>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Kanada 2021 (Edmonton - Red Deer)

Status
Zamknięty.
R 3

radek230481

Użytkownik
Ja dziś idę w strone Rosji. Przypominają mi się MS z 2019 roku kiedy to byli po przegranym półfinale a później wygrali brąz i nie było odpuszczania. Mam przeczucie że tego dziś nie przegrają i po trudnym boju biorą trzecią lokate.
Pogram tak:
Rosja win @2.4
Remis X i poniżej 5,5 goli po kursie @5.6
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Pomyliłem sie co do meczu Kanady z Rosją, bo jednak rosjanie przegrali go w zasadzie w szatni, było mnóstwo nerwowosci , niedokładności a miedzy strefa ataku i obrony była olbrzymia luka w która bez problemu wjezdzali szybcy kanadyjczycy. Ale to juz historia i nie ma co wałkować.
Dzis finały
W meczu o brąz Rosjanie zmierzą sie z walecznymi finami, którzy w zasadzie mieli juz dogrywke w głowach ale jednak stało sie inaczej. Niewiele osob dawało jej realne szanse na czwórkę a jednak wywalczyli ja konsekawencja , uporem ale i skuteczną grą. Ja jednak dam jeszcze dzis ostatnia szanse rosjanom. Mysle ze zdołaja sie zrehabilitować, napewno zejdzie juz stres i nerwy bedzie wiecej luzu, sportowo przewyzszaja finów nie bedzie łatwo, ale wierze ze sa w stanie sie poprawic i zagrac to co potrafia i to czego sie od nich oczekuje. Wazna bedzie obsada bramki ale nawet jezeli stanie Askarov to wydaje mi sie ze poprawi sie na tyle by dac graczom w polu troche spokoju

Rosja RT kurs 2,3 Rosja bez formy, liderów i pomysłu na grę. Pierwszy ich gol troche szczesliwy, pozniej im dalej w mecz tym gorzej i bardzo dobrze że ich Finowie ograli, szkoda było kasy na nich ⛔

No i finał. Jezeli kanadyjczycy nie zdobeda złota bedie to niespodzianka, sensacja nie. Jednak wydaje mi sie ze bedzie to bardzo ciezki mecz dla nich. Amerykanie maja podobny styl gry, sa szybcy, zwinni i zgrani. Jezeli w bramce nie beda mieli kłopotów moga zaskoczyc dzis Kanade, maja wielu zawodników juz na poziomie NHL i z pewnoscia nie poddaja sie juz w szatni. Kanada ma wszystko dobra obrane i bramkarza. Levi od dwoch nie wpuscił bramki, broni swietnie, ale czy dzis wytrzyma? wg mnie wpusci co nieco, Amerykanie dobrze graja PP i sa skuteczni, Ten mecz bedzie zupelnie inny dla Kanady. W historii finałów amerykansko-kanadyjskich w Kanadzie lepiej wypadaja gracze USA, i w oststnich latach młodziez USA dobrze sobie radzi z Kanadą, ja ide w strone USA

USA plus 1,5 kurs 1,98✅
USA win kurs 3,6✅✅
pierwszy gol USA kurs 2,4✅
Remis kurs 5,6⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No ciekawy jestem tego meczu, Finowie psychicznie na pewno w lepszej sytuacji, ale fizycznie niekoniecznie.. kilka godzin różnicy to jednak sporo przy takiej intensywności grania. Były ruchy kursów od rana, najpierw na korzyść Rosji, potem Finów, teraz się w zasadzie wyrównało. Wszystko się w tym meczu może zdarzyć, kilka bramek myślę że padnie.

W półfinale Heinola ponad 27 minut na lodzie, Niemela ponad 24. Pierwszy 5 SOG, drugi siłą rzeczy mniej, bo jeden, ale z kolei on ma już na koncie 2 bramki w tym turnieju. A kursy wysokie, to próbujemy, bo Askarov nie zachwyca.

Heinola strzeli bramkę: @6.80
Niemela strzeli bramkę: @7(no prawie, to się Lundell napatoczył po drodze;))

Z drugiej strony analogicznie, Chistyakov z Mukhamadullinem (trafił ostatnio w słupek, chociaż był rykoszet i pewnie dostałby tylko asystę) łącznie 9 SOG w półfinale i najwyższy ice time.

Chistyakov strzeli bramkę: @7.50
Mukhamadullin strzeli bramkę: @7.50

Kursy na punkty powyższych też całkiem ciekawe, pod 2 albo ponad 2. Ale to już wg własnego uznania.

Kto z napastników? Pewnie standardowo, najgroźniejsi Lundell/Amirov, @2.70/@2.90. A z tego robi się całkiem ciekawy dubel.

Lundell i Amirov strzelą bramkę: AKO @7.83 (brakło Amirova)

To typy życzeniowe ;)

Z takich bardziej przyziemnych, to myślę że duże szanse powodzenia mają po 2 bramki każdej z 4 ekip, czyli:

Finlandia/Rosja po 2+ bramki
USA/Kanada po 2+ bramki

AKO: @2.56

Wszystko Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
ostatnie mecze wiec tez pogram kanadyjke

Hatakka over 0,5 pkt kurs 2,6
Czinakov over 0,5 pkt kurs 2,36
Ponomariov over 0,5 pkt kurs 2,36
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
USA-Kanada
Podwójna szansa 0-0 2,54 superbet
Nie mam wątpliwości że ten mecz będzie dla Kanady dużo trudniejszy niż z Rosją. Bramka już w 1 minucie trochę ustawiła później Rosjanie głupie błędy i było już po zabawie. USA stawiam wyżej niż Rosjan mimo że przegrali z nimi 3:5 ale to już było dawno temu drużyny budują się tez w trakcie turnieju. To finał a takie mecze lubią być przynajmniej w początkowej fazie dość zamknięte. W ostatnich 3 latach po 1t wyniki 0-0. USA trochę jak Szwedzi w 3 tercji odpuścili na trochę i zrobiło się nerwowo. Oby dziś tak nie było. Kanada jest szybka i grają koncertowo , ale tak jak mark wspomniał tez mają grajków którzy swoje potrafią i historia dla nich bardziej pozytywna.
 
P 128

Punisherlex

Użytkownik
USA-Kanada
Podwójna szansa 0-0 2,54 superbet
Nie mam wątpliwości że ten mecz będzie dla Kanady dużo trudniejszy niż z Rosją. Bramka już w 1 minucie trochę ustawiła później Rosjanie głupie błędy i było już po zabawie. USA stawiam wyżej niż Rosjan mimo że przegrali z nimi 3:5 ale to już było dawno temu drużyny budują się tez w trakcie turnieju. To finał a takie mecze lubią być przynajmniej w początkowej fazie dość zamknięte. W ostatnich 3 latach po 1t wyniki 0-0. USA trochę jak Szwedzi w 3 tercji odpuścili na trochę i zrobiło się nerwowo. Oby dziś tak nie było. Kanada jest szybka i grają koncertowo , ale tak jak mark wspomniał tez mają grajków którzy swoje potrafią i historia dla nich bardziej pozytywna.
Miedzy Kanada a USA ostatni taki wynik 1 tercji był w roku...2015.A wiec 9 meczy temu.Nie ma co patrzeć na inne drużyny.Moim zdaniem troche dzisiaj postrzelaja i biore ov 0.5 w każdej tercji po kursie 1.52 :)
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Chodziło mi 3 ostatnie finały MŚ ogólnie. Nie proponuje zakładu na 0-0 tylko remis tu lub tu. Kanadyjczycy mocno zaczynali do tej pory ale dziś najcięższy rywal który równie dobrze może strzelić jako pierwszy lub wyrównać.
powodzonka życzę
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W przyszłorocznych mistrzostwach, które również odbędą się w Kanadzie zespoły podzielono na nastepujące grupy:

W Red Deer zagrają : USA, Rosja, Szwecja, Słowacja, Szwajcaria
W Edmonton : Kanada, Finlandia, Niemcy, Czechy, Austria

Do zobaczenia za rok :)
Kanadyjczycy znowu w "słabszej" grupie rozjadą wszystkich na początku, a potem z trudnym przeciwnikiem w finale polegną. Z tego co czytałem to z tegorocznego składu zostanie im tylko kilku zawodników, więc będzie trudniej. Szkoda Rosjan w tym turnieju. Liczyłem na nieco więcej z ich strony.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kanadyjczycy znowu w "słabszej" grupie rozjadą wszystkich na początku, a potem z trudnym przeciwnikiem w finale polegną. Z tego co czytałem to z tegorocznego składu zostanie im tylko kilku zawodników, więc będzie trudniej. Szkoda Rosjan w tym turnieju. Liczyłem na nieco więcej z ich strony.
Ja tez sie spodziewałem po nich duzo lepszej gry bo wielu z nich gra w KHL z powodzeniem i mozna było miec podstawy do tego by na nich stawiac, niestety nawet w meczu o brąż im dalej w mecz tym było gorzej. Krótko mówiąc zwiodłem się. Pieknie grali Niemcy i nalezy sie cieszyc bo za rok jezeli wszystkich beda omijały kontuzje to zobaczymy kilku z tych chłopaków a przede wszystkim Stutzle i Peterke.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzięki Panowie za te MŚ. Będzie można się w końcu normalnie wysypiać :D

Moim zdaniem największe rozczarowania to Rosja, tutaj nic nie trzeba dodawać, Kanada, których oczekiwania były ogromne, a zawiedli w najważniejszym momencie, a więc w Finale no i Szwecja, dla których półfinał to minimum.

Zaskoczenia i gratulacje lecą do Finlandii, która zasłużyła swoją walką na medal, USA, które było w ścisłym gronie faworytów, ale w przeciwieństwie do Kanady, Amerykanie zagrali najlepszy mecz na turnieju w finale, no i naturalnie Niemcy, Elias, Stützle i Peterka, najgroźniejszy atak na tym turnieju.

Z takich jeszcze przemyśleń zastanawiałem się, czy Niemcy zaprezentowaliby się tak dobrze, gdyby mieli pełny skład od początku tych MŚ. Takie sytuacje jak te z koronawirusem mogły jeszcze bardziej scalić ekipę i dać więcej minut liderom. Tego się już nie dowiemy, ale szacunek dla naszych zachodnich sąsiadów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom