>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
Ruch Chorzów – MFK Karvina 1DNB 1,61 Bet365 (0:0) ZWROT
Ruch ostatnio wygrał z Zagłębiem Sosnowiec (1:0). Teoretycznie nie powinien mieć problemu z pokonaniem drużyny z czeskiej drugiej ligi, która ostatnio przegrała z Duklą Bańska Bystrzyca 1:2 (dolna połowa słowackiej ekstraklasy), ale trzeba wziąć pod uwagę dużą nieskuteczność Ruchu w sparingach, dlatego wybieram DNB.
Mecz ten i sobotni z Wisłą Kraków mają wskazać w jakiej formie jest Ruch.
Pewniakiem na dziś wydaję się mecz:
Cracovia – MKS Niepołomice 1 1,66 Bet365 (2:1) ✅
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Mysle, ze spokojnie mozna dzisiaj zagrac mecz Lech Poznan vs Nordsjaelland ⛔ i postawic na gosci z Danii po ladnym kursie 3 w Unibet badz x2 po kursie 1,64 - mysle, ze bardzo dobry zaklad. Z oficjalnej strony Lecha mozna sie dowiedziec:
&quot;We wtorek na boisku we Wronkach piłkarze Lecha Poznań rozegrają swoje ostatnie spotkanie sparingowe w trakcie letniego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Mariusza Rumaka będzie wicemistrz Danii, FC Nordsjaelland.
W dotychczasowych spotkaniach kontrolnych lechici uzyskali wszystkie możliwe rezultaty. Najpierw bezbramkowo zremisowali z cypryjska Omonią Nikozja, następnie pokonali 3:1 Wisłę Kraków, a dwa dni temu przegrali 0:1 z izraelskim Hapoelem Tel Awiw.
To jednak nie wyniki, ani nawet gra Kolejorza w poszczególnych spotkaniach są największym zmartwieniem sztabu szkoleniowego. Do meczu kwalifikacyjnego do Ligi Europy z Honką pozostało tylko dziesięć dni, a Mariusz Rumak wciąż nie może skorzystać z dziewięciu zawodników, którzy dopiero wracają do zdrowia po kontuzjach.
Zabraknie ich również w ostatnim sparingu z duńskim Nordsjaelland. Z tego powodu z pierwszym zespołem nadal trenują młodzi zawodnicy, którzy w tym sezonie są przewidziani do gry w zespole rezerw.
&quot;
Komentarz: Ehh czego sie dzisiaj nie tkne to sie spartoli...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Cracovia Puszcza
Puszcza w sobotę zagra ze Stalą Sanok w ramach Pucharu Polski, więc myślę, że dzisiaj nie będą szarżowali, tym bardziej, że rozegrają dzisiaj dwa mecze. o 11 z Stalą Mielec, o 18 z Cracovią

Cracovia 1.66 Totomix


do tego
Lech Nordsjaelland
za 10 dni puchar, a w Lechu szpital, więc trzeba będzie uzupełnić młodymi, a ci bardziej doświadczeni pewnie dostaną sygnał be careful. po takich kursach, z takimi problemami Lecha trzeba pograć wicemistrza Danii
Nordsjaelland 3.00
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Popieram typ kolegi powyżej i kierowałbym go w stronę Duńczyków. Masa problemów z kontuzjami to największa bolączka Lecha przed zbliżającymi się meczami o LE. Szczególnie boki obrony Lechitów są mocno wyszczerbione. W ostatnim sparingu z Hapoelem przegranym 0:1 bramka padła po dośrodkowaniu ze skrzydła. Tak naprawdę FC Nordsjaelland dopiero zaczynają solidne przygotowania do sezonu. W dotychczasowych dwóch sparingach z zespołami ligowymi - zwycięstwo 3:1 nad FC Vestsjaelland oraz porażka 2:3 z Esbjerg fB. Przy ubytkach Lecha, szczególnie tych w defensywie otwiera się szansa przed Duńczykami na ustrzelenie kolejnego overa.
FC Nordsjaelland DNB @2.00 Bet365
AH Over 2.5, 3 @1.80 Bet365
Za niespełna pół godziny szczecińska Pogoń rozgrywa sparing z Bałtykiem Gdynia na zakończenie obozu w Gniewinie. Jutro czeka ich prestiżowa potyczka z francuskim OL. Tym samym uważam, że Wdowczyk nie będzie mocno nadwyrężał podstawowego składu i da pograć drugiemu garniturowi, a którego to zawodnicy będą chcieli się dobrze zaprezentować by otworzyć sobie szansę do jutrzejszego spotkania. Występy &quot;drugiej&quot; Pogoni w dotychczasowych sparingach to zwycięstwo 3:1 nad Gryfem Wejherowo i hattrick Chałasa oraz porażka 3:4 z ekipą z Chojnic. Oba wyniki over 3,5. Drużyna Bałtyku dopiero kilka dni temu rozpoczęła przygotowania do sezonu. W trenującej kadrze po roszadach znajduje się kilku juniorów. Ja w tym sparingu pokuszę się o:
AH Over 3 @1.90 Bet365 ⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hobro vs Randers / goscie over 1,5 @ 1,63 (Betsafe) ✅
Hobro vs Randers / 2 @ 1,45 (Unibet) ✅
Ciekawe spotkanie sparingowe pomiedzy Randers, 3 ekipa dunksiej ligi przygotowujaca sie do eliminacji ligi Europy z Hobro, ekipa ktora gra w 2 lidze Dunskiej. Randers juz rozegral jedno spotkanie sparingowe z ekipa Vejle (tez druga liga Dunska) ktora lepiej sie prezentowala w zakonczonym sezonie niz Hobro i zakonczyla lige na 3 pozycji (Hobro na 9 w 12 zespolowej lidze). Randers wygral sparing z Vejle 0:4 a mecz zakonczyl sie po 80 min gdy jeden z zawodnikow Vejle doznal powaznej kontuzji. Tak czy inaczej Randers to ekipa ktora nie dosc, ze zajela 3 miejsce w lidze oraz zagrala w finale pucharu Danii to jeszcze wzmocnila sie w przerwie letniej 4 nowymi zawodnikami: Mads Agesen, Nicolai Poulsen, Martin Svensson i Mikkel Andersen to ich nazwiska. Mysle, ze powaznie przygotowuja sie do gry w eliminacjach LE wiec i ten sparing potraktuja powaznie.
PS. Wole stawiac na over 1,5 bramki Randers niz na 1x2 (choc wierze, ze Randers wygraja ten sparing) ale jednak fakt pozostaje faktem i jest to sparing wiec wynik nie jest najwazniejszy.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Wacker - Zagłębie +0,5 1,86 Sbobet

Dla mnie nie ma tu faworyta, Zagłebie dobrze się prezentuje w sparingach, więc +0,5 gram bez obaw.
Wacker może i wygrał z Hamburgiem, ale HSV dopiera zaczyna sparingi.
 
roch 19

roch

Użytkownik
Pogoń Szczecin - O.Lyon
Krótko: Do Szczecina przyjeżdza OL , trzecia drużyna Ligue 1.
Nie ma co porównywać ligi francuskiej do polskiej a tym bardziej OL do Pogoni.
Będzie to pierwszy sparing dla OL, ciężko trenowali myślę że każdy (może nie na 100%) będzie chciał się pokazać.
Bet365
Lyon - 1.72
Lyon/Lyon - 2.75
również będzie live to też będzie można cos pokombinowac over 2,5 Lyon albo jakis wysoki over bramkowy.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jablonec Koln
Spore spadki na Kolonię. Obecnie stoi po 1.5 co przy klasie takiej drużyny nie jest dla mnie do zaakceptowania. Przy tak dużych spadkach zapala mi się też żółta lampka, bo nie wszystko złote co się świeci. Koln ostatnio remis 3-3 z Ried, 2-2 z Preussen Munster oraz rozgromili Troisdorf 6-0. Jablonec wygral 2-1 z Apoel oraz 2-0 z Zizkov i przegrał 2-4 z Zagłębiem. Rywale Koln słabsi, a wyniki nie powalające, więc przy tych spadkach i obecnych kursach spróbuję czeską ekipę.

Jablonec 4.50 Fortuna
 
quaresma77 93

quaresma77

Użytkownik
Fc Sion - Olimpique Marsylia @1,57 ⛔⛔

Start: 21:00

Wynik 1-1 ????85 min Marsylia traci bramkę...
Bet365

W oko wpadł mi dzisiejszy mecz pomiędzy 6 zespołem (Szwajcarskiej) Super League a 2 (Francuskiej) Ligue 1 w sezonie 12/13. Mecz rozgrywany na Tourbillon (stadion Fc Sion) w ramach turnieju Valais Cup. Fc Sion boryka się z finansami klub opuścili ważni zawodnicy tacy jak: Gennaro Gatuso,Aislan,Xavier Margairaz,Adailton,Abdoul Karim Yoda,Arnaud Bühler,Kyle Lafferty (Transfer do Palermo) Zakupieni w tym okienku transferowym to: Cypryjczyk Demetris Christofi, Beg Ferati (zawodnik, który rozegrał 1 mecz w DFB Pokal w SC Freiburg) i Ishmael Yartey (rozegrał 5 spotkań w Sochaux w ligue 1) Ovidiu Herea (Rapid Bukarest) reszta to zaciąg z Fc Sion II lub zawodnicy z rodzimej ligi.

Pierwszy mecz turnieju już został rozegrany dnia 06.07, gospodarz turnieju Fc Sion przegrał dosyć wyraźnie z Vfl Wolsburg 0-4(0-3) Bramki strzelali: 22&#39; Naldo; 29&#39; Diego, 43&#39; Dost, 61&#39; Dost. Jeżeli chodzi o skład Fc Sion to wyglądał on tak.
Fc Sion:Vaninis, Rufli, Ferati, Vanczak (74&#39; Lacroix), Pa Modou (45&#39; Kololli), Marques, Basha (74&#39; Fedele), Christofi (62&#39; Veloso), Yartey (62&#39; Herea), Ndjeng (45&#39; Karlen), Mrdja (45&#39; Mveng). Pogrubiłem zawodników, którzy zostali zakupieni przez Sion na sezon 13/14, podsumowując pierwszy mecz, widać że nowy trener postawił na skład, który powinien być składem na Ligę. Drugim czynnikiem, który skłania mnie do grania na OM jest że mecz odbył się 3 dni temu i zapewne trener Fc Sion pozmienia wyjściową 11 i da pograć zmiennikom.

Jeżeli chodzi o OM to trener Élie Baup zabrał do Szwajcarii grupę 22 osobową:

Bramkarze: Bracigliano, Fabri, Samba
Obrońcy: Abdallah, Abergel, Diawara, Fanni, Lucas Mendes, Mango, Morel
Pomocnicy: Abdullah, Amalfitano, A. Ayew, Azouni, Cheyrou, N&#39;Doumbou, Ephestion, Araai, Santiago
Napastnicy: Anani, J. Ayew, Gignac

Poza grą są zawodnicy : Mandanda, Payet, Romao, Valbuena (Urlop-wrócą 10 lipca na obóz)

Porównując oba zespoły można opisać że zagra nie zgrany, nie poukładany, można powiedzieć lekko zmęczony zespół Szwajcarski z ogranym, zgranym wypoczętym zespołem z Franncji.

Dla odważnych: Marsylia (-1) @2,5 ⛔⛔

POWODZENIA!
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Mattersburg Samara
Po raz kolejny spore spadki, tym razem na Samarę. Z tego co wyczytałem to ich ostatni sparing i mają zagrać najmocniejszym składem. Za tydzień rusza liga, czy ja wiem czy dzisiaj zagrają na maksymalnych obrotach. Jak napisałem w pierwszym zdaniu, dużo pospadało, a ostatnio jestem wyczulony na duże spadki, bo w większości wypadków źle się to kończyło... Sportowo Samara, rynkowo Matterbsurg.
Mattersburg 3.20 Fortuna jednak sport górą ????
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Jablonec - Koln o3,5 2,6
0:3...

Dla mnie najlepszą opcją na ten mecz jest over. Obie drużyny rozegrały do tej pory po trzy sparingi notując następujące wyniki: Jablonec 2:1 Apoel, Jablonec 2:4 Zagłębie, Jablonec 2:0 Zizkov; Koln 3:3 Ried, Munster 2:2 Koln, Troisdorf 0:6 Koln. Jak widać obie ekipy dość ofensywnie nastawione a i defensywa nie sprawuje się zbyt dobrze. Dziś spodziewam się po raz kolejny dość otwartego meczu i wysokiego wyniku.
&lt;table class=&quot;result-table team-matches&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody id=&quot;lm_tbody_WG9pOTse&quot;&gt;&lt;tr class=&quot;first-row&quot;&gt;&lt;td class=&quot;first-cell form&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds best-betrate&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;mutual-link&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;last-cell nobr date&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;strong&quot;&gt;&lt;td class=&quot;first-cell form&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds best-betrate&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;mutual-link&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;last-cell nobr date&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;first-cell form&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nextmatch-score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;odds best-betrate&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;mutual-link&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Brescia - Bayern
Typ: Poniżej 4,5 gola ✅✅✅ (0:3)
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kurde dobrze wiem, że sam Bayern jak będzie chciał to jest w stanie tutaj 5 bramek strzelić. Mimo wszystko nie zdaje mi się abyśmy zobaczyli w tym meczu więcej niż 4 bramki. A czemu??? To już pisze.
Najważniejszy argument to okres przygotowawczy. Piłkarze robią siłę i wytrzymałość a więc o świeżości nie ma tutaj mowy nie mówiąc już o bieganiu ile fabryka dała czy sprintach na 100%.
Dalszy argument to Pep. Mimo, iż Bayern (który po pokonaniu Barcelony przez wielu nazywany jest najlepszą drużyną świata) do tej pory świetnie potrafił utrzymywać się przy piłce to myślę, że teraz Pep nałożył jeszcze większy nacisk na ten element a to wiąże się z dłuższymi akcjami, co jak wiadome przekłada się na upływ czasu w meczu a o to przecież w tym typie chodzi.
No i przeciwnik. Ok 6 drużyna Serie B z ubiegłego sezonu nie może robić na zwycięzcy Ligi Mistrzów żadnego wrażenia, niemniej jednak jest to drużyna włoska, a te słyną z gry defensywnej. W dodatku mecz też odbędzie się we Włoszech co niewątpliwie jest dużym plusem w kierunku Brescii.
Jeśli chodzi o Bayern to ostatnio w towarzyskim meczu z amatorskim klubem
Paulaner Traumelf wygrał 13:0 prowadząc do połowy tylko 2:0. W drugiej połowie weszli zawodnicy z podstawy i od razu było inaczej (przynajmniej jeśli chodzi o bramki). A skład wyglądał dokładnie tak:
Starke (46. Raeder) - Lahm (46. Rafinha), Kirchhoff (46. Van Buyten), Can (46. Schmitz), Contento (46. Alaba) - Strieder (46. Højbjerg) - Müller (46. Shaqiri), Weihrauch (46. Kroos), Markoutz (46. Schöpf), Ribéry (46. Green, 73. Rankovic) - Mandzukic (46. Pizarro).
Myślę, że dziś ze składem będzie podobnie więc jeśli Brescia w pierwszej połowie zastosuje dobry opór to typ spokojnie powinien wejść. Powodzenia !
 
U 7

ushat

Użytkownik
Mysle, ze spokojnie mozna dzisiaj zagrac mecz Lech Poznan vs Nordsjaelland i postawic na gosci z Danii po ladnym kursie 3 w Unibet badz x2 po kursie 1,64 - mysle, ze bardzo dobry zaklad. Z oficjalnej strony Lecha mozna sie dowiedziec:

&quot;We wtorek na boisku we Wronkach piłkarze Lecha Poznań rozegrają swoje ostatnie spotkanie sparingowe w trakcie letniego okresu przygotowawczego. Rywalem podopiecznych Mariusza Rumaka będzie wicemistrz Danii, FC Nordsjaelland.
W dotychczasowych spotkaniach kontrolnych lechici uzyskali wszystkie możliwe rezultaty. Najpierw bezbramkowo zremisowali z cypryjska Omonią Nikozja, następnie pokonali 3:1 Wisłę Kraków, a dwa dni temu przegrali 0:1 z izraelskim Hapoelem Tel Awiw.

To jednak nie wyniki, ani nawet gra Kolejorza w poszczególnych spotkaniach są największym zmartwieniem sztabu szkoleniowego. Do meczu kwalifikacyjnego do Ligi Europy z Honką pozostało tylko dziesięć dni, a Mariusz Rumak wciąż nie może skorzystać z dziewięciu zawodników, którzy dopiero wracają do zdrowia po kontuzjach.

Zabraknie ich również w ostatnim sparingu z duńskim Nordsjaelland. Z tego powodu z pierwszym zespołem nadal trenują młodzi zawodnicy, którzy w tym sezonie są przewidziani do gry w zespole rezerw.
&quot;
Doskonały research, spójrzmy jednak na dzisiejszy skład Kolejorza:

Lech: Jasmin Burić - Mateusz Możdżeń, Manuel Arboleda, Marcin Kamiński, Hubert Wołąkiewicz - Łukasz Trałka, Szymon Drewniak - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Vojo Ubiparip - Łukasz Teodorczyk

Sorry, ale zamiast wprowadzać ludzi w błąd, lepiej w ogóle zrezygnować z takiej analizy... ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Doskonały research, spójrzmy jednak na dzisiejszy skład Kolejorza:
Lech: Jasmin Burić - Mateusz Możdżeń, Manuel Arboleda, Marcin Kamiński, Hubert Wołąkiewicz - Łukasz Trałka, Szymon Drewniak - Gergo Lovrencsics, Kasper Hamalainen, Vojo Ubiparip - Łukasz Teodorczyk
Sorry, ale zamiast wprowadzać ludzi w błąd, lepiej w ogóle zrezygnować z takiej analizy... ????
Info z oficjalnej strony Lecha Poznan. Nie bylo mozliwosci w meczu sparingowym znalezc skladow druzyny Lecha. To nie byla analiza tylko informacja, ktora podal klub, co bylo zaznaczone &quot;cudzyslowiem&quot;. I nie przejmuj sie kolego nie jestes jedynym ktory dostal po dupie na tym zakladzie....ale komentowac zawsze latwo, samemu usiasc i poszukac to juz ciezkie zadanie...
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Piast Ferencvaros
Jak informuje dziennik „Sport” w ostatnim sparingu Piasta na Węgrzech z Ferencvarosem zespół z Polski testował będzie nowych zawodników. Nie zagra także w tym pojedynku Csaba Horvath.
Skoro testy to ryzyko braku zgrania. Mecz na węgierskiej ziemi, więc spróbujemy w stronę Węgrów
Ferencvaros x2 1.47
Pogoń Lyon
Jeden z facebookowych profili związanych z Olympique Lyonnais podał kadrę piłkarzy na mecz z Pogonią Szczecin.

Lopes – Gorgelin – Bisevac – Dabo – Koné.B – Ngouma – Zeffane – Ferri – Fofana – Gonalons – Gourcuff – Grenier – Malbranque – Mvuemba – Bahlouli – Briand – Danic – Fekir – Ghezzal – Lacazette – Lisandro – Njie – Benzia

do tego zagramy tym razem pod spadki w meczu Olomouc Zlin. Bet365, Fortuna czy Paddy powychodzili od 2.60 obecnie pospuszczane do 2.10, a w przypadku Fortuny już 1.80
Zlin 1.80
BVB 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Dukla Śląsk
Kapitan Sebiastian Mila obchodzi dzisiaj urodziny, myślę, że chłopaki będą chcieli mu sprezentować wygraną w dzisiejszym meczu ;) a później wspólny &quot;melanż&quot; z pepikami
Śląsk 2.30
Rynek chyba uważa inaczej, bo są spadki na Duklę, więc dla świętego spokoju do kontry...

Krasnodar Jihlava
Krasnodar na ostatniej prostej jeżeli chodzi o sparingi, w przyszły weekend liga, więc dzisiaj powinna być moc
Krasnodar 1.60
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Kopenhaga - PAOK +0,5 2,06 Sbobet
Omonia - Xanthi +0,25 1,92 ibc
PAOK grał tylko chyba z Anzhi, zremisował 0-0, dla mnie dobra linia.
Xanthi grało bodajże dwa sparingi, Omonia więcej, ale formy nie ma,
z polskimi ekipami nie strzeliła bramki, więc under też nie jest zły w tym meczu.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Kopenhaga - PAOK +0,5 2,06 Sbobet
Omonia - Xanthi +0,25 1,92 ibc
PAOK grał tylko chyba z Anzhi, zremisował 0-0, dla mnie dobra linia.
Xanthi grało bodajże dwa sparingi, Omonia więcej, ale formy nie ma,
z polskimi ekipami nie strzeliła bramki, więc under też nie jest zły w tym meczu.
W przodzie faktycznie cienko, ale z tyłu też nie lepiej od Hapoelu dostali 1-3, od słabiutkiej Wisły 0-3, dziwne, że Lech nic nie strzelił, Widzewowi nie strzelić to też sztuka ;) Skoda jeden sparing z bułgarskim Pirin Gotse Delchev, rozgromili ich 4-0. Wyniki Omonii kiepskie, a buki solidarnie spuszczają na nich, czyżby jakaś pułapka czy o czymś nie wiemy?

Genclerbirligi - V. Constanta
Dla Genclerbirligi co prawda to pierwszy sparing, ale Constanta jest słabiutka, wyniki sparingów nie napawają optymizmem. Skoro nie byli w stanie wygrać z takimi rywalami jak Mordovia Saransk, Al Shualah Kharj 1-3 czy FC Dila Gori 1-1...
Genclerbirligi 1.87
po za tym sporo leci i pewnie będzie leciało na
St Truiden 2.50
Lierse 2.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom