>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

małe kursy progresja

A 22

adw3nt

Użytkownik
Witam. Forum przeglądam od baardzo dawna. Próbowałem grać już wiele rodzai systemów. Począwszy od zwykłej progresji aż po surebety z pomoca betburgera. Moim problemem jest częste nie trzymanie się zasad, co zawsze skutkuje przegraną.
Dlatego właśnie postanowiłem założyć ten wątek, może on zmobilizuje mnie do konsekwentnego postępowania.
Tym razem postanowiłem postawić na 2 progi zwykłej progresji.
Będę grał najczęściej typy live plus ov0,5 bramki w meczu.
kursy około 1.1 pierwsza stawka około 10Ł, druga w razie przegranej adekwatnie wyższa według progresji. Bank mam tylko na 2 stopnie bo jak sie domyślacie przy 3 stopniu jest to już ponad 1k.

1#
Uruguay U20 v Venezuela U20 Live 54&#39;(1:0)
BACK Under 3.5 Goals @ 1,1 1:1✅
Stawka: 11j
Bank:161.13j
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Bardzo dużo grałem na przedziały czasowe, że padnie bramka i wierz mi że 2 mecze to nic.
Poza tym kolega tutaj zagrał na zwycięstwo i z tego co śledziłem przebieg meczu tu musiał się sporo nadenerwować.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Lukasz, ale co dwa mecze to nic? Jak byl bet365 to tez grałem na gola co 10 minut i nie zdazylo mibsie trafic dwoch meczy 0-0 pod rząd.
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Bardzo dużo grałem na przedziały czasowe, że padnie bramka i wierz mi że 2 mecze to nic.
Poza tym kolega tutaj zagrał na zwycięstwo i z tego co śledziłem przebieg meczu tu musiał się sporo nadenerwować.
Spokojnie.. nie napociłem sie bo to było tylko 12j, w tamtym tygodniu przegrałem 1300Ł ale zrobiłem je ze 100, tak więc nie traktuje tego jak by od tego życie zależało. Myślę że to zdrowe podejściei każdy powinien tak do tego podchodzić. Wpłaciłem na ten system 150j ze świadomością że w każdej chwili moge je przegrać. A jak będzie to już czas pokaże ;)
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
Lukasz, ale co dwa mecze to nic? Jak byl bet365 to tez grałem na gola co 10 minut i nie zdazylo mibsie trafic dwoch meczy 0-0 pod rząd.
Lukasz masz racje jest ciężko trafić dwa mecze ale spójrz na przedostatnia kolejkę naszej kochanej ekstraklasy i remisy Legii i Lecha, &quot;niewiarygodne ale prawdziwe&quot; :razz:
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Adw3nt, ja juz dawno sie nauczyłem, zeby nie grać nic polskiego wiec nie biore tych wyników pod uwage. A już zagrać dwa mecze z polskiej piłki na bramki to uwazam za samobojstwo:grin:
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
6#
Jelena Ostapenko v Timea Bacsinszky Live set 2 (3:4)
Timea Bacsinszky - Game 08 @1.23 3:5✅
stawka: 152.31
Bank:186.18

Nie ma dzisiaj piłki kopanej i na siłę wchodzę w inne gry. Chyba czas się otrząsnąć i przystopować ;)
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
7#
England Youth v Scotland Youth
Over 0.5 Goals @1.13 8&#39; 1:0✅
Stawka: 13
Bank:187.80

Grają oni 2x40 min ale wierze że chłopaszki będą strzelać jak z procy. Bez wahania zagrał bym tu ov 1.5 ale kurs itak jest zadowalający więc gram 0.5.
Edit: w 8&#39; brama i liczymy drobne;)
 
A 22

adw3nt

Użytkownik
11#
Gibraltar v Cyprus
Cyprus - Match Odds @1.17 1:2✅
Stawka: 15j +2.43j
Bank:194.58

Edit: Od teraz w razie wygranych napisze ile jednostek wygrałem żeby uzmysłowić wam jak małe są to kwoty. Gram te typy za realne pieniądze z tym że w funtach szterlingach co sporo podnosi zysk w naszej złotej walucie ;) Pamiętajcie, małymi kroczkami a do przodu! Poza tym tak jak na początku napisałem, robię to dla przyjemności z ewentualną korzyścią rzecz jasna ????
 
Do góry Bottom