>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP
Rozszerzony był co najmniej trudny.
Niby zrobiłem wszystko, ale zobaczymy jak to bedzie.
Jak dla mnie było to trudne. Zresztą nie tylko dla mnie.
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
hmm
To dobrze, skoro uważacie, że było trudne. ????
W moim kręgu wszyscy mówili, że łatwe, ale myślę, że kwestia ambicji to nie jest. Bo każdy chce mieć te over 80 %.
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Rozszerzona ogólnie nie była bardzo trudna, ale kilka pytań było masakrycznych, co mnie zbytnio nie cieszy:-?. Jednak i tak gegra na bank była łatwiejsza od rozszerzonego angla.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Gegra łatwiejsza od rozszerzonego angola?
Ło boju. Bez przesady, angol był prosty. Nawet powiedziałbym, ze za prosty.
I tak wszystko okaże sie w czerwcu.
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Ty uważasz, że angielski nie był trudny, ale ja akurat nie lubie pisac rozprawek. Słuchanie poszło mi bardzo słabo a czytanie przeciętnie co mi rokuje jakieś 50%. A geografia uważam, że będę miec przynajmniej 60%.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ty uważasz, że angielski nie był trudny, ale ja akurat nie lubie pisac rozprawek. Słuchanie poszło mi bardzo słabo a czytanie przeciętnie co mi rokuje jakieś 50%. A geografia uważam, że będę miec przynajmniej 60%.
Angielski rozszerzony łatwy, dzisiaj gegra to moja porażka --&gt; 60% wziąłbym w ciemno...
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Rozszerzenie było popieprzone. Niby pytania na myślenie a nie z wiedzy a jednak głupie.. Troche lanie wody. Zobaczymy jak ocenią ;]
 
S 0

spike90

Użytkownik
No na roz. troche za duzo pierdół w stylu &quot;powiedz czy się różni to&quot; &quot;skutki i przyczyny&quot; a To pytanie o wspomaganie ekologii w Polsce przez Szwecje to śmiech &quot;Szwecja to wyedukowane i bogate społeczeństwo, dbają o środowisko dla przyszłych pokoleń...etc&quot;
A nie uważacie że w pytanie o bryzę dzienna można dwojako rozumieć, tzn ten rysunek ?
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
panowie co daliscie z ta mapka ?? miedzy dwoma szczytami bo ja dalem jakies podgorze bo tylko to tam pasowalo ??
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
aha fajnie matura z gegry niezdana chyba z tego wynika bo kurcze w gazecie sa calkiem inne odpowiedzi jak ja mam ;( zal


Zadanie 21. (2 pkt)Spośród poniżej wymienionych miast wybierz i wpisz do tabeli te, które powstały na wybrzeżach kontynentów. Obok każdego z tych miast wpisz państwo, w którym to miasto się znajduje.

Bagdad, Bombaj, Delhi, Meksyk, Rio de Janeiro

Miasto - 1. Bombaj - Państwo - Indie

Miasto - 2. Rio de Janeiro - Państwo - Brazylia????

a wy co daliscie ?? ja dalem meksyk i dephi ???? za l ??
 
S 0

spike90

Użytkownik
dlaczego dwojako?
przedstaw swoje koncepcje.
Ehh no nie no dobrze jest, ale według mnie te kułeczka powinny być na dole narysowane, przynajmniej dało by mi to do mysłenia.
Zadanie 21. (2 pkt)Spośród poniżej wymienionych miast wybierz i wpisz do tabeli te, które powstały na wybrzeżach kontynentów. Obok każdego z tych miast wpisz państwo, w którym to miasto się znajduje.
Bagdad, Bombaj, Delhi, Meksyk, Rio de Janeiro
Miasto - 1. Bombaj - Państwo - Indie
Miasto - 2. Rio de Janeiro - Państwo - Brazylia????
a wy co daliscie ?? ja dalem meksyk i dephi za l ??
Meksyk jest w środku państwa, Delhi tak samo. A Bombaj i Rio nad morzem.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
ile bylo ludzi w wieku 10lat bo w tej posranej gazecie jest ze 230, ja dalem 430 bo dodalem kobiety i mezczyzn, co daliscie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom