>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ksiazka fajna, ale przeczytaj sobie &quot;Pięć lat kacetu&quot; Stanisława Grzesiuka, to sie dopiero ksiazka ;)
ja mam to do prezentacji maturalnej przeczytac...troche poczytam a troche z opracowaniami pojade bo to długaaa lektura io nieiwem czy wyrobie;)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
ja mam to do prezentacji maturalnej przeczytac...troche poczytam a troche z opracowaniami pojade bo to długaaa lektura io nieiwem czy wyrobie;)
hehe ja tez to mam do prezentacji maturalnej, jaki masz temat na ustna, ja mam: Rzeczywistosc obozowa w ujeciu tworcow literatury XX wieku - rozwaz problem na wybranych przykladach
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
hehe ja tez to mam do prezentacji maturalnej, jaki masz temat na ustna, ja mam: Rzeczywistosc obozowa w ujeciu tworcow literatury XX wieku - rozwaz problem na wybranych przykladach
ja mam coś.
Życie w obozie zagłady. Omów temat na podstawie wybranych utworow literackich.
Musze przerobic do tego Inny Swiat, Rozmowy z katem(fajna ale długaaaa ksiązka) z 3 opowadania Borowskiego Medaliony i własnie Pięc lat kacetu
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
raz sie stresuje b mowie sobie ze to jedna okazja w zyciu a z drugiej strony mam w dupie co ma byc to bedzie swiat nie zawali ;)
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
To się okaże jak wyniki za miesiąc, czy kiedy tam dostanę. Ambicji nie mam wysokich bo chcę średnią (pisemne+ustne) 65% ze wszystkiego, ale i tak może być ciężko bo autentycznie nie otworzyłem żadnej książki. Przekartkowałem vademecum z WoS&#39;u... ????
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja dzisiaj jeszcze z 2 streszczenia przewertuje i relaksuje sie przy MS w hokeju cały wieczor;]
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
No, przewertowałem streszczenia lit. wojennej, Nad Niemnem, Szekspira, Lalki i Ludzi Bezdomnych - zobaczymy, czy coś to da. :p Powodzenia jutro wszystkim! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom