>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata - Kanada 2021 (Edmonton - Red Deer)

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze dokładam gola Trevora Zegrasa.
Skrzydłowy Anaheim rok temu był najlepiej punktującym turnieju, co ciekawe nie strzelił żadnego gola. W tym roku widać że ma ochotę strzelać, świetnie trzyma krążek przy kiju, jest szybki a strzał na kąśliwy.

Zegras gol kurs 2,4 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Szkoda punktu Shakira Mukhamadullina, bo za każdym razem kiedy padała bramka dla Rosji to zjeżdżał do zmiany. No nic próbujemy dalej i specjalnie na dzisiaj przygotowałem mały boost w Fortunie na dwa spotkania, normalnie mamy to AKO w okolicach 1.94, a tutaj za 2.27, idealnie na podwojenie 🥳

AKO Boost Fortuna:
Niemcy nie przegrają ze Szwajcarią w RT + handicap -1.5 na Finlandię @2.27 ✅

Singiel na kanadyjkę:
Tim Stützle powyżej 1.5 punktu w kanadyjce @2.25 ✅


Nie będę się za bardzo rozpisywał, co do dzisiejszego wieczornego meczu i pomimo tego, że Słowacja pokazuje się z całkiem niezłej strony na tym turnieju, to uważam, że mając pewny awans do fazy pucharowej może pojawić się lekki luz. Wiele sił włożyli w mecz z Kanadą i Niemcami i z Finami może to wyjść bokiem. Suomi walczy o pierwsze miejsce w grupie A i nawet mniejszym nakładem sił jestem zdania, że poradzą sobie ze Słowakami. Handicap -1.5 do pokrycia nawet przy empty net.

Warto jednak skupić się na drugim pojedynku, gdzie jest to starcie o wszystko dla obu ekip. Sytuacja jest prosta. Niemcom potrzebny jest minimum remis w RT, aby zameldować się w fazie play-off, co byłoby małym sukcesem patrząc na to, w jakiej sytuacji się znaleźli przed tym turniejem i wydaje się, że mają spore szanse na taki rezultat. Szwajcaria nie prezentuje sobą nic ciekawego i może postawiła się co nieco Finom, ale z Kanadą już totalna różnica klas i być może specjalnie to tak puścili, aby zachować siły na dzisiaj. Szwajcaria musi to wygrać w RT i będą pojawiać się błędy, a jak błędy to PP i Tim Stützle. Tak jak kanadyjscy komentatorzy, tak i ja jestem zachwycony talentem tego zawodnika i każda akcja w przewadze zawodnika rozpoczyna się od jego mocnego wejścia ze swojej tercji obronnej do tercji ofensywnej. Liczę bardzo na lidera naszych zachodnich sąsiadów i pobieram jego dwa punkty. Uważam, że pojawi się wiele szans i kto jak nie on poprowadzi Niemców do awansu.

Co do hitu Rosji ze Szwecją, to nie lubię takich meczów typować, ale uważam, że bardziej stabilna jest ekipa Szwecji. W Rosji coś zaczyna znów trybić, ale pojawiają się zmiany w składach, a stabilizacja może być kluczem w tym pojedynku. Próbowałbym X2 po około 1.7 ✅


Zagranie zakład specjalny MŚ 30.12..png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
No to skupiamy się na drugim pojedynku... typ na Stutzle dość oczywisty, ja dodatkowo spróbuję postawić na Knaka, w meczu ze Słowacją oddał 8 strzałów, Niemcy na podobnym poziomie, szansa jest. Meczów z Kanadą i Finlandią gdzie nie poszalał pod uwagę nie biorę, za duża różnica klas.
Paradoksalnie, czymś co może zaszkodzić Stutzle, jest.. pełniejszy skład Niemców, co pewnie przełoży się na mniejszą ilość minut niż ostatnio. A jeżeli bramki Stutzle, to asysty Peterki.. Dodatkowo liczę że Niemcy przynajmniej zremisują, bo boost Fortuny zagrany.
W meczu Rosjan, buki widać nie spodziewają się popisów Mukhamadullina, więc może się akurat przełamie...

Tak więc:

Stutzle strzeli bramkę - 2,30
Peterka >1.5p - 2,60
Knak strzeli bramkę - 3,0
Boost Niemcy+Finlandia - 2,27

Za drobne:
Stutzle >1.5 bramki - 6,25
Mukhamadullin >1.5 punktu - 8.20

I żeby było sprawiedliwie:
Soderstrom >1.5 punktu - 5.10 (1a)

Typy na obrońców trochę życzeniowe, ale wydaje mi się że im trudniejszy rywal, tym większa szansa na punkty, bo trzeba trochę tym krążkiem popracować na bramkę, nie da się wygrać samymi napastnikami (vide: Kanada-Niemcy, gdzie obrońcy przy 16 bramkach uzbierali całe 5 asyst, a napastnicy az 16). Przykład przeciwstawny: Szwecja - Czechy, przy 7 bramkach - 9a obrońcy, 5a napastnicy)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Niedługo mecz Niemców i Szwajcarów.
Helveci musza atakować bo tylko pełna pula to gra dalej, Niemcy w pełnym zestawieniu co powinno pomóc w destrukcji.
Wczorajszy mecz Swisse z Kanadą taki miał być, zero angazowania sie w walke i tracenia sił, to dzis ma odpalic wszystko. Ja jednak przez cały turniej nie widze błysku w tej ekipie, nie ma lidera który pociągnie cały wózek , czegos brakuje w ataku. U Niemców inaczej , są liderzy którzy maja doswiadczenia na tym turnieju, potrafia grac w PP i swietnie wychodza im kontry , ide w kierunku Niemiec

Niemcy ml kurs 1,54 ✅
Remis kurs 5,4⛔
Peterka gol kurs 2,4✅
Stutzle gol kurs 2,3✅
Stutzle over 1,5 gola kurs 6,25✅
Stutzle over 1,5 pkt kurs 2,09✅
EDIT:
dokłada jeszcze typ
remis w podwojnej szansie kurs 1,94⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zaczyna się zielono panowie.. ten gość jest niesamowity :)
Ktoś zagral over 2.5pkt chłopaków?
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Rosja-Szwecja
0-0 podwójna szansa 1.86 fortuna✅
Nie będzie to jakiś oryginalny typ na to spotkanie, obie drużyny z dużym potencjałem, chociaż lepsze wrażenie na mnie sprawiają jakoś Szwedzi. Jest pomysł w ataku krążek szybko chodził w obu meczach. Jeśli chodzi o Rosjan to jeszcze nie są ich najwyższe obroty , ale roster jest niezły w bramce fachowiec Askarov także dziś ciekawe wyrównane spotkanie.
////Stützle i Peterka , przyjemnie się ich ogląda. Podanie do Peterki w PP z zmyłką marzenie 🤩
Niemcy już na kuponie ( może dzień się uratuje po KHL.. )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No ja zagrałem over półtora kazdego i pkt i gole wiec bedzie dobrze. Szwajcarii nie ma kto pociagnąć, do tego defensywa gra kaszane i Niemcy juz tego nie puszczą.
Ale ja jeszcze krótko o meczu Szwedów z Rosją.
Pierwsze co mi sie nasuwa to remis. Obie ekipy mocne, solidni bramkarze i defensywa, w ataku wiele opcji. Szwedzi jeszcze nie grali tu z wymagajacym przeciwnikiem choc z Czechami na samym poczatku mieli trudnosci , jednak to nie ta sama jakosc z która przyjdzie sie im zmierzyc dzis. Jak Rosjanie przycisną to Szwedzi na bank beda sie gubili. To bedzie trudny mecz dla obu ekipa w zasadzie taki przedsmak półfinałów bo mysle ze obie ekipy sie tm zamelduja

Remis kurs 4,3 ✅
Remis w podwojnej szansie kurs 1,84✅
Rosja over 2,5 gola kurs 1,78✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wczorajszy Boost i kanadyjka bez większych problemów,, dzisiaj próbujemy podobnie. Tym razem stworzyłem AKO z trzech zdarzeń i kurs w normalnych warunkach jest na ten moment o 0.56 mniejszy, a tutaj mamy 3.5 wydaje mi się, że mamy value. Do rzeczy:

Czechy vs Austria: każda drużyna 1+ bramek ❌
Kanada vs Finlandia: każda drużyna 2+ bramek ❌
Szwecja vs USA: X2 ✅
AKO @3.50 Fortuna Boost ❌

Singiel na kanadyjkę: Cameron York powyżej 1.5 punktu
@3.20 Fortuna ❌


Dzisiaj krótko, o dziwo Austria ma szanse wyjść z grupy, musi jedynie, albo aż wygrać z Czechami w RT. Widać było w meczu z Rosjanami, że zdobyta bramka ich nakręciła. Sami komentatorzy stwierdzili, że do momentu zdobytego gola grali bardzo bojaźliwie na tym turnieju. Dzisiaj uważam, że będą kontynuować dobrą postawę po premierowym trafieniu i zaatakują Czechów. Jest to zapewne ich ostatnie spotkanie, dlatego warto dać z siebie wszystko. Proponuje klasycznego BTTSa, ale w hokeju. Może punkt Rossi po kursie 2.05?

Szczerze mówiąc jestem trochę zdziwiony kursami w stronę Finlandii, każdy wie, że Kanada jest lepszą drużyną, ale wydaje mi się, że aż takiej różnicy klas nie będzie. Walka o pierwsze miejsce w grupie szykuje nam się pasjonująco i wybrałem po dwie bramki z obu stron. Kanada nie mierzyła się jeszcze z takim zespołem jak Finlandia na tym turnieju i nie musi być to dla nich łatwa przeprawa. U rywali mamy kilka groźnych strzelb jak Lundell czy Niemela, poza tym są groźni z niebieskie i myślę, że po minimum dwa gole stać obie ekipy.

Co do USA to uważam, że stać ich na zwycięstwo, do tego Szwedzi po ciężkim boju z Rosjanami, gdzie skończyło się na dogrywce. Myślę, że Amerykanie wykorzystają ten fakt i jeżeli wygrają w RT to awansują z pierwszego miejsca i szczerze mówiąc bym o to powalczył, bo Niemcy są groźniejsi od Słowaków. X2 wydaje się idealne do AKO, a na kanadyjkę ponownie pobieram Camerona Yorka. Kapitan USA przebywa dużo czasu na lodzie, szczególnie w PP i dwa punkty po takim kursie myślę, że warto. Szwedzi trochę podmęczeni, większe szanse na błędy i PP dla rywali, czego chcieć więcej :)

Fortuna zakład specjalny hokej na 31.12..png
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Z typami na Szwecja-USA wstrzymam się do czasu rozstrzygnięcia w grupie A, bo jeżeli Kanada przegra z Finlandią, co niby jest mało prawdopodobne, ale jednak nie niemożliwe, to regulamin półfinałów jest tak skonstruowany że trzeba będzie liczyć punkty żeby wiedzieć kto z kim, różnie Amerykanie i Szwedzi mogą do tego podejść (zakładając planowe rozstrzygnięcia w 1/4).
Czechy-Austria ciężko wyczuć, zarówno może się skończyc pogromem, jak bardzo niewielką, ale bezpieczną różnicą dla Czechów, bo niezależnie od wyniku wyjdą z 4 miejsca, więc może być im szkoda sił na jakieś szaleństwa strzeleckie (porażki Czechów jednak nie zakładam). Spróbuję później jakiejś kanadyjki.

Edit: Ciężko coś wytypować na Czechów, trzy trudne mecze nie oddają możliwości jakie pewnie pokażą dziś - zakładam że pierwszy atak ustrzeli więcej niż bramkę, w handicapy się nie bawię, bo to niewiadoma, a kursy na pkt pierwszej pary obrońców nie wystawione nie wiedzieć czemu, a Kubicek ciekawie tu wyglądał (no i byłyby 2 pkt... ehhhh :mad:)

Mysak >1.5 bramki - kurs 4.0 (nie dość że tylko 1, to zepsuł mi w ostatnich sekundach under..)
Teply >1.5 pkt - kurs 2.30 (3 bramki jego ataku, a tylko jedna asysta..)
Lang >1.5 pkt - kurs 2.60
Raska - strzeli bramkę - kurs 2.90 (2 asysty...)
Kubicek >1.5 pkt - kursy nie wiedzieć czemu nie wystawione 🤬 (ja się tu męczę z Soderstromem i Mukhamadullinem, a jak już miałem trafić, to...)

Żeby nie było że oglądam tylko Czechów:

Rossi - strzeli bramkę - kurs 4.50

Po namyśle, jeszcze dubel z kursem 2.34:
Czechy <6.5 bramki
Finlandia handicap +2.5


Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Turniej robi nam sie ciekawy i wkracza w decydujace rozdania grupowe. Dzis moze sprobuje poszukać troche niespodzianek
Austriacy maja jeszcze szanse liczyc na cos i dla nich te mistrzostwa jeszcze trwaja , sportowo i technicznie sa gorsi od Czechów ale to tylko sport, jeden ostatni mecz. Ale z meczu na mecz graja lepiej. Mecz z Rosja był dla nich przełomowy, uwierzyli, że mozna grac skutecznie i z powodzeniem atakowac rywala. Jednak mysle ze dzis bedzie duzo taktyki defensywnej, w czym nie powinni dobrze sie czuć Czesi, pogromu sie nie spodziewam ale meczu w którym Czesi beda sie musieli namęczyć.

Czesi under 5,5 kurs 1,98
Austria plus 4,5 kurs 1,9
do kanadyjki biore najwieksza gwiazde Austrii Marko Rossiego, wybranego przez Wild
Rossi over 0,5 pkt kurs 2,05
Mysak over 1,5 pkt kurs 2,3

To ostatni mecz typowany w tym roku to zaszalejemy
Remis w meczu kurs 18,5

Ciekawie bedzie w meczu o pierwsze miejsce miedzy Kanada a Finlandia . Kanadyjczycy miewaja rozne chwile na tym turnieju , potrafia pokazac hokej magiczne ale potrafia sie zaciąć i nic nie idzie. Ja mam nadzieje dzis w nocy na tę druga opcje. Finowie potrafia zagrac defensywnie, maja solidna obrone i bramkarza a w ataku kilku grajków potrafiacych wiele a że potrafia grac z ekipami z ameryki pokazał pierwszy mecz choc towarzyski z USA, gdzie mimo nalotu amerykanów finowie solidnie sie bronili i wynik to tylko 3-2 dla USA, mimo faworyzowania Kanady mysle ze bedzie to wyrownany pojedynek. i stawiam pieniadze w kierunku Finlandii. Trzeba tez pamietac ze Finowie w ostatnich latach wygrywali ten turniej i byc moze nie maja w tym roku takich gwiazd ale potrafia grac w hokeja. Z drugiej strony ten mecz o niczym nie decyduje, wszystko co najwazniejsze przed tymi ekipami

Finlandia z x kurs 2,96
remis w podwojnej szansie kurs 2,15
under 5,5 goli kurs 2,11
a moze Finlandia RT kurs 5,9
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Kanada-Finlandia
Cole Perfetti +0,5 pkt 1,6 🔴
Będzie wynik w trakcie spotkania 2:1 2,14🔴( było blisko ale cóż ....)

Najciekawszy z dzisiejszych pojedynków , zarówno jak Kanadyjczycy jak i Finowie bardzo dobrze grają na tym turnieju i zapowiada się super spotkanie . Pomimo bardzo dobrej gry Finów to jednak Kanada jest faworytem i myśle że to gospodarze turnieju będą częściej przy krążku. Mają super zawodników jak Mcmichael , Cozens , Byfield świetnie się pokazuje Tomasino , lecz mi osobiście podoba się jeszcze Perfetti nie jest czołowym punktującym narazie ale częst wyjeżdża w PP i pokazał kilka fajnych zagrań w linku z Krebsem i Newhookiem mogą dziś coś zdziałać.
Szwecja-USA
2-2 podwójna szansa 1,53 ✅
USA miało chwile dłużej przerwy a Szwedzi wymagający mecz z Rosją , który zakończył ich kosmiczną serię zwycięstw grupowych. Gdy Rosjanie przyspieszali grę to trochę się Skandynawowie gubili. Wczoraj Rosjanie byli lepsi i zasłużenie wygrali, dziś przed Szwedami kolejny rywal z topki i myśle że będzie im równie ciężko co wczoraj przeciwko Rosji
kursy fortuna
Najlepszego w 2021!
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do meczu Szwedów z USA to mimo , że Skandynawowie grali wczoraj z Rosją to amerykanom wcale lekko nie bedzie, Szwedzi otrafia grac z USA i mysle ze mimo spadajacych kursów na USA mecz bedzie wyrownany i byc moze remis

Szwecja z x kurs 1,85
Remis kurs 4,9
Remis w podwojnej szansie kurs 2

Jako strzelca proponuje znów Trevora Zegrasa. To jeden z najlepszych grajków tego turnieju o ile nie najlepszy
Zegras gol kurs 2,4
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Jako strzelca proponuje znów Trevora Zegrasa. To jeden z najlepszych grajków tego turnieju o ile nie najlepszy
Zegras gol kurs 2,4
Najlepszy grał wczoraj ;)

A jako że Mysak popsuł mi kupon, to na noc dubel:
Finlandia handicap +2,5 (1,55) (gol do pustej, ale obiektywnie rzecz biorąc powinni przegrac do 0 i tak)
Soderstrom >0.5 pkt (1.95) (a strzelał karnego.. )

Kurs 3.02 (Fortuna)
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Są. Ale Zegras ma za sobą wsparcie całej świetnej ekipy, która w przeważającej większości już pewnie niedługo będzie grała pierwsze skrzypce na taflach NHL. A Stutzle ma.. Peterkę i tylko Peterkę. A mimo to prawie sam wygrywa mecze, spędza po 30 minut na lodzie.. strzela bramki (i to jakie..), asystuje.. Dlatego stawiam go wyżej, choć nie spodziewam się żeby dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika (nie w Kanadzie..;))
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Są. Ale Zegras ma za sobą wsparcie całej świetnej ekipy, która w przeważającej większości już pewnie niedługo będzie grała pierwsze skrzypce na taflach NHL. A Stutzle ma.. Peterkę i tylko Peterkę. A mimo to prawie sam wygrywa mecze, spędza po 30 minut na lodzie.. strzela bramki (i to jakie..), asystuje.. Dlatego stawiam go wyżej, choć nie spodziewam się żeby dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika (nie w Kanadzie..;))
Nie tyle ma wsparcie co na tle tylu dobrych graczy potrafi się wyróżnić, bo tam jest wielu świetnych facetów, którzy mogą strzelać a jednak on się wyróżnia.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czas na najważniejsze mecze na MŚ U20 i pytanie jakie należy sobie zadać, to czy ujrzymy jakąś niespodziankę? Ja sobie pogram trebla oraz singla za drobne:

Rosja vs Niemcy: Niemcy powyżej 0.5 gola @1.36 ✅
Kanada vs Czechy: poniżej 8.5 goli @1.37 ✅
USA vs Słowacja: poniżej 8.5 goli @1.50 ✅
AKO @3.19 Fortuna ✅

Singiel: Niemcy wygrają pierwszą tercję kurs @10.00 Fortuna ❌


Powiem szczerze, że Rosjanie mnie nie przekonują w tym turnieju. Co prawda nie oglądałem ich ostatniego meczu ze Szwedami, ale w pozostałych pomimo wygranych nie było moim zdaniem blasku. Okej, Niemcy są po kwarantannie i o półkę niżej od swoich rywali, ale tutaj widzę, że szanse na niespodziankę. Często takie historie obracają się w sporcie na sukces. Wiemy doskonale kto gra w reprezentacji Niemiec i z pewnością są w stanie strzelić chociaż jedną bramkę, bo Askarov popełnia często błędy. Zwycięstwo w pierwszej tercji to już takie życzeniowe, ale po ciekawym kursie za drobne. Jeżeli pojawi się PP na początku to wszystko możliwe, bo trójka Peterka, Stützle oraz Elias spać wtedy nie będą, a jest to najgroźniejsza trójka atakujących na tym turnieju (3. 4. i 5. miejsce w kanadyjce na tym turnieju) :)

Co do underów linie bardzo wysoko wystawione, underdogi zapewne postawią na defensywę, a i faworyci pewnie trochę będą potrzebowali czasu, aby zdobyć gola. Nie liczę na trafienie Czechów czy Słowacji, dlatego 8 bramek po stronie Kanady i USA to dla mnie maks. Są to już ćwierćfinały i trzeba także patrzeć na kolejne rywalizacje, nawet jak osiągnie się próg przewagi 4-5 trafień to jestem zdania, że nikt tempa forsować nie będzie.

Piękne undery 🥳
 
Ostatnia edycja:
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Co do underów linie bardzo wysoko wystawione, underdogi zapewne postawią na defensywę, a i faworyci pewnie trochę będą potrzebowali czasu, aby zdobyć gola. Nie liczę na trafienie Czechów czy Słowacji, dlatego 8 bramek po stronie Kanady i USA to dla mnie maks. Są to już ćwierćfinały i trzeba także patrzeć na kolejne rywalizacje, nawet jak osiągnie się próg przewagi 4-5 trafień to jestem zdania, że nikt tempa forsować nie będzie.
A najlepszym tego przykładem jest trzecia tercja Kanadyjczyków z Finami, gdzie musieli dostać od trenera wyraźny zakaz tracenia sił, więc faktycznie, linie underowe bardzo wysokie, spora szansa że to wejdzie.

Nie oglądałem niestety żadnego meczu Rosji na tym turnieju (te nieszczęsne godziny), więc trochę w ciemno, trochę opierając się na wpisach tutaj - jeżeli kurs na gola Niemców jest 1.36, to:

- prawdopodobne jest to że ten gol padnie w przewadze
- a jeżeli padnie w przewadze, to bramkę strzeli pewnie Stutzle albo Peterka
- a jeżel padnie nie w przewadze, to tym większe prawdopodobieństwo że strzeli któryś z tej dwójki po jakimś indywidualnym popisie ;)

Stutzle gol - @2.80 (Fortuna)
Peterka gol - @3.10 (Fortuna)

Do jakiegoś ako punkt któregoś nich (1.40 i 1.42), bo że Niemcy coś ustrzelą bez ich udziału to szanse rzędu 5%...

Do tego taki dubel:

Mukhamadullin >0,5p
Soderstrom >0,5p
AKO: @3.40 (Fortuna)

I na czuja, bo skoro Czesi którzy nie grają nic ciekawego potrafili... Jak się Niemcom coś na początku uda, to Rosjanie mogą zacząć się denerwować, nerwy to kary, kary to gole.. ;) a pamiętajmy, że mimo niemałych umiejętności to tylko juniorzy.. A kurs na Rosję (@1.06) to śmiech na sali, może gdyby z Polską grali, a to tylko hokej i nie takie numery widział.. jak Stutzle i Peterka wytrzymają mecz kondycyjnie (bo zakładam że mimo pełnego składu znów zbliżą się do 30 minut na lodzie,) to kto wie..

Rosja-Niemcy x2 - @9 (Fortuna) (mało brakło)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
A najlepszym tego przykładem jest trzecia tercja Kanadyjczyków z Finami, gdzie musieli dostać od trenera wyraźny zakaz tracenia sił, więc faktycznie, linie underowe bardzo wysokie, spora szansa że to wejdzie.

Nie oglądałem niestety żadnego meczu Rosji na tym turnieju (te nieszczęsne godziny), więc trochę w ciemno, trochę opierając się na wpisach tutaj - jeżeli kurs na gola Niemców jest 1.36, to:

- prawdopodobne jest to że ten gol padnie w przewadze
- a jeżeli padnie w przewadze, to bramkę strzeli pewnie Stutzle albo Peterka
- a jeżel padnie nie w przewadze, to tym większe prawdopodobieństwo że strzeli któryś z tej dwójki po jakimś inydwidualnym popisie ;)

Stutzle gol - @2.80 (Fortuna)
Peterka gol - @3.10 (Fortuna)

Do jakiegoś ako punkt któregoś nich (1.40 i 1.42), bo że Niemcy coś ustrzelą bez ich udziału to szanse rzędu 5%...
Masz rację, jest jeszcze Elias po @3.80 i pewnie ktoś z tej trójki strzeli. Po prostu gol Niemców po takim kursie do AKO pobieram, bo mają jedną mocną trójkę atakujących w przeciwieństwie do Austrii, czy też Czech, gdzie się przejechałem z tym jednym trafieniem.

Rosja jest oczywistym faworytem, ale Yaroslav Askarov ma momenty na tym turnieju, gdzie traci koncentracje i wygląda to tak, jakby czuł się już gwiazdą na światowym poziomie. No nic zobaczymy, jeżeli szukać niespodzianki to właśnie Niemcy, może tę pierwszą tercję ugrają po bramce w PP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom