>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MŚ Elity / Niemcy - Francja, Kolonia - Paryż 05-21.05

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Próbujemy:

Niemcy - Szwecja over 5,5 za 2,28 efortuna. ✅

Wynik: 2 - 7

Głównie dlatego, że Niemcy mieli wczoraj taki mecz jaki mieli. Omurowali się w swojej tercji a ich bramkarz czynił cuda. Nie wierzę, że kondycyjnie ogarną dwa mecze z rzędu z taki silnym rywalem, a ich bramkarz to nie Bobrowski by znów zagrać na 0-1 z tyłu. Oczywiście Szwedzi też mają OT w nogach, ale to jednak inna półka zawodników. Przewiduję, że Szwedzi swoje strzelą a i pewnie Niemcy coś dołożą. Wychodzi mi tu over.

USA - Dania W efortuna

USA ( -1,5H ) - Dania 1 za 1,42 ( do dubla ) ✅
over 5,5 za 1,8 ✅
USA Strzeli over 3,5 za 1,56 ✅

To już na jutro. Team USA poległ z Niemcami a jak to na nich zadziała to mając na uwadze, że amerykanie to urodzeni zwycięzcy, wiem doskonale. Będzie jutro rozjazd Duńczyków. Duńczycy już dziś grają ważny mecz o rozstawienie w dolnej czwórce, a amerykanie odpoczywają. Ilość stworzonych sytuacji w meczu z Niemcami była odpowiednia, brakowało skuteczności lub na drodze stawał szalony bramkarz. Jutro powinno być łatwiej.

Mega :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Łotwa - Dania Łotwa DNB @ 2,00 Iforbet ✅ 3:0
Długo myślałem nad tym spotkaniem, lekkim faworytem Duńczycy ale moim zdaniem ten mecz to typowe 50/50 więc biorę wyższy kurs. Nie jest to kluczowe spotkanie w kontekście walki o utrzymanie w elicie bowiem obie ekipy pewnie gdzieś jeszcze zapunktują a wszystko rozegra się w spotkaniach z Italią więc tutaj presja wyniku nie powinna ciążyć. Awans do fazy play off obu ekipom też raczej nie grozi chyba że Niemcy czy Słowacy pokpią sprawę w co wątpię. Do rzeczy. Kilka sparingów przed turniejem grano i lepiej chyba wyglądali Łotysze. Wygrane z Niemcami, Szwedowi, dużo walki fajne przewagi. Duńczycy dużo szarpanej gry, bardzo nie równo albo się postawili i gryźli lód albo oddawali mecz z afrajer do zera i tak naprawdę niewiadomo czego się po nich spodziewać. Goalie Merzlikins&gt;Dahm mimo większego doświadczenia Sebastiana, ale Elvis jest po dobrym sezonie w Lugano, na mistrzostwach już bronił wcześniej więc sytuacja go nie zje. Skład Łotyszy oparty na klubach zawodnikach KHL Kulda (Jokerit) Sotnieks (Lada), reszta defensywy Dinamo, z przodu też to wygląda nieźle Zemgus Girgensons z Buffalo, Ronalds Kenins, Bukarts, Dzerins para znająca się dobrze z czeskiej ligi a między nimi Kaspars Daugavins z Toperodo, Indrasis. Wygląda to jako tako doświadczenie z KHL powinno dużo dać. Jesper Jensen, jeden i drugi Lauridsen, obrona na papierze ciutkę lepiej wygląda ale słabszymi ogniwami w niej mogą być zawodnicy rodzimej AlBank Ligaen bo poziomem to oni na pewno będą odstawać nawet od grających ogony w Rydze. Nie ten poziom gry na codzień. Dobrze wygląda pierwszy atak Hardt, Regin i przede wszystkim Ehlers i tutaj będzie największe zagrożenie, Nikalaja który robi im grę nie wolno ani na moment odpuścić. Driga formacja już słabsza, Mads Christensen i Morten Madsen kończą sensowe możliwości z przodu więc to jest 1,5 formacji na 4. Mój typ to głównie gra przeciw duńczykom, są nierówni, chimeryczni, kręgosłup w zespole może i mają lepszy od Łotyszy ale uzupełniania mają ułomne kończyny w postaci zawodników krajowej ligi. Łotysze bardziej zbilansowani, róźniece na jakości w poszczególnych liniach są mniejsze, do tego kontakt z szybkim, technicznym hokejem też powinno dać o sobie znać, nawyki, automatyzm w zachowaniu, itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niemcy-Szwecja
Typ Szwecja -1.5
Kurs 1.65
Unibet
Drugie mecze obu druzyn na tych mistrzostwach. Niemcy z trzema zawodnikami z NHL reszta to rodzima liga, wczoraj dość szczesliwe 3 punkty z młodą drużyną USA i świetna postawa Greissa miedzy słupkami. Niemcy grali bardzo mądrze potrafili rozbijać ataki amerykanów i mieli troche jakże potrzebnego szczęścia. Natomiast Szwedzi mają prawie cały sklad zlozony z zawodnikow NHL z kilkoma gwiazdami. Solidna obrona i atak. Wczorajszy mecz z Rosją przegrany po karnych ale jezeli ktoś oglądał to widzial ze dwie pierwsze tercje przebiegaly pod dyktando Szwedów trzecia tercja wyrównana ze wskazaniem na Rosję. Dzis sądzę ze Niemcy nie beda juz mieć tyle szczęścia a Trzy korony zagraja skuteczniej bo potencjał mają ogromny znacznie przewyższający drużynę Niemiecką. Gram na to ze Szwedzi wygrają dzis różnica dwoch a mysle ze większą bo stać ich na to z całym szacunkiem dla solidnej niemieckiej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dubel na dziś

Finlandia ( -1,5 ) - Francja 1 za 1,37 ⛔
USA ( -1,5 ) - Dania 1 za 1,42 ✅

Ako: 1,94 w efortuna
⛔

Po najmniejszej linii oporów w faworytów.
Amerykańców opisywałem powyżej, więc nie będę powielał argumentacji. Zapewne po inauguracji są tak zmotywowani, że skoczą do gardła Duńczykom, którzy wczoraj pokazali jak są słabi. Finowie natomiast, solidnej defensywie Białorusi potrafili wbić 3 gole, więc francuzom zakładam że włożą co najmniej 5.
Francuzi i Duńczycy grali wczoraj - USA i Finlandia odpoczywali.
Jak się skończyły drugie mecze b2b ( Białoruś, Niemcy ) widzeliśmy ( odpowiednio 2-7 i 1-6 )

Dla zabawy takie same zestawienia z hadicapem ( 0 - 3,5 ) daje AKO 9.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecze Kanada-Słowenia i Rosja-Włochy jeśli ktos znajdzie buka co proponuje strzelców to polecam grac.
Kanada Scheifele, Giroux, Duchene, Mackinnon, Simmonds, Kilorn. Większość z nich trafi dzis. Z Rosji Kucherov, Mozjakin, Panarin.
Grzecho//trafi bo co? postaraj się dorzucać po parę zdań do swoich typów czy propozycji na przyszłość.
 
adi1977 3

adi1977

Użytkownik
witam,,,może ktoś wrzucić jakieś linki do oglądania oprócz tvp.sport?...dzięki.
Grzecho//w dziale jest temat z linkami do transmisji, są wszystkie spotkania, na yt masz of. kanał gdzie też są transmitowane mecze bez opóźnienia w przeciwieństwie do poprzednich mistrzostw
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Włochy - Rosja / 12:15
Nie ma większego sensu nad rozpisywaniem się o siłach obu drużyn. Każdy kibic hokeja zna wartość obu reprezentacji i pisanie o tym kto ma jakich zawodników jest stratą czasu. Obie reprezentacje zagrają dziś swoje drugie mecze. Włosi postawili się wczoraj Słowakom i dzięki bardzo dobrej dyspozycji bramkarza dotrwali z remisem do dogrywki w której musieli już uznać wyższość naszych południowych sąsiadów. Rosjanie również zremisowali swój mecz w czasie regulaminowym z tą różnicą że zdobyli dodatkowy punkt wygrywając karne ze Szwecją. Różnica klas obu ekip jest na tyle duża że Rosjanie nie powinni mieć większych problemów z przekonującą wygraną. Warto nadmienić że wczoraj odpoczywali natomiast Włosi zagrają drugi dzień z rzędu. Spodziewam się w tym meczu wygranej Rosji kilkoma golami.
Rosja over 4,5 @ 1,28 ✅
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecze Kanada-Słowenia i Rosja-Włochy jeśli ktos znajdzie buka co proponuje strzelców to polecam grac.
Kanada Scheifele, Giroux, Duchene, Mackinnon, Simmonds, Kilorn. Większość z nich trafi dzis. Z Rosji Kucherov, Mozjakin, Panarin.

Grzecho//trafi bo co? postaraj się dorzucać po parę zdań do swoich typów czy propozycji na przyszłość.
Ns szybko z komorki pisalem. Trafi bo po pierwszym meczu zaden jeszcze do siatki nie trafił Giroux i Simmonds to pierwszy atak Flyers , Duchene i Mackinnon to czolowi strzelcy Avalanche , sezon klubowy nie wyszedk ale w reprezentacji beda chcieli sie pokazać.Scheifele czolowy strzelec Jets i świetny sezon w jego wykonanie, Kilorn to sprytny gracz ktory potrafi ukluc jak nie zawsze idzie. Rosjanie Kucherov pierwsza strzelba Tampa Bay pod nieobecność Stamkosa kapitana i lidera znakomity sezon za nim. Panarin udany sezon zasadniczy w Hawks ale jak i cały zespół nieudane PO i jest chec rehabilitacji a Mozjakin to najlepszy snajper KHL , mial kilka okazji ze Szwecja ale nie wpadło, moze dziś., a każdy z wymienionych graczy to tez dobry asystent wiec mozna poszukac kursow na punkty.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Słowenia - Kanada / 12:15
Drugi dzisiejszy mecz rozgrywany o 12:15 to kolejny pojedynek &quot;Dawida z Goliatem&quot;. Faworyt do złota w pierwszym meczu nie dał szans ekipie z Czech. Słoweńcy dokonali wczoraj czegoś niemożliwego odrabiając stan meczu z 4:0 na 4:4. Niestety w dogrywce uznali już wyższość Szwajcarów. Jest to analogiczny mecz do tego który opisałem powyżej i tu również nie ma sensu nad rozpisywaniem się kto ma jakich graczy. Spodziewam się że wczorajszy mecz kosztował Słoweńców wiele sił i na wypoczętą Kanadę nie starczy im zwyczajnie sił. Również spodziewam się że Kanada wygra przekonywująco ale kursy na HC czy liczbe bramek mocno rozczarowują. Zagram więc sobie tylko za drobne ten mecz przed pierwszym gwizdkiem natomiast może uda się pograć ciekawsze rzeczy LIVE.
Kanada 1 tercja @ 1,2 ✅
over 1,5 1 tercja @ 1,29 ✅
Kanada over 1,5 1 tercja @ 1,62 ✅
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Słowenia - Kanada / 12:15

Drugi dzisiejszy mecz rozgrywany o 12:15 to kolejny pojedynek &quot;Dawida z Goliatem&quot;. Faworyt do złota w pierwszym meczu nie dał szans ekipie z Czech. Słoweńcy dokonali wczoraj czegoś niemożliwego odrabiając stan meczu z 4:0 na 4:4. Niestety w dogrywce uznali już wyższość Szwajcarów. Jest to analogiczny mecz do tego który opisałem powyżej i tu również nie ma sensu nad rozpisywaniem się kto ma jakich graczy. Spodziewam się że wczorajszy mecz kosztował Słoweńców wiele sił i na wypoczętą Kanadę nie starczy im zwyczajnie sił. Również spodziewam się że Kanada wygra przekonywująco ale kursy na HC czy liczbe bramek mocno rozczarowują. Zagram więc sobie tylko za drobne ten mecz przed pierwszym gwizdkiem natomiast może uda się pograć ciekawsze rzeczy LIVE.

Kanada 1 tercja @ 1,2
over 1,5 1 tercja @ 1,29
Kanada over 1,5 1 tercja @ 1,62
Jak najbardziej zgadzam sie z tym co kolega wyżej napisał kursy niskie w stronę Kanady. Ja znalazłem cos takiego na Lvbet .
Kanada wygra wszystkie tercje
Kurs 1.98 mozna to spróbować.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Kurna szukałem takiego czegoś ale gram na 1xbet i tam zanim się coś znajdzie a że pospałem dziś trochę to na ostatnią chwilę typy i już tego nie znalazłem :/
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Finlandia - Francja / 16:15 @ TVP Sport
Kolejny dzisiejszy mecz z serii gdzie jedni wczoraj odpoczywali a drudzy grali. Francuzi którzy wczoraj rozegrali swój mecz i przegrali go 3:2 z Norwegią podejmą Finów którzy swoje spotkanie mieli w piątek. Pokonali nie bez problemów Białoruś 3:2 trwoniąc prowadzenie z 2:0 na 2:2. Dziś powinni mieć łatwiej bo kadrowo są zdecydowanie mocniejsi od swoich przeciwników. Finowie w grach towarzyskich potrafili pokonać Rosję i Szwecję i są w stanie na tych MŚ powalczyć nawet o medal. Inny wynik niż wygrana Finów w regulaminowym czasie będzie dla mnie sensacją ale wydaje mi się że i zwycięstwo minimum dwoma golami nie powinno być problemem.
Finlandia @ 1,26 ⛔
Finlandia -1,5 @ 1,49 ⛔
Over 3,5 @ 1,27 ✅
i to już tak na czuja ale też myślę ze wejdzie
Over 4,5 @ 1,65 ✅
1xbet
USA - Dania
Amerykanie w swoim pierwszym meczu mocno rozczarowali. Tylko jedna strzelona bramka oraz porażka 1:2 z Niemcami zaskoczyła chyba każdego fana hokeja. Dziś mecz w którym powinni już wygrać i strzelić kilka bramek. Duńczycy zagrali swój mecz wczoraj i można powiedzieć że na lodzie byli tylko w 1 tercji kiedy to zdominowali Łotyszy. Niestety kolejne tercje okazały się dla nich tragiczne co skutkowało stratą łącznie 3 goli i porażką do zera. Skoro wczoraj nie dali rady nawiązać walki z Łotyszami trudno spodziewać się by dziś mieli szansę na punkty z ekipą USA która składa się w większości z graczy ligi NHL. Wydaje mi się że Amerykanie będą chcieli poprawić humory swoim kibicom i wygrają ten mecz przekonująco.
USA @ 1,21 ✅
USA -1,5 @ 1,37 ✅
trudniejsze typy za drobne
USA over 3,5 @1,51 ✅
USA -2,5 @ 1,82 ✅
1xbet
 
thavajea 147

thavajea

Użytkownik
Łotwa - Słowacja [Neutralne miejsce gry]
Typ: 1
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet-at-home
Łotwa wygrała pierwszy mecz pewnie 3:0 z Danią, która dzisiaj poległa ze Stanami Zjednoczonymi 7:2. Natomiast Słowacja ledwo wygrała po dogrywce z Włochami 3:2, które dzisiaj zostały rozbite przez Rosjan aż 10:1. Stąd wysuwa się wniosek, że Łotwa wygra dzisiejsze spotkanie.
Norwegia - Szwajcaria [Neutralne miejsce gry]
Typ: 1
Kurs: 3.68
Bukmacher: bet-at-home
Norwegowie wygrali z Francją w pierwszym meczu 3:2. Jest to dobry wynik, patrząc na to, że Francja jest gospodarzem. Francuzi postawili się dzisiaj Finom wygrywając z nimi aż 4:1. To stawia Norwegie w dobrej sytuacji. Szwajcaria natomiast w swoim pierwszym meczu wygrywała już 4:0 ze Słowenią, jednak Słowenia doprowadziła do wyrównania. Szwajcarzy dopiero po karnych odnieśli zwycięstwo. Myślę, że dzisiaj przegrają z dobrze dysponowanymi Norwegami.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Finlandia - Czechy @ 1.95 unibet
Finowie w Carlson Cup w Pradze rozegrali dobre spotkania.Wszystko było na kontakt. Wygrali z Rosją,Szwecją...z Czechami przegrali. Narazie na MŚ wymęczyli wygraną z Białorusią i dzisiaj sroga przegrana z Fracją.Grają wolno,za mało walki,błędy. Nie wygląda to dobrze,co nie zmienia faktu,że Finowie mają potencjał.
Czesi bezpośrednio przed MŚ zagrali fajny hokej.Turniej w Pradze,co warto zaznaczyć,ale ograli Szwedów (8-4), po karnych przegrali z Rosją (3-4) no i wygrana z Finami (3-2).Narazie przegrali z Kanadą,która wydaje się być z poza zasięgiem,następnie łatwo wygrali z Białorusią.Myślę,że ta wygrana w dobrym stylu nakręci ich i zespołowo znowu pokażą charakter. Brakuje mi w kadrze Czech Vondrki,Erata,Lakatosa,ale i bez nich Czesi wyglądają bardzo solidnie
Łotwa(-1,5) - Włochy @ 1.6 unibet
Łotysze narazie ogarniają turniej wyśmienicie.Taktyka,obrona,Elvis w bramce,dobra gra w przewagach.Zwycięstwo 3-0 z Danią,3-1 ze Słowacją.
Włosi powalczyli ze słabą Słowacją,ale już dzisiaj lanie od Rusków. Myślę,że nie pograją zbyt wiele przeciw Łotyszam.Nie ten poziom.
Typy niestety na ⛔ Czesi ogarneli mecz dopiero w 3 tercji. Pierwsze dwie to jakby nie ta drużyna. Fajnie,że wygrali bo było to takie sportowe podniesienie się z kolan, jednak mnie osobiście ich postawa zawiodła. Trzeba wziąść pod uwagę sytuację z Vorackiem,ale liczyłem na pewniejszą grę,szczególnie w obronie.
No a Łotysze minimalistycznie podeszli do meczu.Punkty są,ale z taką kalkulacją to ze Szwedami polegną srogo.
Co myślicie o Słowakach? wymęczyli mecz z Włochami, przegrali z Łotwą w kiepskim stylu.Dravecky odwalił numer na koniec,a już się wydawało,że złapią rytm.Brakuje jakości tej drużynie.Grają bez zawodników zza oceanu,trener dla mnie bez charyzmy,drużyna taka jakaś nieogarnięta,prześladuje ich pech,jeszcze Niemcy nie odegrali im ostatnio hymnu ???? Rozmyślam nad meczem z Danią ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Finlandia-Czechy
typ: Czechy 60&#39;
kurs 2
Fortuna
Oba zespoły widzielismy już dwa razy na tafli. Trener Finów Mariamaki ma czterech zawodnikow z NHL młodych Aho, Rantanena , doświadczonego Valteriego Fillipule i drugiego golie Blue Jackets Korpisalo, reszta to gracze z europy w wiekszosci rodzima liga i KHL .Finowie wymeczyli win z Białorusią po wyrównanym meczu i szczerze mówiąc nie zostawili dobrego wrażenia po sobie. Potwierdziło się to w meczu z Francuzami gdzie nie mieli sposobu na dobrze broniacego Hardego i zorganizowana obronę trójkolorowych, sami zresztą popełnili sporo błędów czego efektem są stracone bramki. Ich gra mnie nie przekonuje w żadnej formacji . Nasi południowi sąsiedzi pierwszy mecz przegrali z głównym pretendentam do złota Kanadą jednak pozostawili po sobie dobre wrażenie mimo wyniku 4-1. Drugi ich mecz to pełna kontrola i rozbicie Białorusi 6-1, pokazali że mogą daleko zajść w tym turnieju ich gra mogła się podobać, akcje budowane z pomysłem i dokładnością. W ich zaciagu z NHL są zawodnicy bedący czołowymi postaciami swoich drużyn, Mrazek ( jednynka w Red Wings), Voracek ( super snajper Flyers), Plekanec, drugi center Habs, Pastrnak ( pierwszy atak Bruins ze znakomitym sezonem) i solidni obrońcy Gudas i Kempny. Pozostali to w wiekszosci zawodnicy KHL i czołowe postacie rodzimej ligi. Wiadomo każdy mecz jest inny , Finowie mogą chcieć się za wszelka cenę zrehabilitować po można by tak powiedzieć blamażu, jednak myslę, że Czesi są świadomi i pewni swoich atutów. Ich gra wygląda o wiele lepiej . Między słupkami stanie mam nadzieję Mrazek, obrona jest solidna i sprawia wrażenie dużo bardziej zgranej od fińskiej. Atak według mnie też zdecydowanie bardziej ciekawszy. Cały zespół sprawia wrażanie bardziej bilansowanego . jest jeszcze jedna kwestia a mianowicie szatnia. Podobno wielu zawodnków z NHL nie chciało grać dla trenera Mariamakiego i atmosfera jest jaka jest co nie moze przełozyć się na dobry wynik. Fakt , nie oznacza to że ten zespół nic nie ugra na tych mistrzostach bo z ostatnich 8 mistrzostw 6 razy przywieżli medal. Ja jednak idę w stronę bardziej solidnych i grających z finezją Pepików. Kurs spadła od wczoraj z 2,45 do 2 i sądzę , że nadal będzie spadał po tym co widzielismy do tej pory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 337

donwafel

Użytkownik
Finlandia-Czechy
typ: over 3.5 bramki ✅
kurs: 1,34
efortuna

Witam na dzis biore pod lupe mecz z hokeja,tak wiec ostatnie pojedynki miedzy nimi:
27.04.17 CHG Finlandia Czechy 2 : 3
11.02.17 SHG Finlandia Czechy 1 : 7
15.12.16 COC Finlandia Czechy 4 : 2
05.11.16 KC Finlandia Czechy 3 : 5
23.04.16 EHT Finlandia Czechy 4 : 1
21.04.16 EHT Finlandia Czechy 2 : 3
17.12.15 COC Czechy Finlandia 0 : 3
07.11.15 KC Czechy Finlandia 1 : 2
14.05.15 WCH Finlandia Czechy 3 : 5
24.04.15 EHT Czechy Finlandia 3 : 2(2 : 2)
22.04.15 EHT Czechy Finlandia 4 : 1
widac ze tylko w dwoch meczach nie pokryli tej lini. Dzis Finowie beda gryzli lod i mam nadzieje ze pokaza wiecej w ataku niz wczoraj z bardzo dobrze grajacymi Francuzami. Czesi widac po dwoch meczach ze sa bardzo dobrze przygotowani do turnieju nie wyobrazam sobie ze nie zajma top 4 w tej grupie. Takze widze tutaj ofensywna gre i grad goli.

i jeszcze za drobne over 5.5 bramek kurs 2,62✅
over 4.5 bramek kurs 1,84✅
Powodzenia!
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Finlandia - Czechy @ 1.95 unibet

Finowie w Carlson Cup w Pradze rozegrali dobre spotkania.Wszystko było na kontakt. Wygrali z Rosją,Szwecją...z Czechami przegrali. Narazie na MŚ wymęczyli wygraną z Białorusią i dzisiaj sroga przegrana z Fracją.Grają wolno,za mało walki,błędy. Nie wygląda to dobrze,co nie zmienia faktu,że Finowie mają potencjał.

Czesi bezpośrednio przed MŚ zagrali fajny hokej.Turniej w Pradze,co warto zaznaczyć,ale ograli Szwedów (8-4), po karnych przegrali z Rosją (3-4) no i wygrana z Finami (3-2).Narazie przegrali z Kanadą,która wydaje się być z poza zasięgiem,następnie łatwo wygrali z Białorusią.Myślę,że ta wygrana w dobrym stylu nakręci ich i zespołowo znowu pokażą charakter. Brakuje mi w kadrze Czech Vondrki,Erata,Lakatosa,ale i bez nich Czesi wyglądają bardzo solidnie

Łotwa(-1,5) - Włochy @ 1.6 unibet

Łotysze narazie ogarniają turniej wyśmienicie.Taktyka,obrona,Elvis w bramce,dobra gra w przewagach.Zwycięstwo 3-0 z Danią,3-1 ze Słowacją.

Włosi powalczyli ze słabą Słowacją,ale już dzisiaj lanie od Rusków. Myślę,że nie pograją zbyt wiele przeciw Łotyszam.Nie ten poziom.

Co myślicie o Słowakach? wymęczyli mecz z Włochami, przegrali z Łotwą w kiepskim stylu.Dravecky odwalił numer na koniec,a już się wydawało,że złapią rytm.Brakuje jakości tej drużynie.Grają bez zawodników zza oceanu,trener dla mnie bez charyzmy,drużyna taka jakaś nieogarnięta,prześladuje ich pech,jeszcze Niemcy nie odegrali im ostatnio hymnu ???? Rozmyślam nad meczem z Danią ;)
Witam

Co do Słowaków to widać z roku na rok , ze poziom gry trochę spada ale wiele się na to przyczyn złozyło. Co do ich meczu z Danią to może najpierw kilka słów o meczu z Łotwą. Po pierwsze obrona dziurawa jak ser szwajcarski, przy bramce Girgensosa nie było tam, żadnego obrońcy a mógł spokojnie dojechać i była by asekuracja też drugiego słupka i najprawdopodobniej guma nie wpadła by do siatki. Na ich lidera w tych wyrasta Miklik ale jak wspomniałeś brak jakości jest widoczny. Wszystkie trzy gole stracone w osłabieniu, więc jest o czym mysleć. Niby ten mecz był dość wyrównany , w strzałach Słowacy przeważali ale jednak czegoś zabrakło. Z Danią mus win kurs dobry ( około 2,15-2,2 na mecz) i pewnie podskoczy bo typy pójdą w kierunku Dani , ale czym Ci Duńczycy mają wygrać. Dam Ehlers i Lauridseny meczu nie wygrają, poziom ligi Słowackiej mimo wszystko uważam za wyzszy i jak bym miał stawiać to Słowacja z podpórką lub ML.
To tyle ode mnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: USA - Szwecja

Godzina: 20:15
Typ: każda drużyna strzeli po minimum 2 bramki ✅ 4:3
Kurs: 1,63
Bukmacher: eFortuna
Dziś typ z Mistrzostw Świata w Hokeju, które odbywają się we Francji i Niemczech. Obie ekipy to sam szczyt Światowego Hokeja i będą bić się o medale.
Nieco lepiej te mistrzostwa rozpoczęli Szwedzi, którzy mimo, że przegrali pierwszy mecz z Rosją to widać było walkę i równie dobrze ten mecz mogli wygrać Oni. Przegrali po rzutach karnych 1:1 (0:1) ale już potem rozbili Niemców aż 7:2.
Natomiast Stany Zjednoczone na inaugurację przegrali właśnie z Niemcami 1:2 by potem rozbić Duńczyków także 7:2.
Między obiema drużynami zawsze padało sporo bramek - 3:2, 2:6, 2:4, 5:5 czy 0:6 dziś także liczę na sporo bramek, na wyrównany mecz co za tym idzie, obie drużyny strzelą po minimum 2 bramki. Szwedzi minimalnym faworytem są ale USA to nieobliczalna drużyna potrafiąca wygrać z każdym.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom