>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
U mnie 19/23 plus to zadanko za 5pkt zrobiłem i pare pojedynczych punktów wpadnie, więc licze na 60%.. a co jest Ci potrzebna gdzie sie wybierasz?
Dziennikarstwo. Czyli największy nacisk na polski i wos.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
12 pkt na pewno z zamkniętych mam. 3 są spójne bo nie pamiętam co zaznaczyłęm, jednak zrobiłem 3 zadania otwartę, więc powinno być dobrze.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
To jest akurat Twoja opinia, więc ok.
Gdyby tak wymieniać kierunki studiów to ohoho. 3/4 mgr jest na zmywaku.
dlatego ja od 18 roku życia pracuję , i w wieku 25 lat jak będziecie kończyć studia , to ja już będę z rodziną na własnym i będę w stanie ową rodzinę utrzymać.

Edit: matma zdana 16 pkt weszło z abcd xD znalazłem swój arkusz :p Do tego jeszcze 3 zadania otwarte ruszyłęm , więc koło 50 % będzie
 
homel 918

homel

Użytkownik
Wszystko zalezy od determinacji i kreatywnosci... Takie pierdxxenie o tym ze roboty nie ma.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
to temat o maturze, ciekawą dyskusję podjęliście w sumie(nt. studiów), ale to można by w innym temacie kontynuować ;)
Matura jeszcze przede mną (2 lata), ale postanowiłem sobie sprawdzić jak mówicie, że taka trudna, i oprócz rachunku prawdopodobieństwa czego nie przerabiałem to miałem wszystko dobrze ???? Bez przesady, na 30% spokojnie nawet humaniści powinni dać radę, chociaż fakt, trudniejsza niż rok temu. Mam nadzieję, że poziom będzie regularnie szedł w górę, matma to podstawa.
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Mam nadzieję, że poziom będzie regularnie szedł w górę
???
18/23 jak teraz sprawdzam to te błędy które zrobiłem to takie banalne że aż wstyd się przyznać. Otwarte lekką rąsią coś tam policzone, to z drogą o które tyle krzyku moim skromnym zdaniem było właśnie dosyć łatwe i specjalnie dali za nie 5 punktów żeby ratować dupy ????
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
pozdro 6h intensywnego myślenia, nie padacie na twarze :?:
podstawa easy, a jutro angielski mam przeczucie, że większosc maturzystow nie obawia się tak jak ojczystego polskiego ;)
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Ale jebli rosrzerzenie.
Dowody i geomtetria.
MOzna oficjalnie zakomunikowac . ze roz bylo najtrudniejsze do tej pory od pocztaku matury
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Chciales zeby zadania z rozszerzonej matematyki byly typowo dla debili tak jak bylo to na podstawowej? ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Zgadzam się rozszerzenie hardkor... wynik będzie w granicach 50-60%, z podstawy 22/23 zamknięte i w otwartych 3 pkt odpadną raczej więc będzie 92% czyli gorzej niż na próbnej ????
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Ale jebli rosrzerzenie.
Dowody i geomtetria.

MOzna oficjalnie zakomunikowac . ze roz bylo najtrudniejsze do tej pory od pocztaku matury
potwierdzam ????
chociaz tyle ze z podstawy elegancko :cool:
Danny to i tak sie mozna cieszyc, że nie była trudniejsza na podstawie, ale z rozszerzeniem przesadzili ciekawe co wymysla za rok ;)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
na jesieni pisaliśmy 2 razy matmę podstawową i miałem lepsze wyniki ???? 94% i 98% ale podstawa mi się nie przyda, rozszerzenie na początku wydawało się łatwe, pierwsze 4 zadania szybko poszło a potem się zacięło... za rok piszesz?
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Chciales zeby zadania z rozszerzonej matematyki byly typowo dla debili tak jak bylo to na podstawowej? ????
nie bylo
wielomianow
bezwgeldnej
liczb [w sensie udownic, cos jak na podstawie z tym a+b=1 ,]
przesuniec o wektor
za duzo
dowodow
planimetrii
Stereometria nawet latwa
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
nie bylo
wielomianow
bezwgeldnej
liczb [w sensie udownic, cos jak na podstawie z tym a+b=1 ,]
przesuniec o wektor
za duzo
dowodow
planimetrii
Stereometria nawet latwa
Uwielbiam dowody i ich ocenianie przez &quot;Szanowną&quot; komisję CKE!
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
heh widze ze zdania podzielone. Ja własnie wrócilem z rozszerzenia i powiem tak: Podstawa luzik! po cichu licze na 100% choć nie była łatwa i myśle ze niejeden humanista sie wyłożył. No ale rozszerzenie to juz mnie mega sprowadziło na ziemie. Ogarnąlem moze z 5-6 zadań a prawie niczego nie jestem pewny, reszte jedynie cos tam dziubnalem, wypisałem co sie dało. Ogólnie troche przesadzili no ale trudno, trzeba miec nadzieje ze wszystkim zle poszło i jakos na te studia sie dostaniemy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom