>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Kanada 2022 (Edmonton - Red Deer)

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
1640499274592.png

Dziesięć zespołów podzielono na dwie grupy. Po rozegraniu spotkań grupowych systemem "każdy z każdym" z każdej grupy odpada jedna drużyna. Pozostałe awansują do fazy pucharowej. Turniej ponownie odbędzie się w Kanadzie.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Gdy kończą się Święta zaczyna się mój ulubiony turniej w roku, własnie mistrzostwa świata U20. Nie bede wklejał składów bo pewnie wiekszosci z Was niewiele powiedza nazwiska.
Rok temu faworytami do złota były ekipy Kanady i Rosji, jednak tytuł zdobyła ekipa USA. Turnieje mlodziezowe maja to do siebie ze czesto mamy niespodzianki, szczegolnie w poszczegolnych meczach.
W tym roku za faworyta do złota uważana jest ekipa Kanady , która przywiozła mlodych zdolnych grajkow, wysoko wydraftowanych a kilku z nich zdążyło juz zagrac w NHL.
Ja jednak mam nadzieje ze tytuł padnie łupem jednej z ekip europejskich
Mocne druzyny przywiozły reprezentacje Finlandi, Szwecji i Rosji i to wlasnie kursy na te ekipy wydaja mi sie najbardziej atrakcyne i tak na poczatek MŚ takie typy solo

Finlandia win kurs 9
Rosja win kurs 8
Szwecja win kurs 8
kursy na ich final sa tez ciekawe bo miedzy 3 a 4

Co do dzisiejszych meczy to tak
Finlandia + over 4,5 ⛔
Szwecja z x✅
kurs ako 2,16 fortuna⛔
Finowie zmierza sie z reprezentacja Niemiec oczywiście bo było Austrii, jeden kolega słusznie zwrócił mi uwagę ale i tak jest to roznica przynajmniej dwóch klas , pytanie tylko iloma golami beda w stanie wygrać. Niemcy bez trójki liderów jak to było rok temu.
Bardzo ciekawie zapowiada sie rywalizacja Szwecji i Rosji. Rosjanie zmierzyli sie przed rozpoczeciem mistrzostw z Kanada i niestsety nie wypadli zbyt dobrze. Jest mnostwo rzeczy do poprawki, szczegolnie w obronie i jestem pewnie ze Rosjanie to poprawia i z meczu na mecz bedzie coraz lepiej ale mysle ze jeszcze dzis z mocnymi Szwedami to moze byc trudne. Szwedzi przywiezli ze soba mocną obsade bramki i obrone i to powinien byc najwiekszy atut tej ekpy . Spodziewam sie meczu w okolicach remisu.

Solo sprobuje zagrac cos w kierunku ekipy ze Slowacji, ktora ma tu wielu graczy z poprzednich mistrzostw ale tez sporo zawodnikow wystepuje na poziomie seniorskim. Amerykanie z kolei przywiezli druzyne slabsza niz w poprzednich mistrzostwach , nie lekcewaze ich bo z pewnoscia USA bedzie sie tutaj liczyc ale nie spodziewam sie lania dla Słowacji

Słowacja handi plus 2,5 kurs 2,19 fortuna✅

I moze troche bramek

Słowacja over 1,5 gola✅
W meczu Rosja-Szwecja over 4,5✅
W meczu Finlandia - Niemcy over 4,5⛔
W meczu Czechy-Kanada over 5,5✅
kurs ako 4,15 fortuna⛔

EDIT: Wierzę, że Suomi się rozkręcą bo połozyli kupony choc mieli sytuacje by strzelić choć jedną więcej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +995
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Trudno się z mark1973 mark1973 nie zgodzić. Jest to świetny turniej pełen talentu, potencjału, młodości, pięknych zagrań, ale i prostych błędów. Też na niego mocno czekam, szkoda jedynie, że trzeba oglądać go ponownie po nocach, ale warto. Dzisiaj zaatakuje dwa AKO w tym jedna kanadyjka, opis dodam w trakcie dnia

Finlandia vs Niemcy: 1/+4,5 gola @1.36⛔
Rosja vs Szwecja: każda drużyna zdobędzie 2+ goli @1.53✅
Czechy vs Kanada: Kanada powyżej 4.5 gola @1.38✅
AKO bez podatku @3.27 Fortuna⛔

Topi Niemela (Finlandia) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.40⛔
Matvey Michkov (Rosja) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.40✅
Cole Perfetti (Kanada) powyżej 1.5 punku w kanadyjce @1.75✅
AKO bez podatku @3.91 Fortuna⛔


Finowie na turniej w Kanadzie przywieźli ze sobą kilku doświadczonych graczy, jak Brad Lambert oraz Topi Niemela, którzy świętowali zdobycie brązowego medalu na poprzednich Mistrzostwach Świata. Dzisiaj zmierzą się z jednym z outsiderów tego turnieju. Niemcy niestety nie są tak mocne jak w rok temu, gdzie na taflach w Kanadzie oglądaliśmy m.in. Tima Stützle, czy J-J Peterkę. Szkoda, bo naprawdę przyjemnie obserwowało się ich wyczyny, ale czas leci nieubłaganie. U naszych zachodnich sąsiadów są jednak polscy zawodnicy, jak Arkadiusz Dziambor, Maksymilian Szuber, Jakub Borzecki, czy też Maciej Rutkowski. Stawiam na faworytów, a do kanadyjki pobieram niezwykle ofensywnego obrońcę Topi Niemelę, który już w poprzednim roku był jedną z najjaśniejszych gwiazd Suomi. Występuje w PP i swoje szanse z pewnością będzie miał.

The Red Machine bardzo pragnie sukcesu na tym turnieju. Przede wszystkim ma to pokazać wszystkim, że KHL i MHL idą w dobrą stronę rozwoju swoich zawodników i mogą być konkurencją dla pozostałych nacji, w szczególności Kanady, USA i Finlandii. Niestety rok temu wrócili z niczym i w spotkaniu decydującym o brąz musieli uznać wyższość Suomi. Teraz ma być inaczej i specjalnie zatrudniony został Sergei Zubov, aby wykrzesać z młodzieży maksimum. Jest kilku zawodników, którzy na poprzednich Mistrzostwach Świata byli trzonem kadry, ale najwięcej par oczu będzie skierowanych na Matveya Michkova. Wielki talent rosyjskiego hokeja o kilka poziomów przeskakuje swoich rówieśników. Liczę tutaj na gole obu reprezentacji. W Rosji ciągle narzeka się na pierwszego ich bramkarza, a więc Yaroslava Askarova, który nie gra na miarę swojego potencjału. Nie mniej jednak formalni gospodarze starają się prezentować nieco ofensywnie stąd zatrudnienie pierwszego trenera Sergeia Zubova. Każdą z reprezentacji stać na minimum dwa gole. Co do kanadyjki wybór jest prosty. Jestem fanem Matveya Michkova, który w spotkaniu kontrolnym z Kanadą strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę. Jak w poprzednim turnieju wiele osób oglądało się za Timem Stützle, tak teraz będą rozglądać się za napastnikiem SKA St. Petersburg.

Niestety nasi południowi sąsiedzi nie mogli się sprawdzić przed samym rozpoczęciem Mistrzostw Świata, ponieważ ich pojedynek ze Szwajcarią został odwołany. Jest to spora strata, ponieważ zawodnicy mogą nie czuć się pewni na tafli. Reprezentacja spod znaku Klonowego Liścia przeżyła rok temu spory zawód. Wszystko przez przegrany finał z USA i Kanada musiała pocieszać się jedynie srebrem. Głód sukcesów jest spory i co roku przewijają się spore talenty. Jednym z nich jest Cole Perfetti, który z dorosłą reprezentacją swojego kraju sięgnął po złoto w czerwcu tego roku. Stawiam a pięć goli Kanady z nadzieją, że po kilku trafieniach się po prostu nie zatrzymają. Rosji byli w stanie strzelić sześć bramek, liczę, że Czesi bez żadnej próby generalnej w pewnym momencie opadną z sił. Moim zdaniem do Kanadyjki najlepszą opcją będą punkty największej gwiazdy tej reprezentacji, a więc Cole Perfetti. Jak na swój wiek jest już bardzo doświadczony i to na nim będzie spoczywała odpowiedzialność za zdobywane gole i asysty. Oby poprowadził swoich kolegów do pewnego zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Jeden z najprzyjemniejszych turniejów do oglądania
Pierwszy mecz oczywiście raczej będzie jednostronny i kwestia tego ile bramek Finowie wbiją. Niemcy nie strzelili nawet jednej bramki Słowakom w sparingu. Tym samym nie spodziewam się podjęcia walki przez naszych zachodnich sąsiadów. Kursy na zwycięstwo i handicapy niskie dosyć trzeba próbować w prospekty. Ja wybieram Leafs czyli Niemela i Hirvonen którzy powinni być liderami tej drużyny na tym turnieju.
Topi Niemela +1.5 pkt 2.20
Strzeli gola 3,50
Roni Hirvonen strzeli 2.0
Strzeli 2+ 5.0
Finowie bez szału… dobrze ze michkov strzelił 2 gole to odrobiłem
Na następne mecze dopisze później pomysły :)

Gospodarze zaczynaja turniej i spodziewam się mocnego rozpoczęcia. Jest bardzo mocny skład z grajkami którzy już posmakowali NHL. Dwa pierwsze ataki wyglądają potężnie i szukam tam punktów i bramek. Shane Wright 1 draftu 2022 p
Kanada powyżej 2,5 w 1 tercji 3,4
Będzie wynik w trakcie spotkania 3:0 1.72
Shane Wright +1,5 2.05
Perfetti +1,5 1.75
Rosja wygra ml ( live)3,9
Kursy z fortuny
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis zagram dubel Szwedzko - Rosyjski.
Ekipa Rosji nie moze znaleźć bramkarza nr 1, Askarov wcale nie taki pewny i sadze ze dzis postawia na bramkarza Lokomotivu Jarosław. Dwie bramki ze Szwedami dosc szcześliwe by nie powiedziec przypadkowe. Ale potencjał z przodu jest a dzis rywal mimo ze wypoczety to jednak kilka klas slabszy od Rosji. Dzis mus jest wygrac bo Szwajcaria to najsłabszy zespół w grupie i jesli dzis Rosjanie pogubia punkty to bedzie nieciekawa sytuacja, licze na ich dosc pewna wygrana .
Szwedzi mają trudniejszego rywala, bo Słowacja moim zdaniem bedzie tu wygladała lepiej niz rok temu i z USA jak przycisneli to duzo do remisu nie brakło. Jednak Szwedzi wg mnie maja lepsza obronę i bramkarza , w ataku świetnie rozgrywaja PP i ogólnie jest moc. Nie przewiduje straty punktów ze Słowakami mimo mojej sympatii dla nich.

Rosja handi minus 1,5 gola + Szwecja handi minus 1,5 gola kurs ako 2,11 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +767
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Moze jeszcze cos do kanadyjki
Kemell over 1,5 pkt
Michkov over 1,5 pkt
Holz over 1,5 pkt
ako 7,98 fortuna⛔

Kemell to talent z Finlandii porownywany do Patrika Laine, swietnie sobie radzi w JYP w Liiga mimo ze zespoł jest słaby to punktuje w kazdym meczu na poziomie seniorskim.
Michkov, lider reprezentacji Rosji, ciagnie wynik zespolu jak nie idzie i mysle ze on i jego piatka zacznie strzelanie w meczy ze Swisse
Pod niebecnosć Raimonda wszystkie oczy sa zwrocone na Holtza, ktoremu przypisuje sie role lidera szwedzkiej młodzieżówki, zawsze jako pierwszy wyjazdza do PP potrafi dokładnie podac i celnie strzelić
Kazdego z nich stac dzis na dwa punkty a jak bedzie zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o hokej ale po tym co wczoraj z ciekawości oglądałem moje typy są następujące
Austria-Finlandia
Under 7,5 1.72 STS
Rosja-Szwajcaria
1 1.18 STS

Finlandia zagrała z Niemcami bardzo asekuracyjnie nawet po wycofaniu bramkarza przez Niemców nie chcieli się zbytnio wysilać i strzelać,to daje zawsze dużo do myślenia.Wiem że nowy dzień inny przeciwnik ale jak Austriacy zagrają podobnie jak Niemcy to tu dużo goli nie widzę.Jak dla mnie nudna Finlandia strzeli max 5ggol.
Co do Rosji to bardzo ładnie grali ofensywnie i myślę że gładko wygraja
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Próbuję dalej dwa treble, zobaczymy:

Austria vs Finlandia: poniżej 8.5 goli✅
Rosja vs Szwajcaria: Rosja powyżej 3.5 goli✅
Szwecja vs Słowacja: gole strzelone w PP powyżej 1.5⛔
AKO @3.32 Fortuna⛔

Brad Lambert powyżej 0.5 punktu w kanadyjce✅
Matvey Michkov powyżej 1.5 punktu w kanadyjce⛔
Alexander Holtz powyżej 1.5 punktu w kanadyjce⛔
AKO @4.92 Fortuna⛔


Co do kanadyjki to trudno się nie zgodzić z mark1973 mark1973. PP Szwedów świetne stąd Holtz, ale też gole w PP. Linie może pokryć sama Szwecja, ale i Słowacja może coś dołoży. Zmieniam tylko Fina na Lamberta ponieważ wczorajszy mecz z Niemcami należał do niego, doświadczenie z poprzednich MŚ U20 procentuje i pokusi się o punkt.

Z underem się zgdadzam, pobieram tylko wyższą linię, bo Austria raczej nic nie strzeli, może jeden max, a 8-9 trafień będzie za dużo jak na Finów, trzeba się oszczędzać. Rosja musi zareagować na porażkę, ofensywa złożona z młodzieży SKA jeszcze się rozkręci i cztery trafienia w zasięgu.

Zdziwił mnie kurs na bramkę Brada Lamberta więc próbuję. Po dwóch asystach czas na gola:

Brad Lambert (Finlandia) strzeli gola @3.10 Fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +328
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
AUSTRIA U20 - FINLAND U20 1 tercja over 1,5 1.60
FINLAND U20- 1 tercja over 1,5 1.70
AUSTRIA U20 - FINLAND U20 1 tercja -1,5 2 2

Ja tak gram te spotkanie
Najwyżej się przejade z nowu to dam sobie spokój na zawsze
Bo za dużo dałem na te opcje
Ale myślę ż ewejdzie 1,5 spokojnie ,choć to Młodziki
SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2022 ŻYCZE WSZYSTKIM OBY BYŁO LEPSZE TYPOWANIE

Dziękuje bardzo i życze wszystkim Powodzenia w Nowym roku
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Mecz ostatnio Finlandii oglądałem na yt bo ktoś puścił stream.A tak jest dużo kanałów,może na niemieckich kanałach w tv.No i oczywiście nielegalne stronki no ale tu raczej nie ma co ich podawać:))
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Stanów niestety nie oglądałem, więc nic nie zaproponuję, może skorzystam z Waszych propozycji, ja skuszę się na kanadyjkę:

Cole Perfetti (Kanada) powyżej 2.5 punktów w punktacji kanadyjskiej @2.60✅

Cole to jedna z największych gwiazd na tym turnieju MŚ U20. Chłopak, który z reprezentacją Kanady wywalczył złoto Mistrzostw Świata na Łotwie w czerwcu tego roku już w pierwszym spotkaniu z Czechami pokazał, że ciężko będzie go powstrzymać. Piekielnie mądrze rozgrywa PP i mam nadzieję, że Austriacy pograją trochę nieczysto, aby dać szansę wykazać się Cole. Uważam, że powtórzy swój wyczyn sprzed kilku dni, gdzie popisał się trzema punktami, notując trzy asysty. Rywal to główny kandydat do spadku z elity, do tego back-to-back, a gospodarze wypoczęci, idealny scenariusz na poprawienie swoich statystyk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś w nocy bardzo dobry mecz rozegrali Słowacy. Byli czesto przy krazku i oddali prawie dwa razy wiecej strzałów, jednak wiecej niz polowa z nich to dosć słabej jakosci, niemniej jednak czapki z głów przed szwedzkim golie bo złapal kilka takich strzałów że cos powinno byc. Połki co jednak Słowacy na razie z dwom dobrymi meczami ale bez punktów.
Dzis dwa mecze i sobie je raczej odpusze Kanada myśle, że urzadzi sobie strzelanie z Austria i byc moze padnie dwucyfrówka a USa moze pomęczyc sie ze Swisse, kto wie. Jednak mnie te mecze obchodzą bardziej pogladowo niz typersko.
Interesuja mnie natomiast mecze na nastepny dzien . O 22:30 jutro Rosja zmierzy sie ze Słowacja.
Kazdy mecz jest inny ale po tym co do tej pory wyczynia reprezentacja Rosji jestem pewny ze kursy na Słowaków spadna sporo do jutra. Co mnie uwiera w grze Rosji? przede wszystkim bramka. Nie maja pewnego bramkarza na tych mistrzostwach , no chyba ze obudzi sie Askarov, ktory jutro z pewnościa zacznie. To dobry bramkarz z potencjałem ale w tym sezonie wg mnie cały czas szuka formy, nie zawsze łapie to co powienien, bo za grzechy obrony nie odpowiada i wtedy małe sa szanse ze wyciagnie cos extra. Obrona to tez znak zapytania, choc dziwne bo ta formacja na papierze jest bardzo solidna i doswiadczona to juz predzej w ataku spodziawałbym sie kłopotow, bo z rozgrywaniem póki co tez ciezko idzie. Miśkow, jak to wymawiaja dzwięcznie Rosjanie potrafi strzelić ale nie jego rola jest rozgrywanie , on jest snajperem i robi to, ale czegos mi w tej druzynie brakuje. Jednak prawda o tych mistrzostwach jest taka, że to w ćwierćfinale trzeba pokazać jaką jest sie druzyna i ile ma się potencjału i być może Rosjanie to zrobią bo póki co to widze ich na czwartym miejscu w grupie. Maja potencjąl, indywidualności ale coś mi tam nie funkcjonuje. Słowacja gra z meczu na mecz coraz lepiej bo zdominowac Szwedów nie jest prosto a to im sie udawało. Jednak bramka i obrona spisywały sie poprawnie. Jednak mysle ze Słowacy znajda droge do bramki w meczu z Rosja, bo raz wyciagna wnioski z meczu ze Szwedami a dwa , bramkarze rosyjscy nie sa skałą tak jak szwedzki golie, szykuje sie zaciety pojedynek i tu kikla typów

Słowacja z x kurs 2,9
Słowacja handi plus 1,5
Słowacja RT kurs 6,25
wsjo STS

innym ciekawym meczem bedzie kolejny hit grupowy miedzy USA a Szwecja i tu kursy wystawiłbym praktycznie po równo, o Szwedach wspominałem wczesniej, solidny golie ( na codzien podstawowy bramkarz szwedzkiej Lulea) i dobra obrona. Atak tez potrafi wykorzystac szanse. USA do tej pory jeden mecz, z pewnoscia jest potencjał i mnostwo talentu ale sa do ugryzienie co pokazala Słowacja, dzis beda bic sie ze Swisse a jutro cieższy mecz. Mysle ze Szwedów stac tu na dobry wynik a nawet na wygraną i spodziewam sie z ich strony takiego meczu jak z Rosją

Szwecja z x kurs 1,87
Szwecja RT kurs 3,25
i dubel Słowacja plus 2,5 handi + Szwecja plus 1,5 handi ako kurs 2,59
wsjo STS bo w fortunie dla przykładu kursy juz duzo niższe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +369
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety niedobre wieści napływaja z Kanady. Mistrzostwa staneły pod wielkim znakiem zapytania. U dwóch graczy USA zdiagnozowano Covid i za dzisiejszy mecz ze Szwajcaria otrzymali walkower a cały zespół poddano kwarantannie. Jest niby pomysł przełozenia meczów ale też nie wiadomo jaka jest sytuacja w innych ekipach. Możliwe jest równie nie kontynuowanie mistrzostw przez ekipe amerykańską. Trzeba nadsłuchiwac wieści z Edmonton bo rozne scenariusze sa prane pod uwagę. Mecz Kanady z Austią ma odbyć sie planowo
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Rzygać się chce już tą plandemią. Testy przeprowadzane na zdrowych ludziach i wmawianie, że są chorzy, bo wyszły pozytywne. Pic na wodę.

W drugim meczu over 10.5 Kanady pograny. Chłopaki wypoczęci, grają u siebie, jak bramkarz nie będzie miał jakiegoś super dnia to powinno to wejść.

KANADA over 10.5 @ 2.04 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +658
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Nie jest to normalne. Sportowcy zaszczepieni a nic im to nie daje, bo w każdym momencie mogą wypaść z gry, przez śmieszne testy. Ja rozumiem jak ktoś ma jakieś objawy typu gorączka. Niestety ten cyrk będzie trwał w nieskończoność.

Za niedługo Olimpiada, ale dla fanów hokeja bardzo zła wiadomość, bo na 99% bez graczy NHL. Główny powód? Wiadomo jaki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Rzygać się chce już tą plandemią. Testy przeprowadzane na zdrowych ludziach i wmawianie, że są chorzy, bo wyszły pozytywne. Pic na wodę.

W drugim meczu over 10.5 Kanady pograny. Chłopaki wypoczęci, grają u siebie, jak bramkarz nie będzie miał jakiegoś super dnia to powinno to wejść.

KANADA over 10.5 @ 2.04 fortuna
Ostrożnie z tymi opiniami. Pandemia ma się bardzo dobrze i niestety nie widać jej końca. Sam się przekonałem poważnie na swojej skórze. Ci zdrowi zaszczepieni w większości ludzie dalej mogą być nosicielami i zarażać. Takie są fakty. To że ktoś to przechodzi łagodnie nie znaczy że nie zarazi kolegi z drużyny albo rywala który może nie mieć tyle szczęścia. Jest jak jest i trzeba się cieszyć że sport funkcjonuje. A takie sytuacje trzeba po prostu zaakceptować.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Jakieś informacje mark1973 mark1973 co do meczu Szwedów z USA? Odbędzie się normalnie? Z tego co czytam, to główny nacisk kładzie się, żeby USA wykluczyć już z turnieju, a reszta MŚ ma się odbywać normalnie. Myślę, że po wykonaniu testów powinna ta dwójka być odizolowana a reszta normalnie mogłaby grac.
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Austria-Kanada
Under 9,5 2.65 Fortuna
Ja tam wierzę w underowe spotkanie bo Kanada wie jakie są ich umiejętności więc po co się dowartościowywać i walić grad bramek z takim ogórkiem.Wierze że tu będzie bardziej sparingowo żeby przećwiczyć jakieś zagrywki,wpuścic tych co grają ogony.Typ oczywiście jest jedną wielką loteria ale Real też miał rozwalić Szeriffa; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom