>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - klubowe w 2013

Status
Zamknięty.
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
IDZIE BIELSKO BIALA +0,75 1,98 6/10
Czekawa jak sie presentuje dzis Polonia W,ostatni przegrali ostro ze Lechia przegrali jecze ze Plock i remisowali ze Leczna 2-2,Idzie niewiadomo jak maion forma ale jezeli Polonia tak samo cie presentuje dzis moze nawet nie wygrac na live bede zagrac nawet over 2,5.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Sandecja - Nieciecza/ 2 / 2.0/ 10/10 ⛔
Sandecja sie wyprzedaje, sciaga szrot z nizszych lig, desperacja pełna, walka o utrzymanie Nieciecza to stabilna druzyna, poukladana, pukajaca do ekstraklasy. Jutro pewna wygrana Niecieczy.
debil to stan umyslu z ktorego nigdy nie wyjde , ostatnia kase rozwalilem na tym pewniaku haha
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
LEGIA Warsawa -1 1.96 6/10
Grali i zmiótł wczoraj 4-0 przeciwko Łęcznej najlepszej drużyny w Dolcan dziś nie myślę, że są bardzo zmęczeni po raz ostatni zagrał 45 minut dwa zespoły, które powtarza się nawet dziś, Dolcan przyszedł na ten mecz po dniach ciężkiej pracy, musimy zobaczyć, czy dzisiaj Miejski chce swoją drużynę do gry z intensywnością wczoraj.
Mordovia Saransk -0,25 2,11 6/10
To Rosjanie są ostatnio w klasyfikacji i wrócić po przerwie, Korona zespół w sparingach zawsze łączy niewiele rzeczywiście stracił obniżyć rankingowych zespoły z Serie B polskiego w najbardziej te dni pracowali ciężko i są teraz bezpieczne ciężarów jeśli owalne Rosjanie zadzwonił gorzej dla mnie, aby mieć szansę na wygranie.
Krylia Sowietow 2.25 10/10
Rosjanie dobrze działał z dwoma zwycięstwami w dwóch wyjść z Rijeki i Zorya 2-0 wygrał oba robotę zrobili natomiast Zagłębie Lubin ciężko pracował na trzy dni przed wyjazdem do Turcji wczoraj, gdzie przybył po dziesięć godzin podróży dla nich dwa powody, nie sądzę, że dziś są na szczycie, a to reguła, a jeśli Rosjanie nie żartować dla mnie wygrać łatwo.
BROMMOPOKOJARNA 4,50 4/10
Dwa dni temu do pierwszego zjazdu były 1-0 przeciwko osobie Valerenga dzisiaj powinien być przyjazny sekund na ciężkiej pracy wczoraj zrobili przeciwieństwo Lillestrom po dwóch towarzyskie ciężko pracował przez cztery dni i myślę, że po co płacić podatek Szwedzki gra to dużej wysokości.
Rapid Bucharest 7.40 2/10
Są dobre przeciwko chińskim zagrał dziewięćdziesiąt minut przy wysokim tempie, jasne, że Rubin jest silniejszy, ale wracają po prawie dwóch miesięcy, dla których warunkiem jest możliwe ustalenie, czy oni ciężko pracowali mogą stracić w końcu zawsze jest szybki zespół międzynarodowe doświadczenie w tym coś quotona grałem, ponieważ dał mi pieniądze dwa dni temu.
SPARTA PRAGA 2.35 10/10
Sparta run-in z kilku sparingach w nogach i wagi bez pracy w ciągu ostatnich dni grał dla zespołu trochę przyjaznej Lippi nie puole okólnik w tym momencie wobec Rumunów Rapid, były znacznie przeciwnik gra i Rumuni wiele po raz pierwszy, że grał z dziesięciu mężczyzn, przysłowie grudnia, i że na pewno nie jest tylko śmierć, ale jeśli grasz Czechów są dziś bardziej pewny haha śmierci
Steaua Bukareszt -0.25 2.04 10/10
Steaua gotowy do Europa League ostatnia porażka z zespołem, nie wiadomo, ale odegrały zapasy obecnie trener Fielding właściciel zespołu, aby zobaczyć, jak daleko mają dobre po gry towarzyskie w Hiszpanii i po ciężkiej pracy przez trzy dni, Sturm Graz dojść do tego spotkania po trzech dniach ciężkiej pracy i zobaczyłem jakość pola dla mnie nie ma meczu Steaua 1 stała
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
RB Lipsk- Buchbach 1 2,1( bet365)
Ostatni test dla obu drużyn przed startem rudny wiosennej. Gospodarze to lider swojej ligi regionalnej. Po 14 meczach mają 36 pkt, bilans 11-3-0, w bramkach 35-11. Mają również w swoich szeregach najskuteczniejszego jak dotąd strzelca ligi, Frahna( 14/13).
Piłkarze RB Lipsk bardzo dobrze prezentowali się w okresie przygotowawczym. Pokonali m.in.: innego IV-ligowca SC Verl 2-1, szwajcarskie FC Winterthur( 4. miejsce w II lidze) 2-1 oraz szwajcarskiego pierwszoligowca St Gallen( 3. miejsce w lidze) 2-0. Wyniki więc mogą napawać optymizmem.
Ich rywale natomiast, Buchbach to wicelider swojej grupy ligi regionalnej. W przerwie zimowej jednak, zostali bardzo poważnie osłabieni. Do Greuther Furth odszedł najlepszy strzelec drużyny, Stefan Lex( 20/16).
Poza tym wyniki w sparingach nie były zbyt dobre: wygrana 4-3 z Unterhaching...U-19, 2-0 z Wacker Burghausen II( V liga) i porażka 1-2 z Unterfohring( V liga).
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dynamo Kijów - Otetul Galati over 2,5 1,65 6/10
W Andaluzji piękna pogoda, gospodarze dzisiaj zagrają głownie młodzieżą bo seniorzy do reprezentacji powołani na towarzyskie mecze lub graja w PNA [Ideye] . Goscie w rumuńskiej czesto &quot;overują &quot; i powinni dzisiaj zrobic fajny wynik. Kurs zacheca.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Steua Bukareszt - Mlada Boleslav
Steua do tego sparingu przystępuje nieźle osłabiona, zabraknie kilku podstawowych graczy, którzy wyjechali na zgrupowanie przed meczem z Australią, są to:
Tatarusanu (gk/15/0), Chiriches (def/16/1), Bourceanu (mid/19/1- Captain), Pintilii (mid/17/1), Tanase (mid/18/6)
Trzech graczy opuści to spotkanie z powodu kontuzji:
Rusescu (att/19/17), Popa (mid/15/0) i Szukala (def/9/1)
Do składu wraca napastnik Tatu, jednak od nowego roku jeszcze nie grał, więc twierdzę, że jest gotów na max 45 minut.
Kolejny fakt to to, że Steua w sparingach nieco zawodzi (1-2-4)
Z drugiej strony Mlada prezentuje się dobrze, (3-1-1), ostatnio wygrała z dobrze dysponowanym Metarulgiem Donieck.
Typy:
Mlada X2 @1,50 7/10 ✅ 0:1
Mlada DNB @1,83 5/10 ✅ 0:1


powodzenia ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie: Salzburg - Ceske Budejovice 4:0

Typ: 1
Kurs: 1,80



Mecz towarzyski wicelidera austriackiej 1 bundesligi z drużyną Ceske Budejovice, która bardzo kiepsko radzi sobie w tym roku w rozgrywkach krajowych. RB Salzburg rozgrwa mecze przygotowawcze do nowej rundy i bardzo dobrze się w nich spisuje. Na uwagę zasługują wysokie zwycięstwo w sparingu z Unterhaching 3:1, później wygrana na wyjeździe z Kaiserslautern 0:1 i ostatnio porażka z bardzo silnym Hajdukiem Split 1:2. W rozgrywkach ligowych ekipa Salzburga ostatni mecz rozegrała 15.12.2012 - było to bardzo wysokie zwycięstwo 7:0 nad Mattersburg. Widać, że forma z poprzedniego sezonu została utrzymana. Tego nie można powiedzieć o dzisiejszym przeciwniku. Ceske Budejovice. Na 4 mecze w obecnym roku 3 przegrała i tylko 1 wygrała. Natomiast w meczach przyjacielskich (towarzyskich) przegrywała skrupulatnie 3:0 kolejno z Teplice i 1:2 z Pribram. Ostatniego meczu wygranego nie biorę zupełnie pod uwagę bowiem wymęczone zwycięstwo z drugoligowcem FK Caslav 1:0 nie jest odzwierciedleniem formy. Przewaga gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu powinna być widoczna niemal w każdej formacji. Różnica klas pomiędzy tymi drużynami jest spora i to powinno być widoczne na boisku. Salzburg jest w stanie wygrać 2-3 bramkami, ale z racji, iż jest to spotkanie towarzyskie, zagram bez handi, a jedynie gołe zwycięstwo. Przed powrotem na ligowe zmagania Salzburg czeka jeszcze jeden pojedynek. Będzie to mecz ze słowackim zespołem Zlate Moravce. Obydwa te mecze piłkarze z Austrii są w stanie spokojnie wygrać, dlatego dziś typuje w ich stronę.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Krótko, szybko i na temat, bo już o 16:30 mecz.
Lokomotiw Moskwa - Lewski Sofia X2 - @1.65 (betsson) ✅ (lajtowo wjechało, 0:2)

W rosyjskiej drużynie z powodu powołań do reprezentacji nie zagrają:
powołania do Rosji:
Denis Głushakov (pomocnik 18/1)
Aleksander Samedov (pomocnik 19/0)
Maksim Grigoryev (pomocnik 14/2)
powołania do Chorwacji:
Vedran Corluka (obrońca 18/1)
Dario Kresic (bramkarz 11/0)
Słowacja:
Jan Durica (obrońca 10/0)
Białoruś:
Jan Tigoev (pomocnik 10/0)
Ekwador:
Felipe Caicedo (napastnik 14/3).

Ze składu Lewskiego wypadł jedynie Vladimir Gadzhev (pomocnik 14/1) powołany do reprezentacji Bułgarii.
Mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie - Larnaka w Cyprze. Nie posiadam informacji niestety o kontuzjach, ale braki kadrowe w zespole Lokomotivu są tak spore, iż uważam że Lewski powinien coś ugrać. Wiadomo - pokonanie Lokomotiwu to coś co można wpisać sobie do CV ;)
Powodzenia!
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
7.02
Lillestrom - Hacken DNB 2,37 9/10
Mecz ma się odbyć na hali Lillestrom, gospodarze grali tam niedawno z beniaminkiem Allsvenskan
- Brommapojkarną i przegrali 1-3.
Hacken grało we wtorek z Elfsborgiem, nieco osłabionym, ale Hacken też nie miało pełnego składu i wygrało 2-0,
przed golem na 1-0 kurs na Hacken wynosił 7,5 a na handicap azjatycki 0.0
przy 1-0 pod koniec meczu było 3,55 na Hacken i 1,25 na Elfsborg haha
Nie rozumiem dlaczego to Lillestrom jest faworytem w tym meczu, grają u siebie,
ale Hacken jest lepszą drużyną od Brommapojkarny i to znacznie.
Latem stracili najlepszego strzelca Warisa, odszedł ponadto obrońca Soderberg i pomocnik Elvby.
Ostatnio nie grali Lewicki, Chatto czy Ericsson,
ale Hacken ma na tyle mocną ławkę, że jutro te braki nie będą istotne.
Jutro powinny byc
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - spotkanie towarzyskie
Spotkanie: Dynamo Kijów - Atletico P-R
typ:2
kurs:3.00
godz:18:30
Bukmacher:Betsson
Po raz kolejny Atletico PR jest postrzegany jako słabszy zespół w meczu towarzyskim.Po raz pierwszy uświadomiłem sobie tę sytuację podczas ich ostatniego spotkania towarzyskiego gdzie brazylijski zespół Bułgarii bułgarskiego Ludogorets. Kursy na Atletico były powyżej 3,00 i bukmacherzy całkowicie przeszarżowali wynik to wygrana brazylijczyków 6:2. Tutaj możemy otworzyć dyskusję o sile Dinamo Kijów (Ukraina) i FC Ludogorets (Bułgaria) te drużyny mają porównywalne pod względem jakości graczy,dodatkowo Dynamo osłabione dzisiaj będzIe graczami którzy grali w reprezentacjach we wczorajszych meczach.Zespoół Atletico to beniaminek ligi brazylijskiej ,według mnie brzylijczycy są bardziej wybiegani i techniczne zaawansowani od zawodników lidze ukraińskiej lub bułgarskiej.Podsumowując polecam postawić jak najszybciej bo kursy szybko spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Helsingborg - Midtjylland
Typ: 1
Kurs: 2,60



Spotkanie towarzyskie pomiędzy Szwedzkim Helsingborg a Duńskim zespołem Midtjylland zapowiada się bardzo interesująco. Bukmacherzy wystawili bardzo zrównoważone kursy na to spotkanie, nie wskazując zdecydowanego faworyta tego meczu. Ja mam nieco odmienne zdanie. Według mnie to gospodarze tego spotkania powinni mieć przewagę. Nie będzie to jakaś znaczna przewaga, ale powinni sobie poradzić z dzisiejszym przeciwnikiem. Duński zespół nie jest jakąś potęgą, aby należało się ich obawiać. Ostatnie mecze towarzyskie, mieli wprawdzie wygrane, ale prezeciwnicy z jakimi grali (Vejle BK czy Randers FC) są dużo słabsi od Helsingborg. Szwedzi mają silną, zgraną, doświadczoną pakę (o ile nie zagrają zmiennicy), która powinna pozwolić Kolejny mecz Szwedzi zagrają w pucharze z Assyriska FF. To jest w zasadzie ostatni sprawdzian, przed powrotem na zmagania ligowe i pucharowe. Midtjylland 8 pozycja w lidze i także ich ostatni sprawdzian, przed meczami ligowymi. Piłkarsko za lepszy zespół uważam ekipę ze Szwecji. Dzielnie walczyli w tym sezonie w lidze europejskiej, ale mieli ciężką grupę, dlatego ostatecznie uplasowali się na 3 pozycji za Hannoverem 96 i Levante, a jednocześnie przed Twente. To i tak spory sukces. Na poniedziałek propozycja ode mnie zwycięstwo gospodarzy, po soczystym kursie!
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Polonia Warszawa - FK Senica 3,0⛔

Za niską stawkę można zaryzykować. Mecz jest o 14:00 więc trzeba sie spieszyć lub liczyć na live. Polonię ostatnio opuściło kilku ważnych zawodników lub nawet nie dołączyło do zgrupowania. Mecz rozgrywany w Turcji i myslę, że ze względu na kłopoty finansowe Polonii w meczu zagra kilku mlodzieżowców, więc kurs jak najbardziej do grania.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zagłębie Lubin - GKS Katowice
Typ:
Zagłębie
Kurs: 1,9
Buk: bet365
Ostatni sparing graczy z Lubina (tak tak Ekstraklasa wraca za tydzień :grin ???? ,
to co o meczu powiedział Hapal można przeczytać na stronie klubu.
Gracze z Lubina dobrze przepracowali okres przygotowawczy,
m.in. wygrali z Wartą oraz silniejszą Olimpią Grudziądz, które grają jak GKS Katowice w 1 lidze.
Gospodarze u siebie są trudnym przeciwnikiem dla każdego klubu z Ekstraklasy,
stwarzają sporo bramkowych sytuacji, narazie niema kursów na over bramkowy,
dlatego zagrałem wygraną Zagłębia.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zagłębie Lubin - GKS Katowice
Już dziś o godzinie 18:00 generalny sprawdzian dla Zagłębie Lubin przed startem ekstraklasy. Ten ostatni sparing zagrają z 1-ligowym GKS-em Katowice. Są zdecydowanym faworytem tego spotkania, traktują to spotkanie bardzo poważnie, była odprawa jak przed meczem ligowym, oto wypowiedzi z obozu gospodarzy przed tym spotkaniem... &quot;Wprowadziliśmy zawodników do meczu kontrolnego z GKS-em Katowice. My już nawet nie mówimy, że jutro zagramy sparing, ostatnie spotkanie towarzyskie… Dla nas jutro zaczyna się piłkarska wiosna w Lubinie&quot; – zapowiada Oto Brunegraf, II trener Miedziowych. &quot;Zagramy na najwyższych obrotach, o zwycięstwo! Zrobimy więcej zmian, niż jest to możliwie w lidze i to jedyna różnica. Widzimy po chłopakach, że już nie mogą się doczekać jutrzejszego meczu. Wszyscy stęskniliśmy się za ligą, więc nikomu nie będzie brakowało motywacji&quot; – przyznaje Brunegraf. Kursy w moim odczuciu atrakcyjne, z których najlepiej wygląda ten na zwycięstwo Zagłębia do przerwy i w całym meczu zaproponowany nam przez bet 365, a wynosi 2.87. Skoro zagrają od pierwszej minuty na maxa to powinni w tej pierwszej połowie wyjść na prowadzenie, a jeśli nawet w drugiej będą spore rotacje w składzie będą w stanie wynik ten utrzymać.
1 -&gt; 1.85 unibet
ht/ft 1/1 -&gt; 2.87 bet365
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Aarhus (Den) (-1.5) - Farense (Por)
Aarhus (Den) bet365 1.85 2/10✅
Aarhus spotka się dzisiaj z 3 ligowym zespolem z Portugali. Farense grało wczoraj u siebie mecz ligowy z Oriental który wygrali 2-0. W tabeli zajmuja druga pozycje ze strata czterech punktów do pierwszego miejsca premiowanego awansem. Dla gości priorytetem jest liga dlatego w dzisiejszym meczu zobaczymy rezerwy. Aarhus dzisiaj tez bedzie lekko mieszac w składzie dlatego mała stawka.
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Towarzyski – 19.02.2013. godz. 13:00
Spotkanie: Legia Warszawa – Raków - wynik 3:1 ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już za cztery dni inauguracja rundy wiosennej w polskiej lidze i wszystkie ekipy rozgrywają już ostatnie sparingi które mają pokazać siłę poszczególnych zespołów.
Zespół Jana Urbana podejmie przy Łazienkowskiej 3 Raków Częstochowa. Legia będzie broniła czteropunktowej zaliczki po rundzie jesiennej, i do początku nie może pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów. Mecz z Rakowem będzie dla warszawian przedostatnim sprawdzianem przed wznowieniem rozgrywek w ekstraklasie. Od stycznia w ekipie trwa zacięta rywalizacja o miejsce w wyjściowym składzie Legii. Dzięki transferom z zimowego okna transferowego Jan Urban ma na każdej pozycji po dwóch wartościowych zawodników. W dzisiejszym sparingu do dyspozycji Urbana nie będą jedynie kontuzjowani: Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Michał Kucharczyk, Michał Efir oraz Michał Żyro , być może szansę na występ otrzymają natomiast pozyskani zimą przez Legię: Tomasz Brzyski, Wladimer Dwaliszwili i Bartosz Bereszyński. Największą siłą Legii oczywiście jest atak Sagan, Ljuboja to podstawowa para napastników jaka była testowana w sparingach a do tego są Dwaliszwili i Bereszyński pozyskani zimą i w takim sparingu muszą pokazać że zasługują na pierwszy skład. W meczach kontrolnych Legia przegrała tylko jedno spotkanie.
Raków występuje w grupie zachodniej II ligi. Po rundzie jesiennej zespół prowadzony przez Jerzego Brzęczka zajmuje 4. miejsce w tabeli. W 17 spotkaniach rywale Legii zgromadzili 30 punktów. Do kadry meczowej na spotkanie z Legią, Brzęczek powołał osiemnastu piłkarzy. W Częstochowie zostaną m.in. rekonwalescenci: trzech obrońców Paweł Kowalczyk, Piotr Mastalerz, Daniel da Silva i bramkarz Przemysław Wróbel. Tak przed tym spotkaniem wypowiada się trener. „Mecze sparingowe z drużynami z ekstraklasy to nauka, z której musimy wyciągać wnioski i eliminować błędy. Wyniki nie są w tym momencie najważniejsze. Mając możliwość gry z silnym przeciwnikiem, który potrafi grać szybciej i agresywniej, zbieramy cenne doświadczenie – tłumaczy Brzęczek. Z tego co wiem, Legia wystąpi w możliwie optymalnym składzie. Jestem przekonany, że bez względu na wynik, mecz z liderem ekstraklasy przyniesie nam bardzo dużo korzyści – przekonuje trener Rakowa.” Mecz z Legią, będzie dla nich trzecim spotkaniem kontrolnym, rozegranym z drużyną z ekstraklasy w tym roku. W styczniu, rywalem Rakowa był GKS Bełchatów przegrana 2:1, a kilka dni temu Podbeskidzie Bielsko – Biała przegrana 4:0.
Dla Legi jest to jeden z ostatnich sparingów do tego grają u siebie w mocnym zestawieniu, tak jak wspomniałem rywalizacja w ekipie bardzo duża a to tylko sprzyja. Dla gości jest to świetne doświadczenie i jak dla mnie wynik w granicach 3-4:0 powinien tu wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wiesniacki 4

wiesniacki

Użytkownik
Prawdopodobny skład Legia: Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak - Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Daniel Łukasik, Miroslav Radović, Bartosz Bereszyński - Danijel Ljuboja
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
death89 84

death89

Użytkownik
Lech Poznań - Warta Poznań - 2 - @5.00 (Bet365)
Derby Poznania, ale tylko towarzyskie. W Lechu z powodu powołań do reprezentacji nie zagra 6 podstawowych zawodników: Aleksandar Tonev, Luis Henriquez, Kasper Hamalainen, Łukasz Teodorczyk, Marcin Kamiński i Karol Linetty. Ponadto kontuzję wyeliminowały z tego meczu: Manuela Arbolede, Tomasza Kędziore i Patryka Wolskiego. Nic mi nie wiadomo o osłabieniach Warty. Z ciekawostek - 25 stycznia oba zespoły grały ze sobą i zremisowały 2:2. Wiadomo, że Warta do mocarzy nie należy, ale Lech również. Grzechem było by nie zagrać tak wysokiego kursu, jeśli ktoś znajdzie większa ofertę na mecz niż w Bet365 - niech da znać, bo z chęcią bym jednak spróbował DNB2.
edit: mecz przełożony, nowy termin nie znany.
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
GIF NIKE - LUNDS BK mecz towarzyski godzina 18.00
Witam.
Na dzisiaj znalazłem dosyć ciekawą pozycję, a mianowicie spotkanie towarzyskie między drużynami GIF Nike Lomma a Lunds BK, drużyny te dzieli jedna klasa rozgrywkowa Nike gra w DIV 2 a Lunds w DIV 1 gdzie w zeszłym sezonie biło się o awans na zaplecze ekstraklasy szwedzkiej. Nie rozpisując się za dużo typuje pewne zwycięstwo zespołu z Lund. Lunds co prawda ostatnio grało z konkurentem Nike drużyną z Trelleborga i zaledwie zremisowało na własnym terenie 1-1 ale przeglądając stronę Lunds BK byli oni po ciężkim treningu siłowym na siłowni i nie wystąpiło w tamtym meczu kilku podstawowych zawodników którzy narzekali na lekkie urazy. Dzisiaj na mecz wybiera się najmocniejszy skład zespołu BK. Dla porównania w jednym z wcześniejszych sparingów Lunds BK pokonał ligowego rywala Nike zespół Fc Rosengard 8-1 także wydaje mi się że różnica klas powinna i tym razem być widoczna i przynieść oczekiwane efekty.
GIF NIKE - LUNDS BK 2 1,4 bet365 2-4 (1-2) +

GIF NIKE - LUNDS BK 2 1 połowa 1,8 bet365 +
GIF NIKE - LUNDS BK over 2,5 1,4 bet365 +

ps. dla posiadaczy konta w bet365 polecam jakiś grubszy over 3,5 lub 4,5 do tego over 1,5 w pierwszej połowie .Mecz o 18 oferta na live
pozdrawiam
Wszystko się ułożyło zgodnie z przewidywaniem. Oby częściej tak było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom