>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Kanada 2022 (Edmonton - Red Deer)

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jakieś informacje mark1973 mark1973 co do meczu Szwedów z USA? Odbędzie się normalnie? Z tego co czytam, to główny nacisk kładzie się, żeby USA wykluczyć już z turnieju, a reszta MŚ ma się odbywać normalnie. Myślę, że po wykonaniu testów powinna ta dwójka być odizolowana a reszta normalnie mogłaby grac.
Anulowanie mistrzostw póki co nie wchodzi w grę. Amerykanie ponoć mają się jeszcze odwoływać od tego walkoweru. W grę wchodzi też zawieszenie mistrzostw i kontynuacja po nowym roku około 4-5 stycznia jeśli będzie wszystko dobrze w pozostałych ekipach.
EDIT: Wszystko moze zmienić się z godziny na godzine
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W meczu Kanady gram na zdobycie gola przez Owena Powera. Jest to obrońca ze świetnym strzałem , przegladem sytuacji i znakomicie jezdzi na łyżwach. Doswiadczenia tez juz zdobył na taflach U20

Owen Power gol kurs 1,95 fortuna live ⛔ Chyba nie moja bajka w tym czasie
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Garść informacji prze meczem Szwecja-USA
Jak wiemy dwóch graczy USA uzyskało pozytywny wynik testu na Covid. Sa to bramkarz i napastnik ( nazwisk na razie oficjalnie nie podano wiec nie będę rozsiewał plotek) Współlokatorzy zostali natychmiast odizolowani i cała reszta została poddana kwarantannie. Dzis zostana przeprowadzone dwa testy na Covid kazdego zawodnika i członkow sztabu szkoleniowego, jezeli oba beda negatywne wówczas jest szansa że mecz ze Szwecja sie odbedzie, ale musi na to wyrazic zgode komisja medyczna IIHF, póki co wszystcy maja sie dobrze i nikt nie ma zadnych objawów. Pytanie co jeżeli bedzie wiecej pozytywnych przypadków. Podobne testy przechodza wszystkie ekipy stacjonujace w Edmonton ze szczegolnym uwzglednieniem Słowaków i Szwedów ktorzy mieli stycznośc bezposrednio lub posrednio z ekipą amerykanska W Red Deer poki co teren jest czysty od wirusa, jednak profilaktycznie kazda ekipa przejdzie jeden test dziennie. Sytuacja jest dynamiczna i moze sie zmienic w kazdej chwili w dobra lub złą strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +473
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sprawa niestety rozwojowa i coś bym już zagrał, ale czekam na decyzję co do meczu Szwecji z USA. Najwyżej pójdzie zwrot. Trudno się nie zgodzić z mark1973 mark1973, bo kursy na Słowację i Szwecje mocno przestrzelone i dlatego też podobnie zaatakuje AKO, dodatkowo dołożę sobie gol Niemców. Jako, że jestem trochę związany z tym krajem to im kibicuje i muszę przyznać, ze podobała mi się ich gra z Czechami i Finami. Pomimo tego, że byli underdogami to walczyli momentami jak równy z równym i oczywiście Kanada ma wszystko w swoich rękach i nogach, ale stać z pewnością naszych sąsiadów na trafienie może dwa. Gospodarze tego turnieju pokazali w rywalizacjach z Czechami, czy dzisiaj w nocy z Austrią, że nie są monolitem w obronie i tracą bramki. Ambitnie walczący Niemcy, którzy mieli więcej odpoczynku mogą pokusić się o honorowe trafienie, a może jakieś spotkanie na styku? Kto wie, jak potoczy się to starcie, Kanada też musi mieć gorszy dzień. Wyszło mi takie AKO, dodatkowo celuje w punkt Floriana Eliasa, który jest jeszcze bez gola i asysty, a na poprzednich MŚ U20 razem z Timem Stutzle po prostu wymiatał, bo miał na koniec cztery gole i pięć asyst. Kapitan stara się, występuje w PP i tutaj można ukąsić faworytów. Liczę na doświadczenie tego chłopaka, bo pamięta smak rywalizacji z Kanadą w poprzednim roku, gdzie jego drużyna była okrojona przez koronawirusa i popisał się asystą i golem w starciu z gospodarzami tego turnieju przy porażce aż 2:16.

Florian Elias powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @3.00 Fortuna

Słowacja vs Rosja: Słowacja handicap +2.5 @1.37
Kanada vs Niemcy: Niemcy strzelą gola @1.46
Szwecja vs USA: Szwecja handicap +1.5 @1.57
AKO @3.14 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dołoże tez dubla z grupy w Red Deer bo byc moze wystepy tu na ten moment pewniejsze
Finowie zmierza sie z Czechami. Suomi moze dla niektorych graja nieciekawy hokej ale jest on bardzo skuteczny. Nie zawsze wszystko od poczatku wypali w ataku ale defensywa to podstawa i nie sadze by Czesi urwali im choc punkt
Dokladam tez Niemców bo mysle, ze Kanada drugi dzien pod rzad nie zagra dwucyfrówki, wrecz spodziewam sie tu wyniku polowe mniejszego niz z Austria. Niemcy moze nie maja gwiad ale graja taki nieprzyjemny hokej dla rywali, w miare mozliwosci pressing i wybijanie z rytmu w ataku. Mysle ze Kanadzie nie bedzie dzis tak łatwo jak dzien wczesniej

Finlandia RT+ Niemcy plus handi 6,5 gola kurs ako 2,16 fortuna

EDIT : Po namyśle dokładam też dwa gole dla Niemców. Oni i z Finlandia i z Czechami byli bardzo blisko strzelenie dwóch bramek, mysle ze Kanada nie na takiej swiezosci jak wczoraj moze cos zepsuć w obronie.

Niemcy over 1,5 gola kurs 3,2 fortuna
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
A ja czuję, że Kanada znowu postrzela. Nie odpuszczają od początku do końca, widać, że każdy chce się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznoscia. Niemcy powalczyli z Suomi i Czechami, ale Finowie grają hokej bardziej defensywny i nie forsują aż tak mocno tempa, a z kolei w meczu z Czechami bardzo dobrze spisali się bramkarze.

Kanadyjczycy rozbili Austrię, nie odpuszczali przy wysokim prowadzeniu. W 1 spotkaniu zdominowali Czechów strzelając im 6 goli. Jest to ekipa z ogromnym potencjałem w ofensywie i taka, która rozkręca się z meczu na mecz, u nich każda piątka jest mocna.
Jeśli chodzi o obronę niemiecką to jest kilku graczy, którzy zaczęli grać w DEL, więc można na pewno nazwać ich solidnymi. Myślę jednak, ze nie będą w stanie przez całe spotkanie odpierać ataków rywali i w pewnym momencie bramki się posypią.

over 8.5 @ 2.56 fortuna

Over 9.5 @ 3.65

Mam nadzieję, że Niemcy też coś dołożą od siebie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety jeden przypadek Covid w ekipe Czech, kwarantanna i w rezultacie walkower dla Finów. Poki co niezagrozony mecz Słowacja-Rosja. Co do meczu Szwecja - USA nie ma jeszcze decyzji ale brany jest tez pod uwage scenariusz jego przełozenia
 
pumaaa 6,3K

pumaaa

Użytkownik
W Rosji też covid? Ja pidole co to za zawody? Kto ukryje się przed koroną ten wygra?
ogólnie to jest jakaś kpina z tym covid zawodnicy jada na mistrzostwa pewnie wszyscy zaszczepienie bo podejrzewam ze tak wymaga federacja i robią im testy xD to po co te szczepionki to samo jest w trwających mistrzostwach świata w darta zawodnik po zawodniku odpada przez covid
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety Miskov jako jedyny z pozytywnym testem i po zawodach. A tak się szykowałem na mecz Słowacji z Rosją
Post automatycznie złączony:

I szkoda tych kuponów bo szanse były
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Niech zaorają już te mistrzostwa, bo to nie ma sensu. Na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać, że są robieni w bambuko.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale człowiek głupi że nie dał na wygraną Austrii w mistrzostwach bo ponoć wygrają 😉kurs 2000.
Post automatycznie złączony:

Ponoć podstawowy golie USA z Covid, teraz najlepszy gracz Rosji, wcześniej najlepszy gracz Swisse. Ciekawe któremu Szwedowi znajdą coś pozytywnego
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Szkoda, cały rok czekania na ten turniej i taka klapa.. na poprzednich MŚ Niemcy grały z niepełnymi trzema piątkami i nie było wielkiego problemu, teraz pojedyńcze przypadki psują wysiłek wielu ludzi i przede wszystkim młodzieży, która się przygotowywała. Ciekawe jak będzie na igrzyskach :)
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Przed chwilą na zagranicznym hokejowym forum przeczytałem, że równocześnie odbywa się turniej dla młodzieży w regionie Ontario, w którym uczestniczy około 500 osób i wszystko przebiega normalnie.

Szkoda chłopaków, dla których ten turniej był okazja do wypromowania się i pokazania światu. Idiotyczne covidowe przepisy pokrzyżowały ich plany.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Szkoda chłopaków, szkoda tych wszystkich przygotowań, wielu z nich marzyło o medalach w kategorii juniorskiej, wielu chciało sie pokazać. Wszyscy byli zaszczepieni, żaden nie czuł się źle, wrecz przeciwnie , nie było żadnych objawów, po zdiagnozowaniu Covidu. Czy nie wystarczyło dopuscic do gry graczy z wynikiem negatywnym? Czy te mistrzostwa nie przegrały ze zbyt rygorystycznymi wymogami? Tak sie zastanawiam po kiego grzyba w ogóle je zaczynano , żeby skończyć w atmosferze niesmaku by nie powiedzieć skandalu.
Kibice z całego świata chcieli obejrzeć przyszłe gwiazdy podelektować się tym jakże ciekawym turniejem i wszyscy jesteśmy rozczarowani.
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Sytuacja z pandemią i nowymi wariantami jakoś specjalnie ciekawa nie jest. No ale jednak zaszczepieni byli i w zeszłym roku Niemcy potrafili w 14 grać przeciwko Kanadzie wiec już nic tego nikt nie rozumie. Szkoda mistrzostw cześć z zawodników za rok się pojawi ale MŚ to jednak okazja na wypromowanie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom