>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Grecja-Niemcy
Grecja -3,5
1,57 betcity
3/10

Pewnie bym zagrał grubiej ale nie mam statów,a obejrzałem tylko większość meczu FRA-NIE. Niemcy trzymali się w dużej mierze dzięki rewelacyjnej skut osobistych i trafili coś ok. 14 trójek. A rzucili tylko 66pkt,czyli za 2 trafili bardzo mało rzutów co jest nietypową statystyką. Francuzi grali w tamtym meczu trochę chaotycznie. Podania w tłoku,faule w ataku. I w rezultacie rzucili tylko 74pkt a ostatnia kwarta była jakby od niechcenia gdzie przez ładne kilka min wynik się nie zmieniał.
Grecy wygrali z całkiem mocną Chorwacją a nie wykluczone,że ostatnią kwartę odpuścili lekko bo mieli przed nią +10.
Myślę,że zwycięstwo +4 będzie tylko formalnością a i normalny handicap powinien wejść bez żadnego kłopotu.

Spanoulis i Kaimakoglou nie zagrają,ale mimo to typ powinien wejść.Zresztą z Chorwacją też nie grali.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Brazylia-Meksyk
Brazylia -14,5⛔
1,85 Bwin
3/10


Ostatnio Brazylia rozwaliła Meksyk 94-68 i nie sądzę,że coś zmieni się w tej materii.Zwłaszcza,że grają w Brazylii.


Argentyna-U R Gay
ARG -11,5⛔
1,85 Bwin
2/10

Tu ta sama sytuacja. Ostatnio Argentyna przegrała z Meksykiem grając bez Scoli ale później wygrali z Urugwajem 91-75. No a kilka dni temu wygrali różnica 20 z Meksykiem. I to spotkanie powinno się skończyć podobną różnicą
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Australia -Nowa Zelandia
Australia -9,5 1,85
bwin
3/10

Ostatnio NZ grała kilka meczów towarzyskich ale przeciwników najmocniejszych nie miała. Jakieś tam Chińskie zespoły i Kamerun. Ciężko z tego jakiekolwiek wnioski wyciągnąć ale skład w całości z rozgrywek krajowych nie wystarczy na całkiem niezłych Australijczyków.
W zespole gości zagrają Patrick Miles,Joe Ingles,Andersen,nowy nabytek Stelmetu Barlow. Nie jest to najmocniejszy skład jaki mogliby wystawić ale wydaje mi się,że i tak jest o klasę lepszy od zespołu gospodarzy. Jeśli nie wydarzy się żadna niespodzianka to Australia powinna z łatwością odnieść zwycięstwo


http://www.basketball.net.au/index.php?id=302&amp;amp;tx_ttnews[tt_news]=3027&amp;tx_ttnews[backPid]=615&amp;cHash=c2f8871397
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Bez Gortata. Skład taki jak we Włoszech grali + (2 znających dobrze hiszpańską ligę) Kelati ma na 100 % zagrać i Lampe też, zatem to pierwszy raz nasze takie silne zestawienie i kolejny mecz a dla Hiszpanów dopiero 1-wszy, może nasi postawią opór nie tylko w 1 kw. To kolejny nasz grupowy rywal na EUROBASKECIE, mecz w ok. Valencii o 22:00.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Pograłem w 10bet handi na Litwę -19,5.
kurna oczywiście za długo się rejestrowałem i z handi -18,5 i kursu 1,85 spadło mi do 19,5 i 1,76.
Ale wciąż jest handi ok. 20pkt warto zagrać.
Później dopiszę kilka słów,teraz nie mam czasu.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Nie weim czy warto , co prawda w ostatnim meczu bylo 28 , ale... no wlasnie teraz jest jeszcze czas odstrzelania zawodnikow , na dogrywanie taktycznie akcji i docieranie sie , no i chyb to najwazneijsze Litwa wygrala jedna kwarte tylk zdecydowanie w reszzcie szli porowno , Litwa tez zadnego super skladu nie ma , jak dla mnie linia wystawiona prawidlowo i kompletnie rzadnego value tu nie widze typowa ruletka
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Od wczoraj ten mecz na oku miałem ale dla mnie handi 25 to była ruletka. Natomiast linię 20pkt powinni ogarnąć bez specjalnego wysiłku. Dzisiaj obejrzałem 1Q i tylko 28-26 wynikało z dość szczęśliwej gry Szwedów. Litwini praktycznie w każdej akcji punktowali czy to spod kosza czy z lini osobistych. Nawet nie musieli rzucać za 3 a obrona Szwedów nie miała szans z fizyczną grą.
Z drugiej strony Szwedzi rzucili aż 26pkt w otwierającej kwarcie ale była to zasługa kilku &quot;szczęśliwych&quot; trójek,które raczej się nie powtórzą. Oraz mocnej obrony Litwy na całym boisku. Jak to często bywa pressing na całym placu jest bronią obusieczną bo każdy błąd to są łatwe punkty przeciwników.W 1Q Szwedzi kilka akcji w ten właśnie sposób zakończyli. natomiast nie widziałem żeby mieli jakiś pomysł na grę w ataku pozycyjnym(widać było że brak im siły fizycznej) i jakby odjąć te trójki+punkty z kontr to 1Q byłaby bardziej 28-10.

Ostatnio zdaje się,że Motiejunas nie zagrał. Czy dzisiaj wystapi niestety nie wiem.
Szwedzi bez 2 zawodników z NBA są naprawdę bardzo słabi i drugie spotkanie powinno zakończyć się podobną różnicą jak pierwsze.
 
B 12

boryss6

Użytkownik
Francja - Serbia
Over 151.5 ✅
Kurs 1.85 bet365
Mecz powinien być wyrównany. Oczywiście faworytem jest Francja , ale Serbowie też potrafią rzucać wysokie wyniki. Myślę .że w spotkaniu dwóch takich drużyn spokojnie pokryję się over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Francja - Serbia
Over 151.5
Kurs 1.85 bet365
Mecz powinien być wyrównany. Oczywiście faworytem jest Francja , ale Serbowie też potrafią rzucać wysokie wyniki. Myślę .że w spotkaniu dwóch takich drużyn spokojnie pokryję się over.
Podpisuję się pod analizą, ale polecam po analogicznym kursie Pinnacle mamy Over 147✅ do pokrycia.
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Spotkanie: Polska - Izrael ✅ 75-72
Typ: handi Polska +2.5
Kurs: 1.85
Buk:
Betclic
Gram taki handi na Polske bo moim zdaniem, ten mecz może się tak skończyć przewagą dwóch, trzech punktów, o wygranej może zadecydować jeden rzut.Spotykają się dwie bardzo wyrównane drużyny, dlatego dziwi mnie troche że Izrael jest faworyzowany, kurs na wygrane powinien być mniej więcej równy, a jest mała rozbieżność na korzyść Izraela, Izrael jest wg buków faworytem w tym meczu bo w Polsce jeszcze nie zagra Gortat, który ma dojechać do kolegów w Antwerpi i możliwe że zagra dopiero w poniedziałek,w Izraelu też jest pare braków, nie zagrać ma między innymi ich najlepszy rozgrywający Gal Mekel, Izraelczyk o polskich korzeniach podpisał kontrakt w Dallas i narazie na kadrze z resztą izraelczyków go nie ma, zagrać ma za to inny izraelczyk w NBA Omri Casspi.Polska bardzo solidnie wypadła w meczu z Hiszpanami prowadząc od połowy drugiej kwarty, oddając dopiero zwycięstwo Hiszpanom w ostatnich sekundach, inna sprawa że Hiszpanie zagrali w tym meczu na pół gwizdka, ale sam fakt że potrafiliśmy z nimi walczyć jak równy z równym z jedną z najlepszych drużyn świata o czymś świadczy, więc dlaczego nie mieli by zagrać podobnie albo nawet lepiej ze słabszym Izraelem.Polacy w ostatnim meczu z Izraelem przegrali na turnieju w Trydencie dość wyraźnie bo było tam 65-81, ale tym meczem bym się nie sugerował bo był to pierwszy sparing polaków w tym sezonie w dodatku graliśmy bez trzech naszych filarów: Kelatiego, Lampego i Gortata, ci dwaj pierwsi dzisiaj zagrają.Polscy koszykarze maja jeden cel, wydźwignąc polską koszykówkę z dna i przywrócic jej dawną świetnosć, gdzie koszykówka w polsce była sportem nr.2, a kilku koszykarzy(Michał Ignerski, Łukasz Koszarek) zapowiedziało że jeśli na ME nie osiągną conajmniej ćwierćfinału to skończą reprezentacyjnie kariery, widać że chłopakom zależy na osiągnięciu jak najlepszego wyniku i na mecz z Izraelem powinni się spiąć bo jest szansa zrobić fajny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Belgia-Włochy
Włochy 1,55⛔
marathon
2/10

Dzisiaj mamy kilka ciekawych spotkań ale ciężko mi było cokolwiek wybrać. Ostatecznie zdecydowałem się pograć przeciwko Belgom. Włosi są mocno osłabieni(Hackett,Bargnani) ale liczę,że każdy zawodnik który wejdzie na boisko zagra no dobrym poziomie. Belgowie swoją grę opierają na kilku zawodnikach a to może nie wystarczyć do zwycięstwa. Mocno liczę też na Belinelliego-zawodnik ten potrafi w decydującym momencie zdobywać punkty. Kilka pkt powinien też dorzucić Datome.
Włosi póki co w kilku sparingach robili dobre wyniki. Belgia średnio. Zwycięstwa z Holandią chwały nie przyniosą. A z Litwą nie mieli nic do powiedzenia.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Grecja-GB
Grecja -13,5 ✅
1,88 sportingbet
3/10
ewentualnie Grecja do połowy -7 ✅

Ostatnio Brytyjczycy dostali tęgie lanie od Finów,a wiemy że Finlandia nie jest zespołem na tym samym poziomie co Grecy.
Grecja wczoraj wygrała z Florida State 87-75 i po tym zwycięstwie byli mocno rozczarowani,a trener mocno krytykował grę. Dzięki temu myślę,że z Brytyjczykami wyjdą nastawieniem,że &quot;samo się nie wygra&quot; i się przyłożą.
Wczoraj kilku zawodników nie grało a póki co jeszcze nie znalazłem czy dzisiaj też odpoczną dlatego stawka lekka.

W innych bukach handi na poziomie 18 pkt wiec warto.


Mam nadzieję,że mnie Grek nie oszukał
:grin:



24-18,46-29,77-45,95-62
For greece
Kaimakoglou 16
Vougioukas 12
Fotsis and perperoglou 11
Britain
Atsara 15
ostrum 12
Jak w masło. Nie mogło być inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom