:

W nocy totalnie zawiedli mnie piłkarze USA. Przyznam się szczerze, że nie oglądałem tego spotkania i może to lepiej. Bo nie ważne jak grali ważne, że przegrali. Po raz kolejny serwuje spotkanie towarzyskie. Tym razem zamierzam zainwestować pieniądzę w zwycięstwo Kolumbii z graczami Hondurasu. Dodam tylko, że ów spotkanie odbędzie się na neutralnym terenie; Red Bull Arena, Harrison (USA). Zapraszam do analizy.


Honduras do potentów piłki nożnej nie należy. W 2011 roku rozegrali turniej w ramach Gold Cup. Tam stoczyli pięć pojedynków, z czego tylko jeden wygrali w regulaminowym czasie gry (Grenada 1:7). L. Suárez powołał graczy nie tylko z rodzimej ligi, ale zawodników. którzy występują na obczyźnie. Między innymi szansę na występ dostaną: Maynor Figueroa i Hendry Thomas (Wigan Atl), Marvin Chávez (FC Dallas), czy Carlo Yair Costly (Houston).

Kolumbia w 2011 roku brała udział w Copa America. Według mnie piłkarze L. Álvareza nie mogą zaliczyć tego turnieju do udanych. Rozegrali zaledwie cztery mecze. Choć warto zauważyć, że żadnego nie przegrali! Na oficjalnej stronie widnieje już wyjściowa jedenastka. O to ona:
David Ospina, Camilo Zúñiga, Amaranto Perea, Aquivaldo Mosquera, Pablo Armero; Freddy Guarín, Carlos Sánchez, Adrián Ramos, Dayro Moreno, Teófilo Gutiérrez y Jackson Martínez.
Są to głównie piłkarze, którzy występują w europejskich klubach. Przykładowo bramkarz gra w Nice, obrońcy w Udinese Napoli, czy Atlético Madrid, pomocnicy w Porto, a napastnicy w Hertha BSC, czy Racing Club. Jak widać selekcjoner powołał bardzo mocną ekipę.

W bezpośrednich pojedynkach górą są piłkarze Hondurasu. Jednak nie brałbym tego serca, ponieważ pojedynki były rozgrywane stosunkowo dawno (oprócz ostatniego z 2008 roku). Potencjał piłkarski leży po stronie graczy z Kolumbii, którzy występują w bardzo dobrych, europejskich klubach. Powodzenia!
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Czechy vs. Ukraina
Ukraina DNB @ 2.5 bet365
⛔ ale wyniku 4;0 to sie nie spodziewalem.
Jest to spotkanie towarzyskie. Piatkowego meczu Ukrainy z Urugwajem nie widzialem. Ukraincy co prawda przegrali ale wynik 2:3 mnie zaskoczyl. Czesi ostatnio nic nie prezentuja. Na 8 ost. spotkan tlyko 1 zwyciestwo - wyglada mizernie. Wiem ze Ukraincy wielkiego futbolu nei pokazuja ale w koncu cos musi zaczac sie dziac gdyz Euro coraz blizej. Czesi potraktuja ten mecz pewnie bardziej ulgowo gdyz wazniejsze dla nich sa eliminacje, w ktorych powinni utrzymac miejsce gwarantujace baraze. Kursik bardzo ladny ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ale ta gazeta.pl glupoty pisze...napisali ze Melikson moze grac w reprezentacji Polski, przeciez wystapil juz w reprezentacji Izraela wiec chyba nie moze, czy jakies nowe przepisy wyszly i ja o tym nie wiem, ponizej link do artykulu:

http://www.sport.pl/euro2012/1,109077,10324343,Reprezentacja_Polski__Mielcarski__Melikson_bardzo.html
Owszem Maor grał w reprezentacji Izraela ale po rewolucji tych przepisów może jeszcze grać na PL. Dlaczego ? A no dlatego bo nie zagrał w meczu o pkt dla Izraela. Co prawda był powołany na mecze eliminacyjne Euro ale z powodu kontuzji nie zagrał.

Jeżeli to prawda , ze Maor chce zagrać dla Polski to oznacza to jedynie chęć promocji na Euro i nic więcej. Zresztą pół roku temu sam mówił

Polska ma gwarancję, że wystąpi w przyszłorocznym Euro, Izrael nie, ale ja całe życie spędziłem w Izraelu. Myślę, że żadnemu piłkarzowi urodzonemu i wychowanemu w Polsce nie byłoby łatwo po pół roku gry w, powiedzmy Bułgarii, zdecydować się na reprezentowanie jej barw
Matka Maora jest Polką , gdyby dawno się zdecydował grać dla PL to by pewnie tyle szumu nie było , teraz trochę to nie zręcznie wygląda. Ale dziś ma być ponoć jakieś info oficjalne.
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
no niewiesz...zawodnik musi zagrać w oficjalnym meczu a te w których grał Melikson w Izraelu to byly towarzyskie więc teoretycznie niezagrał w meczu reprezentacyjnym tego kraju...zamiast takich graczy powoływać długo przed EURO żeby się zgrywali to Smuda złoży nową 11tkę z graczy którzy dostali nowe obywatelstwo w max rok przed EURO...zresztą ???? obiło mi się o uszy że gramy z koreą poł gdzies w azji czy afryce później z Egiptem a później w Niemczech czyli zamiast robić atmosfere wokół kadry to oni ją psują i niedają poczuć kicom reprezentacji i atmosfery...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Słowa Maaskanta z konferencji:
- Maor przekazał nam swoją decyzję: będzie grał w kadrze Polski. Ale zdecydował też, że o grze w reprezentacji Polski będzie mówił dopiero wtedy, kiedy rzeczywiście weźmie udział w zgrupowaniu kadry, czyli na początku października - stwierdził na konferencji prasowej Robert Maaskant.
- Decyzja, jaką podjął, może budzić wątpliwości. Rozmawiał dużo na ten temat z rodzicami i bratem, z którym jest blisko. Cały czas o tym myśli. Jeśli postawicie się w takiej sytuacji, to zgodzicie się z nim, że to nigdy nie będzie łatwe. Wybór klubu jest trudny, a co dopiero mówić o reprezentacji - mówił dziennikarzom holenderski szkoleniowiec na konferencji prasowej.
- To jest tak jak w przypadku piłkarzy z reprezentacji Niemiec, którzy maja polskie korzenie, ale nie grają tutaj. Wiele osób jest dumnych z tego faktu, że ludzie, w żyłach których płynie polska krew, dobrze się tam spisują. I tak samo może być w przypadku Maora dla ludzi z Izraela. Niektórzy mogą być źli, ale jeśli będzie grał dobrze, to wszyscy będą z niego dumni – stwierdził Maaskant.
Tak więc chyba sprawa jasna , Maor zagra dla naszej kadry. Dziś słuchałem wywiadu ze Smudą. I jasno powiedział , że jak Maor jasno wyrazi chęć gry do naszej kadry to nie widzi problemów aby go nie powołać bo to jest &quot;normalny&quot; Polak z PL dowodem i ma takie samo prawo gry w reprze jak i inni.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
„Zdecydowałem, że obecnie nie jestem gotowy, aby grać dla reprezentacji Izraela lub dla reprezentacji Polski. To moja osobista decyzja, nie mająca nic wspólnego z krytyką, jaka na mnie spadła w ostatnich dniach. Poinformowałem o decyzji prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, pana Grzegorza Lato, a także trenera Franciszka Smudę, którzy przyjęli moje stanowisko ze zrozumieniem. Uznałem, że nie byłoby w porządku wobec polskich kibiców, gdybym grał w reprezentacji Polski, a także gdybym w obecnej sytuacji wrócił do kadry Izraela. Zdaję sobie sprawę z konsekwencji mojego wyboru.
Chciałbym się teraz skoncentrować na grze w klubie. Naszą drużynę czekają ogromne wyzwania zarówno w lidze, jak i w europejskich pucharach, i chcę zrobić wszystko, aby osiągnąć cel, jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski i dobra gra w Lidze Europejskiej”.
źródło: http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/oswiadczenie_maora_meliksona/

A patrząc teraz czysto bukmachersko, to może warto spróbować postawić tutaj coś? 3 mecze zostały w tym roku kadrze, a ja na Betsafe znalazłem zakład o takiej treści: Czy Maor Melikson zadebiutuje do konca roku 2011 w reprezentacji Polski? Tak 1.25 / Nie 3.55 (Zakład w zakładce Almost Antything)
Kurs 3.55 ładny i pewnie niedługo zniknie, bo oświadczenie niedawno się pojawiło także kto chcę, to myślę można spróbować, a mocno wątpliwe jest dla mnie, by Maor w przeciągu 1.5 miesiąca (ostatni mecz w połowie listopada) zmienił zdanie.
 
M 31

madrala

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyski Mecz, Polska
Spotkanie: Polskau20 - Szwajcaria u20
Typ: 2DNB
Kurs: 1.52
Buk: Unibet
Analiza:

Jutro dojdzie do kolejnych spotkań w ramach turnieju o Puchar Czterech Narodów. Przypomnę, że udział w nim biorą cztery reprezentacje u20; Niemcy, Włochy, Szwajcaria i Polska. 5 października zostaną rozegrane mecze pomiędzy Polską i Szwajcarią oraz Niemcami - Włochami. Na pierwszy ogień idzie pod lupę potyczka naszych Orłów. Zapraszam do analizy.

Biało-czerwoni przegrali dwa mecze pod rząd. Wpierw ulegli Niemcom 4:2 na wyjeździe. Bramki dla gospodarzy strzelili kolejno: Kevin Volland, Patrick Herrmann, Christian Clemens i Felix Klaus, a dla nas do siatki trafili: Tomasz Hołota oraz Michał Żyro. W drugim meczu musieli uznać wyższość Włochów, którzy w Częstochowie wygrali 2:1. Jak doskonale wiemy, Polska nie słynie z kuźni młodch talentów. Powołani piłkarze (prawie wszyscy) biegają po naszych rodzimych boiskach. Trener Białas będzie miał do dyspozycji (w nawiasie podałem rolę, jaką pełnią w klubie):

Bartosz Bereszyński (Warta Poznań) - nie gra
Michał Czekaj (Wisła Kraków) - nie gra
Tomasz Hołota (GKS Katowice) - gra
Marcin Kamiński (Lech Poznań) - rezerwowy; gra &quot;ogony&quot;
Mariusz Mikoda (Podbeskidzie Bielsko-Biała) - nie gra
Piotr Mroziński (Widzew Łódź) - rezerwowy; gra &quot;ogony&quot;
Jan Pawłowski (Jagiellonia Białystok) - nie gra
Rafał Pietrzak (Piast Gliwice) - nie gra
Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze) - nie gra
Jakub Szumski (Legia Warszawa) - nie gra
Mateusz Szałek (Pogoń Szczecin) - rezerwowy; gra &quot;ogony&quot;
Dawid Weis (Polonia Warszawa) - nie gra
Rafał Wolski (Legia Warszawa) - nie gra
Paweł Wszołek (Polonia Warszawa) - rezerwowy; gra &quot;ogony&quot;
Łukasz Zejdler (Banik Ostava) - nie gra
Michał Żyro (Legia Warszawa) - rezerwowy; gra &quot;ogony&quot;

Według moich danych tylko jeden zawodnik ma pewne miejsce w składzie w swoim klubie! Jest to przerażające, że większość nie gra, albo dogrywa końcówkę spotkań.

Szwajcarzy na swoim koncie mają porażkę oraz zwycięstwo. Trzy oczka zdobyli pokonując reprezentację Włoch na własnym terenie 3:2. Bramki na wagę wygranej zdobyli: Mickaël Facchinetti, Lang i Aratore. Porażkinatomiast doznali w starciu z Niemcami ulegając im 2:1.
Analizując kadrę na ten turniej mogę stwierdzić, że większość tych graczy gra w swoich klubach lub grywa ogony. Występują oni wszyscy w lidze szwajcarskiej.

Podsumuwując gracze z Polski nie są w żadnym rytmie meczowym, ponieważ głównie grzeją ławkę, albo nie łapią się do kadry meczowej. Ich przeciwnicy odgrywają dużą większą rolę w swoich zespołach. Warto zauważyć, że liga szwajcarska jest silniejsza od naszej Ekstraklasy. Po takim kursie warto zagrać ten typ. Powodzenia!
 
O 0

oniegin

Użytkownik
madralo skad masz ta kadre? wydaje mi sie ze jednak inni zawodnicy byli powolani (modelski, janicki, nowosielski, ratajczak, blad)? i czemu piszesz ze skorupski nie gra skoro gosc rozegral pelne 8 spotkan w barmce gornika zabrze? podobnie kaminski ktory ostatnio regularnie gra w lechu poznan
 
hama 11

hama

Użytkownik
Kurs na Polaków w starciu z Koreą w piątkowe popołudnie to 4,25?!
Spotkanie towarzyskie, dwie średnie drużyny grają i takie kursy na Polaków? Moim zdaniem to jest kurs jak najbardziej do gry, Korea to nie jest jakaś Holandia czy Hiszpania żeby nie byli w naszym zasięgu.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Madrala :
- po 1 nie pisz głupot
- po 2 jak czegoś nie wiesz to zapytaj albo również tego nie pisz
- po 3 nie pisz niczego co Ci się &quot;wydaje&quot;, bo z reguły źle Ci się wydaje
1. Mariusz Mikoda gra nie w PBB lecz w KSZO Ostrowiec i zaczął regularnie grać w pierwszej 11.
2. Łukasz Skorupski nie został powołany na mecze ze Szwajcarią i Włochami, ponadto można powiedzieć, że jest podstawowym bramkarzem Górnika.http://forum.bukmacherskie.com/newreply.php?do=postreply&amp;t=25072
3. Bartosz Bereszyński w tym sezonie zagrał już w 10 meczach I ligi, więc gra i to dość sporo.
4. Marcin Kamiński ostatnio jest podstawowym zawodnikiem Lecha.
5. Piotr Mroziński zagrał już w 6 meczach Ekstraklasy w tym sezonie w tym w trzech od początku.
6. Nie ma w kadrze kogoś takiego jak Rafał Pietrzak.
7. Jakub Szumski zagrał we wszystkich meczach ME więc gra, tyle, że ma zaledwie 19 lat, więc to trochę mało żeby grać w Ekstraklasie na tej pozycji.
8. Rafał Wolski zagrał w 2 meczach Ekstraklasy, zadebiutował nawet w LE, a w PP strzelił gola.
9. Paweł Wszołek - 8 meczy Ekstraklasy, zazwyczaj świetne zmiany, choć w meczu z Koroną od początku i gol w PP.
10. Nie ma w kadrze kogoś takiego jak Łukasz Zejdler.
11. Michał Żyro - ostatnio dość ważne ogniwo Legii, grał w 7 meczach Ekstraklasy i aż 5 LE, co pokazuje, że warto na niego stawiać i coś z tego gracza będzie.
To pokazuje, że Twoje analizy są kompletnie bezwartościowe, nie wspomnę tu, że pominąłeś około 8 powołanych. Przykro mi - jestem na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom