>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2015

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
No nie wiem gdzie ty tu widzisz legie dnb..Ja tu widze rumónów dnb...przeciez oni sie przygotowuja tez do superpucharu i LM...a legia z taką formą jak na wiosne toniema czego szukac. Ba oni sie jeszcze oslabili. Przeciez ta ich liga jest silniejsza od naszej
Steua DNB @ 2.41 pinnacle zwrot
mega cienka ta steua..widac po meczu ze sa na wakacjach jeszcze
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Na szybko bo czas goni, z sesji porannej tej od 10 do 11 są 3 dobre typy składające się w jedną dobrą całość
Dukla Praga - AS Trencin over 2,5 1,60 ✅
Dukla już wczoraj rozgrywała mecz, w którym patrząc na wynik musiał grać dobry skład bo 6-1 z rywalem z ligi Ichlavą tak to odzwierciedla. Chociaż jeśli chodzi o Ichlavą to notują drugi sparing i drugi raz przyjmują 6 bramek trzeba będzie się im bliżej przyjrzeć. Trencin to mistrz Słowacji także nie byle kto, swój mecz grali dwa dni temu z Bohemiansem gdzie gładko wygrali 3-0. W lidze średnie też pozytywnie na powyżej 2,5 bramki a dokładając mecze dzień po dniu i tu nawet wystarczy jak grają 2x45 dwoma jedenastkami tym lepiej.
Seekirchen - Hallwang over 2,5 1,32 CHGW co z tym meczem się stało
Kolejne półamatorskie drużyny z niższych lig austriackich. A konkretnie Seekirchen z III ligi gdzie zajęli pozycje numer 9 kontra Hallwang grający w IV lidze i miejsce dość odległe bo dopiero 14. Średnie bramkowe odpowiednie bo 2,87 i 3,03 na mecz także pasuje. Seekirchen zdecydowany faworyt a kurs na over też nie wydaje się zły, tu bardziej pasowałoby koło 1,20 maksymalnie.
Luzern II - Winterthur II over 2,5 1,20 ⛔ 2-0
Jak w powyższym meczu pasowało by te 1,20 to co powiedzieć dopiero o tych drużynach. Rezerwy klubów z Bundesligi grające na codzień w IV lidzie w różnych podokręgach. Luzern drugi zajął tam miejsce w środku, ale jedną rzeczą prawie że zdominowali te rozgrywki. 82 strzelone bramki to 3 wynik zaraz po dwóch pierwszych drużynach. Średnia bramek na mecz 4,69 to już w ogóle poezja. Rezerwy Winterthur podobnie miejsce na koniec w środku, strzelili o 30 bramek mniej od Luzernu, ale ogólą średnią mieli bardzo przyzwoitą 3,73. Normalnie zagrałbym dodatkowo wygraną Luzernu, ale znając życie ci najbardziej wyróżniający się po cały sezonie na początku trenują z pierwszą drużyną, więc nie ma co się pchać w 1x2. Kurs na over niski, ale jaki on mógłby być inny.
@ 2,54 Spokojnie skontrowany ten niski over w meczu tych rezerw, no ale ogólnie trzeba na minus tutaj dać
365
Winterthur - FC Zurich over 2,5 1,60 ✅ 1-2
Jak za mały kurs, to można dorzucić mecz z 13:00 Winterthuru z FC Zurichem ja go zostawiam do innego kuponu stąd w/w trójkę gram bez tego, ale i tu nie powinno zabraknąć bramek tym bardziej po dobrym kursie jakim teraz jest 1,60. Co roku w lato grają i co roku over wychodzi jak trzeba. Poza tym Winterthur to obecnie II poziom rozgrywek w Austrii a Zurich to top4 szwajcarskich rozgrywek. Winerthur ledwo remis ostatnio, gdzie byli faworytem tutaj Zurich spokojnie powinien wygrać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Plzen - Sokolov over 2,5 1,5 bet365 ✅
Obie ekipy w pierwszych sparingach wygrały wysoko.
Rok temu mistrz Czech wygrał 4-1, w ich sparingach pada sporo bramek
niezależnie od rywala, dla mnie linia będzie pokryta.
Poza tym jeszcze Plzen win można zagrać. ✅
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
Parę fajnych towarzyskich meczów dzisiaj, ale zaznaczam na wstępie, że ze stawką w nich należy być ostrożnym. Najciekawiej wyglądają mecze:
Sydvest - Sonderjyske 30.06.2015 18:30
Sonderjyske @ 1.29 Bet365 ✅ 1-4
HT/FT 2/2 @ 1.80 Bet365 ✅ 1-3/1-4
Sprawa jest prosta, różnica co najmniej paru klas między tymi klubami. Sydvest na dodatek do samego końca próbowali walczyć o utrzymanie w drugiej dywizji zachodniej, nie udało im się to i spowodowało to spadek do patrząc pod względem hierarchii czwartej ligi. Ostatni mecz zagrali 20.06.2015 czyli zaledwie 10 dni temu, pewnie po ciężkiej końcówce sezonu mają teraz w głowie urlop, a nie próbę nawiązania walki z zespołem najlepszej klasy rozgrywkowej. Mam nadzieję, że Sonderjyske, które rozpoczęło treningi do nastepnego sezonu nie zlekceważy tego meczu i od samego początku będzie pokazywać swoją wyższość na boisku. Na dodatek Sydvest w drugiej dywizji zachodniej miało najwięcej przegranych meczów w HT/FT, aż 13 z 30 w całym sezonie.

Olimpic Ingelmunster - Kortrijk 30.06.2015 19:00
Kortrijk -2.75 AH @ 1.90 Bet365 50% -2.5 AH ✅ 50% -3 AH ▶ zwrot 1-4
over 3.5 @ 1.48 Bwin ✅ 1-4
Skoro w meczu Sydvest - Sonderjyske mówiliśmy o różnicy klas, to tutaj musimy użyć słowa &quot;przepaść&quot;. Drużyna Olimpic Ingelmunster to w poprzednim sezonie czwarty zespół czwartej ligi, a Kortrijk to znany wielu kibicom klub belgijskiej ekstraklasy, piąte miejsce w regular season oraz później szóste w championship group. Olimpic Ingelmunster zagrali już jeden mecz towarzyski w tym sezonie, trzy dni temu przeciwko Oostende, który już zdołał pokazać jak wielka przepaść dzieli czwartoligowy klub od pierwszej klasy rozgrywkowej. 10. klub ekstraklasy poprzedniego sezonu odniósł zwycięstwo 0-8. Nawet jeżeli Kortrijk nie będą tak samo zmotywowani do strzelania tylu bramek, to nie powinni wypaść o wiele gorzej niż ich gorsi poprzednicy i ostatecznie handi -2.75 AH zostanie pokryte. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, ale warto podkreślić, że Kortrijk wygrał z Oostende ostatni mecz ligowy 1-7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maliro 633

maliro

Użytkownik
Lech Poznań - Olimpia Grudziądz - ✅1@ 1,72, 1/1 ⛔@2,75 Polecam juz dziś zagrać na Kolejorza, bo kursy jutro polecą. Lech wystąpi w mocnym składzie i z ogarniem Olimpii nie powinien mieć trudu.Dodam że z Grudziądza odeszły największe gwiazdy czyli Popovic i Elsner.
E:LoveParade:ja też nie twierdzę że Lech to spotkanie na 100% wygra, ale mecz z Apoelem jest dopiero po 3 dniach. To wystarczająco czasu. Lech ma tak szeroką kadrę, że powinien dać radę z Olimpią
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Lech Poznań - Olimpia Grudziądz - 1@ 1,72, 1/1 @2,75 Polecam juz dziś zagrać na Kolejorza, bo kursy jutro polecą. Lech wystąpi w mocnym składzie i z ogarniem Olimpii nie powinien mieć trudu.Dodam że z Grudziądza odeszły największe gwiazdy czyli Popovic i Elsner.
Na pierwszy rzut oka wydaje sie typ na 10/10 ale niestety Leszek gra w sobote 4 lipca z Apoelem a 10 z legia w superpucharze. Wiec na moje oko tooni niestety rzucą sie na mecz z Apoelem ???? oczywiscie nie mowie ze nie wygraja
 
raito_ 35

raito_

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka wydaje sie typ na 10/10 ale niestety Leszek gra w sobote 4 lipca z Apoelem a 10 z legia w superpucharze. Wiec na moje oko tooni niestety rzucą sie na mecz z Apoelem ???? oczywiscie nie mowie ze nie wygraja
Skład Kolejorza na Olimpię: Gostomski - Ceesay, Dudka, Kamiński, Kadar - Trałka, Tetteh - Pawłowski, Linetty, Kownacki - Robak

Bardzo silny skład Lecha rozpoczyna to spotkanie więc dobrym typem wydaje się być prowadzenie Lecha do przerwy 1.96 w Pinnacle
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Ruch Chorzów - Termalica Bruk-bet Nieciecza
Termalica (DNB) @2.10 bet365 4/10 ✅
Ciężko być optymistą jeśli chodzi o najbliższy sezon Chorzowian skoro z zespołu, który nie miał ławki odchodzi Kuświk (Napastnik 35M/14G), Starzyński (Pomocnik 36M/8G), Babiarz (Pomocnik 36M/1G), Malinowski (Obrońca 22M), Kowalski (Pomocnik 33M/3G), Stawarczyk (Obrońca 20M/1G), Kuś (Obrońca 9M) a w ich miejsca nie przyszedł na razie nikt konkretny. Niebiescy zaczęli od porażki w sparingu 0:2 z Opavą. Termalica na pewno lepszy ruchy na rynku transferowym na ten moment, min. Babiarz właśnie z Ruchu wzmocnił beniaminka ekstraklasy. Też przegrali sparing, z Koroną 1:3, ale czytałem wywiady, że prowadzili grę.
 
galgan23 521

galgan23

Użytkownik
KSV Roeselare - Club Brugge
03.07.2015 19:00
Club Brugge @ 1.33 Marathonbet ⛔ 1-0
Club Brugge -1 AH @ 1.57 Marathonbet ⛔ 1-0
Club Brugge -1.5 AH @ 2.01 Marathonbet ⛔ 1-0
e: pytanie brzmi, czy aż tak bardzo Brugge zlało sobie ten mecz czy aż taką formę Roeselare zbudowało... :;/:
Niezrozumiałe są dla mnie kursy wystawione przez marathonbet zupełnie. Na -1.5 na Brugge poprawny kurs to IMO 1.55-1.65 ale 2.01? KSV Roeselare to średniak z drugiej ligi i gdzie tu porównywać ich z wicemistrzami belgijskiej ekstraklasy, nawet biorąc poprawkę na fakt, że jest to spotkanie towarzyskie. Club Brugge pokazał w ostatnich spotkaniach towarzyskich z rywalami z niższych lig, Heist i Torhout że ich cel to strzelenie jak największej liczby goli, wyniki to odpowiednio 0-10 i 0-5. Nie widzę powodu dla którego mielibyśmy stawiać drużynę KSV Roeselare o tyle wyżej od tych zespołów, aby za bardziej prawdopodobne uznać zwycięstwo Brugge 1 golem, remis i wygraną gospodarzy niż wygraną Brugge różnicą 2 goli i większą.
2 lata temu te zespoły również spotkały się towarzysko o tej samej porze, kursy na wygraną podobne i wynik 4-0 dla Brugge. Ogromna zmiana w jakości obu drużyn nie nastąpiła, i nikogo nie zdziwi taki wynik i tym razem.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Lechia - Shakhtar
Pierwszy mecz Lubelskie Cup. Rozpoczęcie o 16:15, piknikowa atmosfera na trybunach i podejrzewam, że również na boisku. Sporo informacji o Lechii, mocno zmotywowani, chcą dobrze wypaść na tle mocnego rywala. Wojtkowiak zapowiada walkę ???? Shakhtar stracił kilku ważnych graczy, trwa exodus, a to dopiero początek okienka. Turniej jest ponoć ważnym przetarciem przed meczem z Kijowem, natomiast bez względu na wynik spotkań ekipę Lucescu i tak będą czekać dwa mecze. Odwołano dzisiaj wszystkie treningi, bo pogoda mocno tropikalna. Warto pograć coś z stronę Lechii i undery bramkowe.
DNB Lechia - 3.50 /bet.365/ ZWROT
Lechia +1.5 - 1.48 /bet.city/✅
Poniżej 3.5 goli - 1.50 /William/
✅

Lechia - Shakhtar 0-0 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
AS MONACO
bramkarze: Seydou Sy, Paul Nardi.
obrońcy: Mehdi Bennedine, Raphael Diarra, Elderson Uwa Echiejile, Layvin Kurzawa, Andrea Raggi, Marcel Tisserand, Almamy Toure, Wallace.
pomocnicy: Dylan Bahamboula, Fares Bahlouli, Tiemoue Bakayoko, Nabil Dirar, Dias Gil Bastiao, Thomas Lemar, Abdou Aziz Thiam, David Mills, Jeremy Toulalan, Jonathan Mexique, Jessy Pi, Corentin Tirard.
napastnicy: Valere Germain, Anthony Martial, Mohamed Chaibi.
HANNOVER 96
bramkarze: Timo Königsmann, Samuel Radlinger, Philipp Tschauner.
obrońcy: Waldemar Anton, Marcelo, Vladimir Ranković, Christian Schulz, Oliver Sorg, Niklas Teichgräber, Martins Felipe Trevizan.
pomocnicy: Leon Andreasen, Tim Dierßen, Sebastian Ernst, Ceyhun Gülselam, Maurice Hirsch, Andre Hoffmann, Edgar Prib, Manuel Schmiedebach, Valmir Sulejmani.
napastnicy: Artur Sobiech, Charlison Benschop, Kenan Karaman.
SZACHTAR DONIECK
bramkarze: Andrij Piatow, Anton Kanibołocki, Oleg Kudryk, Bohdan Sarnawski.
obrońcy: Ołeksandr Wołowyk, Jarosław Rakycki, Ismaily, Igor Duts, Maksym Maliszew, Eduard Sobol, Wiaczesław Szewczuk, Marcio Azevedo, Serhij Krywcow, Iwan Ordeć.
pomocnicy: Taison, Marlos, Alex Teixeira, Fernando, Taras Stepanenko, Sergiej Gryn, Darijo Srna, Ołeksandr Kuczer, Ołeksandr Karawaiew, Sergiej Bolbat, Giorgi Arabidze.
napastnicy: Facundo Ferreyra, Wellington, Oleksandr Gladki, Bernard, Dentinho.
źródło: sport.wp.pl
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś dwa Undery w meczach lotto cup
.zaangażowanie wakacyjne, pogoda nie pomaga, zespoły wymieniają całe 11 w czasie spotkania, sytuacji jest bardzo mało. Widać że niektórzy poza Lechia po prostu się oszczędzają. Każda z drużyn ma maks po setce na 90 minut. Pierwszy mecz to under 100%. Drugi może być różnie ale atakuje dubla.

Lechia - Hannover under 2,5
Szachtar - Monako under 2,5

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Ja na dzisiaj z Lotto Lubelskie Cup proponuję jeden typ od siebie. Oprócz tego, że zagram w dublu te dwa undery to proponuję jeszcze pograć :
Lechia DNB @2.67 Bah
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Garching - Bayern II - 2 @1.80 bet365✅ 1:2
Oba te zespoły grały w tym sezonie w tej samej lidze i Bayern był drugi i uzyskał awans,natomiast Garching był trzeci ,ale od końca.Kurs 1.80 jest zdecydowanie za duży.W tym sezonie te dwie drużyny spotkały sie dwa razy i za każdym razem Bayern był górą.W lidze kurs na Bayern na wyjeździe z tą drużyną był 1.50,wieć dziś do meczu też powinien spaść
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Typ: Kaiserslautern - 1,5
Kurs: 2.06
✅
Na dziś wybrałem spotkanie towarzyskie.
Zmierzą się w niej 2 zespoły z Niemiec, Kaiserslautern oraz Homburga.
( nie mylić z Hamburgiem )
Zespół gospodarzy jak dla mnie o 2 klasy lepszy od przeciwników.
Gospodarze w ostatnich 2 meczach towarzyskich zdobyli łącznie 14 goli z zespołami na poziomie dzisiejszych rywali, a szczególnie z Offenbach z którymi Homburg jest w lidze.
Przypominam Kaiserslautern wygrał z Offenbach 8:0...
Gadanie o budżecie itp. nie ma najmniejszego sensu, w skrócie gospodarze mają paręnaście razy droższy skład od dzisiejszych rywali..
Ale że pieniądze nie grają mogę powiedzieć że ich piłkarze łącznie z rezerwą są o klasę lepszą od 1 składu sw. rywali.
Mogliśmy dostrzec w 2 ostatnich meczach jak gospodarze podchodzą do tych meczy towarzyskich.
Goście jeszcze nie grali żadnych towarzyskich meczy,
ale mi wystarczy wiedza jaką posiadam.
Mianowicie poziom ich zawodników.
Nawet jeśli nie będzie pogromu to myślę że Kaiserslautern wygra spokojnie 2 bramkami.
No nie wypadało by nawet stracić bramki ......
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stuttgart - Pilzno over 2,5 1,60 Bet365 - 2j ✅
VFB dopiero zaczyna mecze przygotowawcze i na pewno nie ma tego rytmu. Nie mniej jednak było trochę informacji i zapewnień o tym, że Stuttgart zacznie grać ofensywną piłkę, która pozwoli na walkę o coś więcej niż utrzymanie w kolejnym sezonie.
Jak wiemy, obrona VFB żelazna nie jest, a jak dojdzie gra ofensywna to się na pewno odkryją, co stanowi dobrą szansę na grę kontry Pilzna. Czesi lubią wymianę ciosów, szybka gra raczej będzie im odpowiadać. Pilzno posiada dobrą ofensywę, więc myślę, że powinno być trochę sytuacji.
W Szwajcarii pogoda dobra, koło 25 stopni Celsjusza, ale za to trochę wiatru. Myślę, że nie są to warunki, które uniemożliwią dobrą grę. Liczę na otwarte spotkanie.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom