>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MŚ Elity / Niemcy - Francja, Kolonia - Paryż 05-21.05

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ja osobiście myślę, że najlepiej w meczu Francja-Czechy pograć over 1.5 bramki gospodarzy. Czesi grają dobrze w defensywie jak na razie, rywale oddają niewiele strzałów na ich bramkę, ale Francuzi tak jak już było pisane mają w ataku spory potencjał. O zwycięstwo może być ciężko, ale te 2 bramki ogarną.
Taka sama opcja na Szwajcarów w meczu z Finami. Suomi nie błyszczą, jak dotychczas tracili minimum 2 bramki w każdym ze spotkań także myślę, że i Szwajcarzy te 2 gole strzelą.
Francja powyżej 1.5@1.80 fortuna ✅
Szwajcaria powyżej 1.5@1.59 fortuna ✅
ako:2.86
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Francja - Słowenia
Typ:
1/+4,5
Kurs:
1,98
Bukmacher:
eFortuna
Analiza:
Ostatnie kolejka w grupie B i sporo już mamy rozstrzygnięć. Słowenia spada z ligi i w następnym roku będzie występować w dywizji I. Francja natomiast zajmuje 6 miejsce i może tylko wskoczyć na 5 miejsce, który defakto nic nie daje.
Słowenia na tych mistrzostwach gra bardzo słabo, 6 meczy = 6 porażek w tym tylko 1 po rzutach karnych a więc 1 punkty tylko zdobyty. Przegrywali wysoko tracąc sporo bramek, strzelając bardzo mało. Prócz wspomnianego meczu przegranego po rzutach karnych ze Szwajcarią 4:4 (4:5) przegrywali kolejno z Kanadą 2:7, z Norwegią 1:5, z Finlandia 2:5, z Czechami 1:5 i z Białorusią 2:5.
Francja nie awansuje do ćwierćfinału ale ich gra może się podobać, graja bardzo ambitnie i są jednym z rewelacji na tych mistrzostw.
Pierwszy mecz przegrali 2:3 z Norwegia potem rozbili 5:1 Finlandię, zremisowali 3:3 i po rzutach karnych ograli Szwajcarię, z Kanadą przegrali tylko 2:3 po bardzo dobrej grze, z Białorusią zremisowali 3:3 i po rzutach karnych wygrali i z Czechami przegrali 2:5. Więc tylko w 1 meczu przegrali wysoko.
Dzisiejszy mecz już w sumie o nic, Francja u siebie będzie chciała podziękować kibicom za ich doping wygraną, myślę, że zobaczymy sporo bramek w tym meczu, gdyż Francuzi sporo strzelają a Słowenia dużo goli traci, myślę, że dziś też coś strzelą.
Powodzenia.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Dobry typ. Ja polecam jeszcze wyższe linie, bo Francuzi mogą zagrać ofensywnie dla kibiców. Słoweńcy, którzy już spadli różnie mogą podejść do tego spotkania. Ich defensywa na pewno będzie odstawać na tle szybkiego i dobrze zorganizowanego rywala. Sami też powinni dołożyć ze 2 bramki.
1/+5.5 2.66
1/+6.5 3.7

Francja powyżej 4.5
3.05
Francja powyżej 5.5 5.50

over 6.5
3.10
1 tercja powyżej 1.5 1.90

Typy z fortuny.
edit. Mogło być wyżej, bo Francuzi 3 razy trafiali w słupek. Ogólnie okazji nie brakowało.

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
AccorHotels Arena (Paryż) 16:15
Czechy - Szwajcaria/X @ 2.09 fortuna 1-3 ✅
Ja śledząc mecze obu drużyn, a szczególnie Czechów znowu mam wrażenie,że Czesi są w tym pojedynku przeceniani przez buki. Owszem drużyna bardzo solidna,ale łapiąca sporo kar i miewająca przestoje.Fakt, po pierwszym meczu z Kanadą już same wygrane,ale mecze z Norwegią a szczególnie z Finlandią do łatwych nie należały.
Obie drużyny mają już play off. Warto podkreślić wygraną Szwajcarów z Kanadą .Wydaje mi się,że kalkulacja kto z kim zagra nie będzie odgrywała roli i dla mnie typ 50/50 a kurs zachęca.Co myślicie?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wydaje mi się że dzisiaj nie warto wchodzić za grube pieniądze w hokej gdyż drużyny mogą kombinować z kim lepiej zagrać w dalszej części turnieju.
Szwecja - Słowacja x2 4.14 STS
Szwedzi mogą nie chcieć zająć drugiego miejsca bo to oznaczałoby grę w połówce z Kanadą. Nawet gdyby wygrali to i tak ćwierćfinałowy rywal taki sam (Szwajcaria lub Czechy) Lepiej w półfinale zagrać z Rosją lub USA niż z Kanadą.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wydaje mi się że dzisiaj nie warto wchodzić za grube pieniądze w hokej gdyż drużyny mogą kombinować z kim lepiej zagrać w dalszej części turnieju.

Szwecja - Słowacja x2 4.14 STS
Szwedzi mogą nie chcieć zająć drugiego miejsca bo to oznaczałoby grę w połówce z Kanadą. Nawet gdyby wygrali to i tak ćwierćfinałowy rywal taki sam (Szwajcaria lub Czechy) Lepiej w półfinale zagrać z Rosją lub USA niż z Kanadą.
Witam

Napewno dziś trzeba uważać z inwestowaniem bo jak mówisz niektóre drużyny mogą sobie wybierać rywala. Co do Szwecji weź pod uwagę, że oni grają o 12.15. Mecz Rosji z USA jest o 16.15 i nie wiadomo jak się zakończy. Ja myslę, że Rosja też nie chce grać z Kanadą wczesniej jak w finale ale USA pewnie też nie. Może jak mówisz zakładają wygraną Rosji. Co do Kanady to albo grają na pół gwizdka albo brakuje błysku od 2-3 meczy ja odnoszę takie wrażenie, może ktoś widzi to inaczej. Rosja wygląda solidnie, moim zdaniem, Szwecja też, bo w zasadzie brakuje tam do full wypasu tylko Erika Karlssona ,Zibanejada, Forsberga i Silfveberga a tak mają całą pakę z NHL a przyjechali po złoto tutaj, czego przed turniejem nie kryli i napewno stać ich na to. Mogą dziać sie cuda ale mogą też wygrać faworyci.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Ranga turnieju raczej wyklucza kalkulowanie i układanie się. Tym bardziej jak ktoś mierzy w złoto nie będzie się bawił w jakieś celowe podkładania. Wg mnie Szwedzi wygrają dziś mecz.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ranga turnieju raczej wyklucza kalkulowanie i układanie się. Tym bardziej jak ktoś mierzy w złoto nie będzie się bawił w jakieś celowe podkładania. Wg mnie Szwedzi wygrają dziś mecz.
Też mam taką najdzieję i tak być powinno ale czasem z tyłu zapali sie taka lampka , że sport bywa nie zawsze do końca czysty.
Pozdro
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Ale panowie ja nie twierdzę że przegrają. Ja widzę ich wygraną po dogrywce co spowoduje że zajmą 3 miejsce( chociaż nie wiem co brane jest pod uwagę przy równej ilości punktów bo mogą się zrównać z USA) i w półfinale ( o ile tam dojdą) zagrają z Rosją lub USA. Kanada póki co nie gra na maxa bo nie ma w grupie wymagających rywali nie muszą się wysilać
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Zero oszczędzania, paroma golami pewnie lekko wygrają. Słowacy w poprzednich meczach lipa więc trudno się spodziewać że z taką mocną Szwecją coś pograją. Dostaną pewnie z 5-6 bramek a patrząc na to że Szwedzi nawet w bramce nie oszczędzają nie wiem czy Słowacy strzelą coś więcej jak z jedną bramkę o ile to im się uda. Ja dziś tylko na live sobie będę grał bo pozostałe mecze z tych trudniejszych więc opcje na gole wyglądają sensownie. Lepiej kapitał oszczędzić na dalszy etap rozgrywek ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20.15
Mecz: Kanada - Finlandia
Typ: 1/+4,5
Kurs:1,92
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Kanada pewne 1 miejsce w tabeli już ma, Finlandia zaś może powalczyć o max 3 miejsce lecz ich gra jest wyjątkowa słaba i nie widzę większych szans w starciu z Mistrzem Świata.
Finlandia niby przegrała tylko 1 mecz po 60 minutach aż 1:5 z Francuzami co już pokazało, że Finlandia na tych mistrzostwach jest słaba, porażkę jeszcze doznali z Czechami po rzutach karnych. 4 mecze mają wygrane ale tylko 1 spotkanie wygrali wyraźnie i to ze słabą Słowenią która spadła, wygrali z nimi 5:2, w pierwszym meczu ograli Białoruś 3:2 i męczarnie mieli w dwóch pozostałych meczach ze Szwajcarią 2:2 (3:2) po dogrywce i z Norwegią 2:2 (3:2) po dogrywce także. Finlandia zawsze kojarzyła mi się z minimalizmem, małą ilością goli a tu turniej pokazał, że w obronie u nich nie jest najlepiej 12 bramek straconych w 6 meczach, daje nam równo 2 bramki na mecz średnio.
Kanada ograła wysoko Czechów 4:1 potem rozbili Słowenię 7:2 i Białoruś 6:0 kolejno przyszły 2 mecze słabsze, pierwszy wygrany z Francją tylko 3:2 drugi przegrany po dogrywce ze Szwajcarią 2:3 by potem rozbić Norwegię aż 5:0. Kanada na tym turnieju strzeliła 27 bramek co daje nam średnio 4,5 bramki na mecz.
Dlatego do wygranej Kanady dodaję powyżej 4,5 bramki, Finlandia nie ma nic do stracenia a do zyskania wiele bo jeśli awansują na 3 pozycję nie zagrają z Rosją (oczywiście jeśli Rosja wygra z USA) i pewnie Finowie coś strzelą co tylko utwierdza mnie w tym, że będzie powyżej 4,5 bramki. Kanada strzeli swoje czyli 3-4 bramki i wygrają to spotkanie. Suomi jest po prostu słabe na tym turnieju.
Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Łotwa
Typ: 2 (zwycięstwo, nie ważne czy po 60 minutach, czy po karnych)
Kurs: 2,44
Bukmacher: eFortuna
Tutaj typ bez analizy dłuższej. Moim zdaniem drużyny o zbliżonym potencjale więc wchodzę w wyższy kurs ale oczywiście nie bez przyczyny, wydaje mi się, że Łotwa na tych mistrzostwach jest bardziej wyrazista. Oczywiście zwycięzca awansuje do ćwierćfinału nie ważne za ile punktów.
Na początku 3 zwycięstwa - 3:0 z Dania, 3:1 ze Słowacja i 2:1 z Włochami potem przyszły 2 porażki ale po walce 0:2 ze Szwecją i 3:5 z USA i wczorajsza porażka 0:5 z Rosją lecz ta porażka była wkalkulowana... rozegrać ten mecz byle się nie zmęczyć i wszystkie siły na dzisiejsze spotkanie.
Niemcy na początku sensacja wygrana 2:1 z USA lecz w tym meczu dzień konia miał bramkarz Niemiec, wychodziło mu wszystko, wszystko bronił, USA oddała prawie 40 celnych strzałów. Potem 2 wysokie porażki 2:7 ze Szwecja i 3:6 z Rosją i właśnie potem... męczyli się ze Słowacją wynik 2:2 i po rzutach karnych wygrali by następnie z Danią również zremisować 2:2 tym razem porażka po dogrywce i wreszcie zwycięstwo 4:1 z Włochami.
Powodzenia.
 
B 25

bonucci

Użytkownik
No niewiele brakowało by Łotysze wygrali to spotkanie, ale to co robią sędziowie na tym turnieju to dramat...
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Lanxess Arena (Kolonia) 18.05.2017 16:15
Finlandia - USA (-1,5) @ 1.94 fortuna ⛔ jeszcze jestem w szoku
Finlandia na tych mistrzostwach wygląda bardzo słabo. Oczekiwania były dużo większe,ale nie ma tam teamu i formy na dalszą fazę play off.Myślałem,że może błysną w meczu na luzie z Kanadą, ale nic z tych rzeczy. Finowie wcale nie odpuścili tego meczu,jednak różnica w szybkości i jakośći gry była bardzo widoczna. Myślę,że z USA nie będzie inaczej i też wiele nie pograją na tle przeciwnika. Na tym poziomie stawiam zdecydowanie w stronę USA,szczególnie po ostatnim wygranym meczu z Rosją o pierwsze miejsce w grupie.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Co sądzicie o graniu jutro w Strone Szwajcarów ? Szwajcarzy w grupie fajne wyniki jako jedyni ograli Kanade.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: USA - Finlandia
Godzina: 16:15
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: eFortuna
Czas na ćwierćfinały w Mistrzostwach Świata w hokeju i mamy szlagiery, Rosja zagra z Czechami i USA z Finlandią to chyba najciekawsze 2 mecze zobaczymy...
USA o dziwo zajęło 1 miejsce w swojej grupie wyprzedzając Rosję i Szwecję oczywiście wygrywając oba te mecze, ze Szwecja 4:3 z Rosją 5:3. USA jak to w zwyczaju ma, mistrzostwa świata rozgrywają młodzieżą i tak jest i tym razem, zdolna młodzież pokazuje jak sie gra na lodzie.

Finlandia jest dla mnie jednym z rozczarowań na tych mistrzostwach mimo, że grają w ćwierćfinale, ten awans wywalczyli w niesamowitych bólach. Wygrali tylko 2 mecze w 60 minutach, 2 po dogrywce i rzutach karnych a 3 mecze przegrali. Jest to spowodowane, że dużo hokeistów odmówiło gry na tych mistrzostwach i ten skład nie powala na łopatki.

Ostatnie mistrzostwa to popis Finów, wicemistrzowie świata, te mistrzostwa zakończą raczej na ćwierćfinale a w półfinale zagrają Amerykanie.
Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co sądzicie o graniu jutro w Strone Szwajcarów ? Szwajcarzy w grupie fajne wyniki jako jedyni ograli Kanade.
Ja jednak szedł bym w stronę Szwedów, kurs nie wysoki ale powinni spokojnie sobie poradzić ze Szwajcarią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
vostock 72

vostock

Użytkownik
Amerykanie powinni otrzymać nagrodę dla frajerów turnieju za ten mecz z Finami. Nie twierdziłem przed spotkaniem, że to będzie spacerek dla USA, bo Finów trzeba szanować i na nich uważać niezależnie od tego w jakiej formie są, ale brak choćby jednej bramki i głupota w drugiej tercji Lee i trzeciej Hayes&#39;a to jakiś dramat. A już chciałem grać nawet USA miejsca 1-3 na tym turnieju za grubszą kasę po kursie 1.90 w Unibet i klops. Śmieszne jest to, że Amerykanie nie wykorzystali swojej okazji - tak dużej okazji dojścia do finału, bo drabinka jakoby ułożyła się pod nich znakomicie, wszak sami ją sobie ułożyli wychodząc z pierwszego miejsca grupie. Co można powiedzieć, śmiech, z drugiej strony w dużo (wydawałoby się) bardziej wyrównanym pojedynku Rosjanie odprawili Czechów 3:0, gdzie kurs na zwycięstwo Ruskich był taki sam jak... na zwycięstwo USA z Finami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem, czego się spodziewacie po najbardziej przypadkowym sporcie na świecie? I co z tego, że Amerykanie grali dobrze w grupie? Co z tego, że Kanada jest o 10 klas lepsza od Niemiec i oddaje 50 strzałów, skoro wygrywa 2-1, bo cały mecz wala na pałę i nie mogą się wstrzelić. Możesz być najlepszą drużyną na świecie, ale nie masz szczęścia i cały mecz ładujesz bramkarzowi w klatę. W tym sporcie to normalka. Dlatego bezsensem jest stawianie 1x2 w hokeju, szczególnie przy wyrównanych drużynach. To jest wróżenie z fusów, podobnie jak w WTA. Wystarczy spojrzeć na playoffy w NHL. Jeszcze zobaczycie, że ani Kanada ani Rosja nie zdobędą mistrzostwa, a wygra jakaś skandynawska padlina.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Demonizujesz ;) W każdym sporcie są takie sytuacja. Euro 2016 jeszcze pamiętasz? Portugalia w grupie żadnego meczu nie wygrała notując 3 remisy. Nie muszę chyba przypominać kto potem wygrał tamte mistrzostwa. W takich turniejach gdzie grupa decyduje tylko o awansie i dalszym rozstawieniu zawsze będziesz miał takie przypadki że ktoś kto gorzej grał w grupie potem lepiej sobie poradzi lub na odwrót. Jak by zawsze faworyt wygrywał 10:0 to by nie było sensu meczy rozgrywać ????
Jakie typy na dziś? ????
Wg mnie Kanada i Szwecja, chociaż pierwszy mecz to swoisty rzut monetą patrząc na obecny turniej. Szwedzi wydają się mocniejsi od Finów i chyba zameldują się w finale także ich gram singlem w dwóch wariantach. Nie będę się silił dziś na wielkie analizy bo o pierwszym meczu można by napisać wiele a i tak może być w nim wszystko. Ja osobiście zagram na Kanadę z dogrywką dla bezpieczeństwa singlem ale to chyba tylko sentyment zaważył bo mecz zapowiada się wyrównany.
Kanada wygra z dogrywką i karnymi @ 1,86 1xbet ✅ ✅ ✅ CO ZA MECZ ???? Przedwczesny finał jak dla mnie ????
Szwecja wygra z dogrywką i karnymi @ 1,4 1xbet ✅
Szwecja w 60 minut @ 1,67 1xbet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom