>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Wspomniałeś o Olisadebe ... murzynowi bardziej zależało na zapieprzaniu w kadrze niż takiemu Lewandowskiemu... taka prawda
Tak w niej zapieprzał, że jak się przeniósł do Grecji to olał ją totalnie.
I jeszcze co do Twojego ukochanego Van Persiego - było sobie oglądać mecz z Olympiakosem jak wykorzystał jedyną sytuację w meczu.
Liczenie na to, że Nawałka pomoże to liczenie na cud. Fakt to jest mecz towarzyski - może się zdarzyć tutaj niespodzianka i Polska wygra. W towarzyskich zdarza się sporo niespodzianek. Nie wiem tylko czemu buki faworyzują Polskę? Bo gra u siebie?
W meczu ze Słowacją też ich faworyzowali (Haha).
To samo mecze Legii w Europejskich Pucharach - zbyt często byli faworyzowani i na paru ich meczach niezle się obłowiłem (stawiajac na ich przeciwników - Trabzon i Lazio).
W 2013 obstawiając tylko mecze Legii w LE można było wygrać fortunę (nowy sponsor Legii hehe).
Mecze Polski obstawiam niechętnie lub omijam - z tego względu, że zbyt często trzeba stawiać na ich przeciwników. Z drugiej strony Polska już dawno nie wygrała (nie licząc meczy z SM), ale czy dzisiaj nastąpi przełamanie? Wątpliwa sprawa.
Najlepiej wpłacić sobie trochę hajsu wcześniej i zobaczyć co jedni i drudzy zagrają w 1 połowie. Pamiętam, że kurs na Słowację - nawet jak tamci wygrywali 0:1 - nadal był wysoki.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Lewy jest zajebisty bo strzelił 2 z San Marino i jednego z Czarnogórą mam być typowy polski Marjan jak Ty który zadowala się byle &quot;gównem&quot;
Lewy jest zajebisty przez to, co pokazuje na co dzień, jeśli popatrzymy obiektywnie. Tylko u nas klasę piłkarza ocenia się poprzez jego występy w kadrze. Idąc tym tokiem myślenia to trzeba powiedzieć, że Smolarek był napastnikiem światowej klasy bo w dużej mierze wygrał nam kwale do Euro 2008, a tak naprawdę oprócz 1 sezonu w Dortmundzie był zerem w piłce klubowej. Niech każdy sobie odpowie, którymi kategoriami powinno się kierować w tym temacie.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Jak dla mnie głupota porównywać Lewandowskiego z kadry i Lewego z Borusii. To tak samo jak z Messim w Barcelonie i reprezentacji.
Zawodnicy w naszej kadrze, a piłkarze z Borusii, to sory ale inny trochę świat. Tam ma kto dograć Lewemu piłkę, u nas w kadrze już jest znacznie gorzej. Tam ma u boku siebie piłkarzy najwyżej klasy, a w naszej kadrze mamy średniaków na poziom europejski. Więc nie ma co mówić, że Lewy nie przykłada się do gry w kadrze, tylko poprostu każdy przeciwnik wie, że to nasz najlepszy zawodnik, więc sie nad nim skupiają w kryciu najbardziej.
Śmieszne jest to, że dużo osób myśli, że Robert wygra sam mecz. Samemu mecz to można wygrac w snokkera, tenisa, ale nie w piłkę nożną.
Co do meczu to niefajnie stawiać przeciwko Polsce, ale na ten mecz stawiać na naszych to ryzyko. Juz bardziej celował bym w remis ????
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem dyskusję nad Lewandowskim, większość zamiast robić analizę pod mecz Polska-Szkocja, pisze osobiste wnioski na temat Roberta. Prawda jest taka że jego nieobecność w dzisiejszym meczu będzie mało odczuwalna. Nie ma sensu oceniać czy to jego wina, trenera, czy też kolegów z drużyny, ale może poza Euro, jest niemalże niewidoczny w meczach kadry, nie potrafi sam sobie wywalczyć sytuacji, a koledzy mu również w tym nie pomagają.
Wracając do głównej części mojego postu, pamiętajcie że to są tylko mecze towarzyskie, bardzo więc możliwe że trenerzy zaryzykują jakieś dziwne ustawienie i z pewnych typów, wyjdzie jeden wielki shit. Zacznę od tego, co omijałbym szerokim łukiem, a wręcz zastanawiał się nad niespodzianką. Większość wyników dzisiaj biorę przy zwrocie w wypadku remisu, myślę że w wypadku towarzyskim gdzie remis jest bardzo możliwy to najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Niemcy-Chile (+1.5) X2 1.55 ✅✅✅
Najdziwniejszy kurs dzisiejszego dnia. Niemcy przed każdą wielką imprezą wręcz ssą w towarzyskich, zdarzało już im się dostawać 5 bramek od Rumunów, od Węgrów czy Szwajcarów. Chile to ekipa która w ciągu ostatnich miesięcy ogrywała Anglię, remisowała z Hiszpanią czy minimalnie przegrywała z Brazylią. Przy tym kursie nawet przegrywając 1 bramką, typ wchodzi. A szansa jest praktycznie 50%, jeśli Niemcy szybko nie strzelą bramki, mecz powinien być bardzo wyrównany. Nie znam w tym momencie w jakim składzie wyjdzie Chile, ale z tego co piszą Niemieckie portale, wygląda że w najmocniejszym, a więc z Alexisem Sanchezem, Mauricio Islą, Arturo Vidalem, Garym Medelem czy też Claudio Bravo​

http://www.youtube.com/watch?v=e36WnEbSrBU
http://www.youtube.com/watch?v=vzft4duM5cA
A z tych pewniejszych
Anglia - Dania zakład bez remisu 1 1.18
Belgia - Wybrzeże Kości Słoniowej zakład bez remisu 1 1.25
Bośnia i Hercegowina - Egipt zakład bez remisu 1 1.25
Grecja - Korea Południowa zakład bez remisu 1 1.40
Hiszpania - Włochy zakład bez remisu 1 1.15
AKO 3.0 ⛔
Tutaj prosta analiza, Anglia musi w końcu u siebie wygrać, wiadomo jak brukowce będą szaleć jeśli nie będzie 3 punktów. Belgia i Bośnia to młode wilki w światowej piłce, sporo gwiazd, wielu jeszcze ich nie docenia ale nie można ich lekceważyć, rywale z Afryki u siebie są mocni, na wyjazdach nie zawsze grają na 100%. Grecja pewnie jakieś 1-0 dowiezie, Korea nie jest już tak mocna jak kiedyś. Hiszpanie, jestem bardzo ciekawy o tą ekipę, Puchar Konfederacji pokazał że zmiany są konieczne, więc spodziewam się kilku zmian na plus w dzisiejszym spotkaniu, nie wierzę żeby u siebie przegrali.

/zaskoczyli Bośniacy, wtopa dnia niestety :/ Na szczęście Chile nie zawiodło i typ na plus, chociaż sama porażka z Niemcami niesamowicie pechowa, to goście dominowali
 
hangeland 0

hangeland

Użytkownik
Panowie (i panie) czy rzucił ktoś okiem na spotkanie Ukrainy z USA ? Chodzi mi tutaj o wpływ wydarzeń w kraju na postawę zawodników gospodarzy. Może jakiś przejaw patriotyzmu i chęć udowodnienia jedności narodowej ? A może jednak słabe morale połączone z frustracją ? Interesuje mnie to spotkanie może ma ktoś jakiś pomysł jak się do niego zabrać. Kursy na ten mecz są dość okazałe: 2.55 | 3.30 | 2.88. Z góry dziękuję za jakieś sugestie.
 
walt 33

walt

Użytkownik
Wanderlei,
Swego czasu z tego co pamiętam to Leo Messi zawodził w swojej kadrze i nie miał dużo trafionych bramek co ostatnio się zmieniło. Moim zdaniem jest wielu zawodników którzy w jakimś klubie przy obranej taktyce przez trenera robili coś nadzwyczajnego a gdy poszli gdzieś indziej CZAR PRYSŁ. Świetnym przykładem może być Kagawa, który w Dortmundzie grał jak pomocnik światowej klasy - po przejściu do Czerwonych Diabłów ten zawodnik rzadko pojawia się w pierwszym składzie a nawet jeśli się pojawi to nie gra niczego niezwykłego. Dortmund jeszcze ma Lewandowskiego bo jak wiemy, opuści on po sezonie klub na rzecz Bayernu. Moim zdaniem Robert to świetnie wyszkolony technicznie piłkarz z dobrym wykończeniem. Jeśli się gra w Bundeslidze i trafia się tyle bramek jak on czy też w LM to trzeba powiedzieć - to jest zawodnik z klasą. W kadrze jednak mu tak nie idzie. Wg mnie jest parę ważnych przyczyn, jak zwykle media robią z niego kogoś kto ma zbawić naszą reprezentację która jest na skraju załamania. Ten kto ogląda te spotkania to wie, że w tym momencie to jest totalne wielkie nic. Myślę, że Robert więcej bramek strzelałby w kadrze gdyby miał kogoś obok siebie(chodzi mi o napastnika). Moim zdaniem żaden selekcjoner nie wykorzystał jeszcze potencjału Roberta w kadrze. Klopp jednak wiedział jak wykorzystać polskiego napastnika i sprawdzało się to przez parę sezonów, dodam też, że jeśli Guardiola widzi Polaka w swoim zespole to też na + dla naszego napastnika.
Pozdrawiam
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Panowie (i panie) czy rzucił ktoś okiem na spotkanie Ukrainy z USA ? Chodzi mi tutaj o wpływ wydarzeń w kraju na postawę zawodników gospodarzy. Może jakiś przejaw patriotyzmu i chęć udowodnienia jedności narodowej ? A może jednak słabe morale połączone z frustracją ? Interesuje mnie to spotkanie może ma ktoś jakiś pomysł jak się do niego zabrać. Kursy na ten mecz są dość okazałe: 2.55 | 3.30 | 2.88. Z góry dziękuję za jakieś sugestie.
Tak się składa, że dziś w gazecie znalazłem nagłówek &quot; Towarzysko : Ukraina vs USA, mecz ma podnieść na duchu naród Ukraiński &quot;.
Wydaję mi się, iż spokojnie za grubszą kasę można pograć 1DNB.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Hiszpania - Włochy
------
Najważniejszy dla mnie punkt dzisiejszego wieczoru startuje o 22:00. Niezależnie od rangi spotkania takie starcia trzeba śledzić, chociaż wynik na pewno nie będzie odzwierciedlał faktycznej formy obu reprezentacji jak to bywa w towarzyskich spotkaniach.
Pierwsza myśl jaka przeszła mi, gdy pomyślałem o spotkaniu - stadion. W przypadku gry tych drużyn murawa ma znaczenie (styl gry). Warto przypomnieć tutaj EURO 2012. W fazie grupowej padł wynik 1-1, a kiepsko zroszona murawa PGE Areny &#39;faworyzowała&#39; Azzurrich. Takiej sytuacji nie było już w finale, kiedy to Hiszpania zdemolowała Włochów 4-0, a perfekcyjnie przygotowana trawa umożliwiła Hiszpanom skuteczną tiki-takę. Nie jestem fanem ligi hiszpańskiej, a tym bardziej nie kojarzę tamtejszych muraw, ale zdjęcie podpowiada, że wszystko jest ok, czyli Hiszpania będzie mogła zagrać w swoim stylu, szybkimi podaniami itd.
Parę słów o Italii:
Prandelli gloryfikuje gospodarzy. Ma rację, gra przeciwko Mistrzom Europy i Świata to poważny test w tej fazie przygotowań, ale tak jak pisał ktoś wcześniej, menadżerowie przetestują nowe ustawienia i warianty taktyczne. Minusem dla drużyny Prandelliego jest brak czasu, do tego podróż do Madrytu też w jakimś stopniu wpłynie na dyspozycję zawodników. Na konferencji prasowej trener dodawał, że Włosi będą bronić się wysoką linią defensywną żeby nie oddawać inicjatywy gospodarzom we własnym polu karnym. Ze strony przyjezdnych jedyną motywacją do tego pojedynku będzie chęć zemsty za finał EURO 2012.
Hiszpania:
Vicente del Bosque również chwali dzisiejszych konkurentów i mówi o sile włoskich pomocników. Dla niego wynik to drugorzędna sprawa i nie będzie miał wpływu na Mistrzostwa Świata, ale ma nadzieję, że obie drużyny zaprezentują futbol na wysokim poziomie jak to bywało wcześniej.
Jeśli chodzi o pojedynek menadżerów to mamy remis 2-2 ????
Przewidywane zestawienie via la Gazzetta:

Ciężko określić, kto jest faworytem tego spotkania, a niższe kursy na Hiszpanię mogą być mylące. Każda z ekip ma możliwość przeprowadzenia 6 zmian, dlatego warto zainwestować w:
2. połowa poniżej 1.5 goli - 1.66 /bet365/✅,
do tego inny singiel: Włochy +1.5 - 1.525 /bet365/✅.
Powodzenia!
edit: Wszystko zgodnie z planem, odrobina szczęścia i 2/2. Hiszpania-Włochy 1:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Lewy jest zajebisty bo strzelił 2 z San Marino i jednego z Czarnogórą ????
mam być typowy polski Marjan jak Ty który zadowala się byle &quot;gównem&quot; ????
- co ma życiowy nieudacznik do tego że Lewandowski jest słaby kiedy gra w kadrze ? jak na razie to Lewandowski jest &quot;kadrowym&quot; nieudacznikiem i nic mu w kadrze nie wychodzi ... to co osiaga z Niemieckim klubem mało mnie interesuje...
Na Messiego też dużo się narzekało w reprezentacji, że to nie ten sam Leo co w Barcelonie. Do Ronaldo też miano pretensję, że w reprezentacji nie potrafi zagrać tak świetnie.
Śmiać mi się chce jak wszyscy o brak sukcesów obwiniają jednego gracza, nie tylko Lewy tam gra, inni też mega zawodzą. Po za tym jak Lewy ma coś strzelać jak często musiał się cofać na środek boiska, żeby rozgrywać. Z resztą co będą rozwijał temat jak do niektórych można mówić, a oni i tak będą uważali, że białe jest czarne.
 
calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Witam.
Chciałbym otworzyć topic na majowy mecz w Hamburgu miedzy Niemcami a Polską.
Proszę nawiązywać do dyskusji.
Interesuje mnie ako na ten mecz : WIĘCEJ NIŻ 2,5 BRAMKI.
Proszę o Wasze analizy na temat tego typu .
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Kadra Niemiec na mecz z Polską
Tor: Ron-Robert Zieler* (Hannover 96), Marc-André ter Stegen (Borussia Mönchengladbach)
Abwehr: Sebastian Jung (Eintracht Frankfurt), Matthias Ginter* (SC Freiburg), Christian Günter (SC Freiburg), Benedikt Höwedes* (Schalke 04), Shkodran Mustafi* (Sampdoria Genua), Antonio Rüdiger (VfB Stuttgart), Oliver Sorg (SC Freiburg)
Mittelfeld/Angriff: Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg), Sebastian Rudy (1899 Hoffenheim), Lars Bender* (Bayer Leverkusen), Julian Draxler* (Schalke 04), Leon Goretzka* (Schalke 04), André Hahn* (FC Augsburg), Christoph Kramer (Borussia Mönchengladbach), Max Meyer* (Schalke 04), Kevin Volland* (1899 Hoffenheim)
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
&quot;Na Imtech Arena w Hamburgu nie zobaczymy Łukasza Teodorczyka (problemy zdrowiem) i Eugena Polanskiego (jedzie z Hoffenheim na turniej do Indii). Do niedzieli rano wyjaśni się, czy na krótkim zgrupowaniu zjawią się piłkarze grający w Rosji: Maciej Rybus, Artur Jędrzejczyk i Jakub Wawrzyniak. Choć bilety na samolot mają zamówione, to ich przyjazd jest mało prawdopodobny.
W Rosji 15 grają kolejkę ligową.
Największe problemy trener ma z lewą stroną boiska. Niepewny jest przyjazd Wawrzyniaka, a Grzegorz Wojtkowiak ma zagrać 90 minut w niedzielnym meczu TSV 1860 Monachium. Trener nie chce zwolnić go z tego spotkania, mimo negocjacji

Dopiero w poniedziałek rano przyjadą dwaj piłkarze Zawiszy Wojciech Kaczmarek i Igor Lewczuk oraz Rafał Wolski, jeśli nie zostanie zwolniony z meczu Fiorentiny (jest na to duża szansa). Odprawa o godz. 11. Popołudniu rozruch. We wtorek mecz o godz. 20:45
Czyli wychodzi na to, że wielu zawodników na których mogłaby opierać się pierwsza 11 nie zagra. Wyobraźmy sobie obronę w nowym zestawieniu? Ciekawe.
Kadra Niemiec - piłkarze Bundesligi ostatnią kolejkę rozegrają w sobotę czyli dodatkowy czas na odpoczynek. Kilku z nich jest w szerokiej kadrze Niemiec, więc kolejny powód, żeby zaprezentować się jak najlepiej i przekonać trenera, by zabrał ich do Brazylii.
Niemcy będą dodatkowo zmotywowani. Polacy? Na pewno też ale wyżej wymienione fakty, jakoś mnie pozytywnie nie napawają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niemcy v Polska
Niemcy AH:-1,5 kurs: 1,90 buk: Bet365⛔
No i co z tego, że w niemieckiej reprezentacji nie będzie kluczowych graczy ? W polskiej też nie będzie. Dla mnie akurat brak ważnych graczy w niemieckiej paczce wcale nie oznacza gorszego zaangażowania. Właśnie ci mniej zauważani gracze będą chcieli w kontekście zbliżającego się mundialu jak najlepiej zaprezentować. Mecz odbywa się w Niemczech. Można powiedzieć mamy niemiecką ligę kontra polską, bo większość graczy ligowych. Dla mnie nie ma pytania, która jest mocniejsza tylko o ile mocniejsza, a &quot;wyceniam&quot; to na co najmniej 2 gole przewagi minimum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Mecz nie jest w terminie FIFA, ale czy będzie liczył się jako oficjalny mecz międzynarodowy? Jak federacje się dogadały?
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Niemcy-Polska 1 EH-1 2.05 betsson
Kadra Niemiec to jest chyba 3 selekcja z wyjatkami : Howedes,Draxler,ter Stegen,Bender to sa gracze bardzo cenieni w bundeslidze i grywaja w 1 najlepszej selekcji.
Niemcy graja u siebie to raz , po drugie to beda chcieli sie pokazac Lowowi.
Pozatym nasza kadra czy z gwiazdami z bvb czy nie i tak jest mega slaba.
To tylko dziennikarze za kazdym meczem pompuja balonik , ze teraz sie uda ze wygramy ze jestesmy na dobrej drodze aby wspiac sie na wyżyny umiejetnosci.
Od dawna tego nie kupuje.
Patrzac na kadre Polski ok jest pare fajnych zawodnikow typu Wolski , Boruc,Klich czy Krychowiak.
Ale reszta?
Znowu wojtkowiak , peszko czy wawrzyniak.
Ten ostatni przestanie byc powolywany chyba wtedy kiedy odejdzie na emeryture.
Obawiam sie ze nawet bramki nie strzelimy
choc kurs na over 2.5 nie jest jakis super ekstra 1.60 betsson to jednak wydaje sie takze dobra opcja.
 
rymu354 177

rymu354

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna mecze towarzyskie Reprezentacji
Spotkanie: Niemcy- Polska
Typ: Oba zespoły strzelą? NIe
Kurs: 1.94
Godz: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Mecz Niemiec z Polską , każdy rodak marzy o zwycięstwie Polaków... lecz według mnie jest to praktycznie nie możliwe. Spójrzmy na składy
- Bramkarze: Marc-Andre ter Stegen (VfL Borussia Mönchengladbach 1900), Ron-Robert Zieler (Hannover 96).
Obrońcy: Christian Gunter (SC Freiburg), Benedikt Howedes (FC Schalke 04), Antonio Rudiger (VfB Stuttgart), Sebastian Jung (Eintracht Frankfurt), Shkodran Mustafi (UC Sampdoria, Włochy), Matthias Ginter (SC Freiburg), Oliver Sorg (SC Freiburg)
Pomocnicy: Andre Hahn (FC Augsburg), Maximilian Arnold (VfL Wolfsburg), Lars Bender (TSV Bayer 04 Leverkusen), Julian Draxler (FC Schalke 04), Christoph Kramer (VfL Borussia Mönchengladbach 1900), Leon Goretzka (FC Schalke 04), Max Meyer (FC Schalke 04), Sebastian Rudy (TSG 1899 Hoffenheim)

Piłkarze praktycznie tylko i wyłacznie z Niemieckiej ligi są to doświadczeni piłkarze debiutujący w kadrze Niemiec,z pewnością będą chcieli pokazać się selekcjonerowi kadry Niemiec tam mają o co walczyć gra w gownym skłądzie takiej reprezentacji może pozwolić im na &quot;pokazanie sięświatu&quot; i w grze dla najlepszych zespołów. Co do składu Polski nie jest on jeszcze znany lecz pewne jest że nie zagra lewandowski, piszczek, błaszczykowski czyli trio które mogło tutaj o coś po walczyć, wątpie by Polska zdobyła gola dlatego gram taki typ. W ostatnich 3 meczach naszej ekipie tylko raz udało się strzelić gola lecz wtedy graliśmy możliwe optymalnym składem
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
W ostatnich 3 meczach naszej ekipie tylko raz udało się strzelić gola lecz wtedy graliśmy możliwe optymalnym składem
Nie wiem o jakich meczach piszesz, bo ostatnie 3 mecze Polaków wyglądały tak:
Polska- Szkocja 0 : 1
Mołdawia- Polska 0 : 1
Polska- Norwegia 3 : 0
więc w 2 meczach strzeliliśmy, ale w tych 2 meczach nie graliśmy optymalnym składem, a ostatni mecz, w którym strzeliliśmy gola podstawowym składem to było San Marino, z tego co pamiętam ???? więc jak widać rezerwami prędzej coś strzelamy ????
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
A tak z ciekawostek- H2H pokazaje ostatnie 5 meczów obydwu ekip... 5 spotkanie jest z MŚ w roku 1974. Pamiętamy! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom