>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Matura 2012

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Polski ustny 80%
Angielski ustny 67%
Polski podstawa 64%
Matematyka podstawa 70%
Ang podstawa 78%
Geografia rozszerzenie 70%

W miarę zadowolony. Szkoły w Warszawie mnie przyjmą.
Taki ch*j jak mnie przyjmą. WAT cienko, SGGW cienko i UKSW cienko... Nawet na dziennikarstwo na UKSW nie mam większych szans i będę wybierał w kierunkach: Bezpieczeństwo Narodowe, Zarządzanie, Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Stosunki Międzynarodowe...

- Tak wygląda sytuacja chłopaka, który nie miał pomysłu na studia i myślał... &quot;Jakoś to będzie&quot;. Kur*a.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Taki ch*j jak mnie przyjmą. WAT cienko, SGGW cienko i UKSW cienko... Nawet na dziennikarstwo na UKSW nie mam większych szans i będę wybierał w kierunkach: Bezpieczeństwo Narodowe, Zarządzanie, Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, Stosunki Międzynarodowe...

- Tak wygląda sytuacja chłopaka, który nie miał pomysłu na studia i myślał... &quot;Jakoś to będzie&quot;. Kur*a.
Z tych kierunków, które podałeś to najlepsza chyba Inżynieria Środowiska ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Rozwiń proszę swoją wypowiedź, bo oczywiście jestem zielony w temacie i nawet nie mam ochoty sprawdzac z czym to się je...
No ogólnie są to inżynierskie, czyli po trzech latach masz inżyniera. Co prawda trzeba się przyłożyć bardziej, ale jednak studia techniczne są bardziej cenione w dzisiejszych czasach ????

Masz tu rozkład przedmiotów rozpisana na 7 semestrów, jak to wygląda na AGH na moim wydziale (Górnictwa i Geoinżynierii):
http://www.syllabus.agh.edu.pl/pl/magnesite/study_plans/30

A jeśli chodzi np. o Stosunki Międzynarodowe, to jest ciężko, bo mój kolega na to poszedł, który interesuje się bardzo historią, a i tak ma ciężko. Co prawda jest na UJ, nie wiem jak to wygląda na innych uczelniach, ale jeśli nie interesuje się za bardzo ten temat, to możesz długo tam nie wytrzymać ;)
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
No ogólnie są to inżynierskie, czyli po trzech latach masz inżyniera. Co prawda trzeba się przyłożyć bardziej, ale jednak studia techniczne są bardziej cenione w dzisiejszych czasach ????
No wiadomo o co chodzi. Dzięki za info. Nawet nie straszne mi te przedmioty na tej Inżynierii. Jesteś na tym kierunku? - Co chciałbyś robic po studiach? (zawsze zadaje to pytanie, bo sam nie wiem)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No wiadomo o co chodzi. Dzięki za info. Nawet nie straszne mi te przedmioty na tej Inżynierii. Jesteś na tym kierunku? - Co chciałbyś robic po studiach? (zawsze zadaje to pytanie, bo sam nie wiem)
Nie jestem na tym kierunku, jestem na Górnictwie i Geologii i ten kierunek też Ci bardzo polecam ???? Tylko nie wymieniłeś go w liście, więc nie brałem pod uwagę. Jestem na wydziale Górnictwa i Geoinżynierii, a kierunek jest jeszcze na dwóch innych wydziałach. Jednak tam gdzie jestem jest bardziej brane pod uwagę górnictwo podziemne, które mnie bardziej interesuje ????
 
koziol-42603 1

koziol-42603

Użytkownik
Witam wszystkich ???? mógłby mi ktoś poradzić jakiś fajny kierunek politechniczny, na którym będzie raczej przewaga matematyki nad fizyką, który będzie chociaż trochę wymagający, ale który zapewni później dobrą pracę. Myślałem na budownictwem, ale tam niestety zabraknie mi punktow bo uzbieralem okolo 160-162 na PW a potrzebne w zeszlym roku bylo 167.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
under
under
over (peffa)
under
over
Z całym szacunkiem i bez urazy, ale aktualnie matura podstawowa z matmy jest ledwo na poziomie gimnazjum wiec celowac w wynik 44%, no to chyba naprawde trzeba byc młotem... Jak dla mnie 70% to powinna byc formalnosc, a ktos kto cos umie 90 lekko.
PS
Daj znac ile wygrałem ????
stawka plaska
pochwale się. same overy...:cool:
podstawowe:
pol 80%
ang 94%
mat 52%
rozszerzone:
pol 65%
geo 48%
Jestem zaskoczony, wszystko wyżej niż się spodziewałem
a co do tej majcy, to chciałem ją tylko zdać, szczerze to obojętne mi było czy to będzie 30 czy 70%. Nigdy nie byłem orłem z matmy, więc nie wiążę z nią przyszłości
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
1) Logistyka
2) Zarządzanie i inżynieria produkcji

Oba kierunki na Politechnice Białostockiej


1) Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

UMK Toruń (Generalnie jakiś czas temu stawiałem to za priorytet, ale zmieniło mi się myślenie i postanowiłem jednak zdobyć jakąś wiedzę)

Dylemat mam taki czy iść na Logistykę (licencjat) czy pomęczyć się na inżynierii.

Tak się składa , że studiuje a WZ Politechniki Białostockiej - Turystykę ...
Z tych dwóch kierunków zdecydowanie polecałbym ten drugi. Kierunek logistyki kończy się tylko z licencjatem .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tak się składa , że studiuje a WZ Politechniki Białostockiej - Turystykę ... Z tych dwóch kierunków zdecydowanie polecałbym ten drugi. Kierunek logistyki kończy się tylko z licencjatem .
i to jest ten problem
priorytety już ustawiłem, na 1 miejscu dałem ZiIP
 
dawi 14

dawi

Użytkownik
A co sądzicie o Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie ?

Wybieram się tam na Finanse i rachunkowość.
Oczywiście zaocznie ( gdyż na dzienne mnie nie stac ani moich rodziców ).
 
marcinz 104

marcinz

Użytkownik
Nieźle wypada na tle innych ekonomików w Polsce. Lepsze są tylko poznańskie i wrocławskie.
Jesli masz ambicje to nawet bez studiowania mozesz odniesc ogromny sukces w tej dziedzinie, jesli nie to nawet zap..... na UJ Ci nie pomoże.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
zarządzanie i inżynieria produkcji, stacjonarne, inżynierskie, decyzja kwalifikacyjna: kandydat zakwalifikowany ! :grin:
 
Do góry Bottom