>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2012

T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Ang, podstawa 90,5% under - 1,85 over - 1,85
Pol. podst. 69,5% under - 1,6 over - 2,1
Mat. podst. 43,5% under - 1,85 over - 1,85
Pol. rozsz. 49,5% under - 1,8 over - 1,9
Geo. rozsz. 43,5 under - 1,6 over - 2,1
under
under
over (peffa)
under
over
Z całym szacunkiem i bez urazy, ale aktualnie matura podstawowa z matmy jest ledwo na poziomie gimnazjum wiec celowac w wynik 44%, no to chyba naprawde trzeba byc młotem... Jak dla mnie 70% to powinna byc formalnosc, a ktos kto cos umie 90 lekko.
PS
Daj znac ile wygrałem ????
stawka plaska
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Jezuuu, ale bez szału, masakra. Polski najbardziej potrzebny, a najgorzej wyszedł ???? ????

Ustny pl: 60%
Ustny ang: 67%
Pl podst. 67%
Pl rozsz. 48%
Matma podst. 72%
WOS podst. 70%
Ang podst. 92%
Ang rozsz. 42%


BIEDA
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Nie świruj Tadzin, że Ty też Geografię w Rozszerzeniu?
ja o maturze moge tylko wspominac, dawne dzieje ze tak powiem ???? , ale nie nie zdawalem geografii :p
powiem ze w tym roku matura z matmy rozszerzona byla banalna w porownaniu do tego co bylo rok temu, wiekszosc zadan w pamieci dalo rade obliczyc ; ]
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
ja o maturze moge tylko wspominac, dawne dzieje ze tak powiem ???? , ale nie nie zdawalem geografii :p

powiem ze w tym roku matura z matmy rozszerzona byla banalna w porownaniu do tego co bylo rok temu, wiekszosc zadan w pamieci dalo rade obliczyc ; ]
Taaa... Żałuje do dzisiaj, że nie pisałem Matmy w Rozszerzeniu. Chłopaki z klasy pisali ją i sami mówili, że dla sportu... A tu może im się przydac, bo była prosta... Bardzo prosta...
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Taaa... Żałuje do dzisiaj, że nie pisałem Matmy w Rozszerzeniu. Chłopaki z klasy pisali ją i sami mówili, że dla sportu... A tu może im się przydac, bo była prosta... Bardzo prosta...
czyli rozumime ze rok temu pisales :p
ja tak samo fizyke zaluje ze zmienilem rozszerzenei na podstawe ???? bo rozszrzeona banalniejsza sie okazala od podstawy ???? , aczkowliek jak ja pisal;em mature to inne zasady byly (albo inaczej mowiac teraz sa inne i aktualnych zasad nie znam :p )
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
U mnie również, nawet lepiej niż się spodziewałem, szkoda tylko Polskiego, mogło być więcej ;)
Polski 51%
Matematyka 48%
Angielski podstawa 98%
Angielski rozszerzenie 60%
Geografria 68% ;)
Można spać ;)
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Jest git ???? To, na co liczyłem, poza polskim, ale polski nie jest mi do niczego potrzebny ;)
Polski 66%
Matma P 94%
Matma R 100%
Angielski P 97%
Angielski R 78% (wypracowanie ocenione na 16/18, z czego się bardzo cieszę :grin ????
Witaj matmo na UJ ????
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ja też zdałem, wyniki może niezbyt rewelacyjne, ale do przodu ????
Poza tym czy można ujrzeć statystyki, na ile procent na przykład napisało się wypracowanie z polskiego?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Jest git ???? To, na co liczyłem, poza polskim, ale polski nie jest mi do niczego potrzebny ;)

Polski 66%
Matma P 94%
Matma R 100%
Angielski P 97%
Angielski R 78% (wypracowanie ocenione na 16/18, z czego się bardzo cieszę :grin ????

Witaj matmo na UJ ????
Gratulacje. U mnie na wydziale (AGH) znany międzynarodowy profesor regularnie zgarnia najlepszych po tym kierunku do kadry pracownii najpierw jako ćwiczeniowców, potem rok albo dwa i już są doktorami. Do czego zmierzam, w każdym semestrze z którymś mam zajęcia i naprawdę są to ogarnięci, inteligentni ludzie. Z relacji tego profesora też idzie wywnioskować że to porządny kierunek.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Polski ustny 60%
Angielski ustny 90%
Polski podstawa 44%
Matematyka podstawa 56%
Ang podstawa 95%
Ang rozszerzenie 59%
Geografia rozszerzenie 58%
Zawsze mogło być lepiej, ale nie jest źle patrząc na to, że pisałem w terminie czerwcowym ;)
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Polski ustny 80%
Angielski ustny 67%
Polski podstawa 64%
Matematyka podstawa 70%
Ang podstawa 78%
Geografia rozszerzenie 70%

W miarę zadowolony. Szkoły w Warszawie mnie przyjmą.

Ramzesa, jaki kierunek chodzi Ci po głowie?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ramzesa, jaki kierunek chodzi Ci po głowie?
1) Logistyka
2) Zarządzanie i inżynieria produkcji
Oba kierunki na Politechnice Białostockiej
1) Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
UMK Toruń (Generalnie jakiś czas temu stawiałem to za priorytet, ale zmieniło mi się myślenie i postanowiłem jednak zdobyć jakąś wiedzę)
Dylemat mam taki czy iść na Logistykę (licencjat) czy pomęczyć się na inżynierii.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
1. język polski (A1) - podst. T 35,0 70,0 50% Tak
2. język polski (A1) N 13,0 20,0 65% Tak
3. fizyka i astronomia (A1) - podst. T 21,0 50,0 42% -
4. matematyka (A1) - podst. T 50,0 50,0 100% Tak
5. matematyka (A1) - rozsz. T 31,0 50,0 62% -
6. język angielski (A1) - podst. T 46,0 50,0 92% Tak
7. język angielski (A1) N 26,0 30,0 87% Tak
Z polskiego miało być izi więcej, a kolega, który ledwo dwie strony napisał miał ode mnie więcej, fizykę spaprałem, ale liczyłem już wtedy na 40%, reszta spoko choć szkoda matmy R bo do 80% wystarczyło dwa zadanka klepnąć, które po egzaminie na spokojnie już wiedziałem ocb
 
Do góry Bottom