>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja proponuje dzisiaj zagrac sobie takie skromnie ako:

Niemcy ⛔, Holandia ✅, Belgia ✅, Hiszpania ✅ strzela gola @ 2,53 U n i b e t

To sa mecze towarzyskie a nie o punkty i walki tutaj specjalnej bym sie nie spodziewal. Walia wywalczyla awans i mysle, ze nie bedzie sie tak mocno spinac na ten mecz jak na mecze el. ME. Do tego kilku podstawowych zawodnikow nie wystapi. Mysle, ze na luzaku Holendrzy sa w stanie strzelic im gola. Belgowie graja u siebie z przyzwoitymi Wlochami. Wlosi klada wiadomo co na mecze towarzyskie i mysle, ze Belgowie dadza rade jedna bramka im wladowac. Angole przez el. ME przeszli jak burza ale teraz w towarzyskich jak Hodgson chce experymentowac to mysle, ze lepsi technicznie Hiszpanie chociaz ta jedna bramke wymecza, szczegolnie, ze graja u siebie. Jedyny mecz ktory mysle, ze moze miec pewne znamiona walki to mecz Francuzow i Niemcow. Francuzi faworytami i kto wie moze ten mecz wygraja, lecz mysle, ze Niemcy bramke strzela. Nie wiem dokladnie jakim skladem Niemcy przyjada na ten mecz ale mysle, ze okazji do strzelenia bramki beda mieli sporo (bo w kazdym swoim meczu maja ich sporo) i jednak uda im sie zdobyc.

????

Szwaby przyjechaly na wycieczke...:;/:
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; Piłka nozna
Godzina;20;45
Spotkanie;Słowacja-Szwajcaria
Typ;2
Kurs;2.60
Bukmacher;
Analiza; Mecz wydawałoby się dwóch mocnych ekip. Obie awansowały na Euro,Słowacja wyprzedziła Ukrainę i ogólnie pozostawiła po sobie dobre wrażenie nie licząc ostatnich spotkań gdzie przegrali z Białorusią i ograli Luksemburg (dając sobie strzelić 2 gole). Szwajcaria miała w grupie dominatora w postaci Anglii jednak równiż pokazała kawał dobrego futbolu mimo że Anglików nie udało się pokonać...Podsumować ich poczynania można jednym zdaniem-Z kim mieli wygrać to wygrali,tam gdzie faworytami nie byli punktów nie zdobywali,po prostu solidna drużyna. Myślę że goście mają tu więcej szans na wygranie bo skoro Słowacy punkty tracili tu z Ukrainą czy tym bardziej Białorusią to zespół Szwajcarski ma szanse na komplet pkt. Po takim kursie warto zaryzykować czystą 2...
 
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Albania - Gruzja
Albania @ 1.80
Bet365
Albania sensacja eliminacji do Euro, wywalczyli drugie miejsce premiowane awansem, choć w grupie mieli takich przeciwników jak Portugalia, Dania czy Serbia, o Armenii nie ma zbytnio co wspominać, bo to nie drużyna taka jak kiedyś, choć przewodzi nimi jedna z gwiazd Borussii Mkhitaryan. Taki wynik można uznać za sensację, choć wcale nie taką przypadkową, patrząc jak grali Albańczycy. O Gruzji nie trzeba zbytnio nikomu opowiadać, bo grali w naszej grupie, pokonali dwukrotnie Gibraltar i u siebie sensacyjnie Szkocję, to wręcz przekreśliło szanse Szkotów na awans. Widać było, że z meczu na mecz się rozkręcali, ale zdecydowanie więcej mieszali grając u siebie niż na wyjeździe. Obie reprezentacje dopiero co rozegrały po spotkaniu towarzyskim, Gruzja doznała sromotnej porażki aż 3:0 z Estonią, gdzie przynajmniej ja spodziewałem się ich tam zwycięstwa, a Albania zremisowała z Kosovem 2:2, niby wynik można uznać za słaby, ale którego można było się spodziewać i to nie ze względów sportowych. Albania to odległy teren nawet dla Gruzji i dość &quot;dziki&quot;, jeśli tak to można nazwać, patrząc na formę gospodarzy i ich sukces w eliminacjach, oraz słabą grę Gruzji na wyjazdach można spodziewać się, że to oni wygrają spotkanie, jednak nie ma co grać za grubszą stawkę, bo w końcu grają ze sobą Albania i Gruzja, a pojedynek jest towarzyski, dlatego uważam, że kurs nie jest jakąś promocją i choć wydaje się być satysfakcjonujący, to jest adekwatny do ryzyka.​
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Turcja - Grecja? Jak dla mnie czysta 1, Grecja widac co gra, totalne g*wno i wodorosty, ostatnio ograli ich amatorzy z Luksemburga (hahaha), Turcja zdaje się być na 2 biegunie, co prawda nie są to może Niemcy czy Hiszpanie ale u sb potrafili pokonać już kilka dobrych ekip, wiec myśle że z Grekami powinni sobie na lajcie poradzic. Jakie jest wasze zdanie? kurs 1.82 na Turków, trochę się boje że skład będzie mocno z kosmosu i dlatego takie kursy
 
S 0

slayer.com

Użytkownik
Mnie zainteresował kurs na Portugalię. W meczu Luksemburg v Portugalia kurs na Portugalczyków to 1,285 (sportingbet), z kolei handi -1 to 1,95; -2 to 3,60; a -3 to 7,50 (!). Wiem, że będą grali bez Krystyny, może i bez innych (tego już nie wiem) ale te kursy wydają mi się ogromne, przecież to Luksemburg. Jeżeli ktoś ma jakieś spostrzeżenia lub wiedzę to proszę się podzielić ???? bo nie wiem czy walić jakieś handi grubo ????
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Te kursy to juz chyba nieaktualne w tej chwili na MarathonBet -2 to 2.96, po za tym Portugalia od 15 meczy nie wygrała większą różnicą niż 1 bramka, potrafili przegrać z Albanią czy Wyspami Zielonego Przylądka. Niby to tylko Luksemburg ale oni na pewno się zepną, a Portugalia niekoniecznie. Do tego w tym roku w pięciu grach u siebie LUX dwa razy przegrał, ale tylko raz większą niz jednobramkową różnicą.Zanotowali też dwa zwycięstwa.Więc to już nie taki chłopiec do bicia. Wez to pod uwagę. Acha dwa tygodnie przed przegraną na własnym stadionie Portugalii z Wyspami ZP 0:2 z tymi drugimi zmierzył się właśnie Luksemburg było 0:0.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Te kursy to juz chyba nieaktualne w tej chwili na MarathonBet -2 to 2.96, po za tym Portugalia od 15 meczy nie wygrała większą różnicą niż 1 bramka, potrafili przegrać z Albanią czy Wyspami Zielonego Przylądka. Niby to tylko Luksemburg ale oni na pewno się zepną, a Portugalia niekoniecznie. Do tego w tym roku w pięciu grach u siebie LUX dwa razy przegrał, ale tylko raz większą niz jednobramkową różnicą.Zanotowali też dwa zwycięstwa.Więc to już nie taki chłopiec do bicia. Wez to pod uwagę. Acha dwa tygodnie przed przegraną na własnym stadionie Portugalii z Wyspami ZP 0:2 z tymi drugimi zmierzył się właśnie Luksemburg było 0:0.
3 lata temu w eliminacjach MŚ 2014 Portugalia wygrała tam z trudem 2-1, i to z CR w składzie. Luksemburg zrobił znaczny progres w ostatnich latach, a Portugalia to nie jest obecnie team z europejskiego topu. Oczywiscie jest tu faworytem ale kurs na czysta 2 jak dla mnie malutki...
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dzisiaj odbędzie się sporo ciekawym towarzyskich meczy w Europie, wybrałem 3 spotkania w których moim zdaniem możemy zobaczyć kilka bramek
Austria - Szwajcaria
Pojedynek alpejskich sąsiadów zapowiada się bardzo ciekawie, obie drużyny dość pewnie awansowały na Euro 2016, obie pokazały że potrafią grać ofensywnie, co prawda Austria zasłynęła w tych el. z żelaznej defensywy tracąc tylko 5 goli w całych el. ale jest to mecz towarzyski i zapewne zobaczymy tutaj większą chęć zdobywania goli co spowodują mniejszą koncentrację w defensywie, jeżeli chodzi o gości to od paru lat można kojarzyć ich z ofensywną grą i chęcią zdobycia jak największej ilości bramek, myślę że w tym meczu powinni to pokazać, pewnie paru rezerwowych dostanie swoją szansę, ale lista nieobecnych nie jest jakaś duża i moim zdaniem taki over jest spokojnie do pokrycia
braki kadrowe.png
Austria - Szwajcaria over 2,5 2,18 Ónibet 2/10 ✅✅✅ 1-2
Polska - Czechy
Kolejny pojedynek sąsiadów, wiadomo że w naszej reprezentacji zagramy bez Lewandowskiego, Krychowiaka, Błaszczykowskiego i Fabiańskiego, ale czy to spowoduje że będzie mniej bramek w tym meczu? moim zdaniem nie, oczywiście nie da się zaprzeczyć ile dla nas w ofensywie znaczy Lewandowski, bez niego na pewno będzie trudniej o bramkę dla naszej reprezentacji ale wydaje mi się że dziś będziemy grali bardziej z kontrataku a do takiej gry kilku zawodników zostało jak Grosicki, Rybus czy Milik, powinni zostać wsparci przez młodych Stępińskiego czy Kapustkę i na pewno zagrozić kilka razy bramce Czechów, jeżeli chodzi o Czechów to pokazali że w ofensywie są świetnym zespołem i moim zdaniem na pewno dzisiaj będzie podobnie, szczególnie że będą mieli ułatwione zadanie bo w środku będzie brak Krychowiaka a obrona Polski pewnie zagra w rezerwowym składzie
Polska - Czechy over 2,5 2,15 Ónibet 2/10 ✅✅✅ 3-1
Słowacja - Islandia
Obie reprezentacje potrafiące strzelać spore ilości bramek, jest to mecz towarzyski więc pewnie tak jak w poprzednich meczach towarzyskich rozprężenie w szeregach obronnych będzie większe, obie jedenastki zdominuje chęć strzelania goli, w obu ekipach są piłkarze którzy potrafią strzelać gole i tylko od skuteczności może zależeć ile tych goli padnie
Słowacja - Islandia over 2,5 2,18 Ónibet 2/10 ✅✅✅ 3-1

3 mecze te co wyżej over 1,5 ✅✅✅
AKO
2,57 Ónibet 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:15 Turcja - Grecja
Typ: 1
Kurs: 1.80
Buk: Betsson

Wynik:


Dzisiaj idę w stronę gospodarzy, którzy w ostatnim czasie spisują się bardzo dobrze. Ich bilans to dziesięć nie przegranych spotkań, a dziś przyjdzie im się zmierzyć z słabą Grecją, która w ostatnim czasie obniżyła loty.
Goście nie wygrali na wyjeździe od Listopada 2013 roku, a więc tym bardziej przekonuje mnie granie na Turków ,którzy przed własną publiką są niepokonani od Listopada 2014 roku. Oba kraje spotkały się ze sobą tylko cztery razy. Dwa razy padł remis, i po razie wygrali Greccy i Turcja.
Co do składów, to motorem napędowym Turcji jest Arda Turan, który co mecz daje z siebie wszystko, i takiego go znamy w meczach gdzie występował w Atletico. W ataku mamy młodego Calhanoglu, który również sobie nieźle radzi. Trener wystawia go na zmianę z Tosunem czy Yilmazem. Goście po słabych eliminacjach nie mają dziś czego szukać w Turcji. Dlatego też po tak dobrym kursie stawiam na gospodarzy.
Polecam!
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Anglia-Francja godz 21:00

ponizej 1,5 kartek @ 1,61 Bet365✅ 0 kartek

Krotko i zwiezle.Kurs zbity ze 1,90 ale wciaz do gry.Po zamachach we Francji zapowiada sie spotkanie milosci,wsparcia przyjazni.....bla bla.....
__________________
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Kostaryka - Nikaragua Nikaragua +2,5 @1,41 marathon BTS @2,32 marathon

Kostaryka w kadrze takiej:
http://fedefutbolcr.com/oscar-ramirez-completa-la-seleccion/
Nikaragua imo dobra kadra, nie ma tam wielu braków
Nie powinni tutaj dostać takiego srogiego lania, selekcjoner Kostaryki będzie próbował graczy z tych teoretycznie słabszych zespołów ligowych, jest nawet jeden bez klubu. Value moim zdaniem. Bramki być powinny, ale raczej nie gwałt Kostaryki, główna ich siła to gracze z zespołów Alajuelense, Saprissy i Herediano a wszystkie trzy grają teraz w lidze play-offy więc bez opcji, by ich wziąć na tak mało istotny sparing.
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie - La Manga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Polska u 19 - Słowacja u 19
Typ: 1 ⛔ (0-1)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Ostatnie spotkanie w ramach towarzyskiego turnieju U19 w LaMandze. Polska bardzo dobrze spisuje się w tych sparingach. Najpierw po dobrym meczu zremisowała z potencjalnie silniejszą Portugalią 2-2, gdzie prowadziła dwa razy. Tego spotkania nie oglądałem, ale wynik niezły. Następnie pokonała Norwegów 3-2 w dość dramatycznych okolicznościach. Znowu nasza młoda repra wygrywała i to 2-0, żeby stracić dwa gole i wygrać dopiero w doliczonym czasie gry. Dziś mecz z najsłabszą na turnieju Słowacją. Stawką jest zwycięstwo w tym bardzo towarzyskim turnieju, ale mimo wszystko dobrze jest coś takiego wygrać. Słowacja do tej pory przegrała z Norwegią 0-1 zremisowała 1-1 z Portugalią. Przed turniejem patrząc na przeciwników można było sądzić, że Portugalia z Norwegią będą najlepsze, a dwa ostatnie miejsca dla Polski i Słowacji. Stało się inaczej i Polska ma szansę wygrać cały mini turniej. Oglądałem mecz z Norwegią i muszę przyznać, że Polacy mają potencjał. Ładnie grali lewym skrzydłem i gra mogła się podobać, to Norwedzy strzelili gola raz po karnym głupio zarobionym, a dwa po wyplutej piłce przez naszego bramkarza wprost pod nogi napastnika rywali (nie było asekuracji obrońcy). Nasz skład posiada kilku ciekawych chłopaków jak m.in.: Jóźwiak, który szaleje obecnie z formą, Gumny, Handzlik, Sobków. Sądzę, że dziś również Polska będzie stroną dominującą i pokona najsłabszą jak na razie Słowację. Bardzo dobry kurs, więc warto spróbować. Żeby turniej wygrać, należy pokonać Słowaków, gdyż Norwegia i Portugalia mają jeszcze szansę wyprzedzić naszą reprezentację, a szansę na pokonanie sąsiadów z południa oceniam dość wysoko.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam, czy ktoś może podać nazwiska zawodników powołanych na mecz Włochy-Hiszpania
Conte powołał wielu piłkarzy na mecze z Hiszpanią i Niemcami.

Portieri: Gianluigi Buffon (Juventus), Mattia Perin (Genoa), Salvatore Sirigu (Paris Saint Germain);

Difensori: Francesco Acerbi (Sassuolo), Luca Antonelli (Milan), Davide Astori (Fiorentina), Daniele Rugani (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Matteo Darmian (Manchester United), Lorenzo De Silvestri (Sampdoria), Andrea Ranocchia (Sampdoria);

Centrocampisti: Alessandro Florenzi (Roma), Emanuele Giaccherini (Bologna), Jorginho (Napoli), Riccardo Montolivo (Milan), Thiago Motta (Paris Saint Germain), Marco Parolo (Lazio), Roberto Soriano (Sampdoria).

Attaccanti: Federico Bernardeschi (Fiorentina), Giacomo Bonaventura (Milan), Antonio Candreva (Lazio), Eder (Inter), Stephan El Shaarawy (Roma), Ciro Immobile (Torino), Lorenzo Insigne (Napoli), Graziano Pellé (Southampton), Simone Zaza (Juventus)


Hiszpanie z kolei taką kadrą na mecze z Italia i Rumunią dysponują:

Portieri: Casillas, De Gea, Sergio Rico;
Difensori: Juanfran, Mario Gaspar, Piqué, Bartra, Sergio Ramos, Nacho, Jordi Alba, Azpilicueta;
Centrocampisti: Busquets, San José, Sergi Roberto, Fabregas, Koke, Thiago, Isco, Silva, Mata;
Attaccanti: Alcácer, Morata, Aduriz, Nolito e Pedro.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Witam, czy ktoś może podać nazwiska zawodników powołanych na mecz Włochy-Hiszpania
O, wreszcie ktoś poruszył temat pojedynku Włochy - Hiszpania;) Czy tylko ja mam odczucie, że remis w tym meczu to dla Włochów max?
Wielokrotnie już o tym pisałem (KLIK 1, KLIK 2 ), sami pewnie też zauważyliście, że Italia nie przykłada się do spotkań towarzyskich. Selekcjoner Conte nadal nie wie, czy postawić na graczy z dobrą formą czy na swoich ulubieńców. W powołaniach na sparingi z Hiszpanią i Niemcami jest kilka solidnych niespodzianek. Powołanie Sirigu, Edera czy Okaki to może lepiej przemilczę... Obecną sytuację kadrową można chyba porównać do tej z MŚ 2010, kiedy Azzurri straszyli w ataku Iaquintą i Gilardino - zagrali 3 mecze, zdobyli 2 punkty i wrócili z RPA. Komiczne jest też to, że w przydzielonych numerach żaden z zawodników nie ma #10 ???? Conte na treningu wprowadził ustawienie 3-4-3, i takim samym chce wygrać z La Roja w Udine. Przypuszczalna jedenastka wygląda tak: Buffon; Darmian, Bonucci, Acerbi; Giaccherini, Parolo, Montolivo, Florenzi, El Shaarawy, Pelle, Candreva. Oczywistym wydaje się, że po 1 połowie boisko opuszczą Buffon i Bonucci, ileż można ich eksploatować.
A w sprawie kadry Hiszpanii, żebym nie rzucał sloganami, niech wypowie się jakiś znawca i sprawdzimy, czy X2 albo DNB 2 warte inwestycji;)
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Co do kadry Hiszpanii to szału nie ma za bardzo. Del Bosque wg. mnie wysłał jakieś dziwne powołania. Bartra, Pedro, Nolito, Nacho ? Jeszcze tego ostatniego mogę zrozumieć, bo gra w miarę często i zawsze prezentuje wysoki poziom, ale Bartra to nawet do rozgrzewki w Barcelonie się nie podnosi z ławki, Pedro to w Chelsea gra parodię, od przyjścia nie pokazał nic, Nolito po kontuzji też nie błyszczy i gra bardzo przeciętnie. Dodatkowo Isco, który jest kompletnie bez formy. La Roja nie ma za bardzo kim straszyć i pewnie to będzie bardzo nudny mecz i wszystko będzie kręcić się w okolicach remisu. Włoska obrona plus średni skład Hiszpanów gdzie brakuje takich filarów jak Busquets czy Iniesta to recepta na under.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom