>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lech-Omonia Nikozja poniżej 2.5 [email protected] bet365

Mecz jutro w Opalenicy o godz. 11.00 ze względu na opady deszczu, dopiero dzisiaj popołudniu potwierdzono, że spotkanie się w ogóle odbędzie. Boisko wygląda fatalnie więc technicznego futbolu nie ma się co spodziewać. Lech jest mocno osłabiony nie zagra Ślusarski, Teodorczyk więc za napastnika będzie pewnie robił Ubiparib którego skuteczność woła o pomstę do nieba. Ponadto nie wystąpią Murawski i Ceesay. W związku z drobnymi urazami grać będą ale zapewne nie w pełnym wymiarze nowy nabytek lewy obrońca Douglas i Linetty. Na bramce Lecha wystąpi Buric i Kotorowski po 45 min każdy. Wydaję mi się, że typ na małą ilość bramek jest całkiem przyjemny po tym kursie, po pierwsze pogoda i słaby stan boiska więc nie ma co się spodziewać wielkiej finezji w grze. Po drugie brak napastnika w Lechu bo Vojo to raczej pseudo napastnik. Po trzecie brak większych ubytków w obronie Lecha i powrót do bramki Buric&#39;a który poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodził, natomiast Kotor ostatnio był w niezłej dyspozycji. Zresztą cała formacja defensywa Lecha (poza meczem z Podbeskidziem) ostatnio spisywała się całkiem nieźle.
O przeciwniku Lecha wiem niestety niewiele, więc nie będę się tu silił na jakieś szczegółowe rozgryzanie meandrów taktyki Cypryjczyków. Jest to sparing więc ze stawką nie szaleję ale typ według mojej oceny wart uwagi.
Typu nie neguję, ale Omonia gra 3 napastników, mogą coś ukłuć, ich zawodnikiem został Ł. Gikiewicz i na pewno zagra. Prawdopodobnie testowany będzie Phibel (Widzew).
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz
W Wiśle wielkie testowanie. Mimo kompromitacji z strony klubu zagra dziś Rumun Sorin Oproiescu, macedoński pomocnik Ostoja Stjepanović z Vardaru, który ponoć warunki kontraktu już ustalił, zaciąg Brazylijczyków w postaci 23-letniego napastnika Alessandro Celina z South China Athletic Association z Hongkongu i trzy lata młodszego pomocnika z rezerw Sportingu Braga Carlos Eduardo. Do tego wciąż testowani są Nigeryjczycy: Isah Akor - napastnik z Heartland FC, Sahid Fabiyi - ofensywny pomocnik z Enyimba FC i Daniel Ignatius Mendie - lewy obrońca z Sunshine Stars FC. Na pewno zagra dziś też niemiecki wynalazek Fabian Burdenski. Chyba jeszcze nie dojechał Haitańczyk Wilde Donald Guerrier który ma być do dyspozycji po Złotym Pucharze CONCACAF. Nie zagra za to na pewno Alan Uryga który od piłki odpocznie jakieś 2 miesiące. Wiadomo w Wiśle duże zmiany, nie ma już w zespole serca Sobolewskiego, nie ma tych którzy stanowili trzon zespołu - Pareiki, Jaliensa, Kosowskiego, Ilieva i Genkova. Duże, wręcz ogromne zmiany. No i nowy trener do tego. Co są warci zmiennicy pokazał sparing z Nielbą. Pierwsza połowa wygrana 4:0 (gdzie 2 bramki i tak padły po samobójczych strzałach) a druga gdzie wyszły rezerwy (młodzież) przegrana 0:3. Nie czarujmy się ale jeśli ci Brazylijczycy nie okażą się kreatywnymi, szybkimi i nieźle wyszkolonymi technicznie gwiazdami a Nigeryjczycy grajkami z niesamowitą kondycją, warunkami fizycznymi i techniką to Wisłę czeka walka o utrzymanie. No dobra jest Franc Smuda - i tak nas czeka walka o utrzymanie. A Zawisza? z większych ubytków póki co chyba tylko Drygas i Płonka. A testowani zawodnicy nawet ciekawi - Francuz z dość mocnym CV - Hérold Goulon z przeszłością w Le Mans, Blackburn Rovers i Doncaster, a do tego młodzieżowe reprezentacje Francji. Są też Théophile N&#39;Tamé i Julian Ripoli ale oni są dla mnie kompletnie anonimowi, są w końcu Piotr Kuklis i Sebastian Dudek a więc o pewnej stabilizacji możemy mówić no i dużo większym zgraniu niż w Wiśle na pewno. Do tego na ławce Tarasiewicz, który wprowadził zespół do Ekstraklasy. Sparing może się okazać kubłem zimnej wody dla Wisły ale ile oni takich chwil już w tamtym sezonie przeżyli? IMO value po stronie beniaminka. Pogoda do gry w miarę dobra - 17 stopni, zachmurzenie, co jakiś czas wychodzi słońce.
Zawisza 3,10
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dwa prejzenty od beta365
dali 1,65 na over w meczu Maribor-Petrolul, za duzo , gospodarze ostatnio w sparingu 3-1 pokonali FK Sarajevo, ogolnie gre im robi rozgrywajacy Tavares i strzelaja mnostwo bramek, goscie rowniez w underowej rumunskiej lidze byli w top 3 overowych druzyn , ostatnio 2-2 w sparingu z Lokomotiva Zagrzeb. 3 brameczki wpadna bankowo
Drugi mecz po takim samym kursie over Bukovyna 4 druzyna 2 ligi ukrainskiej gra ze spadkowiczem Arsenalem Bila Tsverka, goscie na wiosne u siebie przegrali z Bukovyna 3-4 , moge domniemywac ze gry obronnej nie poprawili skoro uciekla od nich wiekszosc zawodnikow. Bukovyna natomiast wzmacnia sklad i bedzie walczyla o ekstraklase ukrainska, 4, 5-0 , taki wynik przewiduje. over 2,5 1,65 prezento
Jakbym miał kase pogralbym to ????
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Karlsruher (Ger) - Videoton (Hun)
Typ - 2 DNB 1-0 ⛔
kurs - 1.83 MarathonBet

Videoton to jeden z najbogatszych i najlepszych zespolow wegierskich . W zespole tym gra 4 brazylijczykow 3 hiszpanow Gwiazda zespolu jest Nikolic 13 bramek . 25 poknonali Steaua Bukareszt 1do 0 . Druzyna Karsruhel wygrala 3 lige niemiecka. W druzynie tej nie zagra ich supersnajper. Zagraja oni w tym samym czasie 2 mecze towarzyskie wiec powinni mieszac pilkarzy 2 mecz z Vaslui . Mecz o godzinie 15:00.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Videoton to jeden z najbogatszych i najlepszych zespolow wegierskich . W zespole tym gra 4 brazylijczykow 3 hiszpanow Gwiazda zespolu jest Nikolic 13 bramek .
Czy wyznacznikiem jakości drużyny jest liczba Brazylijczyków i Hiszpanów w składzie ? 13 bramek ale w jakiej lidze, węgierskiej ? To chyba nie jest dobra argumentacja. Co do Karlsruher to zgodzę się, że nie jest to wielka drużyna, ale są to Niemcy. Solidni, ambitni, pracowici. Pamiętaj, że niższe ligi niemieckie to nie jest słaby poziom i zapewne mecz będzie wyrównany.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Roeselare - Anderlecht 0:1 Handicap @@ 2 @@ 1,80 ⛔ Mieli pecha ale mecz ciekawy
Kurs brzmi kusząco na Anderlecht, Wiadomo to jeden z pierwszych sparingów sprzedaż Mbokaniego itd. ale ktoś musi strzelać być testowanym, Gospodarze to średniak i wydaje mi się że Handicap jest całkiem realny, dwójka za 1,27 mnie nie zadowala.
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Z. Moravce (Svk) - Sala (Svk)
Typ - over3,5 wynik 2-1 ⛔
kurs - 2.00 bwin

Obie ekipy spotykaly sie ze soba dosyc czesto 26.06.2010 druzyna Moravce wygrala 4-2 , 18.01.2011 druzyna Sala wygrala 2-1 , 01.02.2012 Zlate wygralo 6-1 , 02.02.2013 druzyna Zlate wygrala 4-1 . Jak pokazuja poprzednie spotkania obie ekipy duzo strzelaja miedzy soba . Typ oceniam na 3/10 .
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Śląsk - Miedź +1,25 2,01 188bet ✅2 7 bet365 ⛔
Śląsk już gra trzeci, sparing, Miedź pierwszy przed nowym sezonem.
W tym roku ekipa z Legnica wygrała 4-1, dzis dla mnie znowu sprawia niespodziankę.
Do tego over 3 live.
Pogoń - Jagiellonia DNB 2 sbobet ⛔
Pogoń zagra dziś dwa sparingi, na ten z Jaga jest mocniejsza kadra
W kadrze trenera Dariusza Wdowczyka znaleźli się: Radosław Janukiewicz, Krystian Rudnicki, Mateusz Sobolczyk, Mustafa Ouédraogo, Michał Koj, Przemysław Pietruszka, Murayama, Adam Frączczak, Wojciech Golla, Bartosz Ława, Akahoshi, Maksymilian Rogalski, Jakub Bąk, Donald Djousse i Vuk Sotirović.
Dla mnie Jaga tego nie przegra.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dla mnie Jaga tego nie przegra.
Ja z kolei uważam, że Jaga jak najbardziej może przegrać ten sparing. Nowy trener będzie starał się powoli wdrażać system gry według własnej wizji, którą nie koniecznie od początku muszą pojąć piłkarze, którzy przy odrobinie nieszczęścia mogli spaść z ligi. Pierwsze sparingi to przede wszystkim okazja dla Stokowca do poznania zawodników i obserwacji ich zachowań, gry w trybie meczowym.
Marnie wypada linia ataku Jagiellonii. Wychowanka Fidziukiewicza czy młodego Gajosa nie można zaliczyć do snajperów. Wielką niewiadomą jest ściągnięty z Dolcanu Ząbki Mateusz Piątkowski. Nie będzie to jednak gracz pokroju Frankowskiego czy Smolarka, których już nie ma w Jagiellonii.
W ostatnim sparingu w Grodnie Białostoczanie przegrali z miejscowym Niemanem 1:3. Kadra Pogoni na tle Jagiellonii wygląda w mojej ocenie bardziej solidnie i ma o wiele większą szansę ugrać zwycięstwo w tym sparingu.
Pogoń Szczecin (0) AH @1,650 Bet365 ✅
Edit: 3:1 dla Pogoni Szczecin
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Kolejny mecz z cyklu warty zagrania:
1860 Munich vs Zaglebie Lubin / 1 @ 2 --&gt; 2:0
1860 Munich vs Zaglebie Lubin / HT/FT 1/1 @ 3,25 --&gt; 1:0/2:0
W czwartek Munich gral z Zurichem i wygral 1:5 wiec nie powinien miec problemow z Zaglebiem. Po kursie 2 to chyba warto zagrac, bo raczej wygrana polakow bedzie spora niespodzianka.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Dynamo Kijów vs Zenit |2|DNB kurs:1,909⛔2:1/szkoda...

&quot;The main objective of the tournament coaching staff calls the preparations for the new season. In the game with the &quot;red-white&quot; Oleg Blokhin has used the maximum number of substitutions, giving the opportunity to get match practice over the reserve, with the exception of the goalkeeper.
Saturated calendar tournament games, during which the &quot;Dinamo&quot; will hold four meetings in eleven days, involves changes in the composition and rotation in each match. It&#39;s also a good opportunity to strengthen the game communication, to interact in a team, especially for those who recently joined the first team.
By the way, at half-time with &quot;Zenith&quot; will be presented to fans Cubs team, Jermaine Lens and Demersi Mbokani, c Fridays are included in the training work.&quot;
Tak więc Dynamo będzie rozgrywać 4 mecze w 11 dni i Błochin prawdopodobnie nie wystawi dziś mocnego składu,a rotacji będzie sporo.W dodatku do występu od 1min. gotowi nie będą nowi zawodnicy Lens oraz Mbokani.Z Zenitu odeszło trzech ważnych graczy Denisov,Alves oraz Semak+Hulk jest na pucharze Konfederacji ale myślę,że dziś dadzą radę wygrać i wyjdą w miarę optymalnym składem.Wielkimi krokami zbliża się Superpuchar Rosji z CSKA więc trzeba dziś zagrać w miarę optymalnym ustawieniem i zobaczyć jak to będzie wyglądać na tle kolejnego mocnego rywala.Z Szachtarem grali tak:
Lodygin - Gubochan, Neto Lomberts, Kinsman - Zyryanov, Shirokov, Fayzulin, Witsel, Danny - Kerzhakov.
Polegli wprawdzie 0:1 ale dostali czerwo już w 41 min.Dziś rywal myślę trochę słabszy niż Szachtar,a i możliwe że nie w najsilniejszym zestawieniu.Za rozsądną stawkę można spróbować,bo wiadomo to tylko mecz towarzyski.
Bukmacher:Sportingbet
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Sturm Graz - Krylia Sowietow 1 2,20 bet365
Sturm od 2 tygodni trenuje, pomimo porażki 1-3 z Senicą zespół zagrał dobry mecz dzisiaj czas na pierwsze zwycięstwo . Krylia gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Rosji, trenuje tylko od 5 dni, napastnik Kornilenko (22 meczy w sezonie) nie wystąpi z powodu kontuzji. Jeden zawodnik z Krasnodar będą testowany, trener planuje też wpuścić kilku młodzieżowców. Trener Gadzhiev powiedział w wywiadzie, że ma problemy z obsadzeniem obrony. Myślę, że dzisiaj trener spróbuje zagrać kilka wariantów w obronie co może mieć negatywne skutki. Strum jest obecnie bardziej zaawansowany w treningu, zespół pewnie jest już bardziej zgrany, stawiam tutaj na Austriaków.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Coś mi się obiło o uszy że w Karpacie Lwów źle się dzieje, 19 czy 20 zawodników wystawionych na sprzedaż, Khudobyaka już nie ma, podobnie Kenii i Avelara, za chwilę ich los podzieli Cristobal i Stilic. Może warto na to zwrócić uwagę przy sparingach i pograć przeciwko Karpatom.
http://fckarpaty.lviv.ua/en/news/10538/page.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Slovan - Podbrezova 2/1 25 expekt

To już ostatni sparing Slovana, niebawem LM. Są tu dwie opcje albo 1/1 po 1,8 lub ten zakład.
Z takim rywalem jest to całkiem realne, dlatego gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jagiellonia gra dzisiaj 2 sparingi, pierwszy z Stomilem drugi z Wartą. Ma ktoś info o składach na który mecz wybiegnie mocniejsza 11? ;)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Pogoń niestety od 11, zagapiłem się
Info z Poznania:
Sztab szkoleniowy przed meczem z Wisłą Kraków ma jednak te same problemy, co przed meczem z cypryjską Omonią Nikozja. Sporo zawodników Kolejorza wciąż nie jest w pełni sił. W klubie sprowadzono już nawet posiłki. Z pierwszym zespołem trenują zawodnicy, którzy w minionym sezonie grali w Młodej Ekstraklasie i oni także zaprezentują się w jutrzejszym sparingu
z Krakowa:
Natomiast z obozu Wiślaków nie napływają informacje o jakichkolwiek kontuzjach czy zbliżających się testach w jutrzejszym meczu. Nie wiemy czy to zasłona dymna czy wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera Franciszka Smudy. Jutrzejsze spotkanie będzie ostatnim meczem na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Maribor Kaiserlauten
buki dokonują korekt na wygraną Niemców, Fortuna wyszła z 2.15 obecnie skorygowali do 1.75 . Marathonbet śpi. 2.25, a u innych w sieci po 1.70-1.8
Kaiserlauten 2.10
później można wszystko połączyć w 1 post, póki co będę dopisywał na bieżąco w nowych wątkach.
Bochum Odense
Znowu Niemcy wyrastają na faworytów bukmacherów. Marathon stoi po 2.50, inni obniżają 2.05 Bet365 czy BAH, 2.20 Bwin.
Bochum 2.10
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Terek Grozny zagra dzisiaj z Slaskiem . Pierwotnie w tym terminie wrocławianie mieli się zmierzyć z rumuńskim Pandurii Targu Jiu. Teren gra tez dzisiaj z 1860 Monachium . Marathon tym razem nie śpi i obniża na Monachium
1860 Monachium 2.40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom