>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ten sociedad ma wyjebane na ten mecz, co z tego ze druzyna z Hiszpani. Oni sa w innym rytmie meczowym. Ich liga startuje dopiero na poczatku wrzesnia, a w samym klubie trwa sezon wakacyjny. Beda sie zabijac dla jakiegos towarzyskiego.
nie mozna powiedziec ze Celtic jest slaby bo przegrał z Dukla Praga, czytałem o tym meczu i pisali ze gracze Celticu oleli ten mecz, zamiast grac to sobie spacerowali ???? Dzis najprawdopodobniej podstawowy zagra tylko 1 połowe ????
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
To samo można mówić o Celticu, który w środę gra mecz eliminacji Ligi mistrzów i z pewnością nie będzie się przemęczał. Zresztą Celtic teraz to są straszne słabiaki, jeżeli przegrywa się 5 do 3 ze średniakiem ligi czeskiej Duklą Praga to tym bardziej dostanie się baty od Realu Sociedad i nie ważne jest, że Hiszpanie wznawiają dopiero przygotowania do sezonu na boisku się przecież nie położą, chociaż na Celtic w takiej formie jakiej jest teraz to i leżenie na murawie mogło by wystarczyć do zwycięstwa. Nie zdziwię się jak oni z tym Stjarnan odpadną z Ligi Mistrzów.
Typ: Real Sociedad win @4.00 buk: Bet365
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
PAOK - Dnipro over 2,5 1,8 bet, pinek ✅
Dla mnie dobry kurs na ta linię, Ostatnio PAOK grał w hokeja z Bochum,
a Dnipro zremisowało 2-2 z White Star.
Dla obu ekip to chyba były pierwsze sparingi, dziś znowu beda testować,
więc bramki będą.
jeszcze Cracovia wygra ✅ można dziś zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Paok dzis sprawdzian generealny przed LE. Wiec powinni dzis zagrac silnym skladem. PObrałem ich 1x ???? bo Ukraincy jeszcze mają kilka sparingów
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Sc Retz - FAC team fur Wien , ⛔over4.0 @1.70, ⛔ FAC-1.5 @2.00, ⛔FAC2/2 @1.90 1:1 Patałachy
Między tymi zespołami jest róznica dwoch lig.W tych ligach oba zespoły są przeciętne.Jest jedno ale.2 liga austriacka stoje na dobrym poziomie i zawodnicy są tam nieźli natomiast 4 liga to kompletni amatorzy.Trenerem Retzu jest był zawodnik FACu i pewnie dzięki niemu odbędzie sie ten sparing,w takich typu imprezach zazwyczaj pada dużo goli i liczę że dziś też tak będzie.FAC w tamtym seoznie grał z drużynami z 3 ligi i wygrał je 6:1 i 3:1 ,a przypominam ,że Rets to 4 liga.Tak więc można spodziewać się wielu bramek i zwycięstwa Wiednia.Dodam jeszcze że 3 dni temu FAC grał ostatni sparing ,który wygrał 4:1 z drugim zespołem z 3 ligi.Mecz dziś o 19.00.Polecem overy.
Oberwart - Haladas - [email protected]⛔ 0:3
Oberwart -1 miejsce w 4 lidze austriackiej,Haladas - słąby zespoł z węgierskiej ekstraklasy ,grają jeszcze sparing jutro ,a więc pewnie będą mieszać w składzie.Powinno sobie postrzelać.Mecz dziś o 18.00
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Cracovia Kraków - Ruch Chorzów
Over 2.5 @1.95 Pinnacle 2/10 ✅
Cracovia @2.05 Unibet 2/10 ✅
O Niebieskich pisałem ostatnio, że mając słabą ławkę w poprzednim sezonie jeszcze osłabili się odejściem: Kuświk (Napastnik 35M/14G), Starzyński (Pomocnik 36M/8G), Babiarz (Pomocnik 36M/1G), Malinowski (Obrońca 22M), Kowalski (Pomocnik 33M/3G), Stawarczyk (Obrońca 20M/1G), Kuś (Obrońca 9M). W ich miejsce przyszedł Iwański i kilku mniej znanych graczy i trzeba liczyć, że Fornalik z nich wyciągnie maksimum umiejetności. Sparingi bardzo słabe, porażki z Opavą, Termalicą i Rozwojem. Cracovia po świetnym finiszu ligi dołożyła dobre wyniki w sparingach a transfery też dobre bo przyszli min. Sandomierski i Wołąkiewicz. Mecz na stadionie Cracovii, przewiduje tutaj wygraną gospodarzy i kilka goli.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Co do wygranej Cracovii zgoda, ale z golami już nie wiem, chyba że Cracovia strzeli 3 gole.
Niebiescy mają problemy ze strzelaniem, rok temu Cracovia wygrała 3-0,
więc na to bym głównie liczył przy typie na over.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Admira - Brno
typ: Admira DNB @ 1.8

Jak narazie mecze towarzyskie to zyła złota, mam nadzieje ze ten trend zostanie podtrzymany jutro. Admira jak narazie w towarzyskich nie przegrała, a ostatnio juz pokazali z Terekiem 3:1 wygrany mecz, ze są w swietnej formie. W tamtym meczu mieszali składem, udało mi sie wyczytac ze trener stawia jutro od poczatku do konca na podstawowy sklad. Nie ma się co dziwic bo jest to ich ostatni sprawdzian przed meczem pucharowym
Czesi to bardzo slaba druzyna, a ich te mecze towarzyskie to prawdziwy cyrk, mozna powiedziec ze graja co dwa dni. Grali 2,2, 4, 8, 10 z Admira, 12 z Bilefeld, pozniej 15 z Inglostad i ostatni sprawdzian z Werderem 18 lipca. Brno jutro ma testowac wielu zawodników, z podstawowego ich skladu to ma nikt nie grac. Brno gra duzo a prawie wszystko przegrywają ze slabszymi druzynami, ale nie ma sie co dziwic jak testuja szrot. Jutro stanie naprzeciw ich druzyna gotowa do sezonu, a buki daja nam 1.8 na dnb. Prawidłowy kurs to 1.7 na zwycięstwo Admiry
ściema.

dziś zagrają mocnym składem.

Melicharek - R. Buchta, P. Buchta, Kostal, Kerestes - Lacko - Vavra, Zavadil, Zoubele, Skoda - Reznicek.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Cracovia wygrała więc seria została podtrzymana.
Na jutro sporo sparingów a w oko wpadł mi zwłaszcza ten YB ze Sttutgartem.
Przygotowani bardziej są Szwajcarzy, ale ostatni rywal VFB też był w podobnym
okresie przygotowań i wg mnie trudniejszy. Helmuci wygrali 6-3 z Plzenem, więc DNB z YB,
które ostatnio dostało 0-3 z Biel to dla mnie dobry typ.
Jeszcze over 2,5 dorzucam bo będzie hokej, czekam też na wyższe linie.
Stuttgart DNB 1,83 ⛔ over 2,5 ✅ 1,63 bet365
Z overów te w sparingu Aarhus z Aalborgiem ⛔, Furth z Pribram ✅
widziałem ostatnie sparingi obu ekip i skoro z Jihlava helmuci tyle strzelili
a rywale wygrali 3-0 z Dusseldorf to bramki będą. Reszta live może jeszcze coś dodam jutro.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Plzen - Dynamo
typ: Plzen Dnb
bet365: 1.9
Mecz towarzyski rozgrywany w Austri. Dla czechów bedzie to juz ostatni sprwdzian przed meczem w superpucharze 18 lipca, a więc dzisiaj wystwią najlepszy skład.
Dynamo grało wczoraj towarzysko, w takim skladzie:

odrazu widac ze jest to podstawowy skład. Zrobili sobie sprawdzian przed meczem w superpucharze z sachtarem, który zostanie rozegrany 14 lipca. Najlepszy strzelec Yarmolenko spedził az 84 minuty. Dynamo w tym okresie grało sporo sparingów przygotowawczych, zespol jest juz przygotowany do sezonu. To jakim skladem beda grac dzisiaj? oczywiscie ze rezerwowym. Bo raz ze dzien po dniu nie bedzie grał podstawowy, dwa juz za 3 dni mecz z odwiecznym rywalem i trzeba zagrac na 100% mówiąc w skrócie Dynamo ma jutro wyjebane na ten mecz. Buki znowu robia nam prezent i wystawiaja taki smaczny kurs na Plzen. Patrzac na składy to ja bym tu wystawil 1.7 na Plzen. do meczu na pewno ostro poleci
Cyrk a nie mecz...w 34 minucie rozeszli się ukraincy
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Górnik Zabrze - Nieciecza
Sparing marzenie i to już z samego rana bo o 11. Górnik swój najważniejszy mecz jak to określił grał w piątek czyli wczoraj z II ligowcem ze Słowacji mówiąc, że to był najtrudniejszy rywal z jakim im przyszło grać, przykre. Grali o to składem:
Sebastian Przyrowski - Kamil Cupriak, Adam Danch, Bartosz Kopacz, Rafał Kosznik - Rafał Kurzawa, Radosław Sobolewski, Erik Grendel, Bartosz Iwan (46 Marcin Urynowicz), Łukasz Madej - Roman Gergel.
Tylko jedna jedyna zmiana a tak cały skład prawdopodobnie najlepszy na tą chwilę rozegrał pełne 90 minut mimo tego, że Słowacy rozbili zespół dwa dwie różne 11stki. Nie ma mowy by Ci sami piłkarze zagrali w jutrzejszym a w zasadzie dzisiejszym meczu, bo to wiązałby się tylko z jednym. Sam fakt, że grając najlepszym składem nie byli w stanie pokonać tak wybitnego rywala mówi samo za siebie. Sam Warzycha przyznaje, że zespół w tej chwili jest bez mocy jego cytat &quot;Wróciliśmy ze zgrupowania, mieliśmy tylko jeden wolny dzień w środę i z zawodników zeszło ciśnienie.&quot; To chyba mówi wszystko na ten temat. Na ławce z graczy jako takich pozostał tylko Sadzawicki, Szeweluchin, Przybylski i Jeż. Jutro nie ma innej opcji jak zagra młoda aspirująca do pierwszej 11stki młodzież.
O Termalice można być spokojnym, dla nich to kluczowy ostatni sparing przed ligą, ostatni sparing grali 8 lipca rozbijając zespół na dwie 11stki i zwyciężając 4-1 ROW Rybnik. Pozostałe dwa sparingi też pozytywne bo oba wygrane z obecnymi ekipami ekstraklasy 2:1 z Podbeskidziem i taki sam wynik z Ruchem. Teraz mają przed sobą rezerwy i młodzież pod egidą pierwszej drużyny Górnika.

Nieciecza DNB 2,62!
Nieciecza X2 1,80 ✅ 0-0
365
Zwolle - Dnipro
Taki sam casus jest w meczu holenderskiego Zwolle z Dnipro. Ukraińcy wyszli swoim najlepszym ustawieniem w piątek przeciwko PAOKowi przeprowadzili zaledwie 3 zmiany w przerwie w tym jedną bramkarza. Do tego warto wspomnieć, że podobnie jak Sociedad wczoraj i oni zagrają bez najlepszego zawodnika i to już chyba na zawsze bo Konoplianka został wytransferowany do Sevilli. Kolejny fakt, to już 13 lipca grają kolejną spar tym razem z wyżej notowanym rywalem jakim jest Bruggia z Belgii i dopiero tam wróci najlepszy skład ze wczoraj. Zwolle zaczęło od sparingu 30ego czerwca także od 12 dni są już w obrotach. Piękne dwa bety po astronomicznych kursach nie wiadomo skąd wymyślonych.
Zwolle 1X 1,90! ✅
Zwolle DNB 2,75 2-2
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
http://relacja.gornikzabrze.pl
Jest juz sklad górnika, ktos jak sledzi ta druzyne to niech cos napisze o tym skladzie ????
z pierwszego skladu Jez 32/5 i SHEVELYUKHIN 30/2 a reszta to drugi garnitur lub nowe twarze
Fartowo wpadłatermalica z podpórką, bo górnik o wiele grozniejszy ????
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Dla mnie Gornik-Termalica to jest typowy mecz na remis. Ostatni w przygotowaniach,nikt nie chce na koniec przejebac i tyle. Gornik fakt 2 sklad, wczoraj grali Danch,Kosznik,Sobol,Madej i Gergel i dzis odpoczywaja...
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Górnik wcale takim ogórkami nie gra.Pewnie kurs na live ba nich wzrośnie, ale w drugiej połowie jakby weszli ci rezerwowi to można jakiegoś gola Niecieczy zagrac
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Sporów overów było w sobotę, YB wygrało 4-1 więc warto było dołożyć wyższe linie.
SV Wurmla - Polten 2 ✅ 1,66 over 2,5 ✅ 1,52 spadło z 1,66.
Polten ostatnio wygrało 7-0 w sparingu w drużyna z tego samego poziomu co dzisiejszy rywal.
Dla mnie dobry kurs na win oraz over przed pucharowym meczem w środku tygodniu.
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Banik - Trinec - 2 @3.30 --edit.juz 2.90 i dalej będzie leciał⛔

Tutaj jak nic trzeba spróbować grać na Trinec.Banik wczoraj grał z Wisłą i wiekszosc najlepszch zawodników grała cała mecz.Na Trinec wyjdą więc rezerwowi ,czyli w większości młodzież z roczniów 94-96r.Trinec nie jest jakąś super drużyną ,bo są średniakiem w 2 lidze czeskiej.Banik też ,,orłem,, nie jest bo zajeli 3 miejsce od końca w 1 lidze,ale przypominam że jutro wyjdą rezerwami .Mecz na stadionie Trinca,więc do duży handicap.Jak dla mnie kurs na nich spadnie do godziny meczu na jakieś 1.90.Mecz o 10:30

Edit.Dorzucam jeszcze 1/1 -4.50⛔ klapa totalna


Angelholm - Odense - 2 @2.40???? ✅ , 2/2 @4.00⛔
Jak zobaczyłem kursy ,pomyślałem że może Odense jakieś rezerwy wystawi ,ale okazuje się że wyjdą najmocniejszym składem ,bo to ostatni sprawdzian przed ligą,grają oni w dunskiej ekstraklasie i są średniakiem.Angelholm to natomiast przedostatni zespoł w 2 lidze szwedzkiej a ich bilans bramkowy mowi sam za siebie 9:29.Nawet ,,głupi,, tranfermarkt wycenia ich drużyny na niecałe 2mln euro_Odense spokojnie powinno z nimi wygrać i nie widze innej opcji.Angelholm 3 ostatnie mecze przegrali 0:2,0:3,0:4.W meczu z Duńczykami ma nie grać 3 kluczowych zawodników. Odense wygrało ostatnio sparing z angielskim drugoligowcem Nottingham.Dla mnie kurs spadnie na Odense na jakies 1.40,bo 2.40 to EWIDENTNY błąd buków .Nic tylko grać.Mecz o 14.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
05:30
Los Angeles Galaxy - Club America
Over 2.5 @1.74 Pinnacle 4/10 ✅
Kolejne medialne wydarzenia piłkarskie w USA z okazji turnieju International Champions Cup, w którym zagrają min. Barcelona, Chelsea i Manchester United. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że zadebiutuje w LA Galaxy Steven Gerrard. Plusem dla gospodarzy jest to, że są w trakcie sezonu i w dobrej formie a Club America dopiero oczekuje startu ligi. Patrząc na wyniki spotkań amerykańskiego zespołu w MLS jaki i w swojej lidze Ameriki to dojdziemy do wniosku, że gole w tym meczu prawdopodobne. Nie po to się organizuje taki turniej, żeby zespoły skupiały się na defensywie, kibice mają być zadowoleni, więc nastawienie raczej ofensywne. W obu ekipach zabraknie podstawowych bramkarzy. Gospodarze bez Penedo, Zardesa i Gonzaleza a goście bez Peralty, Aguilara i Munoza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom