>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

M 5

monray03

Użytkownik
Wie ktoś może czy jeśli nie wolno mi już grać na domenie marathonbet.co.uk, mogę założyć konto na marathonbet.com? Nie byłoby problemu z wpłatą i wypłatą, weryfikacją itd.? Czy zarzuciliby mi, że drugie konto z nimi otwieram? Pytam, bo Polakom nie wolno już grać na co.uk, ale rozumiem, że sporo osób gra na .com, licencje chyba mają różne. Miał ktoś pierwotnie na co.uk a teraz na .com, co myślicie?
 
R 3

robbob

Użytkownik
ja założyłem konto na marathonbet.com i wszystko śmiga, ale wcześnie nie miałem konta na domenie co.uk
wydaje mi się, że dwóch kont nie będzie można mieć i jeśli miałeś na co.uk, to na .com nie ma szans już założyć..
 
betme 138

betme

Użytkownik
Teoretycznie można grać w złotówkach, ale uważaj, bo możesz pozbawić się możliwości grania u tego buka tak jak ja to zrobiłem. Jeśli przy rejestracji jako walutę wybrałeś PLN, nie będziesz mógł robić depozytów przez MB. Takie wpłaty mogą robić tylko osoby, które wybrały na starcie inną walutę. Co ciekawsze, nie da się już tego zmienić. Próbowałem interweniować w supporcie, ale nie dostałem nawet odpowiedzi. Teraz konto mam praktycznie nieaktywne, bo u każdego buka do depozytów używam MB i nie zamierzam tego zmieniać.
dokładnie, zarejestrowałem konto Marathonbet w PLN i zasugerowali mi tylo płatność kartą Visa. nie chciałem w ten sposób, więc na czacie wyjaśniłem, że jeszcze zadnych operacji na koncie Marathonbet nie wykonałem i chciałby operować w EUR. Konsultant zmienił moje ustawienia, teraz widzę możliwość każdej płatności/wypłat. Więc niedługo zaczynam grać u buka o najwyższych kurach na rynku i szerszej ofercie od Pinnacle ???? oby mnie limity nie sięgnęły. i jakoś się zarejestrowałem jako Polak, więc kłopotu chyba z tym nie będzie, jak to niektórzy straszą...
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
dokładnie, zarejestrowałem konto Marathonbet w PLN i zasugerowali mi tylo płatność kartą Visa. nie chciałem w ten sposób, więc na czacie wyjaśniłem, że jeszcze zadnych operacji na koncie Marathonbet nie wykonałem i chciałby operować w EUR. Konsultant zmienił moje ustawienia, teraz widzę możliwość każdej płatności/wypłat. Więc niedługo zaczynam grać u buka o najwyższych kurach na rynku i szerszej ofercie od Pinnacle ???? oby mnie limity nie sięgnęły. i jakoś się zarejestrowałem jako Polak, więc kłopotu chyba z tym nie będzie, jak to niektórzy straszą...
ale to juz było i nie wróci wiecej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

badmania

Użytkownik
Witam,

Od kiedy pamietam grajac na marathonbet zaklady przedmeczowe, mialy one rozne max stawki na dany zaklad (w zaleznosci od dyscypliny), a po postawieniu zakladu - limit wynosil 0. Aczkolwiek po uplywie kilkudziesieciu minut mozna bylo postawic znow jakas kwote na ten sam zaklad.

Inaczej bylo w przypadku live, tutaj ta opcja nie miala miejsca tj. Stawiajac zaklad , Mozna bylo wygrac np. Max 30euro, ale od razu moznabylo postawic to wielokrotnie.

Wczoraj zlimitowali mi konto po kilku miesiacach, nic nadzwyczajnego.
Zalozylem nowe - limity na &quot;moj&quot; sport bardzo niskie na pozostale sporty jak na nowym koncie srednie i wysokie. Z tym ze na zadnym sporcie live nie moge juz stawiac zakladow wielokrotnych a zasada z zakladow przedmeczowych tak jakby przeszla rowniez na zaklady live.

Moje pytanie do was(zaden z moich znajomych nie gra na maratonie) czy rowniez po postawieniu jedego zakladu live na dane zdazenie (np. Kto wygra pierwszego seta) nie mozecie go postawic ponownie?

Pozdrawiam
Ponawiam pytanie. Czy jak stawiacie zaklad live nie mozecie go jeszcze raz powtorzyc i limit stawki wynosi 0 ? Moze ktos postawie 2 euro i sprobuje powtorzyc ten sam zaklad:) dzieki za pomoc.
 
K 9

kellthorn

Użytkownik
Marathonbet kiedys umozliwial granie po stawkach rzedu&gt;15Euro, teraz to juz nie mozliwe, nikt powazny tam nie gra, a jedynie &quot;paruzlotowkowicze&quot;, ktorzy odbieraja chleb prawdziwym typerom. Buk katastrofa, chyba ze jestes fishem i przegrywasz gruba kase
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Zlodzieje i nic wiecej uwazajcie na te mendy...
zawsze stawiam opcje po prawej stronie na over w kosza tym razem zrobiłem tak samo postawiłem i co wchodzę zobaczyć ile mam dokładnie euro nakoncie a tu zero patrze zaklad a tam akumulator dwa razy na opcje poniżej a ja stawialem na powyżej tak stawialem opcje po prawej stronie powyżej. Nie wiem patrzylem jeszcze kupon w czasie meczów bylo powyżej . Kupon trafiony i nagle ze jest poniżej. Paranoja uwazajcie na nich to jest szczyt Wszystkiego. ...średnia krajowa poszła się ...
 
A 0

anton77

Użytkownik
Ostatnio na marathonie coraz gorsza oferta na mniej popularne ligi piłkarskie, kursy prawie same podstawowe i wystawiają dopiero na kilka godzin przed meczem. Jak ktoś lubi grać takie ligi jak brazylijska serie C to na marathonie ich nie znajdzie.
Natomiast duży plus za najlepsze kursy w sieci.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Zlodzieje i nic wiecej uwazajcie na te mendy...
zawsze stawiam opcje po prawej stronie na over w kosza tym razem zrobiłem tak samo postawiłem i co wchodzę zobaczyć ile mam dokładnie euro nakoncie a tu zero patrze zaklad a tam akumulator dwa razy na opcje poniżej a ja stawialem na powyżej tak stawialem opcje po prawej stronie powyżej. Nie wiem patrzylem jeszcze kupon w czasie meczów bylo powyżej . Kupon trafiony i nagle ze jest poniżej. Paranoja uwazajcie na nich to jest szczyt Wszystkiego. ...średnia krajowa poszła się ...
Moze lepiej po pijaku nie stawiac :grin:
 
A 0

anton77

Użytkownik
Opiszę dziś prosty sposób jak wpłacać i wypłacać pieniądze z marathonbet bez dodatkowych opłat:
1. Zakładamy za darmo konto w mbank w pln, a następnie również za darmo konto walutowe w euro z darmową kartą visa euro
2. Złotówki wymieniamy na euro za darmo w kantorze online i przelewamy za darmo na konto walutowe
3. Na marathonie zakładamy konto w walucie euro i wpłacamy kartą visa do konta walutowego za darmo
Uwaga!
do 10 września karty visa walutowe wydawane są w mbank za darmo, od 11 września trzeba będzie za wydanie takiej karty płacić 30zł.
Podsumowując lepsze konto walutowe niż bawienie się w skrille które pobierają dużo prowizji.
 
A 0

anton77

Użytkownik
@anton77
ale po co tak kombinowac? prosciej zalozyc konto w zlotowkach wplacac karta i wyplacac na karte
Nie wszystkie banki dają do pln karty visa darmowe - w mbank do pln jest karta płatna i do tego nie visa, a na marathonbet tolerują tylko karty visa od graczy z Polski i dlatego czasem żeby uniknąć zbędnych opłat warto pokombinować.
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Jeżeli ktoś chce zrobić sobie dłuższa przerwę od grania polecam wypłacic kasę, ponieważ za każdy miesiąc nieaktywności kasują 5 euro.
PS. Właściwie to mogą tak czyścić konta? ????
 
art_ 18

art_

Użytkownik
W chwili wprowadzenia konta w stan uśpienia powinno znajdować się saldo na nim, miesięczna oplata administracyjna 5€ (lub równowartość w innej walucie) będzie pobierana z konta.
W regulaminie rzeczywiście jest taki punkt, jednak jest to dla mnie nowa sytuacja. U żadnego inne buka nie spotkałem się z takim czymś. Czas pożegnać MarahtonBet.
 
Do góry Bottom