>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz o 3. miejsce Chorwacja - Maroko [17.12.2022, sobota godz. 16:00]

D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Stoper, który często wchodzi na główki, a nawet z przewrotki potrafi sobie strzelić z tego co pamiętam :LOL: taak pisownia tutaj o piątej rano troche mi się pokićkało i napisałem jakoś dziwnie nazwisko zawodnika Chelsea ;) ale wiadomo o co chodzi, wiec po co
wspominać.

Nie będę tutaj udawał eksperta od Marokańskiej piłki, ogólnie chodzi o to, że drużyny podejdą sobie na to spotkanie luźno aby sobie postrzelać a mecz będzie otwarty i nikt się nie będzie zamykał w meczu "o przegrane złoto" luźny typ, tirami nikomu w to nie każe wjeżdżać. Chociaż mi pewnie będzie zamykał fajną taśme więc mam nadzieję, że przewidywania się spełnią buki dają 50/50
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chorwacja - Maroko
Powyżej 2.5 gola @1.90 Fortuna


Myślałem, że będziemy mieli niższe kursy na overy w tym spotkaniu. Obie drużyny zrobiło już więcej niż się od nich spodziewano, obie również nie miały większych szans w półfinałach nie strzelając przy tym gola. Liczę, że dziś trochę zluzują i pokażą fajne, bramkowe widowisko, bo obie ekipy dobrze konstruują sytuacje, brakuje jednak im wykończenia. Widzę tu Chorwatów w roli faworyta, bo po ich stronie jest i doświadczenie i umiejętności. Fajna przygoda Maroka, ale skończy się niestety bez medalu. Typuję jednak, że gola zdobędą, ale brązowe medale zawisną dziś na szyjach Modricia i spółki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1295
probetsprofit 1,5K

probetsprofit

Użytkownik
Mecz o 3 miejsce

Sedzia z Kataru . Prowadził dwa mecze na tych mistrzostwach i pokazał 11 kartek
Dziwne że w ogóle Katarczyk dostaje mecz o 3 miejsce .... Coś mi się zdaje że Chorwacja będzie grała nie tylko przeciwko Maroko :)
Poziom sędziowania na tym mundialu to dno totalne.
Maroko stanie przed szansą jako pierwszy Afrykański zespoł aby zdobyć medal MŚ.
Czy zatem Arab pomoże Arabom ? Na pewno kartkowanie Chorwatów może mocno pomóc
Stawiam tutaj na over 3,5 kartki bo jest całkiem fajny kurs 2,10

powyżej 3,5 kartki w meczu - 2,10
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Chorwacja - Maroko, gol Maroko @1.45, FORTUNA

W tym meczu może się wydarzyć absolutnie wszystko, ale większe szanse dostrzegam w szeregach Maroko. Afrykańczycy wyeliminowali zdecydowanie lepsze ekipy, bo w zasadzie Belgię, Hiszpanię czy Portugalię. Chorwaci poza Brazylią nie mieli spektakularnego wystepu, no moze jeszcze z Kanadą, jednak to rywal o dużo mniejszym potencjale. Myślę że wbrew logice - czeka nas otwarta konfrontacja ze sporą ilością sytuacji. Sam typ to jednak gol Maroko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +818
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Chorwacja : Maroko
Typ: poniżej 3.5 gola+poniżej 5.5 kartek+poniżej 12.5 rożnych
Kurs: 1.85
STS
Przed nami starcie o trzecie miejsce czarny koń turnieju Maroko zagra z Chorwacją. Idę w undery w tym meczu. Grali już ze sobą w grupie gdzie padł wynik 0:0, 5 rogów, jedna kartka. Ogólnie w potyczkach tych drużyn na mundialu w każdym meczu padał under wyjątkiem jest starcie Chorwatów z Kanada gdzie padł wynik 4:1, a tak w 90 minutach były undery czy to kartkowe wynikowe czy rozne. Jedyna zagadką jest sędzią który pokazał 6 kartek w starciu USA Walia i Urugwaj Portugalia 5 kartek. Al Jassim 35 letni kartarczyk bo to on poprowadzi starcie o trzecie miejsce miejmy nadzieję nie będzie bohaterem spotkania i pokaże mniej niż 6 kartonów. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1022
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Chorwacja - Maroko

Mecz o 3 miejsce, ważny dla obu ekip bo nie ukrywajmy, że jest to też prestiż być na podium MŚ. Stąd też myślę, że nie będzie to taki otwarty mecz. W grupie obie ekipy mierzyły się ze sobą i padł wynik 0:0. Mało sytuacji bramkowych wtedy i tutaj myślę, że też nie będzie dużo. Drużyny czują też już zmęczenie, Chorwacja słabo z Argentyną od bramki dla rywali, do bramki grali bardzo dobrze ale później chwila dekoncentracji i nie było czego zbierać. Maroko kosmiczny mecz do 65-70 minuty z Francją, przyjemnie się oglądało ale gdzieś po zmianach było już gorzej. Pytanie czy ten mecz trochę ich nie zabił psychicznie. Cóż wydaje mi się, że to będzie mecz do jednej bramki, chyba, że ta bramka padnie bardzo szybko ale raczej spodziewam się w 2 połowie.

X - 1 połowa
under 2,5
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
2 zółte + czerwo spokojnie mógł gwizdnąć, ale do pierwszej kartki chyba nie miał ich przy sobie i dopiero ktoś musiał donieść z hotelu.
Bardzo pobłażliwy sędzia
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Tak się teraz robi przekręty na najwyższym poziomie, kogo obchodzi że sędzia nie daje karteczki albo puszcza grę przy spalonym?Od kiedy Buki weszły w ten biznes takie mamy efekty, ten Mundial jeśli chodzi o kartki to jakiś kabaret.Na meczu otwarcia leciały kartki i faule za byle szturchnięcie, aż nawet komentatorzy mówili że będzie to kartkowy turniej, że takie wytyczne dostali sędziowie hehe
 
Do góry Bottom