>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Manchester United - OSC Lille / 20.02.07

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Dokładnie jak napisał evileqq, nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń do takiej bramki, nawet w trampkarzach sędzia pokazuje czy gramy na gwizdek czy nie, więc taka bramka jest normalną bramką i protesty zawodników Lille, którzy grozili ze zejdą z boiska po uznaniu bramki przez sędziego są dla mnie kupą śmiechu.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Manchester nie pokazał tego co pokazuje w premiership.Lille bardzo mi się podobało świetnie bronił ich bramkarz ale zawinił przy golu tak jak cała drużyna.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jeśli piłkarze Lille twierdzą że wynik jest niesprawiedliwy to mają szanse udowodnić w rewanżu na Angielskiej ziemi ! Ja uważam że gol był prawidłowy skoro sędzia o wszystkim wiedział i nakazał grać ! Każda drużyna by miała pretensje w takiej sytuacji w meczu o taka stawke !! Dlatego uważam że temat skończony i czekamy na rewanż !! ???? ????
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Wypowiem się pierwszy o rewanżu a wiec tak... bardzo ważnym faktem przed tym spotkaniem jest to że w ten weekend a dokładnie dziś :mrgreen: Diabły grają w lidzie bardzo ciężkie spotkanie z Liverpoolem i z tego co sie orientuje Ferguson ma zamiar wystawić najmocniejszy skład ponieważ oszczędzał ich w meczu z Reading bodajże jak sie nie myle we wtorek. Manchester ma bramkę strzelona we Francji i stawia ich to w bardzo korzystnej sytuacji. Wydaje mi się także że w tym meczu Lille wyjdzie na murawę zmobilizowani po tej bramce jaka strzelił Giggs na ich stadionie, ale moim zdaniem na Old Traford będą mieli bardzo mało do powiedzenia i szanse na zwycięstwo w Teatrze Marzeń jeszcze minimalne gdyż United u siebie w tym sezonie grają znakomicie i przegrali tylko jedno spotkanie i to nie z byle kim bo z Arsenalem. Wiec mój typ jest jedno znaczny typ na awans na Manchester oraz typ na wygrana Diabłów w meczu. Pozdrawiam :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom