>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
A na sobotę proponuję BTS w meczy Niemcy - Węgry @ 2.1 Bet365.
Tutaj nie ma co się rozpisywać , Niemcy obojętnie w jakim składzie by nie grali i z kim, to regularnie tracą bramki.
Ich defensywa jest na tyle dziurawa że byle ogórki są w stanie coś im wcisnąć , a tym bardziej w meczu towarzyskim.
Przychylam się do postu wyżej tylko na sts kurs jest 1,85 ⛔⛔
Ponadto ciekawym spotkaniem jest Australia-Grecja
Proponuje wariant prawdopodobny wygrana Australii kurs 2,05 sts✅✅
Nastepną propozycją jest under 2,5 kurs 1,50 sts✅✅
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Australia VS Grecja

Australia to bardzo dobry zespół domowy. W rankingu zajmują 50 miejsce. W ostatnich 10-ciu meczach odnieśli 7 zwycięstw w tym 4 w domu, 1 remis i 2 porażki.

Grecja jest średniakiem europejskim, mimo to mieszczą się na 37 lokacie. Na ostatnie 10 meczy 2 razy zdołali wygrać, 3 zremisować oraz 5 przegrać z czego 3 remisy oraz 3 porażki były na meczach wyjazdowych.
Ostatni raz spotkali się na meczu towarzyskim, wtedy Australia wygrała u siebie.

Grecja nie jest już czarnym koniem. Nie grali dobrze w eliminacjach do mistrzostw świata oraz w meczach towarzyskich. Australia gra dobrze, zwłaszcza w domu. Tak, że Australia jest godnym zaufania typem na dziś.

Australia @1.80 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Słowacja VS Irlandia Północna Słowacja jest średniakiem europejskim usytuowanym na 32 pozycji w rankingu. W ostatnich 10 spotkaniach 10 udało im się odnieść zwycięstwo 5 razy, 3 zremisować oraz 2 razy przegrali.
Irlandia Północna jest sklasyfikowana wyżej od dzisiejszych rywali ponieważ na 26 pozycji. W ostatnich 10 spotkaniach nie poznali smaku porażki, 5 razy wygrywając oraz 5 razy remisując, w tym 1 zwycięstwo i 2 remisy w meczach wyjazdowych.
Obie ekipy spotkali się ze sobą 2 razy. Oba mecze wygrane przez Słowację, w tym jeden jako gospodarz.
Obie ekipy zasługują dziś na dobry rezultat. Podejrzane też jest dziś zachowanie kursów. Remis wydaje się bardzo prawdopodobny. Remis @3.40 ✅ Irlandia Północna +0.5 @1.98 ✅
 
K 0

kempa

Użytkownik
Wiecie o co chodzi z meczem towarzyskim Ukraina - Mołdaiwa 06.06? Jedynie gdzie można ten mecz zagrać to na Fortunie. Na stsie i innych bukmacherach nie widzę, a na flashscore nie ma tego meczu, w rozpisce.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wiecie o co chodzi z meczem towarzyskim Ukraina - Mołdaiwa 06.06? Jedynie gdzie można ten mecz zagrać to na Fortunie. Na stsie i innych bukmacherach nie widzę, a na flashscore nie ma tego meczu, w rozpisce.
Na pewno dotyczy to główny kadr?. Ponieważ nawet Soccerway czy inne tego typu nie pokazują takiego spotkania w rozpisce. Chyba Fortuna machneła jakiś błąd.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
WŁOCHY - FINLANDIA
Idę w under 2.5 ✅. Włosi do sparingów podchodzą dość flegmatycznie i często sprawiają niespodzianki. W głowach na pewno juz EURO i czuję dziś mecz z gatunku &#39;nudy jak flaki z olejem&#39; czyli włoskie kopanie w obronie przeciwko padace z Finlandii.
Finowie to ostatnio tragedia ludzka i dramat społeczny. Oststni poważny mecz,wygrali ponad rok temu (wysp owczych nie liczę).
Od niepamiętnych czasów nie strzelili więcej niż jednej bramki. Ostatnio jest z tym masakrycznie, bo w oststnich 5 meczach zdobyli 1 bramkę.
Liczę na typowe włoskie 1:0. Za.drobne pogram też under 1.5⛔ oraz Finlandia under 0.5.✅
ISLANDIA - LICHTENSTEIN
Po ciężkich sparingach w końcu spacerek dla Islandczyków. Okred przygotowawczy mieli niezwykle ciężki. Wiele meczy w czapkę sle zawsze coś wsadzili a nierzadko i dwie bramki.
Skoro pakowali po dwie Norwegii, USA czy Danii to co dopiero Lichtensteinowi? Typowy mecz na podbudowanie atmosfery przed EURO.
Ja tutaj biorę -2.5 po kursie 1.73 ✅w 365. W końcu trzeba się podbudować.
 
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Hiszpania-Gruzja
Hiszpania wygra obydwie połowy @1.66⛔⛔⛔ niestety, ale dzisiejszy mecz Hiszpanii to jakieś nieporozumienie
Bukmacher: Bet365
Typ bardzo prawdopodobny, bo Hiszpania często strzela bramkę już w pierwszej połowie i ustawia sobie grę na resztę meczu. Z czasem gdy kontrolują piłkę nadarzają się kolejne okazje i strzelają kolejne bramki. Przeciwnik nie jest wymagający, więc liczę na gładkie zwycięstwo La Roja.
 
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Australia-Grecja poniżej 2,5 gola kurs 1,5⛔⛔
Chiny-Kazachstan wygrana CHIN kurs 1,65⛔⛔
wszystkie kursy z STS
Uzasadnienie typów Zarówno Australia jak i Grecja nie mają czym poszaleć w ofensywie solidna defensywa to ich mocne strony;)
Lubię Chińczyków cały czas coś lub kogoś kupują ich reprezentacja to też wyższy poziom niż Kazachstanu
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
KANADA - UZBEKISTAN

Patrząc na nazwy krajów wydawałoby się, że kursy na gospodarzy powinny być w okolicy 1.05 ;) Jak to wygląda sportowo?

Kanada ma wyje.... na piłkę nożną do tego stopnia, że w ranking FIFA są na 99 pozycji gdzieś między St, Kitties a Mozambikiem. Od dawno nie wygrali żadnego meczu z drużyną, której nazwa komuś mogłaby wskazywać na cokolwiek.

Ich ostatni wygrany mecz to 1-0 z Hondurasem oraz 3-0 z Belize. W poprzednim roku mogą poszczycić się także wygranymi z takimi potęgami jak Dominika czy Portoryko.

Poza powyższymi bardzo egzotycznymi drużynami Kanada albo remisowała albo przegrywała. Remisy zaliczali nawet z Belize czy Salwadorem. Czasem trafi im się lepszy mecz ale bez trzech punktów. U siebie nie wygrali żadnego w miarę poważnego meczu od 2011 roku.

Uzbekistan ostatnio na fali. Fakt, że wygrywa także z egzotycznymi krajami ale wygrywa i to pewnie. Mają serię 8 wygranych. Ogólnie rzecz biorąc przykładają się do gry. Chcą wygrywać i to potwierdzają.

W mojej opinii Uzbekistan będzie biegał, biegał i zabiega Kanadę, która pewnie znowu wyjdzie po to, żeby wyjść i odwalić mecz, a następnie pójść obejrzeć hokej albo koszykówkę ;)

X2 @ 1,50 365 ⛔ Niestety Uzbekistan strzelił samobója na 2:1

Do tego dorzucam: Iran -1.5 @ 1.50.
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Macie skład Hiszpanów? Zastanawiam się nad over 1.5 HT @2.0, over 2.5 i brak BTS&#39;u.
Tylko składy mi potrzebne bo jak Rumunia pakuje 5, Słowacja 3 to Hiszpanie nie mecząc się powinni trochę nastrzelać.


@KSOLajons
dzięki za składy.
Over 1.5 HT 2.0 Bet365 ⛔
HT/FT - Hiszpania/Hiszpania@ 1.33 Bet365
⛔

Niezłe z nich śmieszki.
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
07.06. godz. 20:45, Coliseum Alfonso Perez w Madrycie
HISZPANIA - GRUZJA

Przewidywane składy:

Hiszpania: de Gea - Alba, Pique, Bartra, Azpilicueta - Iniesta, Busquets, Alcantara - Fabregas, Vazquez, Pedro

Gruzja: Kvaskhvadze - Amisulashvili, Navalovski, Kashia, Lobzhanidze, Kverkvelia, Dvani, Okriashivili, Aburjania, Dvalishvili, Qazaishvili

Nie zagrają:

Hiszpania: Morata (występ zagrożony)

Gruzja: -

Źródło:http://www.primeradivision.pl
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
HISZPANIA - GRUZJA

Gospodarze ostatnio dwa razy pod rząd tracili bramki w meczach z Koreą i Bośnią. Ostatnio zdarzyło im się to w 2014 roku. Przypadek 3 meczy z rzędu ze straconą bramką to historia z przełomu 2012/2013 jednak w dwaj przeciwnicy byli naprawdę mocni: Francja i Urugwaj.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dziś trzeci raz z rzędu Hiszpanie stracą bramkę, co więcej, ze 3 powinni wcisnąć spokojnie.

Mój typ: over 2.5 i obie nie strzelą @ 2.00 w 356 ⛔ heh, obie nie strzeliły ;)
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Dania - Liechtenstein Wynik do 15 minuty X @1.55 STS ✅ 0-0
W STS znalazłem taki o to zakład moim zdaniem bardzo ciekawy. Po pierwsze mecz towarzyski więc żadna z drużyn nie musi się napisać. Dwa Liechtenstein wcale nie jest już taki słaby w eliminacjach do euro w swojej grupie wyprzedzili między innymi Mołdawię. W kadrze dwóch dobrych młokosów Marcel Büchel i Sandro Wieser. Widać że reprezentacja tego kraju poczyniła postępy.
danie wcale nie jest taka mocna, zaraz ktoś powie, ale ale przecież pokonali Bułgarię 4-0 no pokonali i co z tego jak z Bośnią dostali w tyłek? Ze Szkocją to samo. Nie ma ich największej gwiazdy czyli Lorda przepadł nie ma go. Skład też w większości powołani młodzi, są oczywiście stabilne filary, ale tutaj trener powołał młodych. Moim zdaniem typ warty rozważenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj na Borusia Park mecz towarzysko - pożegnalny B. Schweinsteigera.
Wynik meczu jak dla mnie oczywisty, ale kursy bardzo słabe, dlatego ja idę w kierunku bramki bohatera dzisiejszego dnia. Nie mam zielonego pojęcia w jakiej formie jest Schweinsteiger, ponieważ Mou w Man. Utd na niego nie stawia i stawiać nie będzie, więc wylądował w rezerwach. Liczę na to, że koledzy będą grać na Bastiana by w pożegnalnym strzelił swoją ostatnią bramkę. Przy ewentualnym karnym też myślę, że Bastian do niego podejdzie.

Óni 3,70⛔ jak dla mnie na po płaskiej stawce można grać dla lepszego oglądania.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dla jednego jak również dla drugiego będą to ostatnie spotkania w karierze, jeśli chodzi o reprezentacje. Robbie Keane żegna się z kadrą po 145 spotkaniach i 67 bramkach, czemu miałby dzisiaj czegoś nie dołożyć na pożegnanie ze słaba reprezentacja Omanu? Myślę że będzie miał do tego okazje i to nie jedną. Również jeśli chodzi o rzuty karne, na pewno to on podejdzie do jedenastki. Podobna sytuacja z Bastianem Schweinsteigerem, wiadomo on z uwagi na pozycje pomocnika defensywnego będzie miał ciężej ze strzeleniem bramki, jednak do karnego również uważam że to on podejdzie w takim przypadku. Koledzy na pewno będą go szukać w polu karnym. Generalnie uważam że warto zaryzykować, powody do strzelania przez jednego i drugiego są, więc próbuje.
(20:45) Robbie Keane strzeli bramkę z Omanem @ 1.67 [Unibet] ✅
(20:45) Bastian Schweinsteiger strzeli bramkę z Finlandia @ 3.70 [Unibet] ⛔
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam
Dubel Niemcy + Irlandia
(1,45)
Wydaje się dosyć pewny. Oba mecze to pożegnania gwiazd i raczej motywacji nie powinno zabraknąć jak jednym tak i drugim.
Jeżeli Finowie nie osiągnęli z 10 poziomów od potyczki z Polską, to nawet 1,16 na półfinalistów ostatniego Euro( :3) wygląda jak lojalka od buków i w to warto iść hipoteką.
Sam myślę nad 10/10j czyli około 1k na ten typ przeznaczyć.
Co z absencjami? Coś mnie może zaskoczyć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom