>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mam jedną miłość są to pieniądze...

luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Konar , a w tej Mazdzie MX5 taki +190 cm nie miesci sie ? ???? / to na Porsche Boxster zbieraj ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie właśnie się obudziłem piszę z jednym okiem otwartym wiecie co mi się śniło???Ale poważnie byłem na meczu tylko że ja byłem niby w NY.Boston przegrał serię w ostatnim meczu grał z czerwonymi ale to było Chicago??? To jest znak Wizards to wygrają hehehe ja jestem chory już mi się to śni ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie właśnie się obudziłem piszę z jednym okiem otwartym wiecie co mi się śniło???Ale poważnie byłem na meczu tylko że ja byłem niby w NY.Boston przegrał serię w ostatnim meczu grał z czerwonymi ale to było Chicago??? To jest znak Wizards to wygrają hehehe ja jestem chory już mi się to śni ????
Mnie się nawet śniły dokładne wyniki i sytuacje bramkowe i bramki i nawet tak parę razy w życiu pograłem. Niestety nigdy nic się nie sprawdziło ???? Tyle apropos snów
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wiem to traktować poważnie nie można ale dla mnie Wizards byli faworytem w tej parze od początku nawet przy 0-2 wiedziałem że będzie 2-2 grając to w temacie.
Jak na moje i Wizards i Rockets wchodzą do finalu konferencji.
Stan konta ✅ 3370zł
Chelsea-1.5
Jazz-Warriors under 217.5
1.99
100zł
Gramy misie pysie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Stan konta ✅ 3370zł
No ładnie ci idzie tylko tego nie spie....l tego jakimś betem za 5 tyś albo 10 tyś.
Może powinieneś określić jakiś górny próg progresji którego nie przekroczysz co by się nie działo ?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No ładnie ci idzie tylko tego nie spie....l tego jakimś betem za 5 tyś albo 10 tyś.

Może powinieneś określić jakiś górny próg progresji którego nie przekroczysz co by się nie działo ?
Adamo ja tylko jedną progresję przekroczyłem jak zacząłeś krakać także przestań :p
Stawka jest niska będzie dobrze
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Panowie właśnie się obudziłem piszę z jednym okiem otwartym wiecie co mi się śniło???Ale poważnie byłem na meczu tylko że ja byłem niby w NY.Boston przegrał serię w ostatnim meczu grał z czerwonymi ale to było Chicago??? To jest znak Wizards to wygrają hehehe ja jestem chory już mi się to śni ????
to oznaki tego że jesteś uzależniony i wpierdzielony po pachy w bukmacherkę i pewnie nie raz coś przez to w życiu straciłeś ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
to oznaki tego że jesteś uzależniony i wpierdzielony po pachy w bukmacherkę i pewnie nie raz coś przez to w życiu straciłeś ????
I przy tym robię kasę ojej ja biedny siedzę oglądam mecze zarabiam na tym a mógłbym w tym czasie płacić 7 koła alimentów na nieswoje dziecko.
No głupi ja no...
czemu kasujecie swoje wpisy i zostawiacie jakieś
----
Napisaliście coś głupiego ale jednak okazało się że tylko na moich typach zarabiasz?
Rozumiem wybaczam
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Patron swoją drogą Ty to zawsze masz odpowiedz na wszystko więc na pewno wiesz dlaczego ten Twój temat to takie nie wiadomo co raz taśmy z kursem po 20 drugi raz konkurs all in oj kolego kolego widzę że zarabianie to nie Twoja branża.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie kasuj mi tu zostawiasz mi wpis parola że jestem idiotą a kasujesz moje posty ogarnij się.

8 KURSÓW GRUBYCH NA ✅

ZAPRASZAM JEDYNY NIEPODRABIALNY

PROROK
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
ja ci moge polecić szwajcarje jutro 1.78 i usa 6,5 1.90 albo 5,5 za grubiej
Pozdrawiam proloczku i dziekuje za typki jesteś wielki ugramy razem Bańke i będziemy opijać zwycięstwo ty browarkiem ja soczkiem ,albo wódeczką jak lubisz
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dziękuje ale nie gram sportu amatorskiego ????
A pić nie lubię po co to komu.
Rockets mieli to niestety ich gwiazdeczka to kapa okrutna więcej strat od całej drużyny SA nie wie co robić z piłką.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dziękuje ale nie gram sportu amatorskiego ????

A pić nie lubię po co to komu.

Rockets mieli to niestety ich gwiazdeczka to kapa okrutna więcej strat od całej drużyny SA nie wie co robić z piłką.
Ja tez nie pije już dłuższy czas
Dziękuje każdy gra co uważa za stosowne i w której dziedzinie się czuje najlepiej :]
Pozdrawiam i sporo wygranych Konarku ✅
 
Do góry Bottom