>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Manchester United - FC Porto (ćwierćfinał)

Status
Zamknięty.
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Nie ma tu co dyskutować, każdy mądry wie kto miał trudniejszą droge do finału, a jak ktoś powie że MU wygrało zeszłoroczną LM niesprawiedliwie, jest dla mnie człowiekiem smiesznym.. ;) Szykuje sie baardzo ciekawy meczyk, dziwią mnie kursy na United (tylko 1.35) zaś na Porto aż 9.50. Ciesze sie, że spotkanie będzie rozgrywane dopiero za dwa,trzy tyg. bo byłoby ciężko zagrać dobry mecz w chaosie, który panuje teraz w szeregach United. Ja jednak jestem dobrej myśli, SAF to nie głupi trener z wieloletnim doświadczeniem, będzie doskonale wiedział jak odbudować zespół w ciągu krótkiego czasu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
moim zdaniem SAF nie ma co odbudować , gra MU choć by w meczu z Fulham mimo osłabienia wyglądała dobrze , przynajmniej w II połówce , MU fakt faktem przegrało 2 mecze z rzedu ale nie powiedział bym że to już jest kryzys , tyle ze MU w obu meczach grało w osłabieniu , w meczu z fulham większa polowe meczu więc wiadomo że w osłabieniu się cięzej gra , tak więc czy mecz był by dzis czy za 2-3 tyg to MU pocisnie Porto ;)
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Van der Sar - O&#39;Shea, Vidic, Evans, Evra - Park, Carrick, Scholes, Ronaldo - Tevez, Rooney

Co do Porto nie znalazłem nigdzie informacji o ewentualnych absencjach. W ostatnim ligowym meczu grali: Helton, Sapunaru, Rolando, Bruno Alves «cap.» and Cissokho; Fernando, Tomás Costa and Raul Meireles; Mariano, Farías and Hulk
Substitutions: Tomás Costa (Lucho, 66 min), Hulk (Rodríguez, 83 min), Raul Meireles (Madrid, 85 min)
Unused subs: Nuno, Stepanov, Tarik and Rabiola

Nie mam pojęcia czy Lisandro kontuzja, czy po prostu odpoczywał. Niech ktoś obeznany się wypowie.

P.S. Porto ma łądny bilans spotkań w Anglii: 0-1-10 :O

EDIT: Co do Lisandro to w sobotę nie grał z powodu zawieszenia. Jutro gotowy do gry.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Co dość ciekawe, ten remis Portugalczycy mieli właśnie z Manchesterem United na Old Trafford. Wówczas pokonali MU, a ich trenerem był Jose Mourinho, którego wyeliminował z Ligi Mistrzów w poprzedniej rundzie... Manchester.
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
Co dość ciekawe, ten remis Portugalczycy mieli właśnie z Manchesterem United na Old Trafford. Wówczas pokonali MU, a ich trenerem był Jose Mourinho, którego wyeliminował z Ligi Mistrzów w poprzedniej rundzie... Manchester.
Ale teraz obecny skład porto jest o wiele słabszy. Wtedy był Deco, Carvalho, Costinha , Fereira , Valente i jak juz sam wspomniałes Mourinho na ławce.
Za to skład MU wydaje się dziś o wiele mocniejszy niz wtedy.
Wg mnie Czewrone Diably spokojnie poradzą sobie ze Smokami i przejdą do półfinału ;)
 
grabek-gliwice 1

grabek-gliwice

Użytkownik
Myślę że w dzisiejszym meczu Manchaster wygra, może nie po jakimś pięknym spektaklu, lecz będą kontrolowali sytacje na boisku. Podejrzewam iż manager FC Porto będzie próbował zamurować bramke i zagrać z kontrataku, ale przy sile napadu ManU będzie to bardzo trudne do wykonania. Kurs oscylujący w granicach 1,40 jest warty zagrania, ew. dla śmiałków Manchaster wygra 1 połowę ~1,80
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kurs na gospodarzy rewelacyjny nie jest, ale mam nadzieje, że jako podbicie kursu w dubelku nie zawiedzie. Analize napisałem więc wklejam ;)

Manchester United - FC Porto
Porto w europejskich pucharach poza Estadio Dragao nie jest taką groźną drużyną i choć kiedyś już potrafiło wyeliminować Manchester United z Ligi Mistrzów to wydaje mi się, że w tym roku taka opcja nie wchodzi w rachubę. Team Sir Alexa Fergusona na ogół w tym sezonie funkcjonuje bardzo dobrze i mimo tego, że miał problemy z odniesieniem zwycięstwa nad Aston Villą to warto zauważyć, że mimo wszystko grał dobre spotkanie oraz brakowało podstawowych graczy choćby Vidicia, Scholesa czy Rooneya. W meczu z Porto mogą wystąpić wszyscy wymienieni. Prawdopodobnie nie zagra Rio Ferdinand, którego jednak godnie już potrafił zastępować Evans. Porto nastawi się na kontrataki i niewątpliwie łatwo powstrzymać Lisandro Lopeza i spółki nie będzie, ale kluczem do sukcesu dla gospodarzy powinna być ich dominacja w środkowej strefie boiska, bo co jak co ale pomoc Manchesteru potrafi grać wspaniale. Do tego błysk geniuszu Cristiano Ronaldo czy świetnie dysponowanego Wayna Rooneya i gospodarze powinni wygrac pierwszy mecz na Old Trafford.
Mój typ: Manchester United - 1,35 w Tobet
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Manchester United - FC Porto
typ:
Drużyna 1. powyżej 1,5 goli
kurs: 1,60
sportingbet

Dziś Manchester United podejmie na Old Trafford w meczu Ligi Mistrzów FC Porto. Czerwone Diabły dopiero co grały w Premiership, a dokładniej działo się to w niedzielę. Gracze Sir Alexa Fergusona mają zatem bardzo mało czasu na odpoczynek.

MU przegrało dwa mecze z rzędu. Przegrało z Liverpoolem oraz Fulham Londyn. W niedzielę Czerwone Diabły także były bliskie porażki. Na Old Trafford przegrywały z Aston Villą 1:2. Wreszcie 10 minut przed końcem Cristiano Ronaldo doprowadził do wyrównania, a bohaterem Man Utd został Federico Machada, który w swoim debiucie zdobył zwycięskiego gola. Włoch ma dopiero 17 lat, ale już poznała go znaczna część kibiców piłki nożnej. W lidze MU zajmuje pierwsze miejsce, jednak Liverpool ma tylko punkt straty do Czerwonych Diabłów.

Man Utd od 21. meczów nie przegrał w Lidze Mistrzów. Dodatkowo Porto jeszcze nigdy nie wygrało w Anglii. Wszyscy jednak pamiętają sezon 2003/2004, kiedy Portugalczycy wyeliminowali z LM Man Utd, a następnie sięgnęli po Puchar Mistrzów.

United zagrają w tym spotkaniu bez kontuzjowanych Rio Ferdinanda, Andersona i Dimitara Berbatova. Do gry wracają natomiast Nemanja Vidic, Wayne Rooney i Paul Scholes, którzy nie wystąpili w niedzielę przeciwko Aston Villa z powodu kartek. W składzie jest także bohater spotkania z Villans - 17-letni Federico Macheda. Porto z kolei ma ponownie do dyspozycji Lisandro Lopeza, który nie zagrał w ostatnim meczu ligowym z Vitorią Guimaraes.

Podsumowując Man Utd strzeli przynajmniej 2 bramki w meczu i pewnie zwycięży.
Mój typ: 3:0 (1:0)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Bardzo mnie dziwi ze nikt nie komentuje wczorajszego wyczynu MU ^^ To moze ja zaczne, MU powinien na kolanach dziekowac Bogu za to ze trafilo mu sie Porto bo gdyby wczoraj byl to Liverpool lub Barcelona to dostali by worek bramek! ;) Ogolnie moga mowic o olbrzymim szczesciu ze wogole maja remis a nie przegrana, gdyz caly mecz tlukli na stojaco glowa w mur!
Kto ogladal mecz wie o czym mowie;) Ponadto wynik napawa optymizmem, ze MU odpadnie a i rywalizacja bedzie ciekawsza;)
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
Seku(L)ar, oglądałem także ten mecz i szczerze mówiąc, spodziewałem się bardzo jednostronnego widowiska. Chyba jak wielu z nas nie doceniłem umiejętności i zaangażowania graczy Porto, którzy wczoraj pokazali, że nawet w Teatrze Marzeń potrafią być równorzędnym rywalem dla MU.
Mecz był ciekawy, zobaczyliśmy 4 bramki (a mogło być ich jeszcze więcej), a co najważniejsze, taki wynik stawia w lepszej pozycji graczy Porto przed rewanżem 15 kwietnia w Portugalii. Zapowiada się więc ciekawe widowisko, którego nie mogę się doczekać ????
Ciekawe, jakie kursy na awans poszczególnych ekip wystawią bukmacherzy po pierwszym spotkaniu.:spokodfhgfh:
Pozdrawiam,
Jacek
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a moim zdaniem kursy na awans MU to będa prezenciki bo nie wierze żeby nie przeszli Porto , fakt faktem że u siebie grają lepiej , ale MU będzie pod presją ,która mam nadzieję podziała na nich pozytywnie
 
lukaszek69 0

lukaszek69

Użytkownik
BWin juz wystawił kursy na awans. Wynoszą one 1.85, zarówno na Porto jak i MU.
Ja tez nie wierze ,że MU zabraknie w półfinałach LM, więc napewno postawie na ich awans, a kurs zachęca do tego ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Seku(L)ar po meczu pojawił się jeden komentarz... ale był na tak niskim poziomie (jak w ogóle można mówić o jakimkolwiek poziomie), że został usunięty przez kolegę moda.
MU grało fatalnie. Widać, że od kilku meczów mają kryzys. Fartem jedynie uratowali zwycięstwo z Aston Villą. Reszta spotkań to dla mnie kompromitacja dla zespołu który jest jeszcze mistrzem Anglii i zdobywcą LM.
Dobre jest to, że Alex znowu nie powiedział jak zwykle, że byli lepsi ale nie udało się wygrać...
Znalazłem jego wypowiedź po meczu:
&quot;W meczu z Porto nie mogliśmy pozwolić sobie na przegraną. To straszne prowadząc 2:1 stracić bramkę w samej końcówce meczu.&quot;
&quot;Teraz czeka nas bardzo trudno zadanie. Szczególnie kiedy wiesz, że żaden brytyjski zespół nie wygrał w Porto&quot;.
&quot;Mamy pretensje tylko do siebie. Teraz musimy wygrać. Ten klub już nie raz dokonywał czegoś jako pierwszy. Miejmy nadzieję, że teraz będziemy pierwszą angielską drużyną, która wygra w Porto&quot; - zakończył Fergie
Stracili bramkę w samej końcówce ale ten gol należał się przyjezdnym. Może i obiektywny nie jestem. Ale przecież Porto grało z nimi jak równy z równym.
Zaliczka 2 bramek z Old Trafford to spory handicap dla Porto. Dodając to co podkreśliłem wcześniej z wypowiedzi Fergusona robi się ciekawie ;)
Rewanż będzie strasznie ciekawy. Bo nie wyobrażam sobie, że MU będzie grało zachowawczo.
Niespodzianki gdzieś muszą być. Początkowo wydawało się, że brak pary gdzie będzie jakaś niespodzianka. Ale tutaj jest chyba najbliżej niespodzianki w postaci odpadnięcia faworyta.
konrad140 żebyś się nie zdziwił jak MU odpadnie ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zgadzam się z Vaderem.
Manchester ostatnio gra po prostu źle. Te błędy w obronie to tragedia. Tak zdezorganizowanej drużyny MU nie widziałem od bardzo dawna. Tak naprawdę ostatnio wystarczy z MU grać jak równy z równym, nie bać się, grać agresywnie i daje to znakomite wyniki. Środek pola praktycznie nie istnieje Scholes kompletnie bez formy. Jedyny Rooney trzyma bardzo wysoki poziom praktycznie w każdym meczu ale wiadomo jak to z nim jest, wystarczy zmarnowana sytuacja, prowokacja i ????
Do rewanżu z Porto nie zostało wiele czasu, do tego w weekend wyjazd do Sunderlandu gdzie nie mogą odpuścić. Może dojść zmęczenie bo ostatnio skład MU nie jest zbyt szeroki ... Porto z kolei ma bardzo dobrą sytuację w lidze, do tego gra ze słabiutką Amadorą u siebie, mogą dać odpocząć kluczowym zawodnikom.
MU to jednak wciąż MU, jeden gol może przywrócić im pewność siebie i pozwolić złapać rytm gry. Ja bym ich nie przekreślał ale zważywszy na to że Porto wystarczy remis to daje im więcej szans na awans. Oni mają genialnych menadżerów bo potrafią znajdywać talenty na całym świecie i potem ich sprzedawać za dziesiątki milionów. Mają młody skład, żądny sukcesów i ku mojemu zdziwieniu jednak już wiele potrafiący. Teraz znów nieznany szerszej publiczności Hulk, Cissoko, Fernando, Sapunaru czy Tomas Costa wypływają na głębokie wody a Lisandro Lopez którego pamiętam jeszcze z poprzednich edycji kiedy to marnował setkę za setką teraz jest prawdziwym kilerem (6 goli w LM) choć paradoksalnie jak widzę w lidze mu już tak dobrze nie idzie.
Z Atletico sytuacja była identyczna 2-2 w pierwszym meczu i 0-0 na Dragao dało awans. W tej edycji na tym stadionie poległ też Arsenal, w zeszłym roku Liverpool tylko zremisował 1-1 a w 2006/07 remisowała również Chelsea i ponownie Arsenal.
Osobiście będę kibicował Porto. Mam nadzieję że TVP pokaże ten mecz.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Estádio do Dragao - chyba wiecie, że na tym stadionie każdej drużynmie gra się niebywale ciężko. Po wczorajszym meczu myślę, że Porto niespodziewanie wyelimuje Manchester United. Do meczu tylko 6 dni, a ManU ma mecz w lidze który musi wygrać, Porto zaś może delikatnie odpuścić. Grają u siebie i mają super zaliczkę z pierwszego meczu. Czerwone Diabły wyraźnie w jakimś kryzysie i nie widzę jakiś super przesłanek, że łatwo przejdą tą rundę. Tak wiem, że Manchester to obrońca tytułu, ma szeroką ławkę i dużo gwiazd w zespole. Jednak Porto wczoraj było lepszym zespołem i czemu mieliby nie wyeliminować ekipy z Anglii?? Nazwiska nie grają... Byłem przekonany, że ManU bez większego problemu przejdą ta rundę, teraz uważam iż najzwyczajniej odpadną i skupią się na lidze.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ok widze ze zdania sa bardzo ostrozne i zachowawcze, mam swoje zdanie o tym meczu ale nie chcialem dac czadu odrazu z grubej rury zeby dzieci MU mnie nie pogryzly!
Ja to widze tak...
To co zaprezentowal wczoraj MU to byla kompletna pomylka! I uwarzam, ze stwierdzanie ze szybko stracona bramka podciela im skrzydla jest kompletnie nie na miejscu! Gdyz Porto moglo prowadzic juz wczesniej 0-1, i od samego poczatku jak i w przekroju meczu moim zdaniem bylo lepsze! Bylo szybsze, szybciej sie przemieszczalo po boisku, chlopaki widac ze realizowali jakies zalozenie taktyczne, a w polaczeniu z blazenada zawodnikow MU dawalo im przewage. Nie wiem czy ktos zauwazyl ale Porto spod wlasnej bramki potrafilo zaatakowac w 3 graczy i przejsc caly srodek pola, omijajac gospodarzy jak pacholki. Pierwsza bramka zasluzona jak najbardziej...zastanawiam sie do tej pory co chcial zrobic Evans?! Swietny strzal napastnika Porto, zerknal tylko gdzie ta stoji Van der Tyczka i poslal pileczke kolo spolka. Ogolnie w przekroju meczu Vander kopal prawie jak Boruc w meczu z Polska! Ktos naliczyl jego kicki?! Sprawil wrazenie jakby nie wiedzial po co tam stoji. A gra caly czas do tylu na bramkarza pokazywala tylko ze cale MU nie bardzo wie po co jest na boisku. Potem fatalne podanie obroncy Porto i strzal Rooneya ! No jakby tego nie strafil to a wcale nie bylem taki pewien...;)! To powinien zejsc z boiska ze wstydu.
Potem jako tako nawiazala sie rowniejsza walka Alex chyba powiedzial chlopaka na ktora baramke maja strzelac;) Ale nie dokladnosc byla okropna, nie umiejetnosc przyjecia pilki, odskakiwala, odbijala sie...tragedia. Paul w srodku pola zataczal kolka nie majac komu podac, bo...Cala druzyna stala!
To jeszcze o Ronaldo...nie pokazal nic! Kompletnie nic! I nie mozna mowic jakim jest zajebistym graczem, bo w licze w niedziele trafil dwa razy! Bo Aston Villa czy Fulhem to nie rywale ( toretycznie ) dla MU! Na boisko wyszlo Porto ktore wiedzialo jak grac i Ronaldo dotknal pilke dwa razy w pierwszej polowie, a jego wolne zatrzymywaly sie na murze!
Ogolnie moim zdaniem jak napisalem wczesniej, szkoda ze to nie byl Liverpool albo Barcelona, to by wczoraj bylo nie 2-2 a 2-4;) Kiedy MU strzelil gola bylo to naprawde bardzo nie sprawiedliwe i uwazam ze remis w przekroju meczu to maks a i tak za duzo dla MU za to co wczoraj pokazal, jestem wpelni zadowolony z 2-2 bo moze odpadna w Portugalii, mam nadzieje ze i Porto na stadionie smoka sprawdzi ze 2-0;)
Jedyna osoba z MU ktora cenie i uwazam ze marnuje sie wsrod tych klaunow i w tym komercyjnym klubie to Evra, on jak dla mnie gra zawsze bardzo dobrze, wczoraj byl jedynym ktory pobiegal troszke po boisku.
pozdrawiam.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Jedyna osoba z MU ktora cenie i uwazam ze marnuje sie wsrod tych klaunow i w tym komercyjnym klubie to Evra, on jak dla mnie gra zawsze bardzo dobrze, wczoraj byl jedynym ktory pobiegal troszke po boisku.
Obok takich bzdur nie mogłem przejść obojętnie. Oceniasz Manchester po kilku nieudanych spotkań nazywając ich klaunami? Człowiek Ty jesteś śmieszny. Pewnie jak United całkiem niedawno bili rekord czasu bez straty bramki to srałeś w gacie, a teraz krytykujesz.
Czerwone Diabły mają za sobą świetne dwa sezony i trzeba być głupcem, by oczekiwać od nich, że znowu wszystko wygrają. W ostatnich latach triumfator LM odpadał w 1/8. Nie można grać całego sezonu na najwyższych obrotach i kiedyś musiał przyjść kryzys formy. Zbiegł on się w czasie z kontuzjami obrony, która gra kiepsko. Dla mnie jeśli United zdobędą trzeci Obok takich bzdur nie mogłem przejść obojętnie. Oceniasz Manchester po kilku nieudanych spotkań nazywając ich klaunami? Człowiek Ty jesteś śmieszny. Pewnie jak United całkiem niedawno bili rekord czasu bez straty bramki to srałeś w gacie, a teraz krytykujesz.
Czerwone Diabły mają za sobą świetne dwa sezony i trzeba być głupcem, by oczekiwać od nich, że znowu wszystko wygrają. W ostatnich latach triumfator LM odpadał w 1/8. Nie można grać całego sezonu na najwyższych obrotach i kiedyś musiał przyjść kryzys formy. Zbiegł on się w czasie z kontuzjami obrony, która gra kiepsko. Dla mnie jeśli United zdobędą trzeci raz z rzędu Premier League to będzie super, Liga Mistrzów jest teraz dodatkiem. raz z rzędu Premier League to będzie super, Liga Mistrzów jest teraz dodatkiem.

A z takimi głupcami co nazywają Mistrzów Anglii i Świata klaunami to nawet mi się nie chce dyskutować.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Tez Cie kocham :*
Wiesz ja Cie nie obrazalem i nie mowilem ze jestes smieszny i ze srasz w gacie itd itd, a to ze masz plakat C. Ronaldo na scianie to nie moja wina ^^
Nie lubie, nie lubilem i nie bede lubial MU! Tak jak uwazam ze zlota pilka nie nalezala sie Ronaldo.
MU to najbardziej komercyjny klub swiata, tak jest, bylo i bedzie. Jak dawniej mieli np. Becka tak dzis maja klauna Ronaldo. Ile to razy MU byl na turne w Azji zeby zgarnac troszke kaski, zeby zolci mogli sie cieszyc ze widza Becka albo Ronaldo.
Ronaldo byl dobry ale pare lat temu na Mundialu gdzie wyplynal, teraz jest maszynka do kaski...zarabia krocie tylko dlatego ze MU zarabia na nim 5 razy tyle.
Zobaczcie...Real Madryt latem kupuje Ronaldo za kolosalna kwote, a tygodniowka jego ma wynosic okolo tyle co Ibrahimowicza w Interze! Real Madryt jest niednym o ile nie najbardziej zadluzonym klubem swiata! Wiec po co im kolejny taki zawodnik, ktory kosztowac bedzie ich fortune...Odpowiedz jest prosta, po to bo z niego zarobia 5 razy tyle co mu zaplaca ^^
Jesli Real chcialby kupic kogos do wzmocnienia skladu to kupil by innych tanszych zawodnikow jak Huntela! Co Huntela zle pomyka? Dobrze, strzela regularnie bramki, a zarabia grosze przy tym co dostanie Ronaldo;) Za ciut wieksza kaske mozna kupic Messiego, i to bylo by trafne! Ale Messi nie przejdzie to raz! a dwa na Messim reklamy sie nie zrobi;)
Dlaczego tyle osob kocha MU, bo jest tak rozreklamowany, bo kojarzy nam sie z Beckiem z Ronaldo, z siwym Alexem z czerwonymi koszulkami i tak dalej i tak dalej...
Taka prawda panowie...
pozdrawiam.
p.s. Miko MU, nie denerwuj sie tak bo to nie zdrowo, a na dodatek z nerwow Ci sie tekst wymixowal totalnie :*
Zeby moderator dawal taki przyklad, obrazania innych uczestnikow forum, jestem zszokowany... :/
EDIT: Dla HAJDUKA - Nie bede juz zasmiecal forum wiec zapisze edit tutaj, Hajduk masz racje ze MU to wielu innych zawodnikow...i jednym z nich co mogles przeczytac wyzej jest Evra ktorego lubie i uwazam ze gra. A co do typu to wieszco?! Moim zdaniem granie na taki typ jak MU w LIDZE MISTRZOW po kursie 1.35!!!! To kompletny NO Bet, jak sama nazwa tych rozgrywek wskazuje, ryzyko jest kompletnie nie adekwatne do kursu. A jak poczytasz troszke watkow o MU wczesniej, to zobaczysz ze moja niechec do MU tutaj, nie wyplywa z &quot;nie trafionego kuponu&quot; . . .
A dla ciekawostki, to czy wiesz ze w ankiecie na najbardziej nie lubianego pilkarza na wyspach C. Ronaldo zajal miarzdzaca przewaga glosow No. 1... Skoro jest tak genialnym pilkarzem dlaczego sami angole go nie lubia? Dlaczego tak kibice go nie lubia, dlaczego sam go nie lubisz...
Mowisz o liderze, dlaczego Ronaldo nie jest kapitanem...?!
pozdro...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom