>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Volksdojcze - Polska
Niemcy (-2 HA) ::: 2,70 ::: Pinnacle ::: 3/10
Zacznijmy od tego, że Polska reprezentacja nie ma obrony. Tam jest totalny chaos i brak zgrania. Nasz atak pozycyjny nie istnieje, a jedyna myśl szkoleniowa to &quot;wrzuć, podaj do Lewego&quot; może on coś strzeli (którego i tak dzisiaj nie będzie). Najczęściej kończy się to ta, że Pan Robert kryty jest przez 3 obrońców. Inne akcje są typowymi &quot;na aferę&quot;, bez żadnego pomysłu. Tak szczerze to na przestrzeni ostatnich kilku lat nie wygraliśmy z nikim znaczącym. Ok... wygraliśmy z Argentyną, tylko szkoda, że z reprezentacją typu C, remis z Anglią 1:1 gdzie Anglicy przyjechali jak na piknik też nie jest wielkim sukcesem.
Niemcy po pierwsze nigdy z nami nie przegrali, po drugie grają u siebie, po trzecie przed zbliżającym się mundialem każdy inny wynik niż zwycięstwo obije się medialnym dużym echem, po czwarte nawet ich 2-3 skład wygląda zdecydowanie lepiej niż &quot;nasza myśl szkoleniowa&quot;, po piąte terminarz Niemiec przed MŚ 2014 wygląda tak: Polska, Kamerun, Armenia czyli reprezentacje na WIN by do Brazylii pojechać w dobrych humorach. Wynik 3:0, a nawet kompromitacja typu 5:0 nie zdziwi mnie w tym meczu.
Wynik: 0:0 ⛔
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Hola holala!
Skład Polski wcale nie jest dużo gorszy od tego &quot;podstawowego&quot;
Polska z Niemcami: Boruc - Olkowski, Szukała, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Pazdan - Peszko, Klich, Rybus - Robak.
Skład teoretycznie podstawowy:
Polska z Anglia i Ukraina: Szczęsny - Celeban, Jędrzejczyk, Glik, Wojtkowiak - Lewandowski, Mierzejewski, Sobota, Błaszczykowski, Polański - Lewandowski.
Brak Lewego, Błaszczykowskiego robi różnice, ale przy pozostałych mówienie że są słabsi o dwie klasy od tych &quot;podstawowych&quot; to gruba pomyłka moi kochani.
W czym jest lepszy Wawrzyniak od Wojtkowiaka? Sobota vs Peszko? Te same atuty, podobna gra. Albo Krychowiak od Polańskiego? Albo Szukała od Jędrzejczyka? No właśnie... w niczym. Boruc vs Szczęsny? Trudno wskazać tego lepszego..
Więc nie piszcie że Polska gra rezerwami, bo nie gra. Polska gra bez Lewego i Błaszczykowskiego i niech na tym pozostanie. Pozostali nasi kopacze są na mniej więcej tym samym poziomie. Ale ja wiem dlaczego piszą że Polska w drugim garniturze. Otóż dlatego żeby było usprawiedliwienie w razie porażki z Niemcami. Już widzę te słowa Nawałki: &quot;przegraliśmy bo rezerwami graliśmy&quot;. Usprawiedliwienie jest? Ano jest. Już nas (kibiców) przygotowują do porażki.
Jakby Polska zagrała - rezerwami - czytaj: piłkarze z Ekstraklasy (to są dla mnie rezerwy), to skończyłoby sie wysokooo 6:0 może nawet 8:0. Nie możemy sobie na to pozwolić. A raczej trener nie może sobie na to pozwolić bo by poleciał.
Martwi mnie tylko to że jak odejdzie Lewandowski i Błaszczykowski z kadry to nie mamy kim atakować.
Robak? Teodorczyk? Zieliński? Na zachodzie nikt nie zna tych nazwisk. Ci dwaj pierwsi już powinni wyjeżdżać na zachód. Nie wiem na co czekają. Podoba mi się to co powiedział ostatnio Marek Saganowski - &quot;ja z gry w reprezentacji jeszcze nie zrezygnowałem&quot;. O czym to świadczy? Że skoro w wieku 35 lat myśli się o grze w kadrze bo nie ma w niej konkurencji to jest źle.. nawet bardzo źle..
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
NIEMCY - POLSKA
Polska wygra w przypadku remisu zwrot 5,50 ZWROT
Fortuna Ahh to wyjście w 92+ czterech Naszych to miała być ta zwycięska akcja, no cóż nadal pozostajemy bez historycznej wygranej
Do prawdy nie rozumiem tej tendencji co jest tutaj przed meczem, jeszcze z 2-3 posty i będzie wyścig kto większego handicapa daje na Szwabów. Stawiacie ich tutaj bez żadnych argumentów a tylko skupiacie się jaka to Polska jest słaba i kolejny raz mimo że Lewandowski nie gra jest kolejnym argumentem że ma Nam pójść dzisiaj jak zwykle tragicznie, czego nie mogę zrozumieć.
Kadra Niemców jest sporą komedią, nie ma pół zawodnika z jakimś doświadczeniem i pozycją we własnym klubie (nie licząc bramkarzy) no i jeszcze, żeby nie wyszło że piszę bez żadnego obiektywizmu to dodałbym jeszcze Draxlera i Bendera reszta to młode ogórki co prawda talenty jakich mało, ale jeśli zbiera się na jeden mecz całą zgraję młodych piłkarzy to ja tu żadnej podstawy bezpieczeństwa i pewności że mógłbym spokojnie ich postawić i zacierać ręce ile to będę do przodu absolutnie nie mam.
Nasza kadra bez nieproduktywnego Lewandowskiego, słabego jak barszcz Piszczka, kontuzjowanego el kapitano Kuby, czy dziurawego jak ser bohatera kibiców Toro Kamila Glika.
W zamian mamy groźnego Robaka, zdobywcę krajowego pucharu Klicha, mistrza Rumunii Szukałę a i nawet Thiago Cionka bym nie lekceważył postura podobna do Glika, ale technika o niebo lepsza. Lepiej sprawdzić takiego Cionka niż kolejny raz patrzeć na padakę Glika.
Jak widzę taką sytuację kadrową w meczu towarzyskim od razu wracają wspomnienia z wakacyjnego meczu Lechia - Barcelona, był Mesii był Neymar ale pozostali nie sprostali Wielkiej Lechii i remis 2-2 przeszedł do historii. Wiadomo dzisiaj sytuacja jest inna, tutaj młodzi walczą o kadrę na MŚ, ale to jest dla mnie jedyny i to dość słabo przekonujący argument.
Wolę pograć adekwatnie stawką do kursu jak mydlić sobie oczy jak to wielkie Niemcy po raz kolejny zawstydzą kadrę Polski. Nie tym razem Pany.
Przypuszczalny skład Polski:
Artur Boruc - Paweł Olkowski, Łukasz Szukała, Thiago Cionek, Jakub Wawrzyniak - Grzegorz Krychowiak - Sławomir Peszko, Mateusz Klich, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus - Marcin Robak.
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Panowie, pragnę przypomnieć że nie przegraliśmy z Niemcami od 6 lat, z kolei Niemcy nie potrafią nas pokonać od lat trzech! ;)
Uśmiałem się po pachy kolego :grin::grin::grin::grin::grin:
Bo według twojej ulubionej strony livesports.pl wynika że w ostatnich 6 latach zagraliśmy z Niemcami 1 mecz to nic dziwnego że nie mogą nas pokonać????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kadra Niemców jest sporą komedią, nie ma pół zawodnika z jakimś doświadczeniem i pozycją we własnym klubie (nie licząc bramkarzy)
Nie wiem jaką pozycje w klubie masz na myśli - jeśli taką jak Lahm w Bayernie to masz rację, ale każdy zawodnik z prawdopodobnego składu który dziś wybiegnie na murawę gra w podstawowej 11stce swojego klubu.
Zieler - Höwedes, Mustafi, Ginter, C. Günter - L. Bender, Goretzka - Hahn, M. Meyer, Draxler - Volland
Trainer: Löw
Volland - 33 mecze/11 goli w Hoffenheim
Draxlera i Bendera pominę bo wiadomo
Max Meyer - 30 meczów/ 6 goli w Schalke + występy w Lidze Mistrzów
Hahn - rewelacja rozgrywek - 32 mecze/ 12 goli / 9 asyst w Augsburgu
Goretzka - 25 meczów w Schalke + Liga Mistrzów
Gunter i Ginter - podstawowi obrońcy Freiburga więc o brak zgrania bać się nie trzeba
Także to nie jest byle jaka kadra i to nie są zawodnicy którym wyszło parę meczów i od razu do kadry bo ktoś musi grać.
Uśmiałem się po pachy kolego :grin::grin::grin::grin::grin:
Bo według twojej ulubionej strony livesports.pl wynika że w ostatnich 6 latach zagraliśmy z Niemcami 1 mecz to nic dziwnego że nie mogą nas pokonać????
Naprawdę nie zrozumiałeś żartu? ;)
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Robak? Teodorczyk? Zieliński? Na zachodzie nikt nie zna tych nazwisk. Ci dwaj pierwsi już powinni wyjeżdżać na zachód. Nie wiem na co czekają.
Nie wiem czy sie orientujesz ale Robak ma 32 lata i mowienie o nim, ze powinien wyjechac na zachod brzmi dosc bezsensownie. Zwlaszcza w kontekscie jego tureckiej przygody gdzie &quot;wywalczyl&quot; z Konyasporem spadek z ligi, a po rownie nieudanym epizodzie w Mersinie , wrocil do Polski z podkulonym ogonem. Tak wiec faktycznie- Robak powinien wyjechac na podboj Zachodu i w tym momencie jego kariery to bardzo realne.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Mocno zastanawiam się, czy nie lepiej zamiast over 2.5 gola zagrać over 1.5 gola do przerwy (2.2 w bet365), do tego za drobne over 2.5 do przerwy (4.5 w bet365) i gol będącego w świetnej formie Andre Hahna (4.0 w bet365)... Nie mam tutaj mocnych argumentów na powyższe propozycje, ale nasza drużyna w eksperymentalnym składzie, na zdobycz bramkową po naszej stronie raczej nie liczę, za to defensywa w obecnym zestawieniu może dać się ogrywać bezlitośnie już od samego początku, bo dlaczego miałoby być inaczej, a kursy moim zdaniem bardzo dobre...
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Patrzę tak na skład nasz i Niemców i nie widzę argumentów za naszą kadrą aby tu mieli jakiś niezły wynik wykręcić.Z przodu straszyć nie mamy kim a defensywa ? Olkowski,Szukała,Cionek,Wawrzyniak - przecież to się posypie jak tylko wiatr lekko zawieje.My bramek nie strzelamy a tracimy zawsze,strzela nam praktycznie każdy Słowacja,Szkocja czy San Marino bez różnicy.Dzisiaj też nie sądzę aby się coś miało zmienić w tej kwestii.
Niemcy również drugim garniturem ale jakie to ma znaczenie jak ci zawodnicy przewyższają naszych grajków pod każdym względem.Może to nawet lepiej,że zagra u nich taki a nie inny skład,przynajmniej zaangażowanie w grę będzie większe żeby nam walnąć parę sztuk i się pokazać przed MŚ.
Niemcy -1,5 @ 1.95 5/10 Pinnacle
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak widzę taką sytuację kadrową w meczu towarzyskim od razu wracają wspomnienia z wakacyjnego meczu Lechia - Barcelona, był Mesii był Neymar ale pozostali nie sprostali Wielkiej Lechii i remis 2-2 przeszedł do historii.
Pamiętam ten mecz i był Messi, ale nie było Neymara. To szczegół, ale najważniejsze, że Barcelona była wtedy całkowicie zdemotywowana, a może to był już wtedy prognostyk tego co się z nią dzieje dzisiaj. Z 2 strony gryząca trawę Lechia, wypełniony po brzegi stadion. Lechia tak się naharowała, że żartowano nawet na tym forum, że kolejny miesiąc będą odpoczywali. Gospodarzami był wtedy klub z Gdańska. Dzisiaj mamy sytuację zupełnie inną, Niemcy grają u siebie, zbliża się mundial, a Polacy uważam, że są tylko po to aby poprawić Niemcom humory przed MŚ. Licytacja na handi jest jak najbardziej słuszna. Wolę postawić AH:-3 lub -4 po kursie 5,55 na Niemcy niż na Polskę DNB po 5,55.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Hola holala!
Robak? Teodorczyk? Zieliński? Na zachodzie nikt nie zna tych nazwisk. Ci dwaj pierwsi już powinni wyjeżdżać na zachód. Nie wiem na co czekają...
Niewiem o czym ty piszesz ale Robak na zachod? on ugral tyle poza granicami kraju co Pawel Twarożek (Brozek).
Myslalem ze moze ci sie kolejnosci pomylily ale Zielinski?On juz gra na zachodzie ;)
Pozatym jak na co czekaja?? No tak najlepiej aby Teodorczyk juz sie spakowal i juz opuscil Lecha.
Sorry ale spokojnie , Teodorczyk gdzie mial jechac rok temu? Chyba do 3 ligi niemieckiej jak nie nizej.Poszedl do Lecha pokazal cos i teraz wlasnie po sezonie albo dostanie oferte i pojdzie albo powalczy jeszcze raz w Lechu.Co raczej jest gorsza opcja ale to zalezy kto naprawde go chce
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hola holala!
Skład Polski wcale nie jest dużo gorszy od tego &quot;podstawowego&quot;
Polska z Niemcami: Boruc - Olkowski, Szukała, Cionek, Wawrzyniak - Krychowiak, Pazdan - Peszko, Klich, Rybus - Robak.
Skład teoretycznie podstawowy:
Polska z Anglia i Ukraina: Szczęsny - Celeban, Jędrzejczyk, Glik, Wojtkowiak - Lewandowski, Mierzejewski, Sobota, Błaszczykowski, Polański - Lewandowski.
Brak Lewego, Błaszczykowskiego robi różnice, ale przy pozostałych mówienie że są słabsi o dwie klasy od tych &quot;podstawowych&quot; to gruba pomyłka moi kochani.
W czym jest lepszy Wawrzyniak od Wojtkowiaka? Sobota vs Peszko? Te same atuty, podobna gra. Albo Krychowiak od Polańskiego? Albo Szukała od Jędrzejczyka? No właśnie... w niczym. Boruc vs Szczęsny? Trudno wskazać tego lepszego..
Więc nie piszcie że Polska gra rezerwami, bo nie gra. Polska gra bez Lewego i Błaszczykowskiego i niech na tym pozostanie. Pozostali nasi kopacze są na mniej więcej tym samym poziomie. Ale ja wiem dlaczego piszą że Polska w drugim garniturze. Otóż dlatego żeby było usprawiedliwienie w razie porażki z Niemcami. Już widzę te słowa Nawałki: &quot;przegraliśmy bo rezerwami graliśmy&quot;. Usprawiedliwienie jest? Ano jest. Już nas (kibiców) przygotowują do porażki.
Jakby Polska zagrała - rezerwami - czytaj: piłkarze z Ekstraklasy (to są dla mnie rezerwy), to skończyłoby sie wysokooo 6:0 może nawet 8:0. Nie możemy sobie na to pozwolić. A raczej trener nie może sobie na to pozwolić bo by poleciał.
Martwi mnie tylko to że jak odejdzie Lewandowski i Błaszczykowski z kadry to nie mamy kim atakować.
Robak? Teodorczyk? Zieliński? Na zachodzie nikt nie zna tych nazwisk. Ci dwaj pierwsi już powinni wyjeżdżać na zachód. Nie wiem na co czekają. Podoba mi się to co powiedział ostatnio Marek Saganowski - &quot;ja z gry w reprezentacji jeszcze nie zrezygnowałem&quot;. O czym to świadczy? Że skoro w wieku 35 lat myśli się o grze w kadrze bo nie ma w niej konkurencji to jest źle.. nawet bardzo źle..
Groven ocknij sie bo masz jakis dziwny sen ...
Niemcy moga wyjsc 3 garniturem, wlasciwie to mogli by wyjsc reprezentacja U21, a ....uj U17...a w gruncie rzeczy to nawet dziewczyny z U15 beda lepiej poukladane taktycznie i beda przewyzszac naszych technicznie pod kazdym wzgledem.
Niemcy, a w szczegolnosci ci ktorzy nie maja pewnego miejsca w skladzie beda chcieli sie pokazac. Jak pomysle, o naszej obronie to odrazu chce stawiac -3 na Niemcow.
Jeszcze jakby nasi grali w Polsce to moze mieli by motywacje do gry ale oni graja w Niemczech i nikt nie bedzie na nich zly jak dostana baty. Nie ma co szukac sensacji, przegramy ten mecz i tyle.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Pamiętam ten mecz i był Messi, ale nie było Neymara. To szczegół, ale najważniejsze, że Barcelona była wtedy całkowicie zdemotywowana, a może to był już wtedy prognostyk tego co się z nią dzieje dzisiaj. Z 2 strony gryząca trawę Lechia, wypełniony po brzegi stadion. Lechia tak się naharowała, że żartowano nawet na tym forum, że kolejny miesiąc będą odpoczywali. Gospodarzami był wtedy klub z Gdańska. Dzisiaj mamy sytuację zupełnie inną, Niemcy grają u siebie, zbliża się mundial, a Polacy uważam, że są tylko po to aby poprawić Niemcom humory przed MŚ. Licytacja na handi jest jak najbardziej słuszna. Wolę postawić AH:-3 lub -4 po kursie 5,55 na Niemcy niż na Polskę DNB po 5,55.
A ja zdecydowanie wolę grać dodatnie hcs niż ujemne.
Ujemne hcs często zależą od motywacji danej drużyny przy prowadzeniu, przed meczowej taktyki itp. Pomijam fakt, że to tylko mecz towarzyski.
Utrudnienie następuje jak underdog &#39;rypnie&#39; gola wtedy masz praktycznie pozamiatane przy takim hcs. A dodatni niemalże wygrany. Zdecydowanie wolę grać na underdoga z bramką lub dwiema w &#39;kieszeni&#39; ????
Tak więc na dziś:
Polska +2 1.525 bet365 8/10
Polska DrawNoBet około 8.0 betfair 2/10
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Nasza kadra bez nieproduktywnego Lewandowskiego, słabego jak barszcz Piszczka, kontuzjowanego el kapitano Kuby, czy dziurawego jak ser bohatera kibiców Toro Kamila Glika. W zamian mamy groźnego Robaka, zdobywcę krajowego pucharu Klicha, mistrza Rumunii Szukałę a i nawet Thiago Cionka bym nie lekceważył postura podobna do Glika, ale technika o niebo lepsza. Lepiej sprawdzić takiego Cionka niż kolejny raz patrzeć na padakę Glika.
Lewandowski - już kiedyś pisałem kim są osoby, które fatalnymi wynikami reprezentacji obarczają naszego najlepszego zawodnika, króla strzelców Bundesligi 2013/2014. Szkoda, że Lewandowski nie jest jeszcze masażystą w kadrze, trenerem juniorów starszych i członkiem PZPNu... Od typera oczekiwalibyśmy bardziej PRODUKTYWNEJ i obiektywnej analizy, niż tekstów kobiet w podeszłym wieku w stylu &quot;tam strzela to czemu on w tej reprezentacji nie strzela?? olaboga... &quot;
Piszczu - bez formy czy z formą co to za różnica dla reprezentacji prowadzonej przez trenera z Ekstraklasy? Już Franek pokazał na Euro jak potrafi wykorzystać potencjał trójki z BVB... Nawałka też nic nie wskóra, zwłaszcza analizując to co robi.
Błaszczu - no tak, bez Kuby reprezentacja jest silniejsza... nie ma co, dorzuciłeś do pieca.
Robak - no chyba sam nie wierzysz w to co piszesz? Coś z Tobą nie jest tak, skoro uważasz, że Robak jest lepszy od króla strzelców Bundesligi. Robak faktycznie w lidze strzela gole jak oszalały, ale to tylko polska liga... co roku weryfikowana w europejskich pucharach... a ostatnie wyniki nie napawają optymizmem.
No i co powiesz o tym supersnajperze, który nie pomógł w tym sezonie Piastowi w przejściu klubu z Kazachstanu? Heh. Lepiej sobie obejrzyj powtórkę meczu Polski z San Marino, gdzie Robak zagrał całą drugą połowę i praktycznie był niewidoczny (słuch o nim zaginął). A to przecież byli amatorzy, a nie gracze na co dzień grający w Bundeslidze...
Thiago Cionka - podobno aby móc grać w reprezentacji Polski, zrezygnował z powołania do kadry Brazylii;) Żarcik. Szczerze to nie widziałem go w akcji, ale z tego co znajomi mówili niczego specjalnego w Jadze nie reprezentował...
To może być czarny koń dzisiejszego spotkania. Ale to może być też akt desperacji i skutek walenia głową w mur...
Oczywiście o Obraniaku i Peszce nie wspomniałeś, no bo po co... A to wg mnie będą najsłabsze punkty tego programu. Oni nigdy, ale to nigdy nie powinni już być powoływani do kadry.
Wawrzyniak - przez niego już raz zremisowaliśmy wygrany mecz z Niemcami.

Kadra Niemców jest sporą komedią
Komedie to zobaczysz, ale obawiam się, że nie w wykonaniu Niemców.
Z czego znani są Niemcy? Z solidności. U nich nie ma czegoś takiego ja przypadek.
To nie są gracze z drugiej Bundesligi, żeby Peszko grał sobie z Nimi jak równy z równymi. To jest zaplecze pierwszego składu i każdy będzie chciał się pokazać w tych ostatnich meczach towarzyskich.
Jak widzę taką sytuację kadrową w meczu towarzyskim od razu wracają wspomnienia z wakacyjnego meczu Lechia - Barcelona, był Mesii był Neymar ale pozostali nie sprostali Wielkiej Lechii i remis 2-2 przeszedł do historii
Ty chyba nie wiesz o czym mówisz... Lechia zapłaciła grube miliony za to, żeby Barca łaskawie przyjechała do Gdańska (połowę tej kwoty zapłaciła za to, żeby w wyjściowej jedenastce był Messi). To nie był żaden mecz w europejskich pucharach, żeby się było czym podniecać. Podniecać to się mogą kibice Ajaxu, że wygrali u siebie z Barcą w ramach LM. Jeśli porównujesz opłacony mecz towarzyski (bądź co bądź świetnie rozegrany przez Lechię) do dzisiejszego meczu to po prostu nie mam pytań.
Typy na mecz:
Niemcy - Polska
Wygrana obu połów : Niemcy @3,40 BetClic
Niestety to kurs wczorajszy...
bo teraz już tylko @ 2,75
a jeszcze godzinę temu był @ 2,85
Wygrana gospodarzy do 0
Tak @2,15 BetClic
Handi:
Nie. -1 @1,80 BetClic
Rozważam również zagranie:
Handicap : Nie. -2
Kurs: 3,10 BetClic (jeszcze godzinę temu 3,25)
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Niby jest to tylko mecz towarzyski, ale zarówno dla jednych jak i drugich ma duże znaczenie. Zawodnicy z &quot;drugiego&quot; składu Niemiec będą chcieli przekonać do siebie Loewa, żeby ich wziął na mundial, z kolei nasi &quot;rezerwowi&quot; postarają się nie zawieść Nawałki (który to już raz...). Spodziewam się szybkiego meczu i wysokiego tempa akcji - przynajmniej ze strony gospodarzy. Tacy zawodnicy jak Goretzka, Volland czy Draxler potrafią zrobić różnicę i myślę że Nasi mogą jakieś kartki na tych graczach złapać. Nie od dziś wiadomo, że dla Polaków mecze z Niemcami są wyjątkowe, zarówno dla kibiców jak i dla zawodników, którzy mogą się pokazać niemieckim pracodawcom z Bundesligi. Dlatego też uważam, że Polacy będą dziś &quot;gryźć trawę&quot; i mam nadzieję, że Niemców również ???? Linia na ten mecz nie wysoka, sędzia z Hiszpanii David Fernandez Borbalan, który nie przepada za ostrą grą. W prawdzie, w meczach reprezentacji nie pokazuje tyle kartek co w lidze hiszpańskiej, ale &quot;przyzwoitą średnią trzyma&quot;
http://int.soccerway.com/referees/david-fernandez-borbalan/59448/

typ: over 2.5 kartki ⛔
kurs: 1.66

bet365

Jak się okazało pomysł z overem na kartki był delikatnie mówiąc chybiony. Co do samej gry Polaków to mimo remisu ja nic, co by dobrze wróżyło na przyszłość nie widziałem. Młodzi Niemcy byli wyraźnie przytłoczeni debiutami i grali niedokładnie. Zupełnie tak jak i nasi, ale do tego podejrzewam jesteśmy wszyscy przyzwyczajeni :-|
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
@Jan Kulczyk
Widzę, że chęci dużo w sprostowaniu całej mojej analizy, ale chyba pod wpływem emocji nie udało Ci się osiągnąć zamierzonego celu, cytować co drugiego zdania nie będę bo te posty by już były na pół strony.
Zacznijmy więc od Lewandowskiego, w czym Ty widzisz problem że nazwałem go nieproduktywnym w kadrze? Jak dla mnie określenie idealnie pasujące do sytuacji jaką ma z takim asem przestworzy reprezentacja, żeby było jasne jestem ostatnią osobą, która zaczyna krytykę od Lewandowskigo, bo prócz smutnych Janków z trąbkami w ręku każdy co ma trochę oleju w głowie wie,że to pozostała część zawodników nie może się dostosować do niego a nie na odwrót.
O Piszczku podtrzymuje zdanie, jak dla mnie ten zawodnik nigdy nie wnosił swojej formy czy poziomu z Bundesligi na arenę międzypaństwową.
Do Błaszczykowskiego była tylko sucha informacja, że go zabraknie w tym meczu, nic więcej. Doszukujesz się Bóg wie czego w tym co napisałem.
Kadra Niemców jest sporą komedią - z tego na pewno się nie wycofam. Już z samego rana jak się dowiedziałem o konferencji zacytuje:
&quot;Powołany do kadru Niemiec Kevin Volland uważa, że najwięcej trudności sprawi jego drużynie... trzech Polaków z Bundesligi: Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Joachim Loew w ogóle nie pojawił się za to na konferencji prasowej.&quot;
O Lechii wspomniałem tylko z sentymentu, zacytuje sam siebie i pogrubię to co musiałeś przegapić jak się wziąłeś za rozkrajanie zdanie po zdaniu mojej analizy.
&quot;Jak widzę taką sytuację kadrową w meczu towarzyskim od razu wracają wspomnienia z wakacyjnego meczu Lechia - Barcelona, był Mesii był Neymar ale pozostali nie sprostali Wielkiej Lechii i remis 2-2 przeszedł do historii. Wiadomo dzisiaj sytuacja jest inna, tutaj młodzi walczą o kadrę na MŚ, ale to jest dla mnie jedyny i to dość słabo przekonujący argument. &quot;
To jest czas i miejsce na zapisanie się w kartach historii przez tych zawodników i ogarnie 3 garnituru Folksdojczów i to w dodatku na ich terenie. Wierzę, że chłopaki zachowają się jak trzeba i zaskoczą wszystkich sceptyków i nie będzie takiej sytuacji, że wykupili nas za te 600 kawałków jak jakieś dziwki by odegrać swój teatrzyk przed własną publiką.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
NIEMCY - POLSKA
Polska wygra w przypadku remisu zwrot 5,50
Fortuna
Do prawdy nie rozumiem tej tendencji co jest tutaj przed meczem, jeszcze z 2-3 posty i będzie wyścig kto większego handicapa daje na Szwabów. Stawiacie ich tutaj bez żadnych argumentów a tylko skupiacie się jaka to Polska jest słaba i kolejny raz mimo że Lewandowski nie gra jest kolejnym argumentem że ma Nam pójść dzisiaj jak zwykle tragicznie, czego nie mogę zrozumieć.
Kadra Niemców jest sporą komedią, nie ma pół zawodnika z jakimś doświadczeniem i pozycją we własnym klubie (nie licząc bramkarzy) no i jeszcze, żeby nie wyszło że piszę bez żadnego obiektywizmu to dodałbym jeszcze Draxlera i Bendera reszta to młode ogórki co prawda talenty jakich mało, ale jeśli zbiera się na jeden mecz całą zgraję młodych piłkarzy to ja tu żadnej podstawy bezpieczeństwa i pewności że mógłbym spokojnie ich postawić i zacierać ręce ile to będę do przodu absolutnie nie mam.
Nasza kadra bez nieproduktywnego Lewandowskiego, słabego jak barszcz Piszczka, kontuzjowanego el kapitano Kuby, czy dziurawego jak ser bohatera kibiców Toro Kamila Glika.
W zamian mamy groźnego Robaka, zdobywcę krajowego pucharu Klicha, mistrza Rumunii Szukałę a i nawet Thiago Cionka bym nie lekceważył postura podobna do Glika, ale technika o niebo lepsza. Lepiej sprawdzić takiego Cionka niż kolejny raz patrzeć na padakę Glika.
Jak widzę taką sytuację kadrową w meczu towarzyskim od razu wracają wspomnienia z wakacyjnego meczu Lechia - Barcelona, był Mesii był Neymar ale pozostali nie sprostali Wielkiej Lechii i remis 2-2 przeszedł do historii. Wiadomo dzisiaj sytuacja jest inna, tutaj młodzi walczą o kadrę na MŚ, ale to jest dla mnie jedyny i to dość słabo przekonujący argument.
Wolę pograć adekwatnie stawką do kursu jak mydlić sobie oczy jak to wielkie Niemcy po raz kolejny zawstydzą kadrę Polski. Nie tym razem Pany.
Przypuszczalny skład Polski:
Artur Boruc - Paweł Olkowski, Łukasz Szukała, Thiago Cionek, Jakub Wawrzyniak - Grzegorz Krychowiak - Sławomir Peszko, Mateusz Klich, Ludovic Obraniak, Maciej Rybus - Marcin Robak.
w pełni zgadzam się ze zdaniem kolegi
dmuchanie balonika, licytowanie się na coraz większy hcp, oj jak to znajomo brzmi. Uwielbiam grać takie mecze....koło tego też nie mogłem przejśc obojętnie....wczoraj był do złapani kurs sporo powyżej 10,5 na Polske (teraz poniżej 10) a to już było spore value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom