>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

małe kursy progresja

A 22

adw3nt

Użytkownik
Mam pytanie dla graczy z większą wiedzą. Czy dysponujecie informacjami na temat dokładnych wyników w danych ligach z rzędu? Dajmy na to nasza kochana ekstraklasa. Ciekawi mnie ile razy na przestrzeni dajmy na to kilku lat wpadały wyniki 0:0 trzy razy z rzędu. W ligach w których mecze nie są rozgrywane jeden po drugim nie da się tego sprawdzić w ten sposób ale jest wiele lig które grają mecze kolejno po sobie. Czy ma ktoś taką wiedzę lub źródło informacji z którego mogę takową wiedzę zaczerpnąć??
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi. Ale jakie 0-0 z rzędu? Danej drużyny, czy w jednej kolejce czy jak?
Napisałem o ligach które grają mecze jeden po drugim, więc oczywiście chodzi mi o całą ligę a nie poszczególne drużyny. Gdzie mogę sprawdzić takie dane w miarę szybko?
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
22#
Bytovia Bytow v Radomiak Radom Live 73&#39; 4:0
Under 5.5 Goals @1.12 4:0
Stawka 193.60j ew. +23.54j --&gt; po Lay +19.87
Bank: 213.47✅
Ewentualna wygrana jest odrobinę wyższa niż wynika z wyliczeń ponieważ giełda przyjęła mi część stawki po kursie 1.13.
Edit: W 90&#39; była czerwona kartka, wystawiłem Lay po 1.02. Było to bezpieczne zachowanie ale nie konieczne. Zagrałem tak ponieważ myślałem że kartka była dla Radomiaka a było na odwrót. Tak czy inaczej zakłąd odrobiony z małym plusem.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Wyniki w kolejnych następujących po sobie meczach możesz widzieć np na oddsportal.com . Wybierasz np: Dania -&gt; Superliga i w &quot;kartach&quot; Results
Musisz oglądać od końca (od dołu do góry i od ostatniej podstrony do pierwszej, wtedy będziesz miał chronologicznie.
Uwaga: nawet ligi, w których mecze są rozgrywane po kolei (jak nasza ekstraklasa, duńska superliga czy hiszpańska PrimeraDivision) mają od czasu do czasu kolejki, w których dwa lub więcej meczy mimo wszystko grane są w tym samym czasie!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 22

adw3nt

Użytkownik
26#
FYR Macedonia v Spain Live 44&#39; 0:2
Over 2.5 Goals @1.1 66&#39; 1:2
Stawka 17j ew. +1.62
Bank: 221.24
Edit: Bramka dla Macedonii?! To Ci dopiero zaskoczenie ????
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Właśnie przejrzałem 4 sezony naszej kochanej ekstraklasy z czystej ciekawości. Okazuje się że przez 4 lata wynik 0:0 kolejno po sobie padał 11 razy. Co mnie smuci trzykrotnie kolejno po sobie padł on 1 raz ale jednak padł. Morał z tego taki że nie możemy grać w ten sposób automatycznie. Musimy poddawać mecz analizie a najlepiej zagrywać live, co według mnie znacząco zwiększa szanse powodzenia.
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Wyniki w kolejnych następujących po sobie meczach możesz widzieć np na oddsportal.com . Wybierasz np: Dania -&gt; Superliga i w &quot;kartach&quot; Results
Musisz oglądać od końca (od dołu do góry i od ostatniej podstrony do pierwszej, wtedy będziesz miał chronologicznie.
Uwaga: nawet ligi, w których mecze są rozgrywane po kolei (jak nasza ekstraklasa, duńska superliga czy hiszpańska PrimeraDivision) mają od czasu do czasu kolejki, w których dwa lub więcej meczy mimo wszystko grane są w tym samym czasie!!
@mario wielkie dzięki masz za to plusika ???? Strona się przydała i jak widzisz już wyciągnąłem z niej pierwsze wnioski.
 
Do góry Bottom