>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Manchester United - OSC Lille / 20.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszamy wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
M 0

milosz90

Użytkownik
wynik 0:2
dlaczego?
Lille kiepsko gra, przezywaja kryzys, natomiast man u graja wybornie, maja ronaldo, scholesa, ji-sunga, rooneya, carricka, w obronie ofensywnego evrę
jedyny ✅ dla lille to boisko i nic wiecej.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
OSC Lille – Manchester United

We wtorkowy wieczór na stadionie Lens – Stade Felix - Bollaert odbędzie się mecz 1/8 finału Champions League pomiędzy drużynami OSC Lille i Manchesteru United. Mecz odbędzie się na stadionie w Lens, gdyż stadion Lille Metropolie de Villenueve, na którym zawodnicy Lille rozgrywają swoje spotkania nie spełnia wymagań UEFA. Kto wie czy ten czynnik nie będzie decydującym i nie zaważy na przebiegu rywalizacji między tymi drużynami. W poprzednim sezonie Lille wygrało na własnym stadionie 1-0 ale to był mecz fazy grupowej, tym razem gra będzie toczyła się o znacznie wyższą stawkę, o awans do ćwierćfinału elitarnej Ligi Mistrzów. Trener Alex Ferguson zabrał do Lens najsilniejszą kadrę. Do skłądu Red Devils wracają Ryan Giggs, Gary Neville, Rio Ferdynand którzy odpoczywali tego weekendu, dołączy do nich Edwin Van der Sar, który wraca po kontuzji nosa, której nabawił się w meczu ligowym z Tottenhamem. Tym samym przekreślone zostają nasze nadzieje na premierowy występ Tomasza Kuszczaka w Champions League. Sir Alex Ferguson powiedział na konferencji prasowej, że jego drużyna po raz pierwszy od 1999roku kiedy to wygrali ostatni raz Ligę Mistrzów jest w pełni zdrowa i każdy zawodnik jest gotowy do występu w spotkaniu z Lille. Innymi słowy w Manchesterze wszyscy są głodni sukcesu jakim niewątpliwie byłoby zdobycie potrójnej korony tak jak we wspomnianym już 1999roku. Piłkarze Lille tego weekendu na krajowym podwórku zmierzyli się z Olympiquem Lyon. Mecz ten miałbyć wyznacznikiem formy Lille, a także miał pokazac czy jakaś drużyna ma jeszcze w tym sezonie szanse na doścignięcie w tabeli piłkarzy OL. Mecz nie stał na przyzwoitym poziomie, lekką przewagę mieli gospodarze i to właśnie zawodnicy Lille stwarzali groźne sytuacje, a jedną z nich wykorzystał Johan Audel, który prezentował się w tamtym spotkaniu świetnie. Był zdecydowanie szybszy obrońców Lyonu, potrafił zerwać się nim na bardzo krótkim dystansie. Po zdobytej bramce gospodarze cofnęli się do defensywy co w efekcie nie przyniosło niczego dobrego. W 83 minucie kiedy już mało kto się spodziewał, że przyjezdni z Lyonu będą w stanie wygrać ba… zremisować to spotkanie dwójkową akcję przeprowadzili Fred i Ben Arfa po czym Brazylijczyk zakończył ją mocnym strzałem i doprowadził do remisu. Lyon ruszył do ataku, a zawodnicy Lille myśleli już tylko o utrzymaniu remisu 1-1, jednak znów nie wyszło to im na dobre i… starcili bramkę w 89 minucie spotkania po strzale Squilacciego. Ogólnie nie było to najgorsze spotkanie w wykonaniu zawodników z Lille, z dobrej strony zaprezentowali się napastnik Johan Audel oraz rozgrywający Yohan Cabaye, który jest odpowiedzialny za egzekwowanie stałych fragmentów gry w drużynie Lille. Na tych zawodników napewno defensorzy Red Devils będą musieli zwrócić uwagę. Niewątpliwie faworytem dwumeczu są zawodnicy Manchesteru United, a jeśli piłkarze z Francji chcą coś zdziałać to muszą zaprezentować się z jak najlepszej strony w roli gospodarza i najlepiej nie stracić w tym meczu bramki. Trener Puel napewno czas od piątkowego meczu z Lyonem poświęcił na poprawę gry w defensywie, czego sądzę, że efekty będą widoczne w tym spotkaniu. Zapowiada się więc wyrównane spotkanie, w którym za faworyta upatruję podopiecznych Sir Alexa Fergusona, ale jeśli uda im się odnieść zwycięstwo będzie ono zapewne skromne 1-0, gdyż nie wydaje mi się aby w tym spotkaniu mogło paść wiele bramek, ze względu na statystyki meczów między tymi drużynami, w których ani razu nie padało więcej niż 2 bramki oraz na fakt, że i jedni i drudzy w pierwszym spotkaniu będą chcieli zagrać na zero z tyłu. Szkoda, że mecz ten nie będzie transmitowany w żadnym kanale otwartym, bo z wielką chęcią obejrzałbym to spotkanie, a tak pozostaje mi tylko obejść się smakiem, śledzić wynik spotkania na live oraz zobaczyć wieczorem jego skróty.

Moje typy: mniej niż 2,5 bramek – 1,50 / Manchester United – 1,90
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Do TBM. Bardzo fajna zapowiedź ale ja w tym akurat meczu kombinował nie będe. Dla mnie Manchester ( z Kuszczakiem czy bez ) jest faworytem. Pozdrawiam.
 
M 62

moreno

Użytkownik
wynik 0:2
dlaczego?
Lille kiepsko gra, przezywaja kryzys, natomiast man u graja wybornie, maja ronaldo, scholesa, ji-sunga, rooneya, carricka, w obronie ofensywnego evrę
jedyny ✅ dla lille to boisko i nic wiecej.
po przeczytaniu wypowiedzi TBM to już wiadomo, że nawet na własnym boisku nie grają :mrgreen: więc manchester pewniak :jupi:
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
moreno jaki pewniak? nie nauczyły cie jeszcze zakłady że pewniaków nie ma? np jak Ajax w ten weekend?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tutaj nie ma o czym prawie pisac ???? Lille jest bardzo słabą drużyną ..... Bądźmy szczerzy to nie ta klasa co Manchester. Jeśli Manchester potrafil wygrać z Tottenhamem na wyjeździe i nie daćsobie wbić ani jednej bramki to co tu dopiero mówić o Lille ???? Spodziewam się wyniku 2-0 lub nawet 3-0 bo Man Utd zapewne nie będzie się chcial bawić do ostatniej minuty o to kto awansuje dalej . Mój typ 2
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Mimo, iz jestem fanem MU wcale nie uwazam ze sa tutaj zdecydowanym faworytem. W sobote zagrali słabe spotkanie. C.Ronaldo byl strasznie nie skuteczny, Saha od dluzszego czasu nie potrafi strzelic gola. Rooney od wieluuuu meczu w LM nie strzelil gola. Lille u siebie na pewni bedzie bardzo grozne. B. dobrze zagrali z Lyonem. Lille wie ze jezeli przegraja u siebie to nie maja szans na awans i na pewno sie nie odgryja a i MU na pewno nie ma zamiaru zapewnic sobie awansu w pierwszym meczu :-? Tym na under w tym meczu to dobre rozwiazanie, lecz to loteria w takich meczch. No ale mam nadzieje, ze moje obawy sie nie potwierdza i Roo, Saha i C.Ronaldo znajda droge do siatki i bedzie pozamiatane :spokodfhgfh:
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Moim zdaniem Manchester nie będzie miał problemów z przejściem Lille. Czystej &#39;dwójki&#39; jednak nie grałbym, bo jeśli taka drużyna jak Manchester pierwszy mecz gra na wyjeździe, to myśli przede wszystkim o straceniu najmniejszej z możliwych liczby goli, aby nie mieć problemów u siebie, więc remis np. 0:0 albo skromna wygrana jak najbardziej wchodzi w rachubę. Całkiem niezła postawa defensywy MU skłania do zagrania jednego typu.

OSC Lille-Manchester United

strzeli/nie strzeli : OSC Lille 1,52 2,27

Buk: Betgun
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Duzo juz na temat tego meczu zostalo powiedziane, jednak pisalem ta analize nieco wczesniej a niechce zeby &quot;przepadła&quot; dlatego mimo ze mogę się powtórzyć wkleję ją;)


Lille v Man Utd 4,00 3,10 1,95 Typ: 2 (1,95) 7/10 bah

OSC Lille - przyszłościowy francuski klub, zajmujący obecnie 3 miejsce w francuskiej pierwszej lidze zmierzy się z angielskim potentatem Manchersterem United. Dlaczego przyszłościowy ? Klub się dopiero rozwija. Jednak jest to chyba jeden z prężniej rozwijających się klubów w Europie. Prowadzą świetny system skautingu, koncentrują się na rozwoju lokalnych młodych zawodników co zapewnia im (zawodnikom) chociażby psychologiczny komfort (widzenia się z rodziną itd.). Dla OSC Lille jest to dopiero 4 sezon (40 meczy) w LM. Nie osiągnęli do tej pory nic oprócz pojedynczych triumfów nad Man.UTD (1-0) czy AC Milanem (2-0). Jednak zespół funkcjonuje świetnie pod każdym względem, nie największy budżet podciągany jest właśnie takimi dobrymi występami jak tegoroczny w LM - śmiem twierdzić, że nieco więcej szczęścia w losowaniu i widzielibyśmy tą drużynę w 1/4 finału. Niestety trafili chyba najgorzej jak mogli. Za Manchesterem przemawiają wszystkie znaki na niebie. Zacznijmy od tego, że Lille notabene nie będzie grało u siebie. Ich stadion nie spełnia wymogów UEFA, więc mecz będą musieli rozegrać na stadionie Lens. Dla Menchesteru większego znaczenia to nie ma - bo tak czy siak jadą do Francji, ale na graczy Lille na pewno w jakimś stopniu to wpłynie. W ekipie gości wydaje się być wszystko dopięte na ostatni guzik. Taktyka anglików zmiania się w zależności kto jest ich następnym rywalem; sztab szkoleniowy z Alexem Fergusonem na czele na pewno przygotowali coś specjalnego na te spotkanie: &quot;Jestem pewien, że Carlos Queiroz i menedżer przygotują zespół jak najlepiej, a także poinformują drużynę o taktyce i mocnych stronach przeciwników&quot; - mówi Van der Sar. Ciekawostką jest fakt, że w poprzednim sezonie francuzi zdołali urwać w grupie Diabłom aż 4 pkt. (1:0 w Francji, 0:0 w Angli). Jednak jak twierdzi sam Ferguson: &quot;Jestem zadowolony z formy zespołu. Natomiast w ubiegłym roku musieliśmy się zmagać z wieloma czynnikami.” Wtedy to w Francji nie mógł zagrać Ryan Giggs oraz Paul Scholes, a sam mecz odbył się parę dni po druzgocącej porażce 1:4 z Middlesbrough. W kadrze znalazło się także wielu młodych graczy: „Jechaliśmy do Paryża z niedoświadczonym składem, który zawierał wielu młodych graczy. W tamtym okresie zespół utracił pewność siebie. Kiedy musisz grać młodzianami, ten aspekt jest bardzo ważnym punktem zespołu. Wówczas cała drużyna gra na znacznie wyższym poziomie, bo gracze pierwszego składu wiedzą, co mają robić. Kiedy w takiej sytuacji musieliśmy wystawić w Paryżu młodych, dobry rezultat był bardzo wysokim wymogiem.” Teraz do Francji jedzie najsilniejsz skład anglików - wraca Edwin van der Sar, z kolei dołączą do niego Ryan Giggs, Gary Neville, Rio Ferdinand oraz Rooney. Wszyscy piłkarze są ogromnie zmotywowani. United nie awansowali do ćwierćfinału od 2003 roku - dwa razy odpadli w 1/8, rok temu odpadli już po grupowej rywalizacji. Dlatego każdy piłkarz Manchersteru myśli teraz tylko o jednym. Zmazać tą plamę. Świadczyć może o tym przed meczowa wypowiedź Sahy: &quot;W szatni panuje atmosfera mobilizacji, chęci rewanżu. Chcemy odłożyć wszystko na bok i spróbować jeszcze raz. Nie mówię, że Lille nie grało dobrze przeciw nam - był inny problem, który dotyczył naszej postawy. (odnośnie zeszłorocznych zmagań między tymi drużynami). „Obecnie gramy jednak zdecydowanie lepiej. Każdy jest pewny siebie i czujemy, że mamy potencjał, aby wygrać Ligę Mistrzów. Ludzie poza Anglią, też to czują.”

Sir Alex Ferguson zapowiada, że &quot;odrobił lekcję&quot; i zrobią wszystko aby w tym spotkaniu wygrać. Mecz na pewno będzie zacięty, zresztą tak samo jak rok temu kiedy to w meczach tych drużyn niejednokrotnie dochodziło do przepychanek - w dwu meczu zawodnicy obu drużyn obejrzeli łącznie 11 żółtych kartek. Dla mnie MAN.Utd jest w tym meczu faworytem, kurs mógłby byc nieco wyższy ale i takim sie zadowole ;D
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Michauek super zapowiedź ;) ja w swojej trochę literówek narobiłem, ale już nie będę poprawiał...;) A co do meczu to zastanawiam się co pewniejsze under 2,5 czy czysta &quot;2&quot; na Manchester... ale chyba zagram oba singielki... mam nadzieję że wejdą.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Michauek super zapowiedź ja w swojej trochę literówek narobiłem, ale już nie będę poprawiał...;) A co do meczu to zastanawiam się co pewniejsze under 2,5 czy czysta &quot;2&quot; na Manchester... ale chyba zagram oba singielki... mam nadzieję że wejdą
ojj ja bym tego nie robil!! gralem tak na MS i zle na tym wyszlem bo jak Lille strzeli gola to juz wiesz ze ktorys z kuponow nie wszedl wiec to bezsensu. Jak juz co to lepiej zagrac ze ManU wygra do zera. wtedy te dwa typy sie lacza jakby :]
pozdro
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
TBM Twoja analiza także była dobra, mam nadzieje, że będziesz dalej pisał bo na forum brakuje dobrych analiz. Widze, ze oba Twoje singielki weszły, gratuluje ????
Ja osobiście grałem samą 2, i jestem zadowolony ????

Manu strzeliło bramkę po sprytnie zagranym rzucie wolnym, sędzia nie pokazał że gramy na gwizdek więc piłkarz strzelił na pustą bramkę , kiedy to bramkarz Lille ustawiał mór stojąc przy słupku ???? Manu pewny awans.

Lille v Man Utd 4,00 3,10 1,95 Typ: 2 (1,95) 7/10 bah ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W moim temacie z typami dorzuciłem jeszcze trzeciego singielka na dokładny wynik 1-0 dla Manchesteru ???? Świetny dzionek odrobiłem częśc strat ze swojego tematu dzięki trafieniu jackpota w meczu ManU :mrgreen:
under 2,5 + ManU + DW 0:1 suuuper :mrgreen:

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że Red Devils zapewnili sobie awans dzięki temu zwycięstwu ;)

Pozdrawiam
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
Bramka dla MU to jedno wielkie chamstwo ale jako kibic MU i gracz na typ:2 nie moge byc niezadowolony ????
 
E 0

evileqq

Użytkownik
gOrnik jakie chamstwo? Mylisz pojęcia to się nazywa - boiskowe cwaniactwo, sędzia nie pokazał, że rzut wolny na gwizdek więc Giggs kopnął piłkę ustawioną przez Rooneya (swoją drogą wydaje mi się, że takie wolne ćwiczą na treningach). Błąd Lille, że nie zwracali uwagi na sędziego tylko od razu zabrali się za ustawianie muru.
 
g0rnik 0

g0rnik

Użytkownik
evileqq, może źle to ujołem, ale o to mi właśnie chodziło co napisałeś ???? W meczu (a szczególnie takim) trzeba byc skoncentrowanym na 100% przez całe 90 minut i czas doliczony ;-)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jak ktoś już napisał na boisku trzeba być cwaniakiem wiele już było takich boiskowych sytuacji Piłkarze druzyny ustawiają mur a poprostu strzelec uderza i Goll trzeba również zwracać na to uwage niestety piłkarze Lille mają nuaczke na przyszłość i na Old Traford jadą odrabiać straty...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom