>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz o 3. miejsce Chorwacja - Maroko [17.12.2022, sobota godz. 16:00]

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

Magical Snap - 2022.12.15 13.07 - 001.png

Mecze grupowe Chorwacji (Grupa F)

Maroko - Chorwacja 0:0
Chorwacja - Kanada 4:1
Chorwacja - Belgia 0:0

1/8 finału:

Japonia - Chorwacja 1:1 (k. 1-3)

1/4 finału:

Chorwacja - Brazylia 1:1 (k. 4-2)

1/2 finału:

Argentyna - Chorwacja 3:0

Mecze grupowe Maroko (Grupa F)

Maroko - Chorwacja 0:0
Belgia - Maroko 0:2
Kanada - Maroko 1:2

1/8 finału
Maroko - Hiszpania 0:0 k. 3:0

1/4 finału:

Maroko - Portugalia 1:0

1/2 finału:

Francja - Maroko 2:0

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów wraz z analizami.

1671106225045.png
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Maroko
Typ: Maroko over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.75 dramatyczne sedziowanie ale mimo wszystko siedzi
Bukmacher: Betcris

Analiza:
Historyczny wynik na mundialu stoi przed Maroko otworem. Tylko od nich zalezy czy wykorzystaja swoja szanse i zdobeda brazowy medal. Ja gram na ich kartki bo ciezar spotkania bedzie ogromny. Juz w meczu z Francja powinni wylapac z 4-5 na spokojnie ale tamten mecz sedziowal jakis slepy parodysta i finalnie byla tylko 1 karteczka i to jeszcze nie zasluzona w tamtej sytuacji. Generalnie Maroko gra pilke bardzo intensywna. Dobrze biegaja i nie przebieraja w srodkach. Jak trzeba fulowac to fauluja. Mysle, ze przy tym ciezarze gatunkowym meczu powinni przez caly mecz zobaczyc te minimum 2 zolte kartki ktokolwiek by nie sedziowal. Mam tylko nadzieje, ze te bezjajeczne dreptacze z Chorwacji nie zaraza swoja nijakoscia Maroko. Linia niska trzeba sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2171
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja - Maroko
Typ: powyżej 5.5 kartek w meczu
Kurs: 4.60
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Grzechem byłoby w tym meczu nie pójść w stronę kartek.... Wiem że te kartki ostatnio szły mi kiepsko, ale tu powinno być inaczej.

Arbiter spotkania katarski i pamiętam go z meczu Walia- USA, pokazał tam sporo kartek ( wydaje mi się że pokrył ta linie bo chyba nawet podawałem tu taki typ ) . Myślę, że w spotkaniu o 3 miejsce, czyli większej rangi tych kartek może rozdawać jeszcze więcej .

Pisał już kolega wyżej, że kartki dla Maroka powinny padać, w pełni się z tym zgadzam. Natomiast uważam że Chorwaci w zależności jak się potoczy mecz też mogą kilka wyłapac. Mi się wydaje, że Maroko zaskoczy tu rywala i pierwsze wyjdzie na prowadzenie i wtedy to już naprawdę zrobi się gorąco w tym meczu .
Nawet jeśli by się tak nie wydarzylo, to over i tak może zostać pokryty gdyż waga spotkania dla jednych jak i drugich ogromna.
 
G 16,1K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Kartki to loteria na tym mundialu.Sędziowie sobie wszystko interpretują po swojemu ale warto pograć typ który podał kolega wyżej.Dla obu drużyn medal jest ogromnym sukcesem,więc będzie walka na całego.

Ja natomiast polecam wchodzić grubo w typ na Maroko i to w regulaminowym czasie.Chorwacja jest zbyt wymęczona by mogłaby na dłuższą metę podjąć rywalizację z Marokańczykami,którzy fizycznie wyglądają o wiele lepiej.Widać było w meczu z Argentyną,że Chorwacja siada fizycznie,natomiast Maroko szarpało do samego końca.
Jak zagrają to co w poprzednich meczach to Chorwacja jest bez szans a czym dłużej w mecz tym będzie dla nich gorzej i spodziewam się że około 60-70 minuty będą już tylko człapać po boisku.

Maroko 3.05 fortuna
Maroko over 1.5 bramki 2.57
Maroko -1.5 handicap 6.80
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Hakim Ziyech (Maroko) strzały (musi rozpocząć) Powyżej 2.5 @2.08 Betters
Dotyczy wszystkich strzałów - nie muszą być celne. Ziyech to lider linii ofensywnej Maroka. A cała drużyna grała do tej pory bezkompromisowo, szybkimi kontratakami bez względu na rangę rywala i stawkę. W tym meczu, gdzie mogą sięgnąć po historyczny sulces nie tylko dla kraju ale dla całego kontynentu nic nie wskazuje żeby ich styl gry, który tak procentował do tej pory, miał się zmienić. Przy szybkich kontrach skrzydłami 3 strzały Ziyecha przeciwko będącej w ich zasięgu Chorwacji wydają się formalnością.
 
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Chorwacja Maroko
Typ: liczba goli 2,5
Zakład: - (mniej)
Kurs: 1,96
Buk: STS

Mecz o trzecie miejsce na MŚ. Obie drużyny nie obdarowały nas wieloma bramkami na tym turniej odpowiednio Chorwacja 7 na 6 męczy, średnia 1,16 (przy czym 4 bramki z Kanada), Maroko 5 bramek na 7 męczy. Obie drużyny spotkały się w fazie grupowej i tam padł remis 0:0, wcale nie będę zaskoczony jeśli ten wynik się powtórzy, ewentualnie 1 brameczka w jakąś strony i może jeszcze jedna jeśli druzyna przegrywająca straci coś z kontrataku, także maks 2 bramki (moja linia -2,5). Ciekawy będzie to mecz gdyż obie drużyny lubią grać zachowawczo, i raczą nas pojedynczymi atakami a nie całymi falami jak Argentyna, Francja i Brazylia.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Chorwaci wezmą ten mecz doświadczeniem. Maroko ma jeden dzień mniej odpoczynku, do tego w każdy mecz wkłada więcej zaangażowania od swoich rywali. Czuję że w tym meczu odbije im się to czkawką.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja - Maroko
obie strzela gola @ 1.65
Fortuna

Czas na spotkanie o 3. miejsce, które powinno być i zapewne będzie przedsmakiem tego co czeka na nas w niedziele. Spróbuje pograć, że obie drużyny strzela gola. Maroko to czarny koń tego turnieju. W spotkaniu z Francja liczyłem bardziej, że zamkną się na własnej połowie, a oni nie przestraszali się rywala i zapewne tym razem będzie podobnie. Maroko wyjdzie mocno naładowane na to spotkanie i z pewnością okazji do zdobycia goli nie zabraknie, bo tych było mnóstwo w spotkaniu z Francja. Na dodatek Maroko może liczyć na trybuny, bo to Marokańskich kibiców będzie zdecydowanie więcej na stadionie niż Chorwackich.
Chorwacja zagrała bardzo słabo w spotkaniu z Argentyna. Swój pierwszy celny strzał oddali dopiero w 72. minucie spotkania, gdzie było już po meczu. Chorwacja albo jest zmęczona dogrywkami albo po prostu założony plan w postaci trzymania piłki i zmęczenia rywala nie zadziałał. Modrić i spółka tez maja chrapkę na to trzecie miejsce, a w składzie tak doświadczeni gracze jak właśnie Luka, Perisić czy Kramarić powinni być gwarancja choć jednego gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1022
typerskoki 414,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Mecz o 3 miejsce to często jeden z moich ulubionych meczy do typowania. Nie inaczej jest tym razem. Zawsze idę tutaj w dużą ilość bramek i otwarte widowisko. Historycznie się to sprawdza. Tym razem są nieco wątpliwości, gdyż obie drużyny underowe, a ich ostatnie spotkanie (w grupie na tych MS) skończyło się wynikiem 0-0. To był jednak pierwszy mecz i priorytet by nie przegrać. I takie podejście dało obu drużynom awans, a teraz grają o 3 miejsce. Teraz nie ma co kalkulować, można się otworzyć i to jest szansa na więcej goli. Maroko w meczu z Francją pierwszy raz musiało gonić wynik i zagrać ofensywniej i pokazali, że atakować tęż potrafią. Zasłużyli w tym meczu na gola i mieli swoje sytuacje. Chorwacja również musiała gonić wynik z Brazylią i Argentyną i mimo klasy rywala nie bali się zrobić bardzo ofensywnych zmian co również prowokuje różnego rodzaju overy. Miałem wrażenie że jakby Dalić miał na ławce jeszcze z 2 napastników i więcej zmian to na boisku było by 5 nominalnych napastników. Także obstawiam, że nie będzie tu szachów i otwarty mecz od pierwszych minut, a jak padnie pierwszy gol to rywal będzie gonił, otwierając się i zwiększając overowe prawdopodobieństwo. Bardziej bezpiecznie over 2,5 gola i jakieś overy rożnych/strzałów. Agresywniej over 3,5 gola w grze.

Drugi typ to typ na drużyny, dla której to 3 miejsce będzie jak 1 miejsce, a nie mecz pocieszenia. Chorwaci w tym pokoleniu osiągneli świetny wynik, ale oni mają już 2 miejsce zdobyte 4 lata temu. Mają też 3 miejsce z nie tak dawna z 1998 roku. Więc kolejne 3 miejsce nie zrobi takiego wrażenia. I niemal im obojętne czy to będzie 3 czy 4 miejsce. Natomiast pierwszy medal MS dla Afrykańskiej drużyny to by było coś historycznego. I Maroko tutaj będzie sobie żyły wyprówać by go zdodbyć. I myślę, że im się uda. Piłkarsko na papierze są niewiele słabsi. A taktyką i mentalnością nadrabiaja dystans i na dzień dzisiejszy wyglądają według mnie lepiej od Chorwatów. Czynnik wagi 3 miejsca także na ich korzyść więc typuje, że zdobędą to 3 miejsce, a bardziej agresywnie że w regulaminowym czasie gry:

Maroko wygra 3 miejsce @ 2,12
Maroko wygra w 90min @ 3,05
over 2,5 do ako @ 1,90
over 3,5 singiel @ 3,20
Kursy z Fortuna
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No tak, po to Chorwaci ściągnęli Modricia, żeby miał więcej sił na mecz o 3 miejsce, bo ten mecz jest im niemal obojętny :)


Pierwszym pytaniem zadanym przez Dalića było pytanie dziennikarza Marca o Lukę Modrića – czy spodziewasz się, że Luka Modrić będzie z tobą na EP-2024?

„Mam nadzieję, że Luka nadal będzie z nami, rzeczywistość jest taka, że powinien być członkiem naszego zespołu i nie mogę się tego doczekać, ale oczywiście decyzja należy do niego” - powiedział Dalić.

Trener Maroka wspomniał po meczu z Francją, że mógłby wystawić drużynę B. Co sądzicie o tym? Ciekawi mnie też Mateo (Kovačić), jak się teraz czujesz po emocjach po meczu z Argentyną i jak bardzo jesteś podekscytowany meczem o drugi brązowy medal w historii Chorwacji?

OGŁOSZENIE


- Oni wiedzą, że to wielka sprawa, odnieśli rewelacyjny sukces i niezależnie od tego, co mówi nasz przeciwnik, my wiemy, że dla nich to wielki finał. To wielki finał małych reprezentacji, tak jak dla nas i nie przejmujemy się ich decyzjami”, powiedział Dalić, po czym odpowiedział również Kovačić.

"Kiedy jesteś już w półfinale, to oczywiście chcesz być częścią finału. Tym razem się nie udało i po porażce zwróciliśmy się do tego spotkania o trzecie miejsce, gdzie zrobimy wszystko, aby przynieś naszym ludziom brąz” – powiedział Kova.

obraz


TOM DUBRAVEC/CROPIX Cropix




Co oznaczał brązowy medal w 1998 roku i co będzie oznaczał, jeśli zdobędziesz go ponownie?

OGŁOSZENIE


„Moment z 1998 roku to część historii, w której Chorwację poznał cały świat. Teraz jest trochę inny moment, bo odnieśliśmy sukces ze srebrem z Rosji. Oczywiście chcielibyśmy uszczęśliwić naszych ludzi nowy brązowy medal.Może ten z Francji miał większą wagę bo był to pierwszy od naszej niepodległości.Odnieśliśmy duży sukces już sam fakt, że jako mały kraj drugi raz z rzędu dotarliśmy do samego końca turnieju - powiedział Dalić.

Jak wygląda sytuacja w kadrze w sprawie Juranovicia i Brozovicia. Czy możemy spodziewać się nieco innego składu niż zapowiadaliście?

- To siódmy mecz od początku turnieju, zagraliśmy dwa razy w doliczonym czasie gry i oczywiście byliśmy wykończeni. Juranović, Brozović i Gvardiol mieli trochę problemów i zawsze może się zdarzyć coś, czego się nie spodziewasz. Podkreślałem wcześniej, że Chciałbym, żeby wszyscy byli sprawiedliwi wobec mnie, wobec całej drużyny i żeby każdy zgłaszał swój najmniejszy problem.Oczywiście w meczu na takim poziomie trudności o brąz każdy chciałby grać, a my damy najlepszą analizę kto jest we właściwym miejscu od pierwszej minuty. Musimy być uczciwi wobec siebie i innych, i powiedzieć, że jeśli ktoś nie jest gotowy, zróbmy to na czas, a nie wtedy, gdy mecz się rozpocznie. Jutro w południe zdecydujemy kto zacznie” – ujawnił Dalić.

W dzisiejszych czasach dużo się mówi, że to będzie wielkie starcie, a sędzia z Katro będzie sędziował, więc chcielibyśmy usłyszeć twój komentarz na ten temat.

- Nikogo nie lekceważę, ale uważam, że FIFA podjęła duże ryzyko. Mam nadzieję, że po meczu nie będziemy komentować sędziego, ale mam też nadzieję, że z jego strony wszystko będzie dobrze - uważa Dalić.

OGŁOSZENIE


W pewnym sensie zarówno my, jak i Maroko byliśmy outsiderami w mistrzostwach, ale obaj jesteśmy udekorowani tą walecznością w grze. Jak myślisz, jak bardzo zmienimy podejście w tym meczu o trzecie miejsce?

„Maroko przypomina mi nas cztery i pół roku temu, nikt nie spodziewał się, że będą tak wysoko, ale dotarli tam, gdzie są ze swoją jakością i emocjami. Z meczu na mecz tylko rosły i myślę, że czeka nas dużo trudniejszy mecz niż ten z otwarciem grupy. Mamy do nich pełen i wielki szacunek. Pokazują jedność i nikogo się nie boją" - powiedział Dalić, a Kovačić dodał:

POWIĄZANE WIADOMOŚCI
<p>Dario Šimić (archiwum)</p>

MA SWÓJ BRĄZLegendarny Vatreni został wyeliminowany w półfinale i otrzymał morze gratulacji: „Zdradzę wam to, co powiedzieli mi Kaka i Cafu…”
NIEWYGODNE PYTANIAInfantino: To najlepszy mundial w historii!; Dziennikarze: Ile osób zginęło do tej pory?

„W Rosji w 2018 roku pełniłem inną rolę niż dzisiaj. Miałem wtedy zaszczyt patrzeć, jak Luka (Modrić), Rakitić, Mandžukić przygotowują się do meczów. Marzyłem, że na kolejnych mistrzostwach będę tak przygotowany jak oni walcząc za nasz kraj i mam nadzieję, że sprostałem moim oczekiwaniom na tych mistrzostwach”.

Kto według ciebie jest najgorszą niespodzianką tych mistrzostw?

"Myślę, że jest więcej rozczarowań niż niespodzianek, Włochy nie zakwalifikowały się. Moim zdaniem Niemcy, Hiszpania, Belgia, Portugalia, Holandia miały dużo większe oczekiwania i zbyt wcześnie zakończyły te zawody" - powiedział Dalić.

Mateo Kovačić ujawnił również, że słyszał od swojego przyjaciela Ziyecha.

„Afrykańskie drużyny to zawsze trudny przeciwnik, a Maroko pokazało to również na tych mistrzostwach. Byłem w kontakcie z moim kolegą z drużyny z Chelsea, Hakimem Ziyechem , zarówno przed mundialem, jak i podczas mundialu, więc chociaż wielu myślało, że będziemy wśród jako pierwsi wróciliśmy do domu, zostaliśmy do końca i jesteśmy z tego niezwykle dumni”.

obraz


TOM DUBRAVEC/CROPIX Cropix




Porównanie pierwszego meczu z Marokiem i oczekiwania na jutrzejszy mecz

„Pierwszy mecz był dla nas i dla nich kompletną niewiadomą. Zagraliśmy w kiepskim momencie, w południe, co zupełnie nam nie pasowało. Wykonaliśmy świetną robotę, weszliśmy do top 4 drużyn, ale oczywiście chcemy więcej i więcej i zrobimy wszystko, aby tak się stało. Potem czekają nas eliminacje do Mistrzostw Europy 2024, potem Final Four Ligi Narodów, ale na czym powinniśmy się skupić, to mecz o trzecie miejsce”.

Czego oczekujesz po meczu Argentyny z Francją o mistrzostwo?

„Każda drużyna ma jednego gracza, który może dominować. Francuzi mają Mbappe, Argentyńczycy mają Messiego. Myślę, że to będzie niepewny mecz na wysokim poziomie i nie sądzę, aby było wskazane przewidywanie, co się stanie. skoncentruj się na naszym finale i niech ten, kto tam wygra, będzie lepszy”.

Czy te mistrzostwa oznaczają koniec futbolu tiki-taka opartego na posiadaniu piłki i jak to wpłynęło na twój zespół?

Hiszpania miała 900 dotknięć piłki przeciwko Maroku i nie udało im się wygrać tego meczu. Z drugiej strony Francuzi grają w tym transferze o drugie mistrzostwo z rzędu i oto są na samym końcu. Zwarty solidny blok, a potem szybkie otwieranie będzie atutem w przyszłości.Co jeśli chodzi o naszą reprezentację, to może być koniec jednego z naszych złotych pokoleń, bo przybyło 18 nowych, których nie było w Rosji, w przeciwieństwie do ósemki, która była z nami, kiedy zdobywaliśmy srebro. Chorwacja ma ciągłość i to, co robimy, nie może wyrzucić tego, co zrobiliśmy teraz. Zawsze ważne jest, aby ktoś z tego pokolenia został z nami w przyszłości, więc że ci nowi gracze mogą się od nich uczyć w przyszłości, tak jak Mateo powiedział, że nauczył się od Modricia” – powiedział Dalić, a Kovačić przyznał:

obraz


JACK GUEZ Af




„Trudno mi na to odpowiedzieć, ponieważ jestem wielkim fanem posiadania piłki, tiki-taka, ale faktem jest, że wytrzymałość i kontrataki przynoszą trofeum”.

Zlatko Dalić skomentował również możliwe pojawienie się Josipa Stanišicia, który jutro mógłby zastąpić Juranovicia na lewej obronie.

- Jest naszą przyszłością, ponieważ jest zawodnikiem, który odegrał już kilka znaczących ról w reprezentacji narodowej. Chociaż nie jest standardowym zawodnikiem pierwszego zespołu Bayernu, cały dzień jest z zawodnikami światowej klasy i jest to dla ciebie normalne. się rozwijać. Możliwe, że zobaczymy go jutro od pierwszych minut na boisku, abyśmy mogli być świadkami pojedynku między nim a jego klubowym kolegą Noussairem Mazraoui”.

 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Typ: wynik końcowy + obie drużyny strzelą gola 2/Nie
Kurs: 5.10

Bukmacher: STS
Analiza:


Takiego spotkania przed mundialem w walce o 3 miejsce nikt się nie spodziewał. Marokańczycy i Chorwaci brali by brąz w ciemno przed turniejem. Były sytuacje w historii mistrzostw świata że ten mecz wygyrał niespodziewanie czarny koń mundialu. były to m.in Portugalia, Chile, Polska, Szwecja, Turcja, Belgia. Czas na drużynę z Afryki, która fenomenalnie radzi sobie w Katarze. Oba zespoły spotkały się w fazie grupowej i teraz będzie okazja do rozstrzygnięcia, który z tych zespołów jest lepszy. Do tej pory żaden zespół z Afryki nie był w fazie półfinałowej MS. Chorwacja o medale walczy kolejny raz od 1998 roku. Patrząc na oba półfinały to Maroko zrobiło na mnie lepsze wrażenie niż drużyna z Europy . Liczę na sensacyjne rozstrzygnięcie tego spotkania i widzę Maroko z brązem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +818
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Chorwacja - Maroko
Zwycięzca Maroko
STS 2.15

Mecz o 3 miejsce, w którym emocji na pewno nie zabraknie. Maroko zaprezentowało się z naprawdę bardzo dobrej strony przeciwko Francji i mimo porażki podobało mi się bardziej niż Chorwaci w swoich ostatnich spotkaniach. To typ trochę "życzeniowy", ale też w pewnym stopniu oparty na obserwacji meczów półfinałowych. Liczę tutaj na kolejną niespodziankę w wykonaniu Marokańczyków i zdobycie przez nich zasłużonego medalu Mś.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Maroko Over 3.5 celnego strzała 1.85 sts 4/10

Myślę, że trener Maroko postawi w tym meczu wszystko na jedną karte i od poczatku ta drużyna będzie atakować co będzie skutkowało celnymi strzałami, Hakimi, Zayesh, El Yamiq ma tutaj kto oddawać strzały, Maroko po dostaniu szybkiej bramki z Francją wreszcie uwierzyło że potrafi atakować a nie tylko bronić się, nie wierze że teraz znów wrócą do muraraki. Mecz jest o 3 miejsce będzie sporo luzu, to predysponuje do większej przestrzeni na boisku i więcej miejsca do oddawania nawet mniej groźnych acz celnych strzałów. Linia jest bardzo niska, powinna pęknąć już w pierwszej połowie jak dla mnie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ciekawe. Z Francją atakowali cały mecz i bodajże trzy celne mieli a tu cztery do przerwy przewidujesz? Na całym turnieju miał jakiś zespół cztery celne do przerwy?
 
chamberlain 446,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Maroko
Over 3.5 kartki @ 1.99
Over 4.5 kartki @ 3.25
Czerwona kartka w meczu @ 6.60
Betfan

Chyba sporo osób powinno się ze mną zgodzić, że te mistrzostwa nie należały do najnormalniejszych, jak dla mnie sędziowanie było na tragicznym poziomie, przedłużanie meczy w nieskończoność, karne, których nie powinno być, albo nie dyktowanie oczywistych karnych. Do końca mistrzostw pozostały już tylko dwa spotkania, te dwa najważniejsze, bo mecz o 3 miejsce i finał, dzisiaj czeka nas te mniej prestiżowe spotkanie, ale czy na pewno mecz o brązowy medal dla Chorwacji i Maroko to spotkanie pocieszenia? Na pewno obie ekipy chciałyby więcej, ale zwycięstwo w tym meczu dla jednych i drugich będzie na pewno smakowało, bardziej oczywiście Maroko, które historycznie awansowało do najlepszej czwórki turnieju, bo Chorwacja poznała już smak i trzeciego miejsca, a także wicemistrzostwa kraju. W każdym razie przechodząc do dzisiejszego spotkania, trochę powtórzę poprzedników, ale też widziałbym w tym meczu kartki i trochę nie rozumiem takich niskich linii na te zdarzenia, choć tak samo jak nie rozumiem, trochę też się tego obawiam, bo nie bez przyczyny zostały tak wystawione. Tak czy siak over 3.5 kartek zagrałbym nawet w meczu o mniejszej wadze, a tu gramy o 3 miejsce Mistrzostw Świata, gdzie zagrają ekipy, które do tej pory grały dosyć szarpany futbol i teraz nie pownno się za dużo zmienić. Dodatkowo mecz poprowadzi mało doświadczony sędzia z Kataru, który na tych MŚ poprowadził raptem jedno spotkanie i to drugiego dnia turnieju, mecz USA z Walią, gdzie pokazał 6 żółtych kartek, w tym aż 4 już w pierwszej połowie. Chorwaci zagrali z Marokiem już w fazie grupowej, gdzie padł remis 0:0, sędzia pokazał wtedy tylko 1 żółtą kartkę i być może tym sugerują się buki, ale też odgwizdał aż 28 fauli, co jest wysokim wynikiem. Dorzucam również typ na czerwoną kartkę, których na tym turnieju było bardzo mało, bo raptem 4, w tym kartka dla Dumfriesa pokazana tak naprawdę po meczu, w tych tak naprawdę 3 kartkach jedną załapał Cheddira z Maroko. Początkowo myślałem też nad overem posiadania piłki przez Chorwację, ale Maroko pokazało z Francją, że potrafi prowadzić grę i ten mecz pod tym względem może wyglądać jednak inaczej niż w pierwszym ich meczu grupowym.
 
Ostatnia edycja:
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Gol głową? NIE 1,50 Betclic

Fajny typ znalazłem na betclicu odnośnie tego meczu. Jak wiemy obie drużyny mają żelazne defensywy i ciężko będzie o gole w tym meczu. Co za tym idzie szansa duża na powodzenie typu. Obaj bramkarze też są faworytami do wygrania nagrody bramkarza turnieju więc muszą strzec swojej bramki jak oka w głowie. Myślę, że fajny kursi żeby dorzucić do jakiegoś AKO.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
psychol32 - nie wiem ile Ty oglądałeś meczów o 3cie miejsce bo ja sporo, no i nie są to normalne mecze że się tak wyraże, drużyny grają sobie na "happy może wejdzie oby się fajnie pobawić i tak już przegraliśmy swoją szanse" ogólnie wiele już było rozmów o skasowaniu meczów o trzecie miejsce a na MŚ w siatkówke już mieli to robić dawno, ale jak ze wszystkimi tymi sprawami dyplomatycznymi tak i tutaj pewnie minie sporo czasu zanim zdecydują się na taki krok.
Podobnie jak z Varem, można to było wprowadzić już 10 lat temu

Ogolnie oglądanie meczów o trzecie miejsce to patrzenie na katorge niedobitków, mieliśmy mase meczów w historii gdzie drużyny oscentacyjnie odpuszczały takie mecze itp. itd.

No ja mam taką perspektywe na to wszystko. Myślę, że Maroko nie będzie się dziś bało atakować i spokojnie tego overa pokryje
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chorwacja vs Maroko
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 3.25⛔
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Derby Melbourne odwołane, więc mamy zwrot i szukam dzisiaj kartek na MŚ. Dwie dogrywki z rzędu musiały negatywnie wpłynąć na doświadczony skład Chorwacji. Przypomnijmy, że finaliści poprzedniego Mundialu musieli rozgrywać dodatkowe 30 minut z Japonią oraz z Brazylią. Każdy z tych meczów zakończył się serią rzutów karnych i to Hrvatska znalazła się ostateczna w półfinale. Niestety zmęczenie dało o sobie znać i formalni gospodarzy nie mieli siły, aby nawet ruszyć po straconym golu i kolejnych trafieniach. Szkoda, ale i tak Chorwaci mogą być zadowoleni z turnieju w Katarze, gdzie stoją przed szansą sięgnięcia po kolejny medal. Możemy spodziewać się zmian w składzie, ponieważ selekcjoner Zlatko Dalic korzystał z najmniejszej ilości piłkarzy na tegorocznych Mistrzostwach Świata, bo z 18. Jest kilku rezerwowych, którzy chcieliby otrzymać szansę pokazania swoich umiejętności. Josip Stanisic, czy też Kristijan Jakic czekają na znak swojego trenera i ciekawy jestem czy wybiegną na sobotnie spotkanie o 3. miejsce. Dla Luki Modrica to najprawdopodobniej ostatni Mundial w Katarze. Czy zakończy go z medalem na szyi?

Maroko pisze historie i jest to pierwsza reprezentacja z Afryki, która awansowała do półfinału. Dzisiaj może stać się premierowym zespołem z Czarnego Lądu, który sięgnie po medal na Mistrzostwach Świata. Trzeba przyznać, że Lwy Atlasu zaskoczyły nas swoją postawą w starciu z Francją. Wydawało się, że formalni goście będą wierni swojej taktyce i oddania piłce przeciwnikowi i być może takie były założenia, ale szybko stracony gol, spowodował zmianę nastawienia. Maroko tworzyło groźne sytuacje i szkoda, że nie otrzymaliśmy więcej ujęć powtórek zdarzenia w polu karnym, gdzie to Sofiane Boufal faulował i otrzymał jeszcze za to żółtą kartkę, a nie Theo Hernandez. Zapewne losy tamtego półfinały inaczej by się potoczyły. Czas jednak skupić się na meczu o 3. miejsce i piłkarze Lwów Atlasu są wycieńczeni. Pojawiło się kilka kontuzji w trakcie turnieju rozgrywanego w Katarze i zawodnicy grali na lekach przeciwbólowych oraz na 60% swoich umiejętności, aby poświęcić się swojej reprezentacji. Czy znajdą jeszcze siły, aby sięgnąć po medal?

Mecze o 3. miejsce są zazwyczaj nudne i bez większych emocji. Nie powinno być to na tym Mundialu, ponieważ przede wszystkim dla Maroka jest to historyczna rywalizacja. Chorwacja również mogłaby się pochwalić później dwoma medalami zdobytych na kolejnych dwóch Mistrzostwach Świata. Jestem zdania, że czeka nas interesujące starcie, które będzie przedsmakiem wielkiego finału.

Stawiam na kartki. Zdaję sobie sprawę z tego, że było ich mało podczas tego turnieju i spotkania pod tym kątem z reguły kończyły się underem, ale tutaj spodobało mi się kilka aspektów. Po pierwsze obie ekipy rywalizowały ze sobą w grupie. Tam padł wynik 0:0 i tylko 1 kartonik na 28 fauli! Tym razem zarówno Maroko, jak i Chorwacja nie mają nic do stracenia, nie trzeba oglądać się na możliwości wejścia do fazy pucharowej lub też uważać na zawieszenia pojedynczych piłkarzy. Jest to ostatni mecz na Mundialu i trzeba dać z siebie jak najwięcej.

Lwy Atlasu grają agresywnie. Jeżeli ktoś oglądał ich półfinał z Francją, to przy lepszym arbitrze powinno zakończyć się to wieloma upomnieniami. Tym razem sędzią będzie Katarczyk Abdulrahman Ibrahim Al Jassim, który chętnie sięga do kieszonki. Pamiętam go z eliminacji i tam był jednym z bardziej overowych arbitrów. Na Mundialu prowadził jedno spotkanie USA z Walią, gdzie pokazał łącznie 6 kartek. Jestem zdania, że linia 4.5 jest atrakcyjna po takim kursie i z chęcią zaproponuję ten typ na sobotnią rywalizację o 3. miejsce.
 
Ostatnia edycja:
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Maroko Over 3.5 celnego strzała 1.85 sts 4/10

Myślę, że trener Maroko postawi w tym meczu wszystko na jedną karte i od poczatku ta drużyna będzie atakować co będzie skutkowało celnymi strzałami, Hakimi, Zayesh, El Yamiq ma tutaj kto oddawać strzały, Maroko po dostaniu szybkiej bramki z Francją wreszcie uwierzyło że potrafi atakować a nie tylko bronić się, nie wierze że teraz znów wrócą do muraraki. Mecz jest o 3 miejsce będzie sporo luzu, to predysponuje do większej przestrzeni na boisku i więcej miejsca do oddawania nawet mniej groźnych acz celnych strzałów. Linia jest bardzo niska, powinna pęknąć już w pierwszej połowie jak dla mnie.
Przecież El Yamiq, o którym piszesz to stoper. "Zayesh"(domyślam się, że chodzi o Ziyecha) oraz Hakimi, też dużo bardziej skupiają się na dogrywaniu partnerom. Najwięcej strzałów oddaje tam Boufal, Ounahi oraz En Nesyri, których nie wymieniłeś.
 
Do góry Bottom