>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
T 0

tomku11

Użytkownik
Czy przejściowe to jeszcze nie wiadomo bo duża cześć użytkowników do tej pory nic nie otrzymała, włącznie ze mną. Czekam jak baran już prawie dwa tygodnie od momentu zlecenia a zapewniali że najprawdopodobniej w środę puszczą kasę, jak zwykle kończy się na obietnicach.
 
W 0

wyso1978

Użytkownik
Obecnie to można ocenić buka jako niewypłacalny. Nikt nie powiedził do tej pory otrzymania wpłaty wiec NEGATYW. Czekam na dużą sumę a kontakt z nimi bardzo kiepski mimo że niby mają jakieś problemy. Ogólnie nie polecam
 
F 3

fbit

Użytkownik
kontakt z nimi mam, dostałem bonus za czekanie i gwarancje ze wyplata będzie lata dzien, przez problemy techniczne ze skrillem.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Ja dalej czekam na pojawienie się jakichś dodatkowych metod płatności, bo problem z płaceniem kartą mam w dalszym ciągu na tej stronie i przyczyny nie zna nikt
 
W 0

wyso1978

Użytkownik
TEN BUKMCHER TO ŻENADA!!! Radzę trzymać się od niego z daleka. Wyplaty dochodzą z wielkim opożnieniem i problemami a i konatakt bardzo kiepski. Czekam na wyplate od dwoch tygodni i ciągle nic nie ma a nielicznie odpowiedzi mowią że mają niby problemy techniczne. Tylko, ze inni gracze dostali wypłaty. Jak ktoś chce normalnie pograć to niech wybierze innego buka. Ogolnie to syf tam i nic więcej ;-)
 
D 152

damian0012

Użytkownik
rejestrujcie sie i wplacajcie kaase bo nie ma na wyplaty dla starych graczy a suport nie odpowiada na pytania na ktore nie chce.... a koledze gdy chcial konto zamknac pan andrzej odpisal po 15minutach
zenada !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
nas 78

nas

Użytkownik
Ok Panowie moja opinia o tym buku bedzie jak najbardziej pozytywna. Zleciłem do wypłaty około 1000 zł. Doszła mi po jednym dniu.
Pan Andrzej z supportu to na prawde profesjonalista w każdym calu. Odpisuje na maile po kilku minutach i rzeczowo - a co najważniejsze nie jest to formalne pieprzenie jakim czesto zasypuje nasz support u innych buków.
Oferta pre bardzo dobra i bogata. Live tez niczego sobie. Kursy sa dobre a kupony rozliczane w kilka sekund po zakonczeniu zdarzenia. Na prawde jestem bardzo zadowolony.
Jedynym minusem jest prowizja 4,9% od wypłaty ale to podobno ma się zmienić.
Na obecna chwile bonus jeden z lepszych na rynku, 3 godzinki grania i juz możliwość wypłaty
Problemy, które mieliscie musiały być rzeczywiscie spowodowane przez komplikacje ze skrillem. Firma w 100% wypłacalna i godna polecenia
Ja na pewno do nich wróce gdy wypłaty beda darmowe.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
nas .... my to chyba w innym swiecie zyjemy..... endriu wysyla ciagle te same regulki i Pieprzy farmazony !!!
dobre kursy? porownaj sobie kursy na takie samo zdarzenie live z b365 wtedy zobaczysz co to sa dobre kursy a nie jak w tym krzaku na live na u\o 2.5 kursy 1.65 na 1.90 to ma byc dobry kurs smiech na sali....
i ktora normlana firma w dzisiejszych czasach bierze prawie 5% prowizji za wyplate na skrill....
czekam na kasse ponad 10dni....
1 mail i odp ze niby do 3 dni robia wyplaty ok czekam... czekam z 5 dni i nic kolejny mail... oczywoscie super pan andrzej ogromnie mnie przeprasza i wysyla ponaglenie do dzialu finasnowego ( pewnie maja 1 pokoj i ze 3 biurka taka to firma krzak) wiec smiech na sali.... czekam kolejne 3 dni i cisza kolejna moja wiadomosc i co? ssuper endriu wysyla ponaglenie ponaglenia do dzialu finansowego tym razem pewnie gołebia wyslslal zeby bylo szybciej....
a co teraz? nadal nic juz nawet na wiadomosc burak nie odpisuje....
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Podobno wysylaja kod weryfikacyjny na chate dostalem info od znajomego ktoremu nie chca puscic.....Czy moze ktos potwierdzic ta informacje bo takie cos mial tylko bet365 do tej pory.......
 
nas 78

nas

Użytkownik
nas .... my to chyba w innym swiecie zyjemy..... endriu wysyla ciagle te same regulki i Pieprzy farmazony !!!
dobre kursy? porownaj sobie kursy na takie samo zdarzenie live z b365 wtedy zobaczysz co to sa dobre kursy a nie jak w tym krzaku na live na u\o 2.5 kursy 1.65 na 1.90 to ma byc dobry kurs smiech na sali....
i ktora normlana firma w dzisiejszych czasach bierze prawie 5% prowizji za wyplate na skrill....
czekam na kasse ponad 10dni....
1 mail i odp ze niby do 3 dni robia wyplaty ok czekam... czekam z 5 dni i nic kolejny mail... oczywoscie super pan andrzej ogromnie mnie przeprasza i biurka taka to firma krzak) wiec smiech na sali.... czekam kolejne 3 dni i cisza kolejna moja wiadomosc i co? ssuper endriu wysyla ponaglenie ponaglenia do dzialu finansowego tym razem pewnie gołebia wyslslal zeby bylo szybciej.... wysyla ponaglenie do dzialu finasnowego ( pewnie maja 1 pokoj i ze 3
a co teraz? nadal nic juz nawet na wiadomosc burak nie odpisuje....
Nie grałem over/under wiec sie nie wypowiem. Kursy na NBA, biathlon i skoki mieli ostatnio lepsze niż wspomniany przez Ciebie b365, nie mówiać już o fajnym doborze par h2h w wyżej wymienionych dyscplinach
Moja opinia jest podyktowana moim doświadczeniem. Zero problemów, wypłata w jeden dzień. Faktem jest, że przy prowizji 5% tam sie grać nie da. Wypłacić kasę po obrocie bonusem i tyle.
I bez żadnej złośliwości - używaj czasem przecinków bo ciężko się czyta Twoje wpisy
 
baziu 162

baziu

Użytkownik
Pobiera 5% +1,2zł od wypłaty.
Ale mam inny problem. wpisuje kwotę z kropką lub przecinkiem to wyskakuje mi komunikat:
&#39;Kwota jest błędna. proszę użyć liczb.&#39; Miał ktoś podobnie?
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Pobiera 5% +1,2zł od wypłaty.
Ale mam inny problem. wpisuje kwotę z kropką lub przecinkiem to wyskakuje mi komunikat:
&#39;Kwota jest błędna. proszę użyć liczb.&#39; Miał ktoś podobnie?
Spróbuj zmienić przeglądarke a jak nie pomoże to pisz do supportu.
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Pobiera 5% +1,2zł od wypłaty.
Ale mam inny problem. wpisuje kwotę z kropką lub przecinkiem to wyskakuje mi komunikat:
&#39;Kwota jest błędna. proszę użyć liczb.&#39; Miał ktoś podobnie?
Spróbuj zmienić przeglądarke a jak to nie pomoże to pisz do supportu.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Pobiera 5% +1,2zł od wypłaty.
Ale mam inny problem. wpisuje kwotę z kropką lub przecinkiem to wyskakuje mi komunikat:
&#39;Kwota jest błędna. proszę użyć liczb.&#39; Miał ktoś podobnie?
Kolego wyzej mylisz sie u nich grosikow nie wyplacisz podobnie jest np w sportingbet tam tez grosikow nie wyplacisz masz 2 opcje albo dobic do pelnych zlotowek albo zostawic te grosze na koncie i koniec tematu....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom