>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Lech Poznań - Hapoel Tel Aviv
Typ: Ilość goli - poniżej 3,5 gola ✅✅✅ (0:1)
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Lech przygotowuje się do pierwszego spotkania II rundy kwalifikacyjnej z FC Honką do którego pozostały mu już niespełna 2 tygodnie. W ramach tych przygotowań rozegrał 2 mecze towarzyskie. Najpierw zremisował 0:0 z Omonią Nikozja a ostatnio w meczu z Wisłą Kraków mimo iż przegrywał 1:0, zdołał całkowicie odmienić losy spotkania i ostatecznie wygrać to spotkanie 3:1.
Argumentując typ przechodzę do meritum a mianowicie w obu tych spotkaniach ewidentnie widać było jak bardzo piłkarzom daje we znaki temperatura oraz to, że są oni w okresie przygotowawczym czego skutkiem były w meczu z Wisłą całkowicie bezbarwna i bezbramkowa pierwsze połowa a w meczu z Omonią bezbramkowe były obie połowy ale druga do tego była pozbawiona jakichkolwiek emocji.
Zdaję sobie oczywiście sprawę, że jest to mecz towarzyski a w takich bramki lubią padać, ale moim zdaniem dziś za wiele ich nie zobaczymy. Lech na pewno solidnie zagra w obronie, której środek dość dobrze w ostatnich meczach trzymają Marcin Kamiński i Manuel Arboleda. Jeśli chodzi o gole Lecha to nie postrzelali oni z Nikozją to o postrzelanie z Hapoelem będzie na pewno ciężej bo to zespół solidniejszy. Z drugiej strony nie sądzę, też, że goście przyjadą tu zagrać 2 solidne, wybiegane połowy. 4 bramki to jak dla mnie za dużo na taki mecz dlatego pewnie stawiam undera. Powodzenia !
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Grasshoper Crvena
Z tego co wyczytałem w sieci Crvena boryka się z problemami finansowymi, skład w przebudowie, od 2 dni nowy trener, kilku graczy odeszło, ze względu na kłopoty z kasą do klubu dołączyli gracze, których można było pozyskać za darmo, więc raczej ich umiejętności nie powalają na kolana. Na rynku spore spadki wyszli od 2.30 teraz średnio 1.8-1.9.
Grasshoper 2.10 Totomix
Presov Nowy Sacz
W sobotę zagrają za to na Słowacji. O godz. 17 zmierzą się z Tatranem Preszów.
Pasuje nam ten przeciwnik. Przecież Sandecja gra z nimi często - mówi opiekun &quot;biało-czarnych&quot;, Mirosław Hajdo.
To ma być nie tylko jeden z kilku sparingów. Po dzisiejszym spotkaniu będzie wiadome, jakim składem w nowym sezonie będzie dysponować pierwszoligowiec z ulicy Kilińskiego.
- Ten mecz pozwoli wyselekcjonować określoną liczbę zawodników do treningów i później już gry w rundzie jesiennej - nie ukrywa szkoleniowiec.
Presov raczej na luzie, a skoro trener zamierza dokonać selekcji to Sandencja powinna przycisnąć
Nowy Sacz 3.62 Fortuna
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
Shelbourne - Ipswich 2 AH-1,75 2,0 100=200 bet365

W Shelburne zagra rezerwowy skład, młodzi zawodnicy, sklepikarze itp. Shelbourne jest na ostatnim miejscu w lidze i w niedziele grają mecz ligowy wiec się nie będą się wysilać na jakieś towarzyskie spotkanie. Ipswich zagra pierwszym składem, zespół będzie tez testował nowych zawodników wiec pewnie będą chcieli się wykazać trenerowi. Dlaczego Shelbourne zgodził się na sparing skoro ma zaraz mecz ligowy ? Ispwich im po prostu zapłacili za rozegranie tego meczu, oba kluby leżą tez niedaleko siebie. Wydaje mi się że będzie dość duża różnica w klasach zespołów.
już tylko 1,5 na bet365, dobrze zdążyłem złapać po kursie 1,75, wydaje się być oczywista wygrana po pierwszej części ????

Drezno - Ajax over 3,5
Obie jedenastki w dość testowych zestawieniach, Hendriks czy
Van der Hoorn w drużynie przyjezdnych, myślę że będą chcieli jakoś dobrze pokazać się debiutując, a mecz obfitował będzie w wiele bramek i okazji.
2,3 @William Hill
⛔⛔⛔
zaczęło się bardzo obiecująco, w 50 minucie już praktycznie byłem pewny wygranej, tymczasem coś stanęło i...tak się skończyło :;/:
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Union Berlin (Ger) - Dundee Utd (Sco)Typ 1 @ 1,70 my bet 2/10 wynik 4-1 ✅1,4 j
Szkoca druzyna nie rozegrala w 2013 roku zadnego towarzyskiego spotkania , na dodatek z klubu odeszli B. Douglas obronca 28/1 , Flood pomocnik 37/2 , Daly napastnik 36/10, Russell napastnik 32/13 Ci dwaj napastnicy glownie strzelali dla tego klubu , do klubu kupili graczy z 1 ligi .
Niemiecka druzyna w 2013 roku rozegrala 10 spotkan , zadnego z nich nie przegrala ( 7 wygranych 3 remisy) . Z klubem nie rozstal sie zaden z graczy , zakupili oni Eggimana gracza Hannover 22/1 obronca , Kreilach pomocnik (Rijeka)30/5, Dausch pomocnik Aalen 26/7 , oraz z Duisburga pomocnika Brandy 32/6 .
Stawiam w tym meczu na solidnych niemcow ! GL
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Union w tym roku przegrał pięciokrotnie. Jak możesz pisać, że nikt nie odszedł z klubu skoro odszedł Christopher Menz (pomocnik, 19/0). Brandy, Dausch i Eggiman przyszli do klubu za darmo.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Braunschweig -Aalborg 1 1,80 100=180 bet365
Brunswick zajęło 2 miejsce w 2 bundeslidze, w obecnym sezonie wiele zainwestowano klub, zespół ostatnio pokonał w meczu towarzyskim 14:0 amatorski klub. Zespół jest w gazie na pewno zawodnicy poważnie podejdą do tego spotkania. Aalborg ma obecnie problemy finansowe, z zespołu odszedł najlepszy strzelec i to pewnie nie koniec wyprzedaży. Mecz odbędzie się 20 km od Brunszwiku, maja przybyć fani niemieckiego zespołu. Myślę ze tutaj wygrają gospodarze.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Legia i Fluminense zagrają w finale Deyna Cup. Obie ekipy dość łatwo przeszły swoich rywali.
Fluminense grało z Austrią Wiedeń, która pomimo, że fajnie klepała to jednak nie potrafiła sobie stwarzać wielu okazji. Jeśli coś było to głównie po zamieszaniu w polu karnym. Nie mieli strzału to bramek nie mogło być.
Brazylijczycy co prawda grają drugim składem. Jest tu wielu młodych piłkarzy i ich największym minusem są beznadziejne warunki fizyczne. Nadrabiają jednak ułańską fantazją w ofensywie. Patrzyłem wczoraj na te nowe nabytki Legii w obronie i wyglądało to tak sobie. Dosa Junior dość często się gubi i ucieka do faulu. Raul Bravo to jest kompletna padlina. Do bramkarza zagrywa piłkę bananem zewnętrzną częścią stopy. Gra tylko na alibi i do przodu nic nie działa.
Najjaśniejszym punktem w Legii był Rado. Jechał wszystkich jak chciał. Widział dużo, szukał kolegów. Utrata kilku kilogramów w ostatnim czasie zdecydowanie &quot;ożywiła zawodnika&quot;. Sagan też dość łatwo dochodzi do sytuacji. Martwi trochę postawa Dwaliszwiliego, ale na filigranowych Brazylijczyków będzie dobry, bo będzie mógł łatwiej wypracować sobie sytuacje.
Partizan gdyby miał napastnika z prawdziwego zdarzenia to by więcej strzelił. Legia jeszcze na ciężkich nogach. 1x2 raczej odpada, można spróbować lekko zagrać na gości, ale to w końcu młodzi zawodnicy. Over jest tu najlepszy. Kurs dość słaby, więc można poczekać na live kilka minut.
Skład Legii śmieszny bardzo:
Wojciech Skaba
Tomasz Brzyski
Raul Bravo
Jakub Rzeźniczak
Łukasz Broź
Dominik Furman
Daniel Łukasik
Michał Żyro
Mateusz Cichocki
Janusz Gol
Michał Kucharczyk
Legia - Fluminense
Powyżej 2,5 gola 1,66 Bet365 ⛔
Fluminense wygra pierwszą połowę 5,00 Bet365 ⛔
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Magdeburg - Borussia Dortmund
Typ: HT/FT 2/2 ✅✅✅ (0:1 / 0:3)
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W ramach przygotowań Borussia rozegra drugie spotkanie towarzyskie a przeciwnikiem będzie 6-ty zespół 3-iej ligi niemieckiej z tamtego sezonu a mianowicie Magdeburg.
Gospodarze do tej pory rozegrali 2 sparingi z teoretycznie o podobnym poziomie drużynami i wypadli dość blado. Borussia zaś w meczu charytatywnym pokonała 9:1 amatorski zespół SAT1-Allstars. W tym meczu piłkarze z Dortmundu wystąpili w takim składzie:
1 połowa: Weidnfeller - Durm, Sobiech, Hummels, Schmelzer - Kehl, Bender - Hofmann, Bakalorz, Reus - Schieber
2 połowa: Bonmann - Durm, Subotic, Sarr, Bandowski - Kirch, Sahin - Großkreutz, Gündogan, Ducksch - Bajner
Bramki w tym meczu strzelali: Julian Schieber, Jonas Hofmann, Ilkay Gündogan (2), Marvin Ducksch (2), Neven Subotić oraz Balint Bajner + jeden samobój.
Wiadome, teraz spotkanie już z drużyną profesjonalną niemniej jednak Borussia na wielkim luzie powinna to spotkanie wygrać kilkoma bramkami, prowadząc do połowy co najmniej jedną. Do tego zapewne w meczu zagrają i będą chcieli pokazać się z dobrej strony 2 nowe nabytki Borussii czyli Sokratis Papastathopoulos i Pierre-Emerick Aubameyang.
Stawiam 2/2. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
6-ty zespół 3-iej ligi niemieckiej z tamtego sezonu a mianowicie Magdeburg.
serio? 3 ligi? 6 miejsce owszem Magdeburg zajął, ale w 4 lidze, a konkretnie Regio Nordost. I rozegrał 3 sparingi, dwa z amatorami, które wygrał 10-1 i 8-1 i jeden z Viktorią Koln, który przegrał 0-1. Także gdzie zaprezentował się dość blado? I jakim cudem wpadłeś na to, że Besiegdas, czy Förderstedt mają podobny poziom co Magdeburg? Do samego typu nic nie mam, ale chodzi mi o rzetelność w podawaniu faktów, a nie naciągania argumentów, żeby typ lepiej wyglądał.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Hansa wyluzuj:grin: Z ligą najzwyczajniej w świecie się trzasłem i dzięki za sprostowanie ;) A jeśli chodzi o poziom to niczego nie chciałem naginać tylko zaznaczyć, że dużo mniejsza przepaść jest pomiędzy tymi drużynami, które wymieniłeś a Magdeburgiem w stosunku do tego ile dzieli ten Magdeburg do Borussii, oto mi chodziło;)
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Nie wiecie jakim składem dziś wychodzi Borussia ? Czy będą grali nowi zawodnicy ? Nie mogę znaleźć takowej informacji.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Nie wiecie jakim składem dziś wychodzi Borussia ? Czy będą grali nowi zawodnicy ? Nie mogę znaleźć takowej informacji.
mysle ze tak , chyba wszyscy juz wrocili i trenuja procz Langeraka
powinni wyjsc dzis i wygrac tak na lajcie
i jedna ciekawa rzecz:
Według informacji Kickera, Borussia dogadała się z Szachtarem Donieck co do kwoty odstępnego w wysokości 25 milionów euro już w zeszły piątek, kiedy to przedstawiciele BVB udali się osobiście na Ukrainę. Mkhitaryan ma podpisać w Dortmundzie długoterminowy kontrakt i jeszcze dziś zaprezentować się w trykocie Borussii w ramach meczu towarzyskiego z Magdeburgiem.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FC Magdeburg - Borussia Dortmund Typ:2/2 Kurs:1,53 Bet365
http://www.bild.de/sport/fussball/borussia-dortmund/bild-reporterin-auf-der-bank-31166602.bild.html
Borussia zaczęła przygotowania i pierwszy sparing wyglądał tak jak na powyższym linku, choć to był mecz charytatywny to sądzę, że z Magdeburgiem będzie podobnie, bo BVB zawsze lajtowo podchodzi do takich spotkań. Myślę, że teraz już zagra Lewandowski i Aubameyang, kto wie może spróbują na dwóch napastników. Magdeburg to zespół z ligi regionalnej, odpowiednio IV – w ubiegłym sezonie uplasowali się na 6 miejscu.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Sigma Olomouc -Kaiserslautern 1DNB 3,50 100=350 bet365
Kaiserslautern dwa ostatnie spotkania grał bardzo dobrze, pokonał Sturm i Maribor 7-0. Co do Sigmy z 5 ostatnich spotkań przegrali tylko raz i to minimalnie, zagrali bardzo dobry mecz z Dnieprem, z Bazyleą. Ostatnie spotkanie to zwycięstwo z Kubaniem który ma naprawdę fajny zespół. Myślę, że goście mogą nawet wygrać, ale ja wezmę bezpieczniejsza opcje z DNB.
Brondby IF -Meppen 1 AH-1,75 1,9 100=190 bet365
Meppen jest tylko po tygodniowych treningach podczas gdy Brondby powoli zbliża się do końca
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Dziś gra Metallist i tam można śmiało over zagrać,
wczoraj było nawet 1.5 w becie na czystą wygraną ekipy z Charkowa.
Zelje przegrało 1-4 z Belupo i z Kidracevem, nie pamiętam już ile, ale trzy gole stracili na pewno,
chyba 0-4 było. Jak nie to czekajcie na live, bo będzie śmierć hehe
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
kadra Viborg na to spotkanie w bramce 18 leti bramkarz jelsi ktos chce to moze sprawdzic statystyki pilkarzy ktorych nie znalazlem :
3. Andreas Hagen 27 letni pomocnik 8/0
10. Tobias Perch-Nielsen 23 letni napastnik 11/1
11. Danilo Arrieta 26 letni napastnik 25/2
13. Jeppe Grønning 22 letni pomocnik 28/0
15. Kristoffer Pallesen
17. Markus Gustafsson 24 letni pomocnik 6/0
18. Nicholas Gotfredsen 24 letni obronca 13/0
19. Jeff Mensah 20 letni pomocnik 21/2
23. Ousmane Sarr 26 letni pomocnik 13/4
26. Mathias Gertsen 20 letni pomocnik 52min
32. Kevin Ray Mendoza 18 letni bramkarz 32min na boisku
35. Lasse Andersen 18 letni obronca rezerwa 0min
XX. Mikkel Hylleberg
XX. Dusan Pernis
XX. Filip Orsula
pozostalych stat nie znalazlem u nich glownie strzelal w poprzednim sezonie Dalgaard 26 bramek
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Cluj - Plzen 1x 2,1 bet365
Nie wiem jakim składem zagrają obie ekipy, ale tutaj będzie DNB,
a nawet Cluj powinien być faworytem. Obie ekipy grały podobną ilością sparingów, w podobnych terminach.
Rok temu Plzen wygrał 3-1, a na Plzen było +0,25, na pewno zrobili spory progres w tym roku,
ale -0,5 nie będzie w życiu Romana jutro.
Poza tym zagrałem Maryslie 1,8 w bwinie ze Sionem. OM dopiero zaczyna przygotowania do sezonu,
Sion już trochę grał, ale widziałem ich mecz z Wilkami i dla mnie jutro znowu dostaną.
Ostatni spotkania warte uwagi to Furth z Celtikiem.
W meczu z Sevastopolem Celitc zagrał słabo, Furth wygrał z Pilznem,
a skoro on jest faworytem w meczu z Cluj, które wygrało z Celtikiem niedawno,
to powinno być jednak bardziej docenione, choć wiadomo, że nie można tak
na to patrze, ale daje to do myślenia ????
Furth DNB po 2 jest.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Pany gdzie podpatrujecie składy na mecze ? Jutro gra m.in Bayern, PSG, PSV myślałem żeby tutaj ugryść jakiegoś tripla na handicapy, tylko zagadka jest jakimi składami wyjdą. Możecie jakoś pomóc?
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Pany gdzie podpatrujecie składy na mecze ? Jutro gra m.in Bayern, PSG, PSV myślałem żeby tutaj ugryść jakiegoś tripla na handicapy, tylko zagadka jest jakimi składami wyjdą. Możecie jakoś pomóc?
zagladaj na ich oficjalne strony i ewentualnie jakies serwisy im poswiecone
wrazie czego translator i cos tam znajdziesz
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom