>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

cock 756

cock

Użytkownik
Mam pytanie. Chciałbym się zarejestrować na Marathonbet. Stąd mam pytanie/a.
Przy rejestracji muszę podać walutę. Będę najczęściej wpłacać : skrill i paysafecard.
Ktoś poleci mi co mam wybrać za walutę? Bo zastanawiam się nad trzema głównymi, tj.euro,funt,dollar... Z góry dzięki za odpowiedź.

Optymalna waluta dla Europejczyka to Euro
. Docelowo nasza waluta przyszłości jeżeli UE nie padnie... ;) Czyli w przyszłości nie masz kosztów przewalutowania... Jeżeli planujesz stałą emigrację na Wyspy, to bierz GBP. Jeżeli emigrujesz aż za Ocean, to $, ale wtedy sprawdź czy wolno Ci będzie grać nie łamiąc prawa.

Jeżeli masz gdzieś wybrane $, to i tu bierz $. Z GBP podobnie. Robisz to dla własnej wygody. Łatwiejsze obliczenia kontry, arbitrażu, surebeta...

Kursy przewalutowań są zmienne i nic nie zarobisz na tej operacji w longrunie. Najważniejszy jest porządek.

Skrill przewalutowuje sam.
PSC ma kalkulator walutowy.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Mam 2 pytania :
Jak oni rozliczają żółte i czerwone kartki?
Jest zakład powyzej 6 kartek to przy 6 ciu mam zwrot? jest 6 i 6.5 to czym to sie rózni?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Mam 2 pytania :
Jak oni rozliczają żółte i czerwone kartki?
Jest zakład powyzej 6 kartek to przy 6 ciu mam zwrot? jest 6 i 6.5 to czym to sie rózni?
przy 6 zwrot
aby weszła linia 6.5 musi być 7 i więcej
W zakładach na żółte kartki nie sumują do czerwonej, liczą tylko żółte. Nawet jak są dwie żółte dla jednego zawodnika to liczą tylko jedną. Żółta to żółta, czerwona to czerwona, całkowicie to rozdzielają. Ale za to linie atrakcyjne i dobre kursy, więc kartki u nich mimo wszystko warto grać. Zwłaszcza, że są jednym z nielicznych buków dających czerwone kartki na live w praktycznie wszystkich meczach czołowych lig.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
przy 6 zwrot
aby weszła linia 6.5 musi być 7 i więcej
W zakładach na żółte kartki nie sumują do czerwonej, liczą tylko żółte. Nawet jak są dwie żółte dla jednego zawodnika to liczą tylko jedną. Żółta to żółta, czerwona to czerwona, całkowicie to rozdzielają. Ale za to linie atrakcyjne i dobre kursy, więc kartki u nich mimo wszystko warto grać. Zwłaszcza, że są jednym z nielicznych buków dających czerwone kartki na live w praktycznie wszystkich meczach czołowych lig.
Więc ile przypada na jednego gracza kartek 1 czy 2? Jesli złapie jeden gracz 2 zółte kartki to liczy sie jako 1? Czerwona kartka bezposrednio liczy sie czy nie?
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Więc ile przypada na jednego gracza kartek 1 czy 2? Jesli złapie jeden gracz 2 zółte kartki to liczy sie jako 1? Czerwona kartka bezposrednio liczy sie czy nie?
jeśli jeden gracz złapie 2 żółte to liczy się tylko jedna, czerwona to czerwona, nie ma znaczenia, czy bezpośrednia, czy za dwie żółte
 
S 0

shiks

Użytkownik
Witam
wczoraj rejestrowałem się u nich
miałem nieudaną wpłatę poprzez kartę mastercard...wyskakiwał komunikat potrzebna autoryzacja 3d secure o co w tym chodzi? ????
po 3 próbach zawiesili mi konto i chcą weryfikacji ????
chyba trzeba zweryfikować konto na szybko i zmienic płatności na skrilla bedzie szybciej ????
 
over-bet 915

over-bet

Użytkownik
Przedstawię swoją opinię,

grałem tam jakis rok temu. Nie robili problemów z weryfikacją, ani wypłatą. BA! chyba w ogóle nie miałem weryfikacji.
Bogata oferta, dobre kursy. Świetny rynek zakładów in-play!
Rozliczają szybko.
Wypłaty szybko, dość długo pozwolili grać.
udało mi się prawie 2 miesiące, co w porównianiu z betsyfem, betsonem i tego typu &quot;firmami&quot; plasuje ich na wysokiej pozycji!
Jednakże w związku z limitem nałożonym na moje konto już nie mogę tam grać.
Ze swojej perspektywy gorąco polecam marathona!
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Odradzam tą firmę.
✅ na pewno brak weryfikacji i dobra oferta
Poniżej zera jest jakość obsługi klienta na tym czacie. Czekanie po 30 minut, zanim rusek przetłumaczy na googlach co ma do przekazania, jednak nie to mnie przeraża.
Rozliczania odwołanych zawodów głównie ze sportów zimowych, jak mówił Stonoga &quot;to jest dramat&quot;.
Wydarzenia odwołane, a oni będą mrozić środki przez 30 godzin, mimo iż jest wydana oficjalna informacja od federacji, bądź organizatorów
Szybka wypłata jednakże prowizje które zabierają przy przewalutowaniu są dramatyczne + brak możliwości gry w PLN
 
I 14

ice05

Użytkownik
kursy są fajne ale jak się ma tą samą walute w MB i marathonie, a tak po przewalutowaniu wychodzi gorzej niż w w najsłabszym buku.
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
kursy są fajne ale jak się ma tą samą walute w MB i marathonie, a tak po przewalutowaniu wychodzi gorzej niż w w najsłabszym buku.
Dlatego trzeba albo rzadko wypłacać albo mieć konto w euro na portfelu internetowym i u innych buków aby zbyt częstych przewalutowań unikać.
 
maciekk86 0

maciekk86

Użytkownik
Zna ktoś jakąś stronę z zakładami sportowymi, gdzie można płacić bitcoinami? Tylko nie wrzucajcie proszę stron, które są typowym bitcoinowym oszustwem.
 
mce 10

mce

Użytkownik
mam pytanie. nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji. gdzie wysłać dokumenty weryfikacyjne ? Podacie jakiś adres email czy coś?
 
mats 9

mats

Użytkownik
@maciekk86
Na Neteller możesz wpłacać bitcoiny i stamtąd do buków.

@tomciopogrom
PLNy można wpłacać tylko w ten sposób.

Mam pytanie odnośnie weryfikacji, bo niektórzy piszą, że dokumenty są niepotrzebne, a inni że zablokowali im konto i chcieli dokumentów. Czy jak wyślę im dokumenty zanim zacznę i grać i oni zweryfikują konto, to nie będzie już potem żadnych problemów i nie będą sobie wymyślać &quot;dodatkowych weryfikacji przy wypłacie&quot; jak to jest w nowych złodziejskich firmach, m.in. Otobet i Betano? Czy ktoś robił tak jak ja zamierzam?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP

................
........................
https://www.marathonbet.com/pl/help/bet_glossary/losetowin_accumulator/
I tak oto za życia stałem się legendą
, gdyż wymyślona przeze mnie nazwa techniki gry stała się zakładem, oferowanym przez znanego buka...
Tu dla przypomnienia I wariant techniki przedstawionej przeze mnie 7 lat temu, bo w roku 2009 jako:
Metoda &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; - wersja na 3 zdarzenia
http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-by-edi8-37147.html
a tu jej rozwinięcie w części II - przedstawione przeze mnie 4 lata temu, bo w roku 2012, już w wersji na 4 zdarzenia:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/metoda-musisz-przegrac-aby-wygrac-c-d-80865.html
..........
Powodzenia!
 
mce 10

mce

Użytkownik
witam. mam pytanie. wplqcalem zawsze na maratona skrillem ale np.chciałbym tez wpłacić innym sposobem. Klikam na depozyt i pojawia się tylko skrill i info:

Jeśli chcesz zmienić zarejestrowane źródło płatności, możesz to zrobić online, gdy saldo konta jest równe zero i nie występują żadne nierozliczone zakłady. W przeciwnym razie należy skontaktować się z zespołem ds. obsługi klienta.

Dodam, że mam 0 euro i nie mam żadnego zakładu nierozliczonego i nie wiem teraz co mam zrobić bo mam paysafecard 25 euro ale nie ma gdzie wbić tego kodu hehehe może ktoś coś pomoc?
 
Do góry Bottom