>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

małe kursy progresja

A 22

adw3nt

Użytkownik
51#
KA Akureyri v IA Akranes Live 74&#39; 0:0
Under 1.5 Goals @ 1.19 0:0
Stawka: 20j ew. +3.61

Bank: 292.36✅

Zdecydowanie zaspałem z progresją pierwszej stawki ponieważ przy kursie 1.1 kapitał pozwala mi już na pokrycie stawki w wysokości 25j!
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
55#
Guabira v Sport Boys (Bol) Live 77&#39; 2:1
Under 4.5 Goals @1.16 3:1
Stawka: 25j ew. +4.37
Bank: 307.94j✅
Stawiałemna 2 razy dlatego częsć stawki poszła po kursie 1.20 (15j)
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Nie sądzę, żeby ktoś obserwował Twój temat i czekał na potknięcie w dwóch kolejnych zakładach. Ja ze swojej strony obserwuję niejako bez celowo - jakaś magia jest w tych dwóch tak strasznie rozbieżnych krokach (rozbieżnych stawkowaniem - oczywiście rozumiem, że to ze względu na wielkość kursu). Skorzystać na Twoich typach się nie da (bo należałoby cały czas spędzać przed komputerem - nie wiedząc kiedy podasz kolejny typ), ale magia ciągnie, aby popatrzeć jak rośnie bankroll ????
Obiecałem parę dni temu że zerknę na polską ekstraklasę pod kątem ewentualnych overów niskobramkowych z niskimi kursami.
Mam spisane ilości padających goli w KOLEJNYCH* meczach sezonu 2015/16. Planuję spisać również sezon aktualnie zakończony.
* przy słowie &quot;KOLEJNYCH&quot; oznacza, że są tam niestety wyjątki, np ostatnia kolejka była grana w jednym czasie, podczas sezonu również kilka razy dwa mecze, a nawet więcej, bylo rozgrywanych o tej samej porze, więc niestety momentami mam spisane ilości goli w losowej kolejności.
Widzę, że 3 razy z rzędu padł wynik 0:0, a dwa mecze wcześniej padł jeden gol (seria wygląda więc tak: ..., 1, 4, 0, 0, 0, ... ), więc progresja na over 1,5 (kurs śrenido ok 1,33) a nawet na over 1.0 (kurs średni najczęściej 1,10) czy over 0.5 byłaby zabijająca system po dwóch, a nawet trzech wtopach z rzędu. Spaliłaby się już na początku sezonu.
Myślę nad systemem 3 kolejnych meczy z:
A/ overem 1.0 (kursy ok 1,10 x 1,10 x 1,10 = ok 1,33) z progresją na stawkę podwajaną (lub coś koło tego)
lub
B/ overem 1.5 (kursy ok 1,33 x 1,33 x 1,33 = ok 2.35) z progresją na stawkę podnoszoną tylko o stały czynik (np. 10j. - 12j. - 14j. ... w razie kolejnych przegranych podniesienie następnie o nieco wyższy czynnik 17j. - 20j. 23j. .
Spróbuję to przetestować, ale od razu zastrzegam, że to tylko statystyka oraz że wynik będzie obarczony błędem z powodu losowej kolejności uznania niektórych meczów granych o tej samej porze. Zakładam, że błąd nie będzie większy niż 10-15%, więc wynik dający yield na wyższym poziomie pozwoliłby myśleć optymistycznie.
Edit: oczywiście nie yield należy porównywać do tego potencjalnego błędu tylko przyrost bankrolla. YIield będzie raczej niski a tylko bankroll potencjalnie będzie wzrastał (to ze względu na małe stawki, niskie kursy, a dużą liczebność zakładów).
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
W przypadku grania DWÓCH meczy w dublu (over 1.5 i over 1.5) mamy srednio w sezonie jesień-wiosna trafione ok 59% zakładów.
Gdyby grać treble z takimi typami (AKO z TRZECH meczy na over 1.5) trafione byłoby 45.5% zakładów (49% jesienią i 42% zakładów wiosną).
W fazie play off wyniki dużo gorsze (za wiele meczy na 0:0 i 1:0/0:1): 45% trafnych dubli i tylko 13% trafnych trebli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 22

adw3nt

Użytkownik
Jeżeli chciał byś grać ako z kursami wyżej niż około 1.4 to możesz posłużyć się systemem &#39;progresja z przerzutką&#39; którą opracował Edi na forum. Czytałem o nim troche i rzeczywiście ma to sens przy takim % trafionych zakładów. Trzeba by zrobić symulacje z tym systemem i z daną stawką dajmy na to w ekstraklasie. Kupa roboty ale dla zapaleńca który baardzo lubi statystykę i słupki to niezły pomysł na wieczór ;)
Ja puki co kontynuuje i prawdę mówiąc nie wstawiam typów dlatego żeby ktoś z nich korzystał, aczkolwiek jeśli ktoś zdąży to ciesze się jego szczęściem. Nie widziałem na tym forum jeszcze takiej strategii gry i dlatego właśnie chce wnieść coś nowego. Może ktoś z tego skorzysta, a czy skończy się to źle czy dobrze to się okaże. Może ktoś coś dołoży do tego od siebie i wymyśli coś jeszcze lepszego...
 
Do góry Bottom