>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
yurand 230

yurand

Użytkownik
Zna ktoś może stronkę z przewidywanymi składami poszczególnych drużyn na te mecze towarzyskie? Bo jest to środek tygodnia, liga była 3 dni temu, liga jest znowu za 2-3 dni i niewiadomo kogo wystawią do gry poszczególne reprezentacje...Fakt jest taki, że może byc dzisiaj naprawdę sporo niespodzianek.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ciekawe, ze przed dwoma dniami kiedy Lewy przypuszczalnie mial grac w ataku naszej repy kurs na BTS w Unibet wynosil 2,25 . Dzisiaj jak sie okazalo, ze Lewy nie bedzie gral kurs na BTS wynosi 2,05 ???? ???? ????
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Belgia vs W K S

|Belgia| @ 1.70 WilliamHill
Niby to tylko mecz towarzyskie, ale dla mnie to mnóstwo emocji na dzisiaj. Pierwszy mecz jaki mi wpadł w oko w ofercie, jest właśnie Belgi z Wybrzeżem. Obie ekipy zobaczymy na MŚ w Brazylii.Belgowie są uznawani za &quot;czarnego konia&quot; nadchodzących rozgrywek, i jak najbardziej słusznie. Wystarczy popatrzeć na ich skład.Dziś w ekipie gospodarzy zabraknie gracza Arsenalu, Vermalena. W bramce zobaczymy Courtoisa, w obronie Komapany, pomagający mu Vertongen i doświadczony van Buyten. Nie ważne kto wyjdzie w środku pola, kto by nie wyszedł to ten skład będzie wyglądał porażająco, Wistel, Fellaini czy Dembele. Na skrzydłach bądź pod napastnikiem mogą biegać Hazard ,Chadli, Mirallas, de Bruyne bądź Mertens. Na szpicy natomiast mogą grać Lukaku lub Benteke.
WKS nie może się pochwalić taką kadrą znanych i dobrych piłkarzy jak Belgowie. Mają oczywiście w swoich szeregach Drogbę czy Yaya Toure. Napastnicy tacy jak Drogba, Bony, Doumbia to światowej klasy snajperzy, ale wątpię, aby chociaż dwóch zagrało dziś razem. Nie patrzę na ich ostatnie mecze, które rozgrywali w listopadzie ubiegłego roku. Na prawdę warto zagrać po takim kursie na gospodarzy.
Oczywiście inny wynik niż wygrana Belgów będzie nie miłym zaskoczeniem dla mnie, tak że naprawdę polecam!

Hiszpania vs Włochy

Hiszpania (-1 bramka) @ 2.30 WilliamHill

Mistrzowie Świata podejmują Włochów. Nie sugeruję się za bardzo ostatnimi meczami tych reprezentacji, ale w ostatnich 5 meczach stosunek Hiszpanów to 3-1-1, natomiast Włochów 1-4-0. Duże zmiany w wyjściowym składzie gości, Alessio Cerci, Daniel Osvaldo i Gabriel Paletta, to oni wyjdą w wyjściowej jedenastce przeciwko Hiszpanom. Goście zagrają bez gwiazdy zespołu Mario Balotelliego, oraz De Rossiego. Doczekać nie może się debiutu napastnik Atletico MAdryt, Diego Costa, który najprawdopodobniej zagra od pierwszej minuty, kosztem Negredo.
Patrząc po wyjściowych składach można przewidzieć przebieg tego meczu, Włosi pozwolą sobie na dużo roszad w składzie i jeśli przegrają wysoko, nikt nie będzie miał do Prandelliego jakich kolwiek pretensji. Hiszpanie wyjdą mocnym składem i jestem przekonany, że wygrają dziś gładko. Polecam.
Przewidywane składy:

Hiszpania: Casillas - Juanfran, Albiol, Ramos, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Costa, Fabregas
Włochy: Buffon - Abate, Astori, Bonucci, Criscito - Montolivo, Pirlo, Motta - Candreva, Destro, Cerci

Na pewno będzie chciał mieć udany debiut w reprezentacji, więc gram jeszcze,

Diego Costa strzeli ? TAK / @ 1.80 WilliamHill

POWODZENIA!
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Polska - Szkocja (X2)
Błaszczykowskiego niema, Lewego niema,
I to bym akurat uważał za plus dla naszej reprezentacji.Nie będzie gwiazdorów z napompowanego Dortmundu którym się nie chce grac w kadrze bo wiedzą że maja pierwszy skład. Man nadzieje że zmiennicy będą zapierdzielać aby się pokazać i ewentualnie wywalczyć miejsce w 16-18 piłkarzy którzy będa regularnie powoływani do eliminacji ME
 
P 60

provz

Użytkownik
Ciekawe, ze przed dwoma dniami kiedy Lewy przypuszczalnie mial grac w ataku naszej repy kurs na BTS w Unibet wynosil 2,25 . Dzisiaj jak sie okazalo, ze Lewy nie bedzie gral kurs na BTS wynosi 2,05
nie wiem z jakich zrodeł informacji korzystasz ale to ze lewy nie zagra w dziesiejszym meczu było juz wczoraj wiadomo
Hiszpania vs Włochy
Hiszpania (-1 bramka) @ 2.30 WilliamHill
nie wiem jak mozna grać takie typy? włochy to nie jest jakiś średniak do bicia, dla mnie juz czysta 1 byłaby duzym ryzykiem, spojrz na ostatni mecz towarzyski hiszpani, przegrany z RPA, a grali składem który na papierze powinien roznieść afrykanów.. co to za kpina, tymbardziej mecz o nic, wiec nie wiem czy sie sugerujesz, a pisanie ze nie sugerujesz sie ostatnimi meczami to juz jest zart, mario i de rossi nie zagraja ale to nie polska, gdzie ograniczenia w ataku bez kluczowych graczy mamy bardzo duze
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
I to bym akurat uważał za plus dla naszej reprezentacji.Nie będzie gwiazdorów z napompowanego Dortmundu którym się nie chce grac w kadrze bo wiedzą że maja pierwszy skład. Man nadzieje że zmiennicy będą zapierdzielać aby się pokazać i ewentualnie wywalczyć miejsce w 16-18 piłkarzy którzy będa regularnie powoływani do eliminacji ME
Mam nadzieję i wszystko jasne.:grin:
Prawdopodobny skład:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Łukasz Szukała, Kamil Glik, Tomasz Brzyski - Waldemar Sobota, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus - Arkadiusz Milik
Jak zwykle znajdą się tacy, którzy będą mówić jaki to mamy dobry skład nawet bez Lewego czy Kuby, ba nawet tacy którzy stwierdzą, że możemy pokonać każdą drużynę z globu.
Ja natomiast nie jestem przekonany co do naszej reprezentacji. Ok lecimy po kolei: Bramka: tutaj jest ok, mamy wielu, Obrona: 2 przecinaki Glik i Szukała, czyli zero dobrego wprowadzania piłki z obrony do pomocy, boczni to Piszczek, który jeszcze nie jest w optymalnej formie oraz solidny ligowiec z Legii, po którym na poziomie międzynarodowym nie ma się co za wiele spodziewać. Idziemy dalej środek pomocy a więc 3 typowy przecinak Krychowiak, dalej Klich niewątpliwie zawodnik z potencjałem i do tego w ostatnim czasie dobra forma, przed nimi Ludo, stały fragment gry. Boki jeździec bez głowy Waldemarrrr, po drugiej stronie Rybka, który dopiero co zakończył okres przygotowawczy, czyli brak rytmu meczowego. No i szpica Arek Milik pionek z Bundesligi jakich wielu naszej reprezentacji raczej nie zbawi. Także ja osobiście jakoś nie widzę sukcesu.

Polska - Szkocja
X2
Kurs: 1.95 ✅✅✅
No i jak zwykle momenty były jak w każdym naszym spotkaniu a na koniec wynik zawsze w dupę ewentualnie remis. Grając przeciwko naszej drużynie wystarczy, że ktoś strzeli jako pierwszy i po meczu.
Nie ma to jak gadanie Szpaka i Żewłaka, że oni muszą się zgrywać bo rzadko ze sobą grają, a przecież tak na prawdę to cały czas ta sama ekipa jeszcze brakowało tylko Mierzeja. A o grze Waldemara to nawet nie chce mi się pisać, każdy widział.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Co do meczu Hiszpania - Włochy to najbardziej możliwy typ moim zdaniem to zagranie, że obie drużyny trafią bramkę. Kurs na to jest ciekawy, bo w granicach 1.85, więc warto zagrać ???? Lub też dobry kurs jest, bo wczoraj 1.65, że Włochy trafią bramkę.
Co do grania z Hendi na Hiszpanie to max ryzykowny typ, na który bym na pewno nie zagrał. Stawianie tu na któraś z ekip to moim zdaniem ciężka sprawa ;)
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
nie wiem z jakich zrodeł informacji korzystasz ale to ze lewy nie zagra w dziesiejszym meczu było juz wczoraj wiadomo
Nie zmienia to faktu, ze kursy na BTS po tej informacji polecialy w dol co jest troche smieszne ???? ...ale to tak w formie ciekawostki
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
I to bym akurat uważał za plus dla naszej reprezentacji.Nie będzie gwiazdorów z napompowanego Dortmundu którym się nie chce grac w kadrze bo wiedzą że maja pierwszy skład. Man nadzieje że zmiennicy będą zapierdzielać aby się pokazać i ewentualnie wywalczyć miejsce w 16-18 piłkarzy którzy będa regularnie powoływani do eliminacji ME
W meczu z San Marino zamiast Lewego zagrał w pierwszej połowie Brożek, a w drugiej Robak. I co? Tylko się ośmieszyli... Powtórzę - z wielkim San Marino!!
Brożek w pierwszej połowie o mało nie zabił się na piłce, fartem asysta (asysta nie bramka). W drugiej polowie wszedł Robak i graliśmy bez napastnika...
Więc co Ty chłopie nawijasz? To, że piłkarze z Dortmundu są gwiazdami to fakt, ale zasłużyli na to ciężką pracą i są o kilka klas piłkarskich wyżej od całej reszty Naszej reprezentacji. To nie trójka z Dortmundu jest problemem, problemem jest cała reszta kopaczy z pola - kopaczy bo inaczej nie można ich nazwać. Lewy w Dortmundzie jak nie strzela to wypracowuje sytuacje innym, a tutaj komu ma ją wypracować?? Borucowi, czy Szczęsnemu??
Nawałka mnie nie przekonuje, jego powołania również:
- po znajomości powołuje piłkarzy z Górnika,
- powołuje przeciętnego bramkarza z niższej klasy ligowej (to jest dopiero napompowana kariera),
- do składu wraca Obraniak (haha, Panie Nawałka ten piłkarz był już testowany podczas Euro 2012!! Czy przespał Pan ten okres??).
Ja z jakimiś spekulacjami na razie bym się wstrzymał, ale jak Lewy nie zagra to warto coś pograć w stronę remisu, a może i wina Szkotów - to nie są wcale takie leszcze...
W zasadzie to coraz mniej tych leszczy do ogrywania...
 
R 167

realny

Użytkownik
Anglia-Dania
Trzeci mecz Anglików bez zwycięstwa na Wembley? No way. Tomek777 już napisał co nieco o tym spotkaniu, ja od siebie dodam, że Anglia na pewno nie potraktuje dzisiejszego sparingu ulgowo.
Anglia @1.61
Moje ako na dziś: Rosja, Argentyna, Niemcy, Brazylia, Anglia
AKO: 5.32
Dzisiaj nie przesadzajcie ze stawkami, wiele drużyn będzie eksperymentowało. Trenerzy są dopiero przed ogłoszeniem szerokich kadr na Mundial.
/Bet365
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
W meczu z San Marino zamiast Lewego zagrał w pierwszej połowie Brożek, a w drugiej Robak. I co? Tylko się ośmieszyli... Powtórzę - z wielkim San Marino!!
Dziwne bo do przerwy było 1-3 a skończyło się na 1-5 ????
Ośmieszył to się Lewy bo żeby zaliczyć &quot;przełamanie&quot;(nie mogę zliczyć które to już przełamanie w kadrze) musiał strzelić karnego San marino który ledwo wpadł ???? POWTÓRZĘ - z wielkim San Marino !
Widzę że jesteś kolejna osoba która robi z Lewego gwiazdę światowego formatu a on według mnie to się w TOP 20 napastników z całego globu nie mieści.
Wspominałeś coś że problemem jest reszta kadry - masz rację ale gdybyśmy przestali liczyć na Lewego i opierać na nim grę podejrzewam że było by nieco inaczej.
Jeśli chodzi jeszcze o kwestię tego że nie ma mu kto w kadrze dogrywać to co powiesz na to ? http://www.youtube.com/watch?v=BQVYHaazO5c
Aguero , Negredo , Messi , Ibrahim , Tevez , Gomez , Van Persie , Rooney kto by to jeszcze strzelił ?
Podobnych sytuacji w poprzednich eliminacjach było multum i był nawet filmik w necie pokazujący wszystkie dogodne i zaprzepaszczane sytuacje Lewandowskiego.
3 bramki strzelone(cała kadra strzeliła 18) w poprzednich eliminacjach w tym 2 przeciwko San Marino. Naprawdę wynik imponujący i zapewne będzie to takie dzisiaj osłabienie ten brak Lewego że szkoda nawet wychodzić na mecz ze Szkocją ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
on według mnie to się w TOP 20 napastników z całego globu nie mieści.
A Robak, Milik, Brozek sie mieszcza w TOP 20? ...czy oni sie w ogole mieszcza w TOP 20 tys... ????
Dzisiaj zobaczymy, czy brak Lewego wyjdzie nam na dobre czy nie ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czarnogóra - Ghana
1X2
Typ: Ghana
Kurs: 2.05
⛔


Dość wysoki kurs na Ghanę, która jest faworytem w dzisiejszym meczu.
U Czarnogóry dobrze wygląda defensywa, bo pomoc jak i atak kuleje, a na dodatek w dzisiejszym meczu wyjdą bez kilku podstawowych jak i ważnych graczy, tj. Vucinic(N 37/15 ), Jovetic(N 30/12) , Vukcevic(P 43/2) i Novakovic(P 22/0).
Ostatnie mecze Czarnogóry pozostawiają wiele do życzenia.
Ghanę dziś powinniśmy zobaczyć w najsilniejszym składzie, a mają naprawdę dobrych zawodników takich jak: M. Essien, S. Muntari, K. Asamoah, K.-P. Boateng, A. Ayew czy A. Gyan.
Myślę, że w dzisiejszym meczu nie powinno być niespodzianki i drużyna z Afryki odniesie pewne zwycięstwo.


-----------------------------------------

Grecja - Korea Płd.
1X2
Typ: Grecja
Kurs: 1.95
⛔

Gospodarze jak i goście zagrają na Mundialu w Brazylii. dziś mój typ idzie na Greków, w których widzę lepszą drużynę, lepszych piłkarzy oraz większy potencjał.
Grecy po wygranych barażach z Rumunią awansowali do MŚ ,wcześniej w grupie eliminacyjnej zajęli 2 miejsce za rewelacyjną Bośnią ustępując tylko stosunkiem bramek.
Drużyna Grecji, to trochę taki anty-futbol, strzelić bramkę i dowieźć wynik do końca spotkania. Grecy w pełnym składnie zabraknie tylko Sokratisa Papastathopoulosa. Natomiast Koreańczycy, są zdziesiątkowani, bardzo słaba obrona na ten mecz.
Korea, która na dzień dzisiejszy przezywa kryzys, może okazać się stosunkowy łatwą drużyną do przejścia.

Bez analizy, dla bardziej odważnych polecam:

Grecja - Korea Płd.
Dokładny wynik (wiele opcji)
Typ: 1:0, 2:0 lub 3:0
Kurs: 2.90
⛔

:;/::;/::;/::;/:
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
A Robak, Milik, Brozek sie mieszcza w TOP 20? ...czy oni sie w ogole mieszcza w TOP 20 tys... ????
Dzisiaj zobaczymy, czy brak Lewego wyjdzie nam na dobre czy nie ????
Bardziej chodziło mi w moim poście o to żeby nie robić z Lewego boga.
Nikt nigdy nie porównywał Brożka , Milika czy Robaka do zawodników światowego formatu ...
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Rosja – Armenia


Na dzisiaj z wcześnie rozgrywanych spotkań widzę taką petardę – Armenia strzeli bramkę. Zagrałbym też BTS (kursy ok. 2-2.10), ale wolę puścić solo przyjezdnych. Ormian poprowadzi nowy szkoleniowiec – Bernard Challandes, który do dyspozycji ma silną kadrę, ale przede wszystkim piłkarzy niezłych w ofensywie. Dwójka Yura Movsisyan ze Spartaka – w tym roku nie grał, ale jesień w lidze rosyjskiej miał kapitalną (12 goli) oraz Henrikh Mkhitaryan z Borussii Dortmund, który zaliczył udany występ kilka dni przeciwko FCN (trafienie + asysta) może sporo namieszać. W ubiegłym roku wygrane z Danią (4-0), Czechami (2-1) i Bułgarią (2-1) oraz remis z Włochami (2-2) nie były dziełem przypadku, a przecież mówimy o meczach o stawkę (el. do MŚ – przegrane z powodu wpadki z Maltą). Co warto podkreślić, Rosja pod wodzą Fabio Capello bramki traci i nie można mówić o żelaznej defensywie. W 2013 roku z dziesięciu spotkań tylko dwa razy Sbornej udało się zachować czyste konto (Islandia i Luksemburg). Dlatego uważam, że w towarzyskiej potyczce w Krasnodarze Ormianie będą w stanie pokusić się choćby o jedną bramkę.

Armenia over 0,5 @ 1.85 sportingbet
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dla mnie trzeba się totalnie nie znać na futbolu, żeby mówić o Lewym, że nie jest graczem światowego formatu. Wystarczy to, że facet strzela 10 goli w Lidze Mistrzów w sezonie i praktycznie pojedynkę wygrywa półfinał. Pokaż mi ilu graczy jest w stanie to zrobić, Ronaldo, Messi, może jeszcze kilku graczy ze światowego topu. Wiadomo, że Lewemu trochę brakuje do napastników pokroju Ibry czy Suareza, ale nie róbmy z niego przeciętniaka. Chyba światowi eksperci futbolu znają się lepiej od zawistnych polskich pseudoznawców, którzy patrzą tylko pod względem występów w żenującej polskiej kadrze, gdzie każdy gra jak ogór, niezależnie w jakiej jest formie. Lewy to nie jest typ gracza, który będzie sam sobie wypracowywał i strzelał bo to nie jest Mesii i nie oczekujmy od niego cudów. Kiedyś Ibra w reprezentacji nie strzelił bodajże przez 2 lata i tam na pewno nie było na niego takiej nagonki, bo inteligentni ludzi są dumni, że ich rodak osiąga sukcesy na arenie międzynarodowej. Jeszcze 3-4 lata temu mogliśmy się podniecać, jak jakiś nasz rodak grał najwyżej ogony w przeciętnych klubach, teraz możemy oglądać Polaków w najsilniejszych klubach, a i tak jest źle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Lewandowski jest wrogiem ciemnego ludu bo zapomniał o przysłowiu tłuczonym przez ksiezy Polakom od tysiaca lat ze pokorne ciele dwie matki ssie a on bezczelnie zamiast kleczec przed dyrektorem w BVB i całowac go w stopy za to co łaskawie mu rzuci poszedł do wiekiego klubu to sie nieudacznikom w głowach nie miesci
ale to problem nieudaczników nie Lewandowskiego czy Błaszczykowskiego


tymczasem problem lezy zupełnie gdzie indziej
&quot;wielki trener&quot; smuda grał przez cały okres przygotowawczy innym systemem a na mistrzostwach zagrał innym przeciwników zaskoczył ale jeszcze bardziej swoich graczy teraz mamy drugiego klauna z rzedu który zamist zgrywac zespół w kazdym meczu eksperymentuje i jak poprzedni obudzi sie z reka w nocniku
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Dziwne bo do przerwy było 1-3 a skończyło się na 1-5
A ile Brożek + Robak strzelili w tym meczu goli? Podpowiem Ci koleżko na obczyźnie - null, ziro.
Aguero , Negredo , Messi , Ibrahim , Tevez , Gomez , Van Persie , Rooney kto by to jeszcze strzelił ? Podobnych sytuacji w poprzednich eliminacjach było multum i był nawet filmik w necie pokazujący wszystkie dogodne i zaprzepaszczane sytuacje Lewandowskiego.
Co Ty sobie myślisz? Że każdy napastnik wykorzystuje 100 sytuacji na 100? Obstawiam, że Messi i Ibra mogliby to strzelić na 99%, a co do reszty wymienionych to mogłoby być różnie...
Było sobie cały mecz obejrzeć (a nie fragmenty na yt) - ile Anglia miała sytuacji, a ile Polska. Chłopaki w defensywie mieli nogi z waty jak któryś z Angoli się zbliżał.
Co by ten gol dał? Byłoby potem - Lewy nieudacznik hatricka nawet Angolom nie strzelił, tylko jedną marną bramkę. Na stos go!
Lewy zawalił, Lewy fajtłapa, przez Lewego nie wyszliśmy z grupy, jak on tego nie strzelił, Milik jest dużo lepszy od niego, nie brać Lewego do kadry, farta miał i tyle to żaden napastnik - to są typowe teksty nieudaczników, którym nic w życiu i nie wychodzi i ich życie wygląda jak mecze kadry - do bani.
Wyładowują swoją złość na &quot;biednych&quot; polskich gwiazdach, taka jest cena bycia sławnym w tym kraju, taka jest cena noszenia orła na piersi - trzeba być przygotowanym na zmieszanie z błotem.
Prawda jest taka, że od czasów Olisadebe (który pewnie też nie strzeliłby tego gola Angolom) nie mieliśmy żadnego rasowego napastnika... Przez chwilę był Smolarek, ale i on tego nie udźwignął na dłuższą metę. Zamiast się cieszyć, że w końcu mamy trzech dobrych graczy z pola, a nie tylko w kółko samych bramkarzy to będą ich krytykować i wylewać swoje żale.
Jestem coraz bliższy postawienia na Szkocję, mając takich kibiców nie zasługujemy z nimi nawet na remis. Gdyby Lewandowski grał w Szkocji to byłbym w swoim kraju Bogiem - nie tylko na zachodzie, a w kraju mieszany z błotem. Taka jest prawda.
Mój typ za drobne:
Połowa/Cały mecz: Remis / Sco. @7,50 BetClic ✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 606

wanderlei

Użytkownik
A ile Brożek + Robak strzelili w tym meczu goli? Podpowiem Ci koleżko na obczyźnie - null, ziro.

- to są typowe teksty nieudaczników, którym nic w życiu i nie wychodzi i ich życie wygląda jak mecze kadry - do bani.

Jestem coraz bliższy postawienia na Szkocję, mając takich kibiców nie zasługujemy z nimi nawet na remis.
Lewy jest zajebisty bo strzelił 2 z San Marino i jednego z Czarnogórą ????
mam być typowy polski Marjan jak Ty który zadowala się byle &quot;gównem&quot; ????
- co ma życiowy nieudacznik do tego że Lewandowski jest słaby kiedy gra w kadrze ? jak na razie to Lewandowski jest &quot;kadrowym&quot; nieudacznikiem i nic mu w kadrze nie wychodzi ... to co osiaga z Niemieckim klubem mało mnie interesuje...
ostatnie twoje zdanie to konkretny argument żeby stawiać na Szkocję ???? a może to właśnie wina kibiców bo krytykują Lewego i mu się nie chce grac w kadrze hmmm....
Wspomniałeś o Olisadebe ... murzynowi bardziej zależało na zapieprzaniu w kadrze niż takiemu Lewandowskiemu... taka prawda
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I ja coś tam wtrącę do meczu Polska vs Szkocja. Na dzień dzisiejszy bliżej mi jest do opcji 2x lub 2(DNB). Polska liga jest dużo słabsza niż angielska, a to właśnie duża część składu będzie z naszej ligi. Piłkarze ze Szkocji grają głównie w ligach angielskich, są więc lepsi. Szczerze mówiąc brak Lewego czy Kuby osłabia i tak słabą reprezentację, ale bez przesady. Na boisku jest 11 zawodników i kiedy środek i defensywa jest tak żałosna to i Lewy niewiele może zwojować. Ile razy w meczach reprezentacji musieliśmy oglądać jak Lewy przesuwał się do środka, albo wręcz na tyły żeby stamtąd wyprowadzać akcje bo po prostu nie miał dobrych podań. Drużyna to coś jak komputer. Jak będziemy mieli najnowszego czterordzeniowaca INTELA, ale 512 MB RAMU to nawet Windows7 nie będzie za dobrze chodził, tak i jest z takimi &quot;niedopasowanymi&quot; drużynami, nie tylko polską. Oczywiście w tezie, że Lewemu niespecjalnie się chce grać w reprezentacji czy boi się kontuzji jest dużo prawdy, ale zastanówmy się czy nam się chciało jak byśmy wciąż nie widzieli efektów i mimo np naszych starań, przez DZIECINNE, SZKOLNE błędy defensywy traciło by się bramki ?
Ja się dzisiaj wstrzymuję od grania tego, bo Szkocja wydaje się lepsza, ale to mecz towarzyski, Stadion Narodowy, otoczka, to może, ale nie musi zrekompensować braki sportowe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom